Starity

A hat legkínosabb playback-előadás

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 25. 15:52 #21
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Idézet
Sally95 
...
Lehet, hogy nem lehet kellemes mínusz akárhány fokban énekelni, de érdekes Kelly Clarkson meg tudta csinálni, akkor Beyoncé miért nem, pedig őt tartják a legjobbnak, de most ár kételkedem benne nem is kicsit. Sok mindenre lehet fogni, hogy miért playback-elt, de aki igazán jó, az még mínusz akárhány fokban is meg tudja oldani azt hogy élőben énekeljen.


Teljes mértékben egyetértek veled. meghajolo.gif
2013. január 25. 15:53 #22
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Az utolsó hatalmas :'DD Besírtam :') a többiek is profik mit ne mondjak xDD
2013. január 25. 15:54 #23
Beliyah
Beliyah
Who the fuck do you think I am?
 
Státuszi was served lemons but i made lemonade.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 2718
Csatolások: 510
Azonosító: 171555
Offline offline
Idézet (Sally95 @ 2013.01.25. 15:43)
akkor Beyoncé miért nem, pedig őt tartják a legjobbnak, de most már kételkedem benne nem is kicsit. .. de aki igazán jó, az még mínusz akárhány fokban is meg tudja oldani azt hogy élőben énekeljen.


Kételkedni a tehetségében ettől még szerintem nem kell. Bebizonyította már egypárszor, hogy igenis tud énekelni.
http://www.youtube.com/watch?v=tqpJaeYr2ps
http://www.youtube.com/watch?v=ByLJstEo0fo
http://www.youtube.com/watch?v=2Nqf7LGYj18
http://www.youtube.com/watch?v=5O0_2PX2HAc

Csak néhány a legjobb fellépései közül.
4 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, hellorl, MadHatter, Adrianna
2013. január 25. 15:55 #24
- törölt felhasználó -    
XDDDDDDD LOL _nevet.gif _nevet.gif rohog.gif rohog.gif
2013. január 25. 15:59 #25
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Ahjajj. biggrin.gif Nem tudom, hogy a kedves cikkíró milyen szándéktól vezérelve komplikálta bele a cikkbe Beyoncét, de az biztos, hogy itt lesz egypár szócsata vele kapcsolatban. Nocsak, már van is. rohog.gif Igen, volt a himnuszban pléjbekk, lehetett hallani. Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem teljesen volt az. Na de azért picikét haragszok Rá, mert Neki aztán tényleg felesleges a tátogás. Szóval szerintem lusta volt végigénekelni az egészet.
Britney: Igen, borzalmas volt ez az előadása. De ezt megtudom neki bocsátani. Könyörgöm, 2007-et írtunk, Brit romokban hevert, meg aztán alapból sem a hangja miatt elismert, mit várhattunk volna Tőle, csodát? A VMA pedig elásta akkor magát nálam, vagyis a szervezők biztos. Csak azért iktatták bele az egészbe Britneyt, mert tudták, hogy vonzani fogja a közönséget az, hogy lejáratja magát...
Mariah: Ő a másik, akire az ilyenek miatt tudok néha haragudni. Én sokkal jobban élvezem az élő fellépéseit, mint a stúdióhangját. Semmi szüksége sincs a tátogásra. Ő is csak lusta volt.
Madonna: Ez az előadása olyan elmegy kategória. Igaz, tényleg voltak benne ciki részek, de ő általában élőben énekel. És az is igaz, hogy ő sem annyira a hangja miatt olyan elismert. Persze van nem is kevés hangi adottsága, de egy Mariah-hez képest kevés.
Chris: Nem értem minek állt énekesnek. Egyrészt tucatzenész, másrészt szerintem semmi hangja sincs. Ment volna táncosnak, akkor valamennyire becsülhettem volna. De így...
Lindsay: Ő róla nincs semmi különösebb mondanivalóm. Nem tud énekelni, ennyi.
Ashlee: rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Glamster, MadHatter, Beliyah
2013. január 25. 16:03 #26
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Idézet
Beliyah 
Kételkedni a tehetségében ettől még szerintem nem kell. Bebizonyította már egypárszor, hogy igenis tud énekelni.


Amúgy engem enyhén sokkol, hogy egyesek úgy írnak róla, mintha gy kispályás kis énekesnőcske lenne, aki 2 éve van a szakmában. Úristen. Nem egyszer bebizonyította már, mennyire jó énekesnő, profi előadó. Hosszú évek óta egyetlenegyszer sem lehetett hallani róla, hogy bármikor is playbackelne.

Nem kell rajongani érte, vagy éppen szeretni. Elhiszem, hogy egyesek csalódtak benne blablaba, de azt kijelenteni, hogy Beyoncé nem jó énekesnő, esetlegesen nem tud énekeli, az orbitális butaság.
6 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Beliyah, Adrianna, Glamster, An_d_a
2013. január 25. 16:05 #27
- törölt felhasználó -    
Britney volt a legszörnyűbb
2013. január 25. 16:08 #28
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Ilyen sok-sok énekessel van...!
2013. január 25. 16:11 #29
i love K-pop
i love K-pop
új tag
 
Státuszvakáció júni.24-29 elérhetetlen vagyok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.06.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 189231
Offline offline
Chris-t még meg értem a táncmiatt viszont Britney az borzalamas lehet velem veszekedni de én így gondolom
2013. január 25. 16:17 #30
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Azta ._. Érdekes,hát sok mindenkivel megesik. xD
2013. január 25. 16:22 #31
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Hát igen olyanok használnak playback-et, akiknek nem lenne szükséges. Csak adná az Isten, hogy Selena többször használná e megtévesztő lehetőséget.pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. január 25. 16:23 #32
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Madonna és Chris előadása legalább látványos volt!!!
2013. január 25. 16:24 #33
- törölt felhasználó -    
Elég durva esetek...nem értem mink kell playbackelni,főleg ilyen nagy rendezvényeken.Én egyébként ilyenkor jobban izgulnék,mintha normálisan énekelnék...
2013. január 25. 16:24 #34
justthetruth
justthetruth
visszatérő vendég
 
StátuszThe One and Only Miss Britney Spears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 185410
Offline offline
Idézet
rek4 
Igazából Britney "előadását" nem csak azért mondták rettenetesnek, mert playback volt az egész, hanem mert ilyen dagadtan képes volt falatnyi ruhákban a színpadra állni. Ráadásul a koreográfiát sem tanulta meg. Bár védelmére szóljon, hogy a szülés miatt volt még duci, de azért Christina Aguilera is képes volt felöltözni, míg le nem fogyott. (A kettő ég és föld)


Szerintem Britney egyáltalán nem volt "dagadt", volt rajta egy kis felesleg, igen!
2. Koreográfiát nem tanulta meg... a fellépése után nyilatkozták róla, hogy lelkesen készült és sokat gyakorolt a koreográfiára is és nem értik mi történt vele! Én konkrétan láttam olyan videót ami arról szólt, hogy a magassarkúja eltört, és ezt képekkel is bizonyították.
3. Christina képes felöltözni?? nem tudom, de te láttál róla videót mostanában???

A legutolsó dolog meg, hogy szerintem nem Britney akart így felöltözni, mert a fellépés után sírva mondta h milyen kövér...

smileeee.gif
2013. január 25. 16:26 #35
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
Hát, ezek nem normálisak. Playback-el könnyű..
2013. január 25. 16:26 #36
- törölt felhasználó -    
Bee nyílván itt is lipsync-et használt. 110.gif Ha egy "igazi" énekesnő egyszer önhibáján kívül lebukik, az még nem azt jelenti, hogy az egész karrierjét végigtátogta.
7 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, hellorl, MadHatter, Beliyah, Adrianna, Glamster, An_d_a
2013. január 25. 16:27 #37
cserike99
cserike99
 
StátuszWayer szív,Wayer lélek.Wayer leszek amíg élek!!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.21.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 186353
Offline offline
ez engem nem nagyon érdekel -.-
2013. január 25. 16:28 #38
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Megnéztem egy párszor Beyoncé állítólagos playbackes éneklését, de még mindig nem hinném, hogy hamis lett volna. Legalábbis szerintem nem, mivel Beyoncé tud élőben énekelni, és nem is akárhogy. Britney-től már megszokhattuk ezt sajnos, Mariah is jól énekel élőben, szóval nem értem, hogy miért playbacket.
2 felhasználónak tetszik: hellorl, Adrianna
2013. január 25. 16:30 #39
- törölt felhasználó -    
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.01.25. 15:59)
Ahjajj. biggrin.gif Nem tudom, hogy a kedves cikkíró milyen szándéktól vezérelve komplikálta bele a cikkbe Beyoncét, de az biztos, hogy itt lesz egypár szócsata vele kapcsolatban. Nocsak, már van is. rohog.gif Igen, volt a himnuszban pléjbekk, lehetett hallani. Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem teljesen volt az. Na de azért picikét haragszok Rá, mert Neki aztán tényleg felesleges a tátogás. Szóval szerintem lusta volt végigénekelni az egészet.
Mariah: Ő a másik, akire az ilyenek miatt tudok néha haragudni. Én sokkal jobban élvezem az élő fellépéseit, mint a stúdióhangját. Semmi szüksége sincs a tátogásra. Ő is csak lusta volt.


Hmm... fennállhat az a verzió is hogy féltek belesülni a Himnuszba.
2013. január 25. 16:32 #40
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Nem lehet mindig jónak lenni wink.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!