Starity

A szingapúri egyház beszólt Adam Lambertnek

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 08. 14:10 #21
GossipCat
GossipCat
 
Státusz"Az élet szép, de élni tudni kell.. Az élet egy harc, s benne győzni kell!" :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.26.
Hozzászólás: 606
Csatolások: 30
Azonosító: 172074
Offline offline
Közük?? nekem sincs semmi bajom a melegekkel, ahogy Babus87 írta, csak ne az orrom előtt XDD
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
2013. március 08. 14:18 #22
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 14:07)
Barbus87: Úgy van. A Biblia szerint a szodómia (homoszexualitás) bűn, amely Isten, és a természet ellen való. A 19. században még kivégeztek embereket szodómia miatt, a XX. század közepéig pedig az ilyen kapcsolatért börtön járt.
Egyébként nem vagyok vallásos, ennek ellenére a Bibliát ismerem. Szerintem az általános alapműveltséghez tartozik.


Teljesen igazad van.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 08. 14:22 #23
- törölt felhasználó -    
Könyörgöm Adam nem tehet róla, hogy meleg. Baromságnak tartom ezért leszólni.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2013. március 08. 14:35 #24
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2013.03.08. 14:01)
Nem vagyok vallásos és a melegek sem igazán zavarnak amíg nem előttem smárolnak és nem úgy viselkednek mint mondjuk Adam, de a Biblia igen is ír a melegekről és abszolút nem jókat, nézz csak utána!

Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 14:07)
Barbus87: Úgy van. A Biblia szerint a szodómia (homoszexualitás) bűn, amely Isten, és a természet ellen való. A 19. században még kivégeztek embereket szodómia miatt, a XX. század közepéig pedig az ilyen kapcsolatért börtön járt.
Egyébként nem vagyok vallásos, ennek ellenére a Bibliát ismerem. Szerintem az általános alapműveltséghez tartozik.


Ahogy Jézust is kivégezték a Bibliában, miért is? blink.gif Na meg a kígyó beszél, ugyebár smileeee.gif Vagy ráböktek egy nőre, hogy boszorkány, majd máglyára dobták. Haha
Nektek pedig nagyon is bajotok van a melegekkel, Barbi, Te konkrétan minden Lambert cikknél ott vagy, hogy beszólhass, szóval hagyjuk.
KATT
Én továbbra is hiszek Istenben és abban, hogy Isten nem a melegeket (NEM azokat az embereket, akik ÍGY SZÜLETTEK), hanem a gyűlöletet utálja.
Komolyan, egyszer tapasztalnátok meg, milyen így élni, folytonos küzdelemben önmagaddal és a társadalommal.
Adam SEMMI olyat nemcsinál a színpadon, most szimplán emberileg alázták meg.

Idézet (_ToTo_ @ 2013.03.08. 13:39)
National Council of Churches of Singapore - vagyis a Nemzeti Egyháztanács nem egyház. Főleg nem a keresztényeké. Ez alá minden vallás alátartozik Szingapúrban, ahol zömében nem is keresztények élnek, hanem Buddhisták. Mivel a szingapúrban sokféle vallás dominál, ezeket együtt képvislei ez a tanács - nem csak a keresztényeket.

A keresztények nevében szóltak, nem volt szó most Buddhistákról.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. március 08. 14:40 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2013.03.08. 14:35)
Ahogy Jézust is kivégezték a Bibliában, miért is?  blink.gif 
Nektek pedig nagyon is bajotok van a melegekkel, Barbi, Te konkrétan minden Lambert cikknél ott vagy, hogy beszólhass, szóval hagyjuk.
KATT


Szerintem olvasd el a Bibliában, miért végezték ki Jézust. Alapműveltség!

Amúgy nincs bajom a melegekkel, volt meleg ismerősöm. A melegfelvonulással, meg a magamutogatással nem értek egyet. Mi heterók sem vonulunk fel, hogy heterók vagyunk. Nem rendezünk cirkuszt meg jelenetet egyenjogúságot követelve. A melegeknek is ugyanazok a jogaik, mint a heteróknak. De ők MÁSOK, mint mi. Ez olyan, mintha a vakok is azt mondanák, ők is olyanok, mint a látó emberek, pedig nem! Most lehet követ dobálni rám.
2013. március 08. 14:40 #26
- törölt felhasználó -    
Engem nagyon visszataszítanak az ilyen emberek akik így gondolkodnak.Meleg? Akkor meleg.Nem szakad össze a világ,nem árt senkinek azzal hogy Ő a saját nemét szereti.És Adam egy nagyon aranyos fickó,és nagyon is szeretem amiért ilyen.smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2013. március 08. 14:42 #27
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 14:40)
Szerintem olvasd el a Bibliában, miért végezték ki Jézust. Alapműveltség!
Amúgy nincs bajom a melegekkel, volt meleg ismerősöm. A melegfelvonulással, meg a magamutogatással nem értek egyet. Mi heterók sem vonulunk fel, hogy heterók vagyunk. Nem rendezünk cirkuszt meg jelenetet egyenjogúságot követelve. A melegeknek is ugyanazok a jogaik, mint a heteróknak. De ők MÁSOK, mint mi. Ez olyan, mintha a vakok is azt mondanák, ők is olyanok, mint a látó emberek, pedig nem! Most lehet követ dobálni rám.

Kétszer olvastam a Bibliát, tudom, miért végezték ki. A megváltó meghalt a bűneinkért, Isten így rendelte el. Igen-igen, tudjuk. De lássuk be, van azért benne egy-két ellentmondás.
Igen, mások mint mi, de emberek belül, érző lények. Az egyenjogúságra mindnekinek joga van. A vakok pedig miért különböznének tőlünk? tehet arról, hogy elvesztette a látását vagy így született? Ugyanúgy él, házasodhat, olvashat, eszik, alszik, felkel és szeret. A példa rossz volt.
2013. március 08. 14:53 #28
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
No vajon miért nem hiszek Istenben és miért gyűlölöm az egyházat? Az egyik legmocskosabb társaság a világon. Főleg a katolikusoktól mászok falra. Ez a mi papjaink nem házasodhatnak kiverte nálam a biztosítékot. Kicsalják az emberből a pénzt, adományokra szükség van kiselőadást tartva. Ha Isten mindenkit egyenrangúnak néz, ahogy ők mondják, akkor ők is ezt tehetnék. Undorító egy társadalom, amit ez a felettébb hülye tett is tükröz.
*Nem kérek a gyűlölködő válaszokból, sosem voltam hívő, nem is leszek*
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2013. március 08. 14:55 #29
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Hadd vonzódjon már ahoz a nemhez akihez akar. Na!^^
2013. március 08. 14:55 #30
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.03.08. 14:53)
No vajon miért nem hiszek Istenben és miért gyűlölöm az egyházat? Az egyik legmocskosabb társaság a világon. Főleg a katolikusoktól mászok falra. Ez a mi papjaink nem házasodhatnak kiverte nálam a biztosítékot. Kicsalják az emberből a pénzt, adományokra szükség van kiselőadást tartva. Ha Isten mindenkit egyenrangúnak néz, ahogy ők mondják, akkor ők is ezt tehetnék. Undorító egy társadalom, amit ez a felettébb hülye tett is tükröz.
*Nem kérek a gyűlölködő válaszokból, sosem voltam hívő, nem is leszek*

Én hiszek Istenben, csak az egyházban nem, így részben egyetértek veled. Én abban hiszek, hogy a szerelem az szerelem, és Isten szemében (mivel Ő maga a jóság) MINDENKI egyenlő. Arról senki nem tehet, ki, hogy született...
Idézet (NinaScene @ 2013.03.08. 14:55)
Hadd vonzódjon már ahoz a nemhez akihez akar. Na!^^

Hidd el, hogy nem feltétlen akarnak ők.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. március 08. 15:10 #31
- törölt felhasználó -    
Glamster: Szerintem te marhára nem vágod, mit írtam. Mindegy, hagyjuk is. *vállat von*
2013. március 08. 15:21 #32
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 15:10)
Glamster: Szerintem te marhára nem vágod, mit írtam. Mindegy, hagyjuk is. *vállat von*

Vannak dolgok, amiben nem kötelező egyetérteni wink.gif További szép napot és boldog nőnapot kívánok! smileeee.gif
2013. március 08. 15:25 #33
Alison 16
Alison 16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.05.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 197249
Offline offline
miért kell oda írni hogy "*állat von*" :OOOO
2013. március 08. 15:30 #34
- törölt felhasználó -    
Én is tiszteletben tartom egyes népek szokásait, meg minden, de Adam kijelentésével -> „Nem sérült meg senki, miközben dolgoztunk a koncert anyagán, nincsenek bizarr módszereim, nem áldozom bébi kecskéket. Általában megiszom egy csésze zöld teát, bemelegítem a hangszálaimat és tornázom egy kicsit, ennyi.” <- Is maximálisan egyetértek.
2013. március 08. 15:50 #35
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
úr isten most éppen nem haltak volna bele hogyha 12-sre teszik a műsort meg nagyon tudom őket sajnálni hogy ilyen a vallásuk..... ADAM LOVE FOREVER heart.gif
2013. március 08. 16:00 #36
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
Most bevallotta, hogy megjátssza magát? xd Na jó nem szólok bele biggrin.gif
2013. március 08. 16:32 #37
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2013.03.08. 14:35)
Nektek pedig nagyon is bajotok van a melegekkel, Barbi, Te konkrétan minden Lambert cikknél ott vagy, hogy beszólhass, szóval hagyjuk.


OMG!! SZÖVEGÉRTÉS!!
Én azt írtam: nincs bajom a melegekkel, kivéve ha úgy viselkednek mint Adam! Ergo: Adammel van bajom, igen, elismerem, nem bírom. Több okom is van rá. Viszont a melegekkel nincs bajom. Vannak köztük normálisak. Pl.: a Westlife-os Mark vagy Neil Patrick Harris vagy Elton John! Mind ott vannak a kedvenceim között is. Mert nagyon tehetséges emberek akik a magánéletüket otthon tartják. Nem smárolnak le pasikat a koncerten csak mert az milyen cool. És nem néznek ki úgy mint a bohócok csak mert melegek. Szívem joga az ilyen hülyeségeiért nem kedvelni Adam-et. Ennyi. Egyébként minek írsz ilyen cikket ha nem bírod elviselni ha valaki nincs jó véleménnyel Adam-ről? Lehet, hogy sok Adam-es cikk alatt kifejtettem a nem tetszésemet, de te meg mindenkit elkezdesz kioktatni aki nincs oda érte. Kötelező szeretni őt, vagy mi? Az meg hogy megemlítettem, hogy a Bibliában olvashatsz a melegekről az nem kötekedés hanem tény. További szép napot! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 08. 16:36 #38
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Hát inkább nem szólok semmit!
2013. március 08. 16:39 #39
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2013.03.08. 16:32)
OMG!! SZÖVEGÉRTÉS!!
Én azt írtam: nincs bajom a melegekkel, kivéve ha úgy viselkednek mint Adam! Ergo: Adammel van bajom, igen, elismerem, nem bírom. Több okom is van rá. Viszont a melegekkel nincs bajom. Vannak köztük normálisak. Pl.: a Westlife-os Mark vagy Neil Patrick Harris vagy Elton John! Mind ott vannak a kedvenceim között is. Mert nagyon tehetséges emberek akik a magánéletüket otthon tartják. Nem smárolnak le pasikat a koncerten csak mert az milyen cool. És nem néznek ki úgy mint a bohócok csak mert melegek. Szívem joga az ilyen hülyeségeiért nem kedvelni Adam-et. Ennyi. Egyébként minek írsz ilyen cikket ha nem bírod elviselni ha valaki nincs jó véleménnyel Adam-ről? Lehet, hogy sok Adam-es cikk alatt kifejtettem a nem tetszésemet, de te meg mindenkit elkezdesz kioktatni aki nincs oda érte. Kötelező szeretni őt, vagy mi? Az meg hogy megemlítettem, hogy a Bibliában olvashatsz a melegekről az nem kötekedés hanem tény. További szép napot!  thumbsup.gif

Több okod is van? nevet2.gif Pl személyesen odament és képen vágott a melegségével? rohog.gif Oksa, gyűlölködj csak, nem az én életemet minősiti wink.gif
Neked meg nem kívánok szép napot, mert Barbara a neved és bajom van a Barbara névvel. Akkoris, ha nem tehetsz róla pardon.gif smileeee.gif
U.i.: ha nem lenne bajod a melegekkel, akkor elfogadnàd, hogy nem mindegyik él és viselkedik az elképzeléseid szerint. !!!OMG LOGIKA!!!

FUNFACT:
Mielőtt eldöntenéd, mit mond a Biblia a homoszexualitásról, meg kell hoznod egy alapvető döntést:

- minden további nélkül elfogadod a hitközösséged tanítását? Ha igen, és ha konzervatív felekezet tagja vagy, akkor a homoszexuális viselkedést bizonyára választottnak, megváltoztathatónak és Isten által elítéltnek tartod; ez valami olyan, hogy valaki mit cselekszik. Ha liberális hitközösség tagja vagy, bizonyára úgy fogadod el a homoszexualitást, mint egy másfajta, normális, nem megváltoztatható szexuális irányultságot; ez egy olyan dolog, hogy az illető személy milyen.
- A Biblia általad leginkább kedvelt angol fordításában foglalkozol-e a bibliai részekkel, amely a fordítók teológiai véleménye és (esetleges) homofóbiája által van megszűrve? Ha igen, akkor bizonyára több részletet fogsz találni a Bibliában, amelyek elítélik a homoszexuális viselkedés egyes formáit.
- Figyelsz az eredeti héber, arám és ógörög szövegekre, és törekszel rá, hogy pontosan megértsd, mit tanítottak a szerzők? Ha igen, akkor úgy fogod találni, hogy ugyanezek a részletek elítélnek bizonyos homoszexuális tevékenységeket (nemi erőszak, prostitúció stb.), de úgy tűnik, nem ítélik el az azonos neműek közti elkötelezett, monogám kapcsolatokat.
- Két héber szó van, amelyet gyakran felidéznek a homoszexualitással kapcsolatos részeknél, és amelyet a héber szövegek sok angol fordításában félrefordítanak:

- A qadesh szó férfi templomi prostituáltat jelent, aki rituális nemi kapcsolatban vesz részt; ezt gyakran félrefordítják egyszerűen „szodomitának” vagy „homoszexuálisnak” (pl. a Jakab király-féle Biblia-fordításban, Második Törvénykönyv 23,17). Az ezzel együtt előforduló szó, a quedeshaw női templomi prostituáltat jelent. Gyakran „szajhának” vagy „prostituáltnak” fordítják.
- A to'ebah szó egy elítélt, idegen, pogány vallási kultuszban előforduló szokásra utal, de gyakran egyszerűen „utálatos dolog”-nak fordítják. Húst és tejterméket egyaránt tartalmazó ételt enni „to'ebah”. Ha egy zsidó együtt eszik egy egyiptomival, az „to'ebah”. Ha egy zsidó műszál–pamut ruhát visel, az szintén „to'ebah”.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. március 08. 16:43 #40
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Glamster @ 2013.03.08. 16:39)
Több okod is van? nevet2.gif Pl személyesen odament és képen vágott a melegségével? rohog.gif Oksa, gyűlölködj csak, nem az én életemet minősiti wink.gif
Neked meg nem kívánok szép napot, mert Barbara a neved és bajom van a Barbara névvel. Akkoris, ha nem tehetsz róla pardon.gif smileeee.gif
U.i.: ha nem lenne bajod a melegekkel, akkor elfogadnàd, hogy nem mindegyik él és viselkedik az elképzeléseid szerint. !!!OMG LOGIKA!!!


Anyám!! Feldobtad a napomat, köszi, tök jót nevettem... _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Még mindig nem érted, oké, akkor hagyjuk is, minek foglalkozzak ilyenekkel!?
U.I.:heteróban is zavar ha valaki nem tud kulturáltan viselkedni rolleyes.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok