Starity

Parade's End / Az utolsó angol úriember (2012)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 21. 13:48 #1
- törölt felhasználó -    
BBC minisorozat, bemutató: 2012.augusztus 24.

"A minisorozat az Edward-korabeli Anglia végnapjaiban játszódik, amely átadja helyét az első világháború jelentette káosznak és őrületnek. Ekkor veszi feleségül a konzervatív arisztokrata Christopher Tietjens a társasági életért rajongó, gyönyörű és terhes Sylviát. Kapcsolatukat beárnyékolja, hogy a gyermek nem biztos, hogy az övé. A férfi ennek ellenére kész kitartani a hűtlen asszonya mellett. A sors azonban közbeszól. Egy nap találkozik Valentine Wannoppal, a bájos és félelmet nem ismerő fiatal szüfrazsettel." /forrás: port.hu/

Benedict Cumberbatch - Christopher Tietjens
Rebecca Hall - Sylvia Tietjens
Adelaide Clemens - Valentine Wannop
Rupert Everett - Mark Tietjens
Miranda Richardson - Mrs. Wannop

IMDb
6 felhasználónak tetszik: standoffan, funny18, Domcicc, leila1992, John Wattson, CumberAddicted
2014. június 05. 12:28 #2
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Kicsit szomorú vagyok... sad.gif Tényleg senki nem tartja
szóra érdemesnek ezt a sorozatot? Nem mondom,hogy nincs jobb nála,de van olyan jó mint más. A ruhák és a díszlet csodálatos! Imádom a film látványát, a színeit,mert olyan mintha egy festményt néznék... Ezerszer megnéztem már. Visszavisz a múltba.

Nem is annyira a sztori fogott meg,bár annyiból nekem érdekes,hogy itt egy férfi örlõdésérõl szól a történet és nem egy nõt kényszerítenek választásra. Ez számomra vitt bele valami újat. A színészekkel sincs különesebb problémám. Rebecca Hall fantasztikus, tökéletes Sylvia. Az õ játéka tetszett leginkább.Szívtelen és gyönyörû. Benedict Cumberbatch megtudott hatni, igaz kicsit szerintem takarékra kapcsolta a tehetségét, keveseltem. Másik kedvencem Tom Mison Pottyként. Imádni való és jót mosolyogtam rajta, kár,hogy nem volt nagyobb szerepe. Adelaide Clemens az egyetlen akivel nem tudok mit kezdeni. Nem volt rossz,de szörnyen unalmas lett a karaktere Sylviájéhoz képest.
Én nagyon kíváncsi lennék mások véleményére. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Tomforever
2014. június 08. 07:53 #3
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Én megnéztem ezt a sorozatot, azt hiszem már több mint 1 éve és remekül elvoltam vele. Benedict amúgy is nagy kedvencem smileeee.gif Jó volt a történet és a megvalósítás is. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!