Starity

A hat legkínosabb playback-előadás

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 25. 15:15 #1
- törölt felhasználó -    
Összeszedtük a hat leglehangolóbb hamis fellépést, amit az énekesek produkáltak 2002-től napjainkig.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla
2013. január 25. 15:17 #2
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Minden elismerésem a cikk írójának. Nekem nagyon tetszett! meghajolo.gif Hát igen, ők is emberből vannak, hibáznak.
3 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Im a SlaveForBritney, justthetruth
2013. január 25. 15:17 #3
- törölt felhasználó -    
szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki playbackel hiszen úgy lehet igazán átadni azt az érzést amit maga a szám jelent vagy amit mond mert élőben minden más
csak jól kellene tudni tátogni
2013. január 25. 15:22 #4
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
A lenyűgöző és isteni Beyoncé. rohog.gif Kár, hogy róla itt nem volt a témában külön cikk az elnöki beavatás után, meg ebben is csak olyan szinten van megemlítve, hogy vele van aktualizálva a cikk. Biztos jó kis vita lehetett volna a cikk alatt. A Velvetes cikken konkrétan szétröhögtem magam pár napja, úgy szétoltották a csodálatos bijonszét. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: prézli
2013. január 25. 15:22 #5
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3055
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
Épp most volt a Tv.ben ! szerintem annyira nem gáz.!
2013. január 25. 15:25 #6
- törölt felhasználó -    
danoo szerintem nincs igazad. Az éneklés nem abból áll, hogy eltátogj egy dalt és kész. Különben meg élőben, sokkal jobb, abban az esetben ha az illető tud énekelni. Aki egy koncerten, vagy bármilyen élő adásban playback-el az nálam elásta magát. Mert szerintem egy ember nem azért fizet ki nagyon sok pénzt, hogy egy playback-et hallgasson, akkor megveszi a CD-t, vagy letölti a zenét az is ugyan az csak egy kicsit olcsóbb. Én ha elmegyek egy koncertre azt azért elvárhatom, hogy énekeljen az énekes, vagy már ezt nem várhatom el???
2013. január 25. 15:28 #7
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Na ezek nem semmik!!!
2013. január 25. 15:32 #8
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Még mindig nem hiszem el Beyoncéról, hogy playbackelt volna..
2 felhasználónak tetszik: hellorl, Adrianna
2013. január 25. 15:33 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally95 @ 2013.01.25. 15:25)
danoo szerintem nincs igazad. Az éneklés nem abból áll, hogy eltátogj egy dalt és kész. Különben meg élőben, sokkal jobb, abban az esetben ha az illető tud énekelni. Aki egy koncerten, vagy bármilyen élő adásban playback-el az nálam elásta magát. Mert szerintem egy ember nem azért fizet ki nagyon sok pénzt, hogy egy playback-et hallgasson, akkor megveszi a CD-t, vagy letölti a zenét az  is ugyan az csak egy kicsit olcsóbb. Én ha elmegyek egy koncertre azt azért elvárhatom, hogy énekeljen az énekes, vagy már ezt nem várhatom el???


nem mindenhol jó a hangzás és nem mindenhol lehet azt a környezetet kialakítani, hogy a hangja tökéletes legyen vagy legalább kicsit hasonlítson ahhoz amit az interneten találunk ugyan is, ha már kicsit sem hasonlít rá csalódunk benne ami persze nem pozitív fényeket vet rá. mellesleg nem kifogásként mondom, de ha minden igaz majdnem mínusz celsius fokos idő volt amiben énekelni sem egy leányálom.. Beyoncé nem koncertet adott a rajongóinak, hogy most azt mondhassuk kiadtunk érte 10-20 ezer forintokat feleslegesen mert nem élőben nyomta.. fel kell tudni dolgozni minden sztártól van youtubon playback élő felvétel kivéve Adeleről
2013. január 25. 15:35 #10
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Már vártam egy hasonló cikket Beyoncé playbackjéről...

Nem hinném, hogy a "csodálatos" Beyoncét ennyire alá kellene becsülni. Ő tudott és most is zseniálisan tud énekelni. Körbemagyarázták, hogy a próbák hiánya, meg különböző technikai dolgok miatt választották inkább ezt. Nem tudom, nem is érdekel a dolog, a legnagyobbak is folyamodhatnak ehhez az eszközhöz, gondolok a cikkben említett Madonnára, Mariah-ra vagy éppen a drága Whitney-re.
Lehet elfogultság, nem érdekel, de ezek az előadók a hosszú évek alatt bebizonyították már, hogy a tehetséggel, szakmai tudással semmi baj nincs, csupán valami megakadályozta az élő fellépést.

Idézet
danoo 
szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki playbackel hiszen úgy lehet igazán átadni azt az érzést amit maga a szám jelent vagy amit mond mert élőben minden más


Én ezt pont ellenkező módon értékelem. Gyűlölöm a playbacket, szerintem megöli nemcsak az élő zene, hanem maga a zene varázsát. Az,hogy egy előadó a szívét-lelkét beleadja a dalba, tükröződik az arcán, az előadásán, ettől lesz a dal, az előadó hiteles. Ha playbacket akarok hallgatni, beteszem az előadó CD-jét a lejátszóba és meghallgatom.
5 felhasználónak tetszik: Beliyah, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Adrianna, Beyla
2013. január 25. 15:38 #11
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
ajánlom az utolsó videót a cikknél:
http://velvet.hu/celeb/2013/01/23/beyonce_tatogott_amerika_romokban/
2013. január 25. 15:39 #12
GossipCat
GossipCat
 
Státusz"Az élet szép, de élni tudni kell.. Az élet egy harc, s benne győzni kell!" :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.26.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 30
Azonosító: 172074
Offline offline
Hát nem semmik,az biztos XD
2013. január 25. 15:43 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet
danoo
nem mindenhol jó a hangzás és nem mindenhol lehet azt a környezetet kialakítani, hogy a hangja tökéletes legyen vagy legalább kicsit hasonlítson ahhoz amit az interneten találunk ugyan is, ha már kicsit sem hasonlít rá csalódunk benne ami persze nem pozitív fényeket vet rá. mellesleg nem kifogásként mondom, de ha minden igaz majdnem mínusz celsius fokos idő volt amiben énekelni sem egy leányálom.. Beyoncé nem koncertet adott a rajongóinak, hogy most azt mondhassuk kiadtunk érte 10-20 ezer forintokat feleslegesen mert nem élőben nyomta.. fel kell tudni dolgozni minden sztártól van youtubon playback élő felvétel kivéve Adeleről


Lehet, hogy nem lehet kellemes mínusz akárhány fokban énekelni, de érdekes Kelly Clarkson meg tudta csinálni, akkor Beyoncé miért nem, pedig őt tartják a legjobbnak, de most ár kételkedem benne nem is kicsit. Sok mindenre lehet fogni, hogy miért playback-elt, de aki igazán jó, az még mínusz akárhány fokban is meg tudja oldani azt hogy élőben énekeljen.
2013. január 25. 15:44 #14
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Madonna fellépése lehet, hogy félig playback volt, de ettől függetlenül hihetetlen látványos és minőségi munka volt és tisztán kivehető volt, hogy akkor playbackelt, amikor táncolt. Egyszerűen ő ezzel a munkájával nem illik ide a többi felsorolt előadó közé. Britney-é pedig tényleg kínos volt, azonban becsülendő, hogy azóta mennyire összeszedte magát smileeee.gif
Ashlee pedig rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Horgi, Beyla, MadHatter
2013. január 25. 15:44 #15
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8043
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Hiányolom a listáról Xtina AMA-n nyújtott Lotus Intro "produkcióját". Nagyon kínos volt.
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2013. január 25. 15:45 #16
- törölt felhasználó -    
Hát sztem akk is a Bieber playback-je volt a legjobb biggrin.gif nagyon profi volt , még hányás közbe is tudott énekelni xDDD
1 felhasználónak tetszik: justthetruth
2013. január 25. 15:45 #17
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
Igazából Britney "előadását" nem csak azért mondták rettenetesnek, mert playback volt az egész, hanem mert ilyen dagadtan képes volt falatnyi ruhákban a színpadra állni. Ráadásul a koreográfiát sem tanulta meg. Bár védelmére szóljon, hogy a szülés miatt volt még duci, de azért Christina Aguilera is képes volt felöltözni, míg le nem fogyott. (A kettő ég és föld)
2013. január 25. 15:45 #18
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
chris tényleg nagyon gáz... :/
Lindsay szerintem nagyon jó énekes, kár,hogy inkább a botrányokra koncentrál..
2013. január 25. 15:48 #19
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát most nem azért, de Britney szerintem botrányosan rossz volt. Én szeretem a számait, de azért nekem ez már magas volt. Nagyon.
Madonna meg legalább látványos volt. biggrin.gif
Ashley Simson meg, hű gyenge kifogás... NAgyoon. _nevet.gif
2013. január 25. 15:50 #20
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Nyilván nem szeretem én sem, ha valaki playback-ről nyomja az előadást, de lássuk be ez nem minden esetben elfogadhatatlan... egy SNL, egy díjátadó vagy egy Super Bowl halftime show alapvetően egy szórakoztató műsor. Az előadók a táncra, a látványra, tehát a szórakoztatásra koncentrálnak így playback-et (gyakrabban fél playback-et használnak), megesik hogy rosszul sül el, de a legtöbbször nem ez a helyzet. De! Beyoncé esetében az amerikai himnuszról beszélünk, nem gondolnám, hogy ezt össze lehet mosni egy bármilyen más fellépéssel. Az elnöki beiktatás többi fellépőjének sikerült élőben énekelni. Nem tudom elítélni azt az amerikait, akinek ez sérti a nemzeti érzését.

Ettől függetlenül Beyoncé tehetséges énekesnő.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Beyla, MadHatter
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!