Starity

9 dolog, amiben a nők jobbak a férfiaknál

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 28. 20:23 #121
Nyanyika
Nyanyika
visszatérő vendég
 
StátuszAmit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. /Érettségizők mondása/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.07.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 0
Azonosító: 152493
Offline offline
Ezt nektek Pasikáim! c(x biggrin.gif
2013. február 28. 20:30 #122
Nyanyika
Nyanyika
visszatérő vendég
 
StátuszAmit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. /Érettségizők mondása/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.07.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 0
Azonosító: 152493
Offline offline
Bocsesz de nem bírhattam ki smileeee.gif Amúgy Csatlakozom CanDee Sweet-hez.
2013. február 28. 21:14 #123
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Mindig is ezt mondtam! Mennyivel jobbak a nők! Habár a férfiak sem rosszak. smileeee.gif
2013. február 28. 21:16 #124
AnnaHuong
AnnaHuong
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not perfect, never have been, never will be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.04.
Hozzászólás: 475
Csatolások: 0
Azonosító: 157434
Offline offline
hahh... a nők, lányok nagyon is erősek és kitartóak.. ;D
2013. február 28. 22:25 #125
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
hat parat mar en is tudtam. erdekes egyebkent
2013. február 28. 22:46 #126
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sherpa @ 2013.02.28. 14:49)
Szinte sejtettem, hogy a fórum legelmésebb legintelligensebb tinijei mint valami szuperhős csapat összefog majd ellenem...

Hiába jössz itt az ilyen meg olyan korokkal. Lehet hogy 16 éves vagyok, mégis több empátia és értelem szorult belém mint beléd. Egyébként meg köszi a hipokritizmust és a személyeskedést, ó sokat tapasztalt embertársam - én ne osszam az észt mert nem tudom hogy te mennyi mindenen mentél keresztül, de te azért lehordhatsz engem hogy micsoda tapasztalatlan taknyos kisgyerek vagyok? Gondtalan és felhőtlen tinédzserkor? Röhög a vakbelem, ember! rohog.gif Mindegy, nem is vártam tőled más reakciót, tudtam hogy egy hozzászólással nem fogom tudni megváltoztatni egy olyan ember véleményét aki valószínűleg csak azért engedi előre a mozgólépcsőn hölgyeket hogy megleshesse a hátsófelüket. De tudtommal véleményt még mindig lehet nyilvánítani, szóval bocsánatért sem fogok esedezni. Nem is érdemes tovább papolnom erről a témáról, a továbbiakban csak azt ajánlom hogy tarsd meg magadnak a tiszteletlen véleményedet, mert a való életben mástól ennél a kioktatásnál sokkal durvábbat is kaphatsz az ilyen viselkedésért. pardon.gif
2013. február 28. 22:57 #127
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
A cikkel van a probléma. Egy ilyen jellegű írás iszonyatos indulatokat képes indukálni és lám, itt az élő példa. Miért kell olyan cikket írni, hogy miben jobbak a nők, mint a férfiak? Köztudott, hogy itt férfiak is megfordulnak és bizony pl.: én is el kezdenék vitatkozni azon, hogy több a diplomás nő, mint a férfi, mert az én családomban és az ismerőseim családjaiban, ez pont fordítva van. Lényeg a lényeg ez a cikk egy ballépés volt, az indulatok elszabadultak, mindenki higgadjon le.
2013. március 01. 07:55 #128
- törölt felhasználó -    
num1Kolosszus! Hogy te milyen ostoba vagy. Nem baj majd tudod majd leszel te is 39.Majd akkor te is másképp fiogsz vélekedni.És igen is hozzám te egy taknyos vagy ha tetsik ha nem."Mindegy, nem is vártam tőled más reakciót..." Mintha legalább is ismernél.MInt már mondtza mszart se tudsz rólam.Tanulj inkább több tiszteletet.ÉS azt hogy egy idősebbbet nem oktatunk ki.De ha nekem nem hiszed kérdezd meg sa szüleidet.Az időseket nem illik kioktatni.Bár ha te eddig ezt tanultad akkor gratulálok a neveltetésednek is.A személyeskedést pedig velemszemben te kezdted. Én is mint te csak szabadon nyilatkoztam és reagáltam.De mit is állok le én vitatkozni egy fele annyi idős, még szinte ágybavizelő anyatej szagú gyerekkel....Azt csinálsz amit akarsz.De hiogy belőled tisztességes felnőtt nem lesz az tuti.Ha már 16 évesen ekkora a szád semmibe veszed a kort és az annak járó tiszteletet, akkor beloőled nem lesz Ember.Téged nem neveltek...csak terlgettek a szüleid...jobb esetben.Anyád apádhopz, Apád meg anyádhoz.Te is azt a rengeteg tudományt meg élet tapasztalatot a szintén nagyon kúltúrált és biztos kitűnő,tanuló osztálytársaidtól tanultad, lested el.Meg az alvető viselkedést is.Gratulálok.A jövő nemzedéke.
2013. március 01. 08:03 #129
- törölt felhasználó -    
Hushpush ! Veled értek egyet.Ez a cikk enyhén Rasszista.Nem szabad ilyen cikket írni.Vagy ha igen akkor mellé kellett volna írni, hogy a férfiak miben jobbak a nőknél.De az sem lenne megoldás mert a versengés akkor is beindúlna.Szóval legközelebb nem szabad ilyen veszélyes vizekre evezni,Főleg nem egy olyan fórumon ahol ilyeneket írnak, hogy:(nem szó szerint idézek de ez a lényege) jól tökön lehet rúgni őket.Mert nekem spec ezen pukkant be az agyam.A férfi csak arra jó, mert tökön lehet rúgni és hogy az enkünk mennyire fáj.És akkor belőlem hiányzik az empátia? Az emgberség? Ki is kezde ezt az egésszet el és mivel? olvassunk már kicsit vissza.Én csak erre reagáltam.....Ez viszont ránk nézve sértő,és igen is kikérem magamnak, hogy egy taknyos így vélekedjen a férfiakról.
2013. március 01. 14:27 #130
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Baromság a cikk, meg felbujtó és gyűlöletkeltő is, de komemnteken jót röhögtem.
2013. március 01. 14:42 #131
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Erre csak annyit tudok mondani, hogy
http://i49.tinypic.com/24q96ps.gif
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2013. március 01. 15:23 #132
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Nem szeretem az ilyen összehasonlítást. Nem értem mért kell olyat mondani (itt néhány hozzászólásra gondolok), hogy a nők sokkal jobbak, mint a férfiak. Van a nőknek meg a férfiaknak is egyaránt rossz tulajdonságuk, ahogyan jó is. Felesleges olyanokat mondani, hogy az egyik ezért meg azért jobb a másiknál.
2013. március 01. 16:19 #133
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Ez nem feltétlenül igaz, hisz minden ember más.
2013. március 01. 16:23 #134
- törölt felhasználó -    
Ciel!
Gratulálok,és köszi a hozzászólásod.Látszik, hogy van még aki tud értelmesen gondolkozni és vélekedni egy adott témáról, tiniként is, mert tud a sorok között olvasni, és képes felfogni egy írás fajsúját! beer.gif wink.gif
2013. március 01. 16:48 #135
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Részben igaz, de okosabbak a nők? Az összes tudós és kutató férfi volt pl. Albert Einstein. Matematikusok, fizikusok is férfiak, általában. Azért van itt-ott egy két csalafintaság. De az biztos, hogy a tűrőképességünk nagyobb, ezt tapasztalatból írom és tovább élünk. biggrin.gif
2013. március 01. 16:54 #136
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett. smileeee.gif
Mindkét nemnek vannak előnyei és hátrányai (már ha lehet így fogalmaznom) de emiatt nem kell "háborúskodni". Néhány dologban a nők, néhány dologban a férfiak a jobbak, ez az igazság, el kell fogadni. Nem kell emiatt sértegetni vagy leszólni a másikat, mert nincs értelme.
Amúgy a szépséget lehet százalékban is mérni? blink.gif Hol élünk mi...?
2013. március 01. 16:58 #137
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (Lisa7003 @ 2013.03.01. 16:48)
Részben igaz, de okosabbak a nők? Az összes tudós és kutató férfi volt pl. Albert Einstein. Matematikusok, fizikusok is férfiak, általában. Azért van itt-ott egy két csalafintaság. De az biztos, hogy a tűrőképességünk nagyobb, ezt tapasztalatból írom és tovább élünk. biggrin.gif

A statisztikák szerint a nők intelligenciája átlagban magasabb, de a férfiaknál több az extrém eset, tehát az átlagnál okosabb illetve kevésbé okosabb eset. A tudósok szempontjából pedig azért hozzá kell tennem, hogy nem volt annyira fényes a női tudósok helyzete 100 vagy akár 50 évvel ezelőtt, volt olyan rohadék okostojás például, aki a női munkatársa eredményeit használta fel és publikálta a saját nevében. Persze vannak kivételek, Marie Curie például mai napig az egyik legelismertebb kutató, két természettudományi ágon belül is Nobel-díjat szerzett, ami azért nem piskóta.

Rátérve a cikkre, nem értem, hogy egyesek mitől kattantak be annyira, a nők így is hátrányos helyzetből indulnak gyakorlatilag mindenhol, úgyhogy nem tudom kinek árt néhány statisztikai tény, ami azt bizonyítja, hogy a társadalom alábecsüli őket. Nyilvánvalóan ezek nem általános igazságok, minden ember más, nők és férfiak egyaránt, nem lehet azt mondani, hogy egyik jobb mint a másik. Nyugalom most már. rolleyes.gif
2013. március 01. 16:58 #138
- törölt felhasználó -    
Lisa7003: Teljesen egyetértek veled! ;-)
2013. március 01. 17:04 #139
Weronycaaa_69
Weronycaaa_69
 
StátuszDance is the hidden language of the soul..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 1214
Csatolások: 0
Azonosító: 130425
Offline offline
Ez nem feltétlenül kell, hogy igaz legyen..
Ugyanis én, személyesen sok fiút ismerek, akik jobban tanulnak, okosabbak, inteligensebbek és tisztaságszeretőbbek mint én, vagy sok lány a környezetemben..
Abban viszont biztos van valami, hogy a nők többet tűrnek és erősebb az immunrendszerük.
De amúgy ezek a dolgok durván személytől függenek.
És amúgyis... sok dologban a férfiak, és sokban a nők jobbak. yes.gif
2013. március 01. 17:19 #140
- törölt felhasználó -    
na ennyi:D mi nők vgyunk a királyak:D
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!