Nos, ezennel 'ünnepélyesen' megnyitom a témát, remélem sokan leszünk
Suicide Silence
2013. február 11. 20:19
#2
Idézet (Darkness @ 2013.02.10. 18:27)
Kicsit meglepő, hogy nem volt témájuk...
Nos, ezennel 'ünnepélyesen' megnyitom a témát, remélem sokan leszünk
Nos, ezennel 'ünnepélyesen' megnyitom a témát, remélem sokan leszünk
Amikor Mitch meghalt első gondolatom az volt hogy "ez csak vicc", aztán minden hol olvasni lehetett. Aztán még drága Dííjonecterek is rá dobtak egy lapáttal. Őszintén szólva el sem tudom képzelni hogy hogy tudtak ennyire... ennyire.. erre nincs jó szó...
A bandát körülbelül 2 éve ismertem meg, tulajdon képen azon bandák közé tartozik amikkel megismertem a "hörgős" zenét. A Wake Up volt az első szám amit hallottam tőlük, azóta is az a kedvenc számom tőlük.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. február 11. 20:21
#3
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Zsoof @ 2013.02.11. 20:19)
Amikor Mitch meghalt első gondolatom az volt hogy "ez csak vicc", aztán minden hol olvasni lehetett. Aztán még drága Dííjonecterek is rá dobtak egy lapáttal. Őszintén szólva el sem tudom képzelni hogy hogy tudtak ennyire... ennyire.. erre nincs jó szó...
A bandát körülbelül 2 éve ismertem meg, tulajdon képen azon bandák közé tartozik amikkel megismertem a "hörgős" zenét. A Wake Up volt az első szám amit hallottam tőlük, azóta is az a kedvenc számom tőlük.
A bandát körülbelül 2 éve ismertem meg, tulajdon képen azon bandák közé tartozik amikkel megismertem a "hörgős" zenét. A Wake Up volt az első szám amit hallottam tőlük, azóta is az a kedvenc számom tőlük.
Az én reakcióm sem volt valami fényes,...gyakorlatilag elsötétült egy kis időre a világ
2014. július 27. 12:00
#4
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Szerintem csak magammal beszélgetek, de mindegy.
Korábban már hallottam énekelni az új énekest és egyáltalán nem jött be, nemrég vettem a fáradságot és meghallgattam az új albumot, zeneileg egyáltalán nem rossz, sőt még jó is, kifejezetten tetszik. Leszögezném, hogy Mitch pótolhatatlan és nem is várom el, hogy egy olyan nagyszerű embert találjanak, mint ő, de választhattak volna jobban is...
Korábban már hallottam énekelni az új énekest és egyáltalán nem jött be, nemrég vettem a fáradságot és meghallgattam az új albumot, zeneileg egyáltalán nem rossz, sőt még jó is, kifejezetten tetszik. Leszögezném, hogy Mitch pótolhatatlan és nem is várom el, hogy egy olyan nagyszerű embert találjanak, mint ő, de választhattak volna jobban is...
2014. július 27. 14:32
#5
|
|
xDemonswithRyuxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.08. Hozzászólás: 365 Csatolások: 11 Azonosító: 189327 offline
|
Gondolom nem hallottál még az All Shall Perish-ről. Eddie az egyik legjobb énekes a deathcore színtéren Phil Bozeman-el mellett.
2014. július 27. 14:59
#6
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.07.27. 14:32)
Gondolom nem hallottál még az All Shall Perish-ről. Eddie az egyik legjobb énekes a deathcore színtéren Phil Bozeman-el mellett.
De, éppenséggel ismerem
2014. augusztus 01. 12:46
#7
|
|
xDemonswithRyuxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.08. Hozzászólás: 365 Csatolások: 11 Azonosító: 189327 offline
|
A másik két jelölt akiket szívesen fogadtam volna a zenekarban csak hogy ne essen szét az All Shall Perish.
Big Choclate - Disfiguring the Goddess, ex-Burning the Masses
Ricky Hoover - ex-Suffokate
Big Choclate - Disfiguring the Goddess, ex-Burning the Masses
Ricky Hoover - ex-Suffokate
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2014. október 20. 16:03
#11
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Those who truly live will never die
The memories you left us will keep you alive
You once said, "You only live once,"
But you will live forever
Yes you will live forever
Because legends never die
Mondjam, hogy boldog születésnapot? Ahhoz még friss a seb, túl korán hagyott itt bennünket, ha hinnék a túlvilágban... rest in power...
The memories you left us will keep you alive
You once said, "You only live once,"
But you will live forever
Yes you will live forever
Because legends never die
Mondjam, hogy boldog születésnapot? Ahhoz még friss a seb, túl korán hagyott itt bennünket, ha hinnék a túlvilágban... rest in power...
1 felhasználónak tetszik:
AFCfan
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline






