Starity

Egymást kóstolgatja Emeli Sandé és Noel Gallagher

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 17. 17:18 #1
- törölt felhasználó -    
Az Oasis sztárja durván beszólt Emeli Sandénak és a modern zeneipar legnagyobb arcainak, de ehhez az énekesnőnek is volt egy-két szava.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Évike12
2013. március 17. 17:21 #2
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Fúh Noel, mekkora egy s*ggfej vagy, mondhatom -.- de legalább Emeli visszavágott! wink.gif
2013. március 17. 17:24 #3
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Hát, Noel tény, és való, hogy elég egoista, öntelt, meg minden. Finoman szólva sem egy kellemes személyiség. DE KIB*SZOTTUL TEHETSÉGES. És igaza van, azt kell mondjam. Emelinek ugyan nagyszerű hangja van, de tényleg unalmas zenét játszik. És abban is igaza van Noelnek, hogy minden előadónak a saját dalait kéne írni. Sandé pedig elegánsan reagált. Nyilván nem eshetett jól Neki hogy egy ilyen ikon leszólta...
2013. március 17. 17:26 #4
Laalaa
Laalaa
új tag
 
StátuszI'm not a psychopath, I'm a highly functioning sociopath <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 170073
Offline offline
frappánsan visszavágott Emeli! biggrin.gif Noel meg kapja be!
2013. március 17. 17:28 #5
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Abban igaza van, hogy ha már zenész valaki írja meg a saját dalait, de nem értem mi a problémája Emeli-vel. És ki ő, hogy így nyilatkozzon egy ilyen tehetséges nőről? Egyébként Emeli magának írja a dalokat! Ééééés ha nem is tetszik neki valami szerintem kulturáltabban is meg lehetne fogalmazni. Emeli válasza pedig: frappáns! biggrin.gif Egyébként nem is nagymama zene, én szeretem pedig messze vagyok a nagymama kortól úgy hiszem.
2013. március 17. 17:30 #6
Bérces Dániel
Bérces Dániel
Seth Rollins
 
StátuszLegjobban...örökké
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 3239
Csatolások: 120
Azonosító: 180109
Offline offline
Ez a kép ez jó!
2013. március 17. 17:33 #7
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Engem mondjuk pont nem érdekel, hogy Noel mennyire híres, hogy mennyire tehetséges, vagy mennyire van igaza, nincs joga ilyen stílusban jellemezni senkit. Nem azzal van a baj, hogy van saját véleménye, ez természetes dolog, de ki lehet azt fejezni normálisan is, anélkül, hogy a poros földig hordaná napjaink legtehetségesebb énekesnőit. Egyébként, ha már itt tartunk, látom az udvariasság is megvan benne, hogy nőkre ilyeneket mond.
1 felhasználónak tetszik: Barbus87
2013. március 17. 17:40 #8
- törölt felhasználó -    
Ez a kép hatalmas biggrin.gif
Én nem tom, hogy ezt most miért kellett, de szerintem Emeli nagyon jól tette, hogy vissza szólt ! Én sem tűröm, ha valaki beszól !
2013. március 17. 17:44 #9
toth-milan
toth-milan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 556
Csatolások: 0
Azonosító: 155510
Offline offline
Jól vágott vissza.
Ez a kép hatalmas smileeee.gif
2013. március 17. 17:48 #10
Dojcy
Dojcy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.03.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 51
Azonosító: 92123
Offline offline
jó humorérzékre vall az ilyen visszavágás biggrin.gif
2013. március 17. 17:50 #11
PoseidonXD
PoseidonXD
 
Státusz:) Bulii az all Time-ban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 186
Azonosító: 192186
Offline offline
Ez a kep ,hat le a kalappal !!A Noel pedig szegyelheti magat ,orulhotne hogy legalabb meg a sztarok figyelnek ra !!!Hogy kerik hogy dalokat irjon!!! Eskuszom ez egy bekepzelt lejart lemez ez a Noel vagy kicsoda!!
2013. március 17. 17:51 #12
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Noelnek ez a stílusa, lehet megemészteni vagy jó magasról lesz*rni és nem törődni vele. Tart ott ahol tart, amit művel minden klisémentes nagyívű csodával a zenében, a nyers stílusa miatt, ami odáig faragta, hogy eljutottak egy nem túl kecsegtető helyzetbe a testvérével, de ő Noel. Egy egoista, aki a világ egyik legnagyobb géniusza, egy hamisítatlan angol ember, nyers, egyenes és nem egy seggnyaló bólogatós kutya. Amúgy ne legyünk már annyira buták, hogy fel kelljen tenni egy olyan kérdést, hogy ki ő már ahhoz, hogy ilyet mondjon egy "tehetséges" énekesnőről. Relatív kinek mi tetszik, én sem vagyok oda ezért a nőért, hát most legyek megkötözve, másnak meg az nem tetszik amit én szeretek, bumm. Szürke, unalmas és jellemtelen a zenéje, ez is csak egy vélemény a részemről, a helyébe én sem írnék neki dalt, írjon magának. Bár ahogy elnéztem nem a szavak embere, ha csak egy ilyen nagyvonalú képre futotta pardon.gif Ja a modern zeneipar pedig úgy teljes egészében kezd inkább hasonlítani egy nagy rakás kakira, mintsem valami igényes muzsikából összeálló, minél több stílust ténylegesen képviselő hatalomra.
2013. március 17. 17:54 #13
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Nos, nekem egy csak kérdésem van. A zeneipar lassan ki sem látszik a megcsinált és a tehetségkutatókból jött sztárokból, szóval nem lehetne akkor az ellen tiltakozni? Szót emel egymás ellen két tehetséges ember? Noel kapja be, Emeli meg ne folytassa mert ez gyerekes. Két nagyszerű tehetségről van szó és azon akadnak ki hogy sajátmaga írja-e a dalait vagy sem? Jobb lenne ha sajátmaga írná de nem ő írja no, akkor mi van? Összedől a világ? Unalmas a zenéje? Ne hallgassa. Nem igaz hogy ez a legnagyobb baj a zeneiparban .. fear.gif
2013. március 17. 18:00 #14
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.03.17. 17:54)
Nos, nekem egy csak kérdésem van. A zeneipar lassan ki sem látszik a megcsinált és a tehetségkutatókból jött sztárokból, szóval nem lehetne akkor az ellen tiltakozni? Szót emel egymás ellen két tehetséges ember? Noel kapja be, Emeli meg ne folytassa mert ez gyerekes. Két nagyszerű tehetségről van szó és azon akadnak ki hogy sajátmaga írja-e a dalait vagy sem? Jobb lenne ha sajátmaga írná de nem ő írja no, akkor mi van? Összedől a világ? Unalmas a zenéje? Ne hallgassa. Nem igaz hogy ez a legnagyobb baj a zeneiparban .. fear.gif


Na ezt nem értem én sem, hogy van elég szenny a mai zeneiparban, lehetne azokról beszélni, nem olyanról aki tényleg tehetséges csak neki esetleg nem tetszik. Na mindegy is, p*raszt a lelkem aztán kész. Egyébként Emeli tényleg magának írja a dalokat, ha nem is egyedül az összeset de aktívan részt vesz benne. Palomáról nem nyilatkozhatok, őt nem ismerem/kedvelem.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. március 17. 18:02 #15
- törölt felhasználó -    
Egyik rosszabb mint a másik.A kép nagyon tetszik! smileeee.gif
2013. március 17. 18:06 #16
- törölt felhasználó -    
Jól vissza vágott! biggrin.gif nagyon jó a kép biggrin.gif
2013. március 17. 18:09 #17
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Abban igaza van, hogy az az igazi előadó, aki magának írja a dalait de... Ha velem beszélne így, akkora pofont kapna, hogy a fal adná a másikat, magasról szarnék rá, hogy ki ő. Örülünk neki, hogy "46 éven át a seggét is szétdolgozta", csak kár, hogy valaki nem vágta pofán, mikor úgy beszélt vele, mintha a seggéből rángatta volna ki.

Emeli meg jól szerelte le, az ilyen ennyit is ér. =D
2013. március 17. 18:12 #18
- törölt felhasználó -    
Emeli nagyon nagy _nevet.gif
2013. március 17. 18:16 #19
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Egyiküket sem bírom, a mai "zene" pedig 95%-ban egy nagy rakás **** - az 5%, ami jó, az pedig javarészt nem fiatal sztárocskákból áll, akiket valami tehetségkutatónak nevezett parádéban juttattak a csúcsra, hanem olyanokból, aki már egy jó ideje zenélnek és nemcsak tehetséget, hanem eredetiséget is fel tudnak mutatni.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. március 17. 18:22 #20
- törölt felhasználó -    
Egyik se a kedvencem, de Emeli nem rossz énekes. Hát, ez a Noel nagyon nem volt kedves, se érett hozzászólás. Emeli meg jól megoldotta azzal a képpel! biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok