Starity

Ki vagy Doki-speciál: kik térnek vissza?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 21. 16:52 #21
Viktória 13
Viktória 13
visszatérő vendég
 
StátuszTévedni emberi dolog, de másra kenni, még emberibb . ;D
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 8
Azonosító: 162875
Offline offline
AmyTurner am jól mondod!
2013. január 21. 17:51 #22
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.01.21. 12:49)
Moffatból kinézem, hogy mindenkit megesküdtet, hogy hazudjon. rohog.gif
Ideálisan azt mondanám, hogy jöjjön vissza annyi szereplő, amennyi csak belefér, főképp a régi doktorok közül, de logikus lépésnek tűnik az is, ha nem viszik túlzásba a vendégszereplőket... Mondjuk szerintem nem azért, mert a nézők közül sokan "nehezen engedték el Davidet" - a Ki vagy Doki mindig is a megújulásról szól, úgyhogy sajnálom, de ideje ezen mindenkinek túltenni magát most már -, de nehéz egybehangolni egy ennyi szereplős történetet, és egyeztetni az összes színésszel ez ügyben. Az egy másik kérdés, hogy e szerint lehet, hogy egyik színésszel sem történt semmilyen egyeztetés.
Én elégedett lennék, ha például csak Catherine és David tűnne fel a régi New Who-s gárdából. pardon.gif


A DW a változásról szól, az biztos, az emberek dolgokhoz való hozzáállása pedig nem fog változni, ha eddig nem kedvelték meg a szériát vagy 11-et, nem is fogják. A történeteket pedig szerintem meg lehet oldani, két epizódról volt szó, 2 X 60 percbe azért simán bele lehetne szerintem suvasztani. Ne felejtsük el hogy az első 3 Doki alakítója már nem él, Christopher nem akar visszamenni, ez mindjárt már csak ( ? ) 7 Doki, 5 útitárs (nem számolom az alkalmikat) + a visszatérő kedvencek, Jack, Gramps, Master. Nem kell Mickey, Rose anyja vagy Eye patch lady sem, River Song és Rory még jöhet. Ez röhögve is 17, nehogy már a nagy Moff ne tudjon 17 embert besuvasztani 120 percbe mert Moff egy zseni és szerintem képes is rá csak akarni kell. rohog.gif A meghalt Dokikat a technológia fejlődésének köszönhetően vissza lehet hozni, már csak az időpontok kellenek a többi színészhez. Nem világsztárokról beszélünk, max McCoy-jal lehetne probléma de állítólag Jackson McCoy-t elengedte arra az esetre ha szerepelne a műsorban. Már pedig ha Jackson elengedi őt a Hobbit forgatásról, akkor a többieket is meg lehet szerezni. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: mse90, num1Kolosszus
2013. január 21. 17:59 #23
NanaChan
NanaChan
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OcDl9VWozeU
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.18.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 1
Azonosító: 180691
Offline offline
De jó lenne ha a 10. doktor vissza térne imádom Davidet nagyon jól eljátszotta nekem ő volt a kedvenc doktorom *.*
2013. január 21. 18:01 #24
- törölt felhasználó -    
nem szoktam nézni xd
de jó lett a cikk:)
2013. január 21. 20:37 #25
dreamscometrue
dreamscometrue
visszatérő vendég
 
StátuszThe night is dark and full of terrors.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.16.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 226
Azonosító: 122968
Offline offline
ophely88, köszi a cikket, így végre egy kicsit össze lett foglalva amit eddig tudunk. Szerintem ha egy sorozat eljut addig, hogy az 50. évfordulóját tudja ünnepelni, illene visszahozni annyi szereplőt, amennyit csak tudnak. Elvégre ez egy, illetve kettő special, akkor meg nehogy ne akarjanak már mindenkit, aki valaha is részese volt a sorozatnak, beszervezni. Jó, ez így enyhe túlzás, mindenkit nyilván nem lehet, de azért az előző Doktorokat meg a főbb útitársakat igen. Én még abban is reménykedek egy picit, hogy Christopher meggondolja magát, és ha csak egy néhány másodpercre is, azért feltűnik az epizódokban. Azt is nagyon remélem, hogy a többiek hazudnak, és valójában mindannyian kaptak szerepet benne, mert ha nem, akkor nagyon mérges leszek.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, num1Kolosszus
2013. január 21. 21:19 #26
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2013.01.21. 16:11)
Köszönjük Emese

Szívesen. rohog.gif
2013. január 21. 21:23 #27
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (dreamscometrue @ 2013.01.21. 20:37)
Szerintem ha egy sorozat eljut addig, hogy az 50. évfordulóját tudja ünnepelni, illene visszahozni annyi szereplőt, amennyit csak tudnak. Elvégre ez egy, illetve kettő special, akkor meg nehogy ne akarjanak már mindenkit, aki valaha is részese volt a sorozatnak, beszervezni. Jó, ez így enyhe túlzás, mindenkit nyilván nem lehet, de azért az előző Doktorokat meg a főbb útitársakat igen.


Ez a beszéd. Itt van ez a sorozat, ennyi idő után is, egy epic ünnepi történetet lehetne összehozni, ami nem készülhet a legfontosabb szereplők nélkül, de nem ám. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, num1Kolosszus
2013. január 21. 21:25 #28
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.01.21. 17:51)
A DW a változásról szól, az biztos, az emberek dolgokhoz való hozzáállása pedig nem fog változni, ha eddig nem kedvelték meg a szériát vagy 11-et, nem is fogják. A történeteket pedig szerintem meg lehet oldani, két epizódról volt szó, 2 X 60 percbe azért simán bele lehetne szerintem suvasztani. Ne felejtsük el hogy az első 3 Doki alakítója már nem él, Christopher nem akar visszamenni, ez mindjárt már csak ( ? ) 7 Doki, 5 útitárs (nem számolom az alkalmikat) + a visszatérő kedvencek, Jack, Gramps, Master. Nem kell Mickey, Rose anyja vagy Eye patch lady sem, River Song és Rory még jöhet. Ez röhögve is 17, nehogy már a nagy Moff ne tudjon 17 embert besuvasztani 120 percbe mert Moff egy zseni és szerintem képes is rá csak akarni kell. rohog.gif A meghalt Dokikat a technológia fejlődésének köszönhetően vissza lehet hozni, már csak az időpontok kellenek a többi színészhez. Nem világsztárokról beszélünk, max McCoy-jal lehetne probléma de állítólag Jackson McCoy-t elengedte arra az esetre ha szerepelne a műsorban. Már pedig ha Jackson elengedi őt a Hobbit forgatásról, akkor a többieket is meg lehet szerezni. pardon.gif

Az mondjuk engem is erősen zavar, ha Moff tényleg meg sem próbálta összeverbuválni a bandát. De megtanultam, hogy ne vágjak neki túl nagy elvárásokkal az ilyesfajta eseményeknek, azért is mondtam, hogy elégedett lennék néhány szereplő visszatérésével is. Egy David mégis csak több lenne, mint a semmi, bármennyire is szeretném a többi doktort is viszontlátni...
Megértem azt, ha az emberek nem szeretik a Moff-féle DW-t, de nem lehet visszafelé haladni, és folyamatosan David meg RTD után sírni. Én se fogok nekiállni könnyezni, hogy miért nem maradt Ian és Barbara útitárs még pár plusz évtizedig... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 21. 21:36 #29
McSzasza98
McSzasza98
 
StátuszLehetsz akár ki az életben,ha belülről csak egy senki vagy! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.15.
Hozzászólás: 618
Csatolások: 34
Azonosító: 180390
Offline offline
jó cikk lett!biggrin.gif
2013. január 21. 21:40 #30
- törölt felhasználó -    
Moffat nagyon kérlek szépen, hogy ne rontsd el ezt. Nagyon remélem, hogy mindenki csak hazudik. Az tény, hogy Christopher nem jön vissza, oké, ezt eddig is tudtuk. De a többiek miért ne? Nem kedveltem Rose-t, de be kell látni, hogy sok szerepe volt a Doki életében, akkor meg miért ne lenne itt? Az olyan mellékszereplők mint Rose anyja vagy Mickey nem kellenek, bár egy kis szerepet ők is kaphatnának, de az még nem a legnagyobb bűn ha ők nem lesznek benne. Donna és 11 vicces párosítás lenne, de valamiért szerintem bírnám. Martha nem volt olyan nagy befolyással a Dokira mint a többiek, de az biztos, hogy őt is jó lenne viszont látni. Azt, hogy a Master nem jön vissza szomorúan hallom. Mindvégig reménykedtem abban, hogy John Simm visszajön Master képében, de ha nem hát nem. Davidet csak nagyon fájó szívvel tudtam elengedni, és igen lehet, hogy újra felszakadnának a sebek, de mégis olyan jó lenne őt viszont látni. Ha ő benne lenne talán nem lenne olyan nagy szívás mint ahogy ebből tűnik.
Mindenesetre remélem, hogy csak valami nagy átverés az egész és akik itt fel vannak sorolva benne lesznek egytől-egyig.
http://25.media.tumblr.com/3b0ecfbcdf90e42790bd4a588b5318b4/tumblr_mgnou4VfUK1qfbcvao1_500.jpg
2 felhasználónak tetszik: ophely88, num1Kolosszus
2013. január 21. 21:40 #31
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.01.21. 21:25)

Megértem azt, ha az emberek nem szeretik a Moff-féle DW-t, de nem lehet visszafelé haladni, és folyamatosan David meg RTD után sírni. Én se fogok nekiállni könnyezni, hogy miért nem maradt Ian és Barbara útitárs még pár plusz évtizedig... rohog.gif


Én pedig úgy veszem észre hogy ez egy olyan szálka, ami sokáig megmarad bennük. Én nem okolom őket mert az emberek ízléséért senkit nem lehet okolni, de úgy gondolom hogy ha ennyi idő nem volt elég, akkor megette a fene. Sokan egyébként makacsságból sem nézik, ezen a hozzáálláson nem lehet változtatni, minnél jobban mondod nekik hogy adjanak esélyt az új sorozatnak, makacskodnak tovább.
Ian és Barbara pedig jó jó útitársak voltak de Barbara sikongatásából plusz tíz év talán sok lett volna, nem gondolod? tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: mse90
2013. január 21. 22:06 #32
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.01.21. 21:40)
Ian és Barbara pedig jó jó útitársak voltak de Barbara sikongatásából plusz tíz év talán sok lett volna, nem gondolod?  tongue.gif

Dehogy, én még elnéztem volna. tongue.gif Különben meg egész visszafogták magukat sikongatás részről az ő erájuk vége felé. És mondj még nekem valakit, aki átment teherautóval egy egész Dalek-osztagon. thumbsup.gif (Jó, mondjuk ezt manapság nem is lehetne megcsinálni.)
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 21. 22:11 #33
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.01.21. 22:06)
Dehogy, én még elnéztem volna. tongue.gif Különben meg egész visszafogták magukat sikongatás részről az ő erájuk vége felé. És mondj még nekem valakit, aki átment teherautóval egy egész Dalek-osztagon. thumbsup.gif (Jó, mondjuk ezt manapság nem is lehetne megcsinálni.)


Olyat nem tudok. Barbarát amúgy csíptem és nem bánnám ha valamiféle formában visszatérne a szériába, ha nem is eredeti alakítójával persze, arra már nincs esély, de valaki más bőrében .. esetleg ... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: mse90
2013. január 22. 08:22 #34
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.01.21. 21:40)
Én pedig úgy veszem észre hogy ez egy olyan szálka, ami sokáig megmarad bennük. Én nem okolom őket mert az emberek ízléséért senkit nem lehet okolni, de úgy gondolom hogy ha ennyi idő nem volt elég, akkor megette a fene. Sokan egyébként makacsságból sem nézik, ezen a hozzáálláson nem lehet változtatni, minnél jobban mondod nekik hogy adjanak esélyt az új sorozatnak, makacskodnak tovább. 
Ian és Barbara pedig jó jó útitársak voltak de Barbara sikongatásából plusz tíz év talán sok lett volna, nem gondolod?  tongue.gif

Én adtam neki esélyt, de akkor sem tetszik. És tulajdonképpen az totálisan hidegen hagy ilyen szempontból, hogy David nincs. Anno Davidet sem kedveltem, más kérdés, hogy ő pár rész után sikeresen meggyőzött, Mattnek ehhez kellett 1,5 évad, de így is csak odaáig jutott, hogy elviselném Dokiként, de a sztori már annyira csúrt-csavart, feleslegesen túlkomplikált, a sorozat hangulatáról nem is beszélve, ami egyszerűen már nem bejövős nekem. Ha ezek nem lennének, eskü, tűkön ülve várnám az új részeket és nézném a képernyőre ragadva hatalmas lelkesedéssel, de nem ez a helyzet. Nincs lelkesedés, kíváncsiság se nagyon, nekem leült a sorozat a popójára. Nem lenne bajom a váltásokkal, ha benne lenne az a valami plusz, ami miatt annak idején ottragadtam a sorozat előtt. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. január 22. 14:22 #35
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
imádtam ezt a sorozatot!
2013. január 22. 15:52 #36
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.22. 08:22)
Én adtam neki esélyt, de akkor sem tetszik. És tulajdonképpen az totálisan hidegen hagy ilyen szempontból, hogy David nincs. Anno Davidet sem kedveltem, más kérdés, hogy ő pár rész után sikeresen meggyőzött, Mattnek ehhez kellett 1,5 évad, de így is csak odaáig jutott, hogy elviselném Dokiként, de a sztori már annyira csúrt-csavart, feleslegesen túlkomplikált, a sorozat hangulatáról nem is beszélve, ami egyszerűen már nem bejövős nekem. Ha ezek nem lennének, eskü, tűkön ülve várnám az új részeket és nézném a képernyőre ragadva hatalmas lelkesedéssel, de nem ez a helyzet. Nincs lelkesedés, kíváncsiság se nagyon, nekem leült a sorozat a popójára. Nem lenne bajom a váltásokkal, ha benne lenne az a valami plusz, ami miatt annak idején ottragadtam a sorozat előtt. mellow.gif


Te legalább megpróbáltad és utána mondod rá hogy nem tetszik.
2 felhasználónak tetszik: mse90, Sally Sparrow
2013. január 22. 19:04 #37
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Hmm....jónak hangzik! smileeee.gif
2013. január 23. 14:08 #38
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Dzsenifer3 @ 2013.01.23. 13:58)
Nem nagyon ismerem...

Én meg azt nem nagyon értem, hogy akkor meg minek kommentelsz. Az meg végképp nem világos számomra minek szólsz hozzá a témához most már másodszorra. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, AmyTurner, ophely88
2013. január 23. 17:07 #39
AmyTurner
AmyTurner
visszatérő vendég
 
Státusz" Because I'm one hell of a butler"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.11.
Hozzászólás: 279
Csatolások: 0
Azonosító: 165135
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.01.23. 14:08)
Én meg azt nem nagyon értem, hogy akkor meg minek kommentelsz. Az meg végképp nem világos számomra minek szólsz hozzá a témához most már másodszorra. pardon.gif


Hozzászólásgyűjtés? pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow
2013. február 03. 12:34 #40
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
Kár sad.gif Pedig szerintem egy ilyen rész nagyot ütne, ahova a régi kísérőket is beraknák. Vagy ha nem is akkor ez a David Tennant visszatér dolog is jó lenne. smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!