Starity

Begyulladt Palvin Barbara szeme

12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 12. 20:15 #81
Cheryl12
Cheryl12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.11.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 191364
Offline offline
Ha valakinek ez felesleges cikk volt akkor minek olvassa el?? Barbi mindenhogy gyönyörű, jobbulást!!(a modellkedés nem csak mosolygásból, pózolgatásból és pucsítgatásból áll, ennél sokkal keményebb munka)
2013. február 12. 20:20 #82
- törölt felhasználó -    
nagyon csunya szegény
2013. február 12. 20:24 #83
Rekka2
Rekka2
Mrs.Styles♥xx
 
StátuszI'm addicted to you...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 1492
Csatolások: 43
Azonosító: 179702
Offline offline
Szegény... sad.gif
Megértem milyen nehéz lehet egy modellnek..
2013. február 12. 20:28 #84
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
szeggény........... sad.gif
2013. február 12. 20:37 #85
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Szegény. De tényleg ez tény és nem hír.
2013. február 12. 20:50 #86
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
És ezt mi a francnak kell lefotózni??? Ezek a mai tizenéves "sztárok" nagyon nem bírnak mit kezdeni magukkal. Mindent fel kell tenni a netre? Begyulladt a szeme. Éééééés???? Nekem is gyulladt már be, lassan a sok zseni a torokgyulladását is lefotózza!
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Pöttömke
2013. február 12. 20:59 #87
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Öhh, a kép alapján ez egy eléggé elharapódzott kötőhártyagyulladás, ami általában első tünetként kegyetlen fájdalommal, viszketéssel és váladékozással jár. Nem kicsit igénytelen a drága, ha még egy szemészetet sem volt hajlandó felkeresni, pedig SZTK alapon még ingyenes is neki! Jéééé! w00t.gif Bár alapból felfordult a gyomrom attól, amit művelnek ezzel a... mivel is... ostoba csitrivel. Múltkor voltam bent a Westendben és ezt a nyikhajt olyan szinten nyomják már le mindenki torkán, hogy Palvin nevezetű cipőboltos üzletet nyitottak! Akkor azért feltettem magamban a kérdést, hogy vajon hány emberrel feküdhetett már le és tett szexuális szolgáltatásokat, amiért ez jár neki??? unsure.gif Futtatják, csak tudnám, hogy miért. Vajmi tehetsége sincsen a modellkedéshez, a feje meg annyira irritáló, hogy legszívesebben bemosnék neki egyet. Persze, már ez a fotó is mutatja szegényke IQ szintjét, ami által talán a nagymenő modellkedés helyett az iskolapadot kéne koptatni, mert az agyát nem szinapszisok lepik el, hanem maga a sötétség. Hihetetlen buta, ami mellé párosul a beképzeltség és arrogancia. Túl van sztárolva ez is. Nem jobb tőletek, vagy nálam, hisz így "modellkedni" mindenki tud. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Jolie_77
2013. február 12. 21:01 #88
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
Szegény. T_T Jobbulást! heart.gif
2013. február 12. 21:14 #89
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Remélem leírjátok még kétszáz alkalommal, hogy minek ebből cikket írni. Ha nem érdekel titeket a cikk, akkor lesztek szívesek egy másik topikban lelkendezni az aktuális kedvencről.

Idézet (Beyla @ 2013.02.12. 20:59)

Bár alapból felfordult a gyomrom attól, amit művelnek ezzel a... mivel is... ostoba csitrivel. Múltkor voltam bent a Westendben és ezt a nyikhajt olyan szinten nyomják már le mindenki torkán, hogy Palvin nevezetű cipőboltos üzletet nyitottak! Akkor azért feltettem magamban a kérdést, hogy vajon hány emberrel feküdhetett már le és tett szexuális szolgáltatásokat, amiért ez jár neki??? unsure.gif Futtatják, csak tudnám, hogy miért. Vajmi tehetsége sincsen a modellkedéshez, a feje meg annyira irritáló, hogy legszívesebben bemosnék neki egyet. Persze, már ez a fotó is mutatja szegényke IQ szintjét, ami által talán a nagymenő modellkedés helyett az iskolapadot kéne koptatni, mert az agyát nem szinapszisok lepik el, hanem maga a sötétség. Hihetetlen buta, ami mellé párosul a beképzeltség és arrogancia. Túl van sztárolva ez is. Nem jobb tőletek, vagy nálam, hisz így "modellkedni" mindenki tud. unsure.gif


Köszönjük Emese!

Erre a hozzászólásra is legalább annyira volt szükség, mint cikk létjogosultságát firtatókra. Hozzátenném, hogy esetlegesen felmerül a kérdés, nem a féltékenység beszél-e egyesekből. Ha így mindenki tud modellkedni, akkor tessék, adott a lehetőség.
Ja, és még valami, amit megjegyeznék: attól, hogy valaki mondjuk két vagy több diplomás, magasan képzett szakember, emberileg lehet pontosan annyira sötét, mint ahogyan sokan a modellekről vélekednek.
2 felhasználónak tetszik: Judit107, Peszti
2013. február 12. 21:39 #90
karin98
karin98
visszatérő vendég
 
Státusz"And yes you’ll get slapped if you’re lookin’ hoe.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.27.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 172100
Offline offline
Szegéény.. jobbulást neki :/
2013. február 12. 21:57 #91
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Én se vagyok oda túlzottan Barbiért de... srácok... ő csak kiposztolt magáról egy képet, "ápdételt" a rajongóinak hogy mi van vele, sok sztár csinálja ezt. Arról már nem ő tehet, hogy erről cikket írnak. pardon.gif Láttam én már sokkal gusztustalanabb képeket is kiposztolni sztárok által (csonttörés meg ilyenek komolyan...blah...).
2013. február 12. 22:06 #92
- törölt felhasználó -    
Jobbulást Barbinak..!
2013. február 12. 22:07 #93
- törölt felhasználó -    
hát ez is egy katasztrófajelentés, sőt, több van mögötte: Kiderült, hogy EMBER!! OMG, és most rájött
2013. február 12. 22:18 #94
- törölt felhasználó -    
De imádom azt, mikor elkezdik fírtatni, hogy ki minek szól hozzá egy dologhoz, ha nem érdekli a téma és/vagy negatív véleménye van.

Nos személy szerint nem azért szóltam hozzá, hogy Barbarácskát kritizáljam, holott bennem is felmerűlt a kérdés, ami Beylában is, de én inkább nem filozok rajta, hanem azért, mert generációnk és a következő generáció marhasága, hogy minden szart megoszt a másiknak a face-en vagy a tweeteren, az esetek négy kilences részében kiborít.
Minden ember, átlag és híresség, szeretne magánéletet, de fel raknak olyan dolgokat, amik magán jellegűek, a saját magánéletüket teszik sajátmaguk által tönkre, és én ezt nem tudom felfogni, hogy minek. Azt teljesen elfogadom, hogy a fentebb említett oldalakon reklámoznak, jelentenek be egy újdonságot, de, hogy a letört körömről, zúzódott bokáról és még színvonalasabb dolgokról tegyenek fel képet, azt annyira tartom érdekesnek/értékesnek, amennyire kiváncsiak vagytok a seggemenen egy pattanásra.
Vannak kedvenceim, igen, be vannak like-olva a facebook oldalamon, de nem érdekel az agymenésük, csak, ha valami érdekeset is csinálnak.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Pöttömke, Beyla
2013. február 12. 22:30 #95
- törölt felhasználó -    
Uhh,elég ramatyul néz ki,nem lennék a helyében. De egyébként eszméletlen mennyire szép ez a csaj ohmy.gif
2013. február 12. 22:33 #96
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.02.12. 20:59)
Öhh, a kép alapján ez egy eléggé elharapódzott kötőhártyagyulladás, ami általában első tünetként kegyetlen fájdalommal, viszketéssel és váladékozással jár. Nem kicsit igénytelen a drága, ha még egy szemészetet sem volt hajlandó felkeresni, pedig SZTK alapon még ingyenes is neki! Jéééé! w00t.gif Bár alapból felfordult a gyomrom attól, amit művelnek ezzel a... mivel is... ostoba csitrivel. Múltkor voltam bent a Westendben és ezt a nyikhajt olyan szinten nyomják már le mindenki torkán, hogy Palvin nevezetű cipőboltos üzletet nyitottak! Akkor azért feltettem magamban a kérdést, hogy vajon hány emberrel feküdhetett már le és tett szexuális szolgáltatásokat, amiért ez jár neki??? unsure.gif Futtatják, csak tudnám, hogy miért. Vajmi tehetsége sincsen a modellkedéshez, a feje meg annyira irritáló, hogy legszívesebben bemosnék neki egyet. Persze, már ez a fotó is mutatja szegényke IQ szintjét, ami által talán a nagymenő modellkedés helyett az iskolapadot kéne koptatni, mert az agyát nem szinapszisok lepik el, hanem maga a sötétség. Hihetetlen buta, ami mellé párosul a beképzeltség és arrogancia. Túl van sztárolva ez is. Nem jobb tőletek, vagy nálam, hisz így "modellkedni" mindenki tud. unsure.gif


Szívemből szóltál. meghajolo.gif

Egy másik hozzászóláshoz szólva: én erre a lányra soha az életbe nem irigykednék, mert semmi olyanja nincs, ami nekem kellene. Kivéve a pénz és az, hogy beutazhatja a világot. Az én szememben ő nem szép, nem szexi, nem szimpatikus, nem okos és nincs olyan tulajdonsága, amit irigyelnék tőle.

Csináljuk utána a modellkedést? Sajna nekem nincsenek pénzes ismerőseim, akik nyomnának ebben a szakmának nevezett majomparádéban és akik felkennék rám azt a két tonna sminket. És nem is lennék hajlandó széttenni a lábamat sem pénzért, sem másért.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. február 12. 22:50 #97
- törölt felhasználó -    
uh. |:
jobbulást neki.
2013. február 12. 23:04 #98
- törölt felhasználó -    
Nekem is volt :S nagyon kaki
2013. február 13. 00:19 #99
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Szegény! ohmy.gif Remélem hamar kigyógyul belőle
2013. február 13. 07:22 #100
noramadafaka
noramadafaka
visszatérő vendég
 
Státusz"3 words, 8 letters...say it and I'm yours!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.03.
Hozzászólás: 496
Csatolások: 11
Azonosító: 185373
Offline offline
Jézusom! Először azt hittem, hogy kacsint o.O. Jobbulás sad.gif!
12 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok