Starity

Ki volt valójában Reeva Steenkamp?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 17. 09:50 #1
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Tragikus halála után még több figyelmet kap Oscar Pistorius barátnője, aki éppen arra készült, hogy a televízióban is bemutatkozzon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. február 17. 09:54 #2
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
az az érdekes, hogy pár 'hírességgel' a haláluk után többet foglalkoznak..
Pl. Amy Winehouse : mielőtt meghalt, csak 1-2 dalát hallottam, ha olyan csatornára kapcsoltam, de amikor felröppent a hír, hogy már nincsen, tőle volt hangos az MTV, a Viva, VH1 és szinte minden rádióban az ő számai mentek..
2013. február 17. 09:55 #3
- törölt felhasználó -    
Én úgy tudtam, hogy már vagy egy éve együtt vannak, nem csak egy fél éve. De bárhogy is, sajnálom ezt a csajt, hogy ilyen fiatalon, és így kellett meghalnia. A pasija szerintem hazudik, még a szeme se áll jól. De az igazság ki fog derülni!
2013. február 17. 09:55 #4
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Nem ismertem de nagyon sajnálom szegényt sad.gif Nem tudthata, hogy megfog halni azon a napon amit ő annyira várt sad.gif
2013. február 17. 10:00 #5
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Sajnálom!!!!!!!!!!!!
2013. február 17. 10:01 #6
- törölt felhasználó -    
szegény sad.gif sajnálom sad.gif
2013. február 17. 10:02 #7
VictorieLeon01
VictorieLeon01
unikornis♥
 
Státuszoff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 368
Azonosító: 172377
Offline offline
óó annyira sajnálom őt sad.gif
2013. február 17. 10:03 #8
- törölt felhasználó -    
Brutális a halála...Nagyon sajnálom, a nap amit annyira várt ilyen tragikusan végződött volna? A hapsi azt mondta, azt hitte betörő és azért lőtt, de uramatyám, alapból olyan környéken lakott ahol gondolom voltak járőrök, miért engedték neki, hogy olyan pisztolyt birtokoljon ami nem csak bénít, hanem öl? Tudtommal egy betörő ellen elég lenne olyan is, ami lebénítja, de szegény csaj rögtön meghalt. Remélem a hapsi élete végiég a börtönben fog rohadni. R.I.P
2013. február 17. 10:04 #9
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Nina 10 az utolsó mondatodon besírtam! sad.gif
2013. február 17. 10:15 #10
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Olvastam egy cikket, ahol dél-afrikai emberek nyilatkoztak és elmondták, hogy szerintük véletlen baleset volt, hogy azon a környéken sok embernek van fegyvere, mert gyakoriak a betörések.
1 felhasználónak tetszik: Johinna
2013. február 17. 10:16 #11
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Egyre szánalmasabbak a földi lakók, hánynom kell tőletek. Mi van akkor, ha Oscar Instagramján nincs kép a barátnőjéről? Sosem volt ez a nagy megosztós fajta, egyik exéről sem volt soha, hihetetlen, hogy azon is felháborodnak az emberek, hogy valaki nem éli a nyilvánosság előtt az életét, pláne nem pár hónap járás után. Ma már másodjára néztem fel Oscar bátyjának a Twitterére, és rengeteg üzenetet olvastam, amiben a Pistorius és Steenkamp családért is imádkoznak a világ minden pontjáról, érdekes, hogy itt nem akadnak megértő emberek. Nyilván mi nem tudunk semmi konkrétat az ügyről és elhiszem, hogy remek ezen csámcsogni, de ne beszéljünk már össze hülyeségeket. Lehet hinni az ártatlanságában és lehet ellene fordulni, de akik még életükben nem hallottak Pistoriusról és Reevaról, nehogy már most legyenek olyan informáltak, hogy megítéljék kettőjük helyzetét és egyből Miami-helyszínelővé avanzsálják magukat.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. február 17. 10:16 #12
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2013.02.17. 09:55)
Én úgy tudtam, hogy már vagy egy éve együtt vannak, nem csak egy fél éve. De bárhogy is, sajnálom ezt a csajt, hogy ilyen fiatalon, és így kellett meghalnia. A pasija szerintem hazudik, még a szeme se áll jól. De az igazság ki fog derülni!


A cikk a yahoo.com omg-honlapjáról való, ott írták, hogy ősz óta voltak együtt.
2013. február 17. 10:18 #13
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.02.17. 10:16)
A cikk a yahoo.com omg-honlapjáról való, ott írták, hogy ősz óta voltak együtt.

És ez így is van. Ősz elején Oscar még egy másik lánnyal járt, nevén nevezve Sam Ray Taylorral.
2013. február 17. 10:19 #14
Reb_
Reb_
 
Státusz#thatPower
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 667
Csatolások: 373
Azonosító: 176380
Offline offline
borzasztó hogy igy kellett meghalnia. előtte volt még az egész élet és egy "ünnepen" ünnepelni kell, nem gyászolni
2013. február 17. 10:31 #15
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (LittleCatMeow @ 2013.02.17. 10:03)
A hapsi azt mondta, azt hitte betörő és azért lőtt, de uramatyám, alapból olyan környéken lakott ahol gondolom voltak járőrök, miért engedték neki, hogy olyan pisztolyt birtokoljon ami nem csak bénít, hanem öl? Tudtommal egy betörő ellen elég lenne olyan is, ami lebénítja, de szegény csaj rögtön meghalt. Remélem a hapsi élete végiég a börtönben fog rohadni. R.I.P


Hm.. a környék pont hogy megkövetelte azt, hogy legyen fegyvere. Nagyon sok bevándorló hemzseg a környéken, akik miatt igen csak megnőtt a betörési ráta. A legtöbb szomszédja azt nyilatkozta hogy ők is tartanak pisztolyt, és nagy részben hasonlóan cselekedtek volna.

Őszintén mondom, sokaknak fogalma sincs arról hogy ki volt Pistorius, de már gyilkosként kezelik és egy-két twitteres kiírástól is hányni tudnék. Fogalmunk sincs hogy mi történhetett ott, de mindenki akkora helyszínelő hogy már a börtönbeli éveit latolgatja. Én nem tudom elhinni Oscarról, hogy előre kitervelt gyilkosságot hajtott volna végre, egyszerűen képtelenség. De a mostani sztori, miszerint azt hitte betörő stb.. nekem ez is furcsa. Háromszor lőtt rá a lányra ha jól tudom, ezért halt meg rögtön. DE! Gondolom azért a lövéseket megelőzte pár alap kérdés, mint pl: ki az? ki van ott? - mit tudom én, tehát nem hiszem el hogy a csaj nem reagált amikor már hallja hogy a pasijának feltűnt hogy van valaki a lakásban.. Az egész olyan zavaros. Mindenesetre, ha beigazolódik hogy tényleg ilyen módon baleset történt, akkor még csak elképzelni sem tudom, hogy hogy fog ezzel a gondolattal együtt élni Oscar. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. február 17. 11:04 #16
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Kiim @ 2013.02.17. 10:31)
Hm.. a környék pont hogy megkövetelte azt, hogy legyen fegyvere. Nagyon sok bevándorló hemzseg a környéken, akik miatt igen csak megnőtt a betörési ráta. A legtöbb szomszédja azt nyilatkozta hogy ők is tartanak pisztolyt, és nagy részben hasonlóan cselekedtek volna. 
Őszintén mondom, sokaknak fogalma sincs arról hogy ki volt Pistorius, de már gyilkosként kezelik és egy-két twitteres kiírástól is hányni tudnék. Fogalmunk sincs hogy mi történhetett ott, de mindenki akkora helyszínelő hogy már a börtönbeli éveit latolgatja. Én nem tudom elhinni Oscarról, hogy előre kitervelt gyilkosságot hajtott volna végre, egyszerűen képtelenség. De a mostani sztori, miszerint azt hitte betörő stb.. nekem ez is furcsa. Háromszor lőtt rá a lányra ha jól tudom, ezért halt meg rögtön. DE! Gondolom azért a lövéseket megelőzte pár alap kérdés, mint pl: ki az? ki van ott? - mit tudom én, tehát nem hiszem el hogy a csaj nem reagált amikor már hallja hogy a pasijának feltűnt hogy van valaki a lakásban.. Az egész olyan zavaros. Mindenesetre, ha beigazolódik hogy tényleg ilyen módon baleset történt, akkor még csak elképzelni sem tudom, hogy hogy fog ezzel a gondolattal együtt élni Oscar.  unsure.gif

Négyszer lőtt a hivatalos jelentés szerint, azt viszont még mindenhol máshogy írják, hogy pontosak hol érték Reevat a lövések. Örülök, hogy végre van valaki aki hasonló véleményen van, mint én. Viszont ez, hogy kérdezett-e szerintem egyáltalán nem biztos, mert valószínűleg én sem ültettem volna le egy teára az embert, aki hajnalban besurran a fürdőszobaablakomon keresztül a házamba. Vagy ha kérdezett is ki tudja Reeva válaszolt-e, pláne, hogy meg akarta lepni, a franc se tudja, mindenesetre én Oscarnak hiszek és nemhiába mondják azt a környékbeliek amit. Oscar már most sincs túl jól, a traumatikus sokk után most folyamatos megfigyelés alatt áll, nehogy véget vessen az életének.
2013. február 17. 11:24 #17
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Johinna @ 2013.02.17. 11:04)
Négyszer lőtt a hivatalos jelentés szerint, azt viszont még mindenhol máshogy írják, hogy pontosak hol érték Reevat a lövések. Örülök, hogy végre van valaki aki hasonló véleményen van, mint én. Viszont ez, hogy kérdezett-e szerintem egyáltalán nem biztos, mert valószínűleg én sem ültettem volna le egy teára az embert, aki hajnalban besurran a fürdőszobaablakomon keresztül a házamba. Vagy ha kérdezett is ki tudja Reeva válaszolt-e, pláne, hogy meg akarta lepni, a franc se tudja, mindenesetre én Oscarnak hiszek és nemhiába mondják azt a környékbeliek amit. Oscar már most sincs túl jól, a traumatikus sokk után most folyamatos megfigyelés alatt áll, nehogy véget vessen az életének.


Igen, különböző információk érkeznek a különböző cikkekből, valahol azt olvastam, hogy a lány a wc-n ült, amikor a négy lövést kapta - márpedig egy rabló miért menne a toalettre, ha lopni jött és minél hamarabb távoznia kellene?
Semmiképpen nem lenne szabad elhamarkodottan ítélkezni, amikor a nyomozás még mindig folyik, a média ontja a cikkeket, függetlenül attól, mi bizonyított tény és mi nem, és az átlagember még a nyomozóknál is kevesebbet tud - és ők sem tudnak még sokat.
Bármi is az igazság, szegény férfira mindenképpen nagyon kemény évek várnak.
2013. február 17. 11:28 #18
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Jó kis képek! wink.gif
2013. február 17. 12:03 #19
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Van egy olyan érzésem, hogy ki fog derülni, hogy a srác drogok hatása alatt állt és/vagy hallucinált. Mindenestre az ártatlanság vélelme neki is jár, nem tudunk igazából semmit.
2013. február 17. 12:25 #20
- törölt felhasználó -    
Sajnos a mai világban az ilyen esetek nem ritkák. Ez is csak azért van kiemelve, mert híres emberekkel történt. Nagyon sajnálom őt, mert biztos vagyok benne, hogy még nagy tervei voltak az életben és nem is tűnt rossz embernek! sad.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok