Starity

A szingapúri egyház beszólt Adam Lambertnek

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 08. 16:45 #41
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barbus87 @ 2013.03.08. 16:43)
Anyám!! Feldobtad a napomat, köszi, tök jót nevettem...  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
Még mindig nem érted, oké, akkor hagyjuk is, minek foglalkozzak ilyenekkel!?
U.I.:heteróban is zavar ha valaki nem tud kulturáltan viselkedni  rolleyes.gif


Ne etesd a trollt, mert agyon nyom az egójával.
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
2013. március 08. 16:46 #42
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2013.03.08. 16:43)
Anyám!! Feldobtad a napomat, köszi, tök jót nevettem...  _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
Még mindig nem érted, oké, akkor hagyjuk is, minek foglalkozzak ilyenekkel!?
U.I.:heteróban is zavar ha valaki nem tud kulturáltan viselkedni  rolleyes.gif

Akkor ne válaszolgass pardon.gif Az én napomat a rosszindulatú, itt-élem-ki-magam emberek nem tudják feldobni, de szerencsére el vagyok foglalva azokkal a személyekkel, akiket szeretek wink.gif Ebbe a körbe tartozik Adam IS, mivel elég sok mindent tett értem, és nem fér a fejembe, hogy lehet minden ok nélkül bántani egy hozzá hasonló édes, intelligens és szerény srácot, akinek a legnagyobb hibája, hogy sminket visel, ezáltal elrejtve azt, hogy nincs kibékülve magával. Te meg ahelyett, hogy lesz.rnád a fejét - mondj még egy országot, ahol Adam Lambert neve mellesleg ér valamit -, ott kötsz bele, ahol tudsz. De nemcsak vele teszed ezt, látom én a hozzászólásaidat, büszke lehetsz magadra, hogy ezzel töltöd el az idődet thumbsup.gif Haters gonna hate, that's all.
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 16:45)
Ne etesd a trollt, mert agyon nyom az egójával.

Wow, még rám sem mondták, hogy troll, csak azért, mert eltérő véleményem van. De jó, hogy még egy ilyen intelligens, jól informált taggal bővültünk, aki majd jól megmondja a tutit biggrin.gif remélem minden cikkemnél látni fogom a hozzászólásaidat smileeee.gif

Egyébként, ami lesokkol, hogy én most elvileg felnőtt emberekkel "vitatkozom". Látom jók a kilátások Magyarországon smileeee.gif
2013. március 08. 16:49 #43
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 16:45)
Ne etesd a trollt, mert agyon nyom az egójával.


Igazad van, persze, csak hát nem értem miért kell nekem mindenkit kedvelni?? És ha én nem kedvelek egy fekete embert a sok közül akkor fajgyűlölő is vagyok? rolleyes.gif
Mellesleg én rohadtul lesz@rom ha valaki nem kedveli mondjuk az én legnagyobb kedvencem Danny O'Donoghue-t mert attól ő számomra ugyan olyan értékes ha egyesek szerint nem az, de mindegy.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 08. 16:51 #44
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2013.03.08. 16:49)
Igazad van, persze, csak hát nem értem miért kell nekem mindenkit kedvelni??

Nem kell mindenkit kedvelned, de akit nem kedvelsz, nem kell gyűlölni és szekállni csak azért, mert a te igényeidnek/nézeteidnek nem felel meg. Így van ez, ha találkozol egy fangirllel, nem szeretjük, ha sz.rságokat beszélnek a példaképünkről, mert én konkrétan 2009-től támogatom Adamet, LEHET és ELKÉPZELHETŐ, hogy jobban képben vagyok. Neked A jön be, nekem B, és ki dönti el, hogy ki a megfelelő és mi a helyes?
Köszöntem a bájos csevejt, lányok. Legközelebb néhány fogalomnak azért nézzetek utána.
http://media.tumblr.com/tumblr_luq98oY8MC1qf5mzi.gif
2013. március 08. 16:55 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barbus87 @ 2013.03.08. 16:49)
Igazad van, persze, csak hát nem értem miért kell nekem mindenkit kedvelni?? És ha én nem kedvelek egy fekete embert a sok közül akkor fajgyűlölő is vagyok?  rolleyes.gif 
Mellesleg én rohadtul lesz@rom ha valaki nem kedveli mondjuk az én legnagyobb kedvencem Danny O'Donoghue-t mert attól ő számomra ugyan olyan értékes ha egyesek szerint nem az, de mindegy.


Ne aggódj! Én is voltam így. Tudod, a csőlátásúak számára személyes sértés, ha nem kedveled az általuk agyonfanolt akárkit. Én is oltogathatnék bárkit, mert nem szereti pl. Johnny Deppet, vagy Robert Carlyle-t, esetleg Lana Parrillát. De nem teszem, ennél intelligensebb vagyok.

Én pl. a falra mászom Adam Sandlertől, és érdekes, még egy gyűlölködő hozzászólást sem kaptam sehol, ahol azt írtam, hogy nem bírom sem őt, sem a filmjeit. De itt Starityn hemzsegnek a szemellenzős kislányok, akik vérszemet kapnak, ha valaki azt mondja, "bocsi, de én nem szeretem azt, akit te". Na ők azok, akik minden áron téríteni akarnak. Ezeknek nem szabad visszaszólni, mert úgysem fogják fel, mit írsz, csak támadásnak vélik.
2013. március 08. 16:58 #46
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 16:55)
Ne aggódj! Én is voltam így. Tudod, a csőlátásúak számára személyes sértés, ha nem kedveled az általuk agyonfanolt akárkit. Én is oltogathatnék bárkit, mert nem szereti pl. Johnny Deppet, vagy Robert Carlyle-t, esetleg Lana Parrillát. De nem teszem, ennél intelligensebb vagyok. 
Én pl. a falra mászom Adam Sandlertől, és érdekes, még egy gyűlölködő hozzászólást sem kaptam sehol, ahol azt írtam, hogy nem bírom sem őt, sem a filmjeit. De itt Starityn hemzsegnek a szemellenzős kislányok, akik vérszemet kapnak, ha valaki azt mondja, "bocsi, de én nem szeretem azt, akit te". Na ők azok, akik minden áron téríteni akarnak. Ezeknek nem szabad visszaszólni, mert úgysem fogják fel, mit írsz, csak támadásnak vélik.

Na igen, ez egy gyerekfórum - bár 17 évesen nem érzem magam havibajos kislánynak, aki eretvág mindjárt, azért köszi, hogy ezt így megbeszéltük biggrin.gif -, így kérdésem az lenne, mit csinálsz akkor itt? Úgy gondolod, növelni kell az IQ-szintet és majd te jól megmondod a tutit a tiniknek? Ez ám az életpálya smileeee.gif
2013. március 08. 17:02 #47
yourshawty
yourshawty
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 1199
Csatolások: 50
Azonosító: 135998
Offline offline
No matter gay, straight, or bi,
Lesbian, transgendered life,
I'm on the right track baby,
I was born to survive.
No matter black, white or beige
Chola or orient made,
I'm on the right track baby,
I was born to be brave.

Bsszátok meg szingapúriak, ettől még ugyanolyan, mint a többi ember... ADAM <3
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2013. március 08. 17:29 #48
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
az emberek olyanok mintha leragadtak volna a középkorban. ha valaki meleg az nem bűn, ugyanolyanok mint mindenki más csak különlegesebbek ;D fejlődhetne már az emberiség...
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2013. március 08. 17:32 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (bubblegum.. @ 2013.03.08. 17:29)
az emberek olyanok mintha leragadtak volna a középkorban. ha valaki meleg az nem bűn, ugyanolyanok mint mindenki más csak különlegesebbek ;D fejlődhetne már az emberiség...


Most megkérdezném, hogy miért baj, ha valaki nem szereti a melegeket? Van, aki a feketéket nem bírja, mások a kutyákat. Nem vagyunk egyformák.
2013. március 08. 17:34 #50
andicska98
andicska98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 3
Azonosító: 153596
Offline offline
Most ezért miért kellett a korhatár ? semmi szükség rá..attól,hogy nem kedveli az egyház,még lehetnek fiatalabb rajongói. -.-
2013. március 08. 17:35 #51
- törölt felhasználó -    
Idézet (andicska98 @ 2013.03.08. 17:34)
Most ezért miért kellett a korhatár ? semmi szükség rá..attól,hogy nem kedveli az egyház,még lehetnek fiatalabb rajongói. -.-


Talán mert Szingapúrban az egyháznak még valódi hatalma van? Ahogy a vallásnak is? Szingapúr nem Európa, vagy Amerika, hanem bizony a Távol-Kelet. Más szokások, más erkölcsök. Ez pont olyan, mintha pl. Indiában marhahúst akarnál enni. Elég rondán néznének rád az indiaiak. Nem?
2013. március 08. 17:36 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.08. 17:32)
Most megkérdezném, hogy miért baj, ha valaki nem szereti a melegeket? Van, aki a feketéket nem bírja, mások a kutyákat. Nem vagyunk egyformák.

Szerintem nem kell szeretni a melegeket, csak elfogadni őket, és próbálni megérteni, hogy ők is emberek.
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2013. március 08. 17:38 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.03.08. 17:36)
Szerintem nem kell szeretni a melegeket, csak elfogadni őket, és próbálni megérteni, hogy ők is emberek.


Nekem semmi bajom velük személy szerint. Volt meleg ismerősöm, de ő nem mutogatta magát, nem öltözött szivárványnak, és nem ugrabugrált valami majomparádén. Az olyanokat, akik nem hordják az utcára a magánéletüket, nem vetem meg. Mert van, ami a négy fal közé való, nem utcára, nem koncertre, nem a többi ember elé!
2013. március 08. 17:39 #54
LaciR
LaciR
♫RL♫
 
StátuszÁtmentem a vizsgán!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 58
Azonosító: 192821
Offline offline
Most mit mondjak?!
2013. március 08. 17:40 #55
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Jesszus, Charlotte, neked most küldetésed, hogy telespammeled az egész cikkemet és mindenkinek, AKI HISZ AZ EMBERI JOGOKBAN, visszírsz? na én ezt hívom trollnak.

Idézet (bubblegum.. @ 2013.03.08. 17:29)
az emberek olyanok mintha leragadtak volna a középkorban. ha valaki meleg az nem bűn, ugyanolyanok mint mindenki más csak különlegesebbek ;D fejlődhetne már az emberiség...


meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

P.s.: Igazatok van, máglyára az összes meleget, főleg aki a showja előtt zöld teát iszik. Ember az ilyen?!!!
2013. március 08. 17:45 #56
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
ON: Adam marylandi beszéde Washingtonban:

Idézet
Beszéljünk kicsit arról, hogy miért is vagyunk ma este itt. Igazság szerint a testvérem, Neil, politikai pályára ment, és mindig szekált engem, hogy "Ah, Adam, olyan hülye vagy ezekhez a dolgokhoz", én pedig mindig azt mondtam "Ughhh, én csak ki akarok öltözni". De komolyra fordítva a szót, a 6. pont egyáltalán nem politikai kérdés [egyneműek házasssága - szerk]. Meg kell szavaznod, az IGEN-t kell bejelölnöd, függetlenül attól, hogy demokrata, republikános vagy bármi más vagy. Ez egyáltalán nem számít most. Ez ember-jogi kérdés. . Egyenlőek vagyunk, érző emberek - én ezt vallom.
Van egy olyan dolog, amelyben viszont szeretek még különbséget tenni az ilyen típusú beszélgetéseim során, még pedig, hogy a vallásod sem számít! Ez erkölcsi, nem vallási kérdés. Én tiszteletben tartom, hogy mit választasz vallásodnak. Jogod van választani, hogy milyen spirituális utat fogsz követni, ez így van rendben. De akkor neked is tisztelned kell az én egyenlő jogaimat.
(...)
Jogunk van azt szeretni, akit akarunk! Mehetsz templomba, zsinagógába, egyházba – mindegy. De add meg nekünk az esélyt az egyenlőségre!
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 08. 17:58 #57
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Hát igen, nem mindig azt érezzük, amit a külvilág felé vetítünk.
Amúgy nem értem miért hívják koncertezni, ha utána tüntetnek ellene? Mi van akkor ha homoszexuális? Ő is ember, egy csodálatos, mély érzésű, csupa szív, kedves férfi. Mellesleg remek hanggal áldotta meg a sors, és igenis a színpadra termett, még ha ezzel sokan nem értenek egyet!!!!!!!
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Glamster
2013. március 08. 18:07 #58
- törölt felhasználó -    
Szerintem Adamnek tök igaza van ! Nem tudom felfogni, hogy ŐT miért kell csesztetni. Lady gagát még teljesen megérteném, de Adam semmi rosszat nem tesz, sőt...!
1 felhasználónak tetszik: Glamster
2013. március 08. 18:07 #59
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Ez komoly?! o.O
A keresztényeknek nem a felebaráti szeretetet, az elfogadást és az egyenjogúságot kéne hirdetni, és hogy, mindenki úgy tökéletes, ahogy van?
Mert az eredeti eszme valami ilyesmi... Csak az a baj, hogy az egész egyház még a középkor elején elkorcsosult, azóta minden a pénzről és a politikai befolyásról szól, és arról, hogy az ideológiájuk sérthetetlen.

Két dologtól vagyok igazán rosszul: a rasszista/szexista emberektől és az elvakult vallási fanatikusoktól. Ha ez a kettő egyben is van, akkor hányni tudnék.

Szerintem a keresztény egyház hatalomra jutása volt a legrosszabb dolog, ami az emberiséggel történhetett, mert - igaz régen, nagyon, nagyon régen volt erkölcsi háttér mögötte, de aztán az egész kiüresedett és semmi másra nem szolgál, csak különböző konfliktusok ürügyéül (Hitler is ezzel takarózott a II. vh-ban, A Vatikán is ezt használta indokként a keresztes hadjáratokban, hogy gyarmatosítson, és a 2000-es évek elei USA vs Közel-kelet is vallási alapokon indult).

Az, hogy egyes keresztények kiközösítenek embereket, csak mert melegek, vagy házasság előtt elvesztik a szüzességüket, vagy csak mert nem hisznek a mesekönyvükben (amit ők Bibliának hívnak) egyenesen undorító.
4 felhasználónak tetszik: Glamster, janet7, Jolie_77, Lizania
2013. március 08. 18:13 #60
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Emberek, héló! Nyugalom van, és békesség, oké? smileeee.gif Adam Lambert fantasztikusan tehetséges énekes szerény véleményem szerint, és Engem spec nem érdekel hogy meleg amíg jó zenéket gyárt. Sajnálatos módon úgy látom, hogy sosem lesznek igazán elfogadottak a melegek a társadalomban, de mindenre van megoldás. Adam ne menjen Szingapúrba, a Szingapúri rajongók amúgy is elmehetnek a koncertjére egy másik országba, ahol nem zavarja az egyházat hogy meleg. Egy igazi rajongó úgy is elmegy egy Adam Lambert koncertre elég messze is. Ugye Glamster? biggrin.gif

Az Én álláspontom valahol a kettő között van. Azért a homoszexuálisokat sem kell leköpendő állatfajnak titulálni, de ugyanakkor el kell fogadni ha ezt egy egyház nem tolerálja..
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok