Kiss
2013. február 02. 09:08
#1
|
|
kingus smileúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.18. Hozzászólás: 73 Csatolások: 13 Azonosító: 180705 offline
|
En imadom oket...egyszeruen nm tudnam elkebzelni az eletem nelkuluk mert nkm reggel delben es este is a kiss jar a fejemben vagy ha hazizok mindig toulk halgatok zenet mert az megnyugtat..
:* <3 Es par percre el is felejtem h minek csinalok hazit..
)
2014. január 20. 15:04
#2
Légszomjjal harcolva vettem észre, hogy nincs a földkerekség egyik legjobb bandájának topikja. Ezért most nyitok egyet, ide kerülhet minden, ami KISS, archív képek, videók vagy csak szimplán beszélgetni akartok Simmons, Stanley, Criss és Frehley-ről.
2014. július 03. 18:32
#3
|
|
Éberli Tamaraúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.03. Hozzászólás: 80 Csatolások: 3 Azonosító: 228724 offline
|
Én is imádom a KISS-t
Minden egyes nap őket hallgatom és mindenről ők jutnak eszembe, nekem a világot jelentik
2014. július 03. 18:33
#4
|
|
Éberli Tamaraúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.03. Hozzászólás: 80 Csatolások: 3 Azonosító: 228724 offline
|
Én is szeretnék róluk beszélni, már szinte mindent tudok róluk, nekem a világot jelentik
2014. július 04. 18:26
#5
Ki mit szól ahhoz, hogy végre sikerült április 10-én beiktatniuk Simmonsékat a Rock And Roll Hall Of Fame And Museumba? Mondjuk már 15 éve esedékes lett volna, de köztudott, hogy a bizotság tagjai sohasem csípték az együttest.
2014. július 13. 00:07
#7
|
|
Éberli Tamaraúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.03. Hozzászólás: 80 Csatolások: 3 Azonosító: 228724 offline
|
Idézet (Supremacy @ 2014.07.04. 18:26)
Ki mit szól ahhoz, hogy végre sikerült április 10-én beiktatniuk Simmonsékat a Rock And Roll Hall Of Fame And Museumba? Mondjuk már 15 éve esedékes lett volna, de köztudott, hogy a bizotság tagjai sohasem csípték az együttest.
Én nagyon büszke vagyok rájuk, mindig büszke leszek, amikor az újságban (Metal and Hard Rock Hammer World) megláttam róluk a cikket hogy beiktatták őket, felpattantam és örömömben ugrálni kezdtem
Neked mi a véleményed?
2014. július 13. 14:00
#8
Idézet (Éberli Tamara @ 2014.07.13. 00:07)
Én nagyon büszke vagyok rájuk, mindig büszke leszek, amikor az újságban (Metal and Hard Rock Hammer World) megláttam róluk a cikket hogy beiktatták őket, felpattantam és örömömben ugrálni kezdtem
Én nagyon szeretem őket, nehéz lenne nélkülük élni, ők segítenek nekem mindenben, második családomnak tekintem őket
Neked mi a véleményed?
Neked mi a véleményed?
Én is abban az újságban olvastam, hogy kifejezzem őszintén a véleményem, cseppet sem örülök.
Szánalmas ez a Rock And Roll Hall Of Fame...
2014. július 17. 14:35
#9
Juhú, pörög a topik.
Egyébként csatoltatva lettek az eredeti tagok, mondjuk feltűnő, tekintve, hogy még egy fél oldal sincs a topik, mivel nehéz magammal beszélgetni, tekintve, hogy nem vagyok skizofrén, de segáz.
2014. szeptember 10. 19:20
#12
Idézet (menthol @ 2014.09.09. 11:12)
De behalt a topik
Pedig pont most akartam csatlakozni a beszélgetésekhez, erre majden két hónapja nem írtak ide 
Ennek az az oka, hogy egy bizonyos fan, aki orrvérzésig erölteti, hogy ő KISS fan, nem volt képes válaszolni az üzeneteimre (Supremacy voltam én), mert fájt, hogy nem vagyok elfogult és esetenként jobban értek az együtteshez mint ő, és nem tudott hozzászólni a kommentjeimhez...Várunk, vagy várlak ide rendszeresen és szeretettel. ^^ Kezdheted egy olyannal, hogy miért szereted őket, aztán, ha érdekel akkor én is megosztom, hogy miért nagy favorit számomra a KISS.
2014. október 30. 21:59
#13
|
|
Éberli Tamaraúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.07.03. Hozzászólás: 80 Csatolások: 3 Azonosító: 228724 offline
|
Én már lassan 3 éve NAGYON NAGYON SZERETEM ŐKET!
Ma kaptam is egy táskát, amin ők vannak!
Elsősorban egyediségük fogott meg, meg persze a zenéjük! Nem tudnék nélkülük élni, nekem KISS kell hogy éljek! KISS = ÉLET
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
4 felhasználónak tetszik:






