Starity

Rácz Gergő

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 12. 17:53 #1
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Csodálom, hogy még nincs róla téma, pedig szerintem az egyik legtehetségesebb magyar férfi előadó. Éppen ezért örülök, hogy idén is elindult, hogy megmérettesse magát és ha sikerül, akkor talán kijut Malmöbe az Eurovíziós Dalfesztiválra. biggrin.gif Többek között neki szorítok a legjobban (Pél Dénes mellett pl.).
TI mit gondoltok róla?

Jelenleg a legtöbbet rádióban leadott száma: Klikk!
Ugyan az A dal, csak gyerekkórussal. heart.gif

2013. február 12. 17:55 #2
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.02.12. 17:53)
Csodálom, hogy még nincs róla téma, pedig szerintem az egyik legtehetségesebb magyar férfi előadó. Éppen ezért örülök, hogy idén is elindult, hogy megmérettesse magát és ha sikerül, akkor talán kijut Malmöbe az Eurovíziós Dalfesztiválra. biggrin.gif Többek között neki szorítok a legjobban (Pél Dénes mellett pl.).
TI mit gondoltok róla?
Jelenleg a legtöbbet rádióban leadott száma: Klikk!
Ugyan az A dal, csak gyerekkórussal. heart.gif


Nem tudom elképzelni az Eurovízióson ezt a dalt. De tehetséges. Ráadásul én már találkoztam vala, és nagyon aranyos. smileeee.gif
2013. február 12. 19:38 #3
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Wasilewski @ 2013.02.12. 17:55)
Nem tudom elképzelni az Eurovízióson ezt a dalt. De tehetséges. Ráadásul én már találkoztam vala, és nagyon aranyos. smileeee.gif


Hogy őszinte legyek én se ilyen dalt küldenék ki, de ahogy elnézem a felhozatal némelyiket magasan veri. biggrin.gif Én sajnos még nem találkoztam vele személyesen, de ami késik nem múlik alapon reménykedek a legjobbakban. rohog.gif
2014. május 14. 16:12 #4
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát igen halott a téma, de azért én elmondanám, hogy szerencsére egyre többet hallatt magáról Gergő, oké eddig is hallottunk róla ezt-azt, de most végre azért próbálkozik is rendesen. Példának itt van mondjuk az idei és a tavalyi A dal. A New Moonos produkciótól én padlót fogtam és vagy 1000x megnéztem még.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok