Starity

ByeAlex képviseli Magyarországot az Eurovízión

26 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 03. 12:47 #241
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 936
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
A TV2 meg itt sír, hogy ki ő, hogy megnyerte? Alex erre adott válasza igazán korrekt volt, és ezzel nagyot nőtt a szememben! smileeee.gif Majd lesz ami lesz az Eurovízión. Ez a dal nagyon megosztó a "népek" közt is.
2013. március 03. 12:47 #242
- törölt felhasználó -    
Nagyon meglepődtem! Én Gigit, vagy Andrást gondoltam, hogy megnyeri, ennek ellenére nagyon örülök! Nagyon szeretem ezt a dalt, aranyos, mondanivalója van, és gyönyörű megfogalmazással. Nem tudom, hogy fogják odakint fogadni, de én szeretem! smileeee.gif♥ Ó bocsi, olvastam pár kommentet külföldiektől és tetszik nekik. smileeee.gif És most kérek MINDENKIT, hogy emiatt a komment miatt ne kezdjenek el bántani, mert mindenkinek megvan a maga ízlése. Nem sértegetek én sem senkit, ezért kérem, hogy engem sem. smileeee.gif
2013. március 03. 12:52 #243
Zutul
Zutul
 
StátuszVolt egyszer egy... utána meg kettő.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 799
Csatolások: 82
Azonosító: 124816
Offline offline
A dallama r**adtul tetszik, a szövege viszont kicsit fura.. :// Na m1, azért örülök, hogy ő megy és nem Gigi biggrin.gif
2013. március 03. 12:53 #244
- törölt felhasználó -    
Akkorát nevettem mikor bemondták a nevét biggrin.gif
A nézők konkrétan jól arcon köpték a zsűrit, és teljesen az ő akaratukkal szemben mentek. Ez a Kállay gyerek olyan jelentéktelen, és tucat, ráadásul az a műmosoly az arcán ahogy gratulált. Bármibe lefogadom, hogy ő már elkönyvelte magában a győzelmet... nevetséges. rolleyes.gif
Örülök, hogy ez lett a végeredmény, jópofa csávó, igazi elvont alkat. A szövege nagyon szép a dalnak, lehet, hogy nem Eurovizióra való, de könyörgöm, nem vettétek még észre, hogy akárkit küldünk mindig az utolsók között vagyunk? Küldhetnénk bárkit, mindig az utolsók közt végeznénk. Akkor legalább küldjünk valami eredetit, valami kevésbé tucatot. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Johinna, Hustler
2013. március 03. 12:57 #245
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
hát ezen nagyon meglepődtem ohmy.gif nekem egyáltalán nem tetszik pardon.gif
2013. március 03. 13:02 #246
- törölt felhasználó -    
Egyetértek Szélhámossal
2013. március 03. 13:04 #247
maite1990
maite1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 1
Azonosító: 144059
Offline offline
Hát nevetnem kell smileeee.gif Ez eredeti??
2013. március 03. 13:04 #248
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Lehetne rosszabb is, de igazából: nem mindegy?
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. március 03. 13:05 #249
diamondflower
diamondflower
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.03.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 195288
Offline offline
Most nem azért,de akárki ment volna,úgyse nyernék.ByeAlex nem tartozik annyira a kedvenceim közé.De örülök,hogy ő megy,és nem az agyonreklámozott Gigi vagy a Pál Dénes-Agrádi Szilvia páros.Egyébként nehogy azt higgyétek,hogy Gigi jobb helyezést érne el.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. március 03. 13:05 #250
Mysz
Mysz
visszatérő vendég
 
StátuszI'm brave. I'm honest... and kind. Yeah, I am Divergent.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.23.
Hozzászólás: 364
Csatolások: 0
Azonosító: 129787
Offline offline
De, mindegy, hiszen mi sosem nyernénk..
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. március 03. 13:06 #251
Beszti
Beszti
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 150
Csatolások: 8
Azonosító: 125808
Offline offline
Már nem azért, de ha a zsűri se akarta, hogy ő menjen ki, akkor minek adott neki pontot? huh.gif
2013. március 03. 13:07 #252
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Oké rendben nem éppen kedvelem ezt a számot. De úgy igazándiból senki sem szurkoltam mert nem értem mivel jobb Radics Gigi "szerettél vagy sem már meg sem kérdem" vagy K.S.A "i love my baby" sokat mondó szövege. Talán a legkifejezőbb nyelv a magyar de ritka, hogy valaki olyan szöveget képes megírni ami hatással van másokra és annak mondani valója is van. Valóban nagyon megosztó ez a szám mert olyan stílust képvésel ami nem éppen a fülbemászó slárger gyanúy call me maybe-be tartozik.
2013. március 03. 13:07 #253
Lunes
Lunes
visszatérő vendég
 
StátuszUB: Jin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.15.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 173511
Offline offline
rocknroller
Nem véletlenül lépett vissza az a 3 előadó is, mert eleve tudták, hogy a gigivel akarta megnyeretni a zsűri. Azért beleszartak a levesükbe rendesen. Az meg vonyítás helyett inkább húzna vissza az iskolába tanulni, mint, hogy játssza a nagy pop énekesnőt.

A zsűriből meg a tavalyi 3 főkolompós szart remélem lecserélik, mert szart sem konyítanak ezekhez. Egyből kaptak az alkalmon, hogy a Rácz, meg Pál Déneséket kipaterolják, és a cigányt előre. Ez előre le volt zsírozva, de szopacs lett a vége.


Forrás: http://starity.hu/magazin/35727-byealex-kepviseli-magyarorszagot-az-eurovizion/#ixzz2MTgEH3XW

Teljesen egyetértek!
2013. március 03. 13:16 #254
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Úgysem nyerünk...
2013. március 03. 13:19 #255
maite1990
maite1990
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 1
Azonosító: 144059
Offline offline
Annyira gáz hogy még van aki védi, és nem fogja fel hogy ez nagy szégyen lesz az országnak! Legalábbis szerintem! Inkább nem is pazarolom a karaktert tovább erre a csávóra!
2013. március 03. 13:22 #256
Mimcsi
Mimcsi
visszatérő vendég
 
Státuszinifinity hope.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 195741
Offline offline
Az idei felhozatal amúgy is szar volt, de könyörgöm, Magyarországon ki tud énekelni? Mutasson már nekem valaki valakit. Annyira felesleges volt pályázni. Hány ország visszalépett, anyagi okokra hivatkozva. Magyarország is egy csomó pénzt megspórolna, és nem is égne le.
2013. március 03. 13:30 #257
TwilightFAN Forever
TwilightFAN Forever
új tag
 
StátuszMi az hogy az Alkonyat a legrosszabb film.?? :((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.04.
Hozzászólás: 29
Csatolások: 0
Azonosító: 193277
Offline offline
Ez csak az én véleményem, de szerintem sokkal jobbak is voltak a versenyen... Pl. Radics Gigi, A Dénes, és a Szilvi... stb...
2013. március 03. 13:30 #258
CrazyHeartx3
CrazyHeartx3
 
Státuszविकास के लिए सबसे अच्छा मार्ग आज़ादी का मार्ग है.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.20.
Hozzászólás: 1852
Csatolások: 43
Azonosító: 176171
Offline offline
úgysem nyerünk úgysem nyerünk mindenki ezt írja hát éljen az optimizmus :'DD egyébként én Gigit akartam v.v
2013. március 03. 13:32 #259
- törölt felhasználó -    
Az utolsó utáni pillanatig abban a tudatban voltam, hogy a nézők Andrást vagy Gigit szavazzák meg győztesnek. De amikor kimondták Alex nevét meglepődtem. A lassúbb, líraibb dalokat mindig is szerettem, a 'Kedvesem' is ilyen. Semmi problémám nincs vele - egymagában -, sőt örültem, hogy idén nem egy pop dalt küldünk. A nyerési esély az egy más kérdés, de az Eurovízión már rég nem a zenéről, inkább az országok politikai helyzetéről van szó.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Hustler
2013. március 03. 13:33 #260
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát érdekes választás ez a részünkről, az egyszer biztos. Nem mondom azt, hogy sz*r, mert már világhírű énekesektől/bandáktól hallottam sokkal igénytelenebb dalokat is, de egyet kell értsek pár fórumozóval: Tényleg hihetetlen nagy pofára esés lesz, ha ezt a csávót küldjük ki Malmőbe. Nem vagyok semmilyen zene szakértő, sőt messze áll tőlem a zenélés, de ezt még laikusként is meg lehet állapítani, hogy ez bizony messze van az igényességtől és a színvonaltól. Persze, jöttek itt olyan érvek is, hogy ez egy zeneműfaj, meg, hogy alternatív - értem én, hogy alter, elvont meg izé, de ilyet bárki tud csinálni, ha ír egy dalszöveget, előveszi a gitárját vagy a zongoráját és 2-3 hangból komponál valami dallamot rá. A dalszöveg szép, de nem találom nagy durranásnak, míg mindemellett a ritmus is hihetetlenül monoton. Ez tökre elmenne egy Balcsis nyaralás alatt, amikor az ember fürdik, de úgy érzem, hogy ez az Euróvízióra nagyon, de nagyon kevés. Mindezek mellett örülök, hogy nem gigikét küldjük ki, mert nagyon azt a buta csitrit nyomatták a pofázmányomba mindenhol, holott volt alkalmam - akármennyire is ellenemre volt - élőben hallani szegény párát, és hangja nincsen, tehetsége vajmi kevés, a beszéde meg egyenesen irritáló, a stílusáról nem is beszélve! Szóval valamennyi pozitívum van benne, bár, hogy őszinte legyek, meg voltam győződve, hogy a kis megasztáros győztes nyikhaj fogja képviselni az országunkat, de van Isten és nem így lett.

Viszont én is úgy gondolom, mint sokan mások. Az Euróvízió nekünk magyaroknak felesleges, hiszen az egész egy kis politikai képmutatás, és, mint ahogyan sokan leírták előttem, Magyarország aligha ápol szoros barátságot a környező országokkal, így lehetetlenség az, hogy egyáltalán bekerüljünk a TOP10-be még akkor is, ha esetleg hazánkat maga Britney Spears vagy Madonna képviselné. Ezért sem értem, hogy a minden évben ebbe a retekbe ölt pénzt miért nem költik az ország jobbá tételére és fejlesztésére, ugyanis nem egy olyan ágazat van Magyarországon, amit sok-sok pénz ellenében gatyába lehetne rázni. Idő és pénz pazarlás ez az egész, és az értelmetlenségek netovábbja. Tavaly sem néztem és nagy a valószínűsége, hogy idén sem fogom.
26 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

ByeAlex ByeAlex 742.