Starity

Nevetése miatt zavarták ki a moziból a beteg kislányt

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 17:22 #61
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Úr isten... Nem ő tehet róla, hogy ilyen beteg...
"Mrs. Brown úgy érezte, diszkriminálják őket, de az igazgató újból kinevette, majd azt felelte: „Nem kéne moziba vinnie a gyerekét." "
Miféle ember mond ilyet egy olyannak, aki még csak nem is tehet róla.. hogy ilyen. Láttam egy ilyen embert a McDonaldsban, és ő is hangosan röhögött, meg kiabált (nem úgy, mint aki részeg, totál nem..) és nem rakták ki! Ilyet is csak az amerikaiak tudnak csinálni. -.-
2013. március 28. 17:29 #62
zsozsi08
zsozsi08
 
Státusz"He's your first love.-I intend to be your last"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.31.
Hozzászólás: 545
Csatolások: 0
Azonosító: 195069
Offline offline
Nagyon sajnálom sad.gif sad.gif
2013. március 28. 17:32 #63
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Idézet (drfan @ 2013.03.28. 17:22)
Úr isten... Nem ő tehet róla, hogy ilyen beteg...
"Mrs. Brown úgy érezte, diszkriminálják őket, de az igazgató újból kinevette, majd azt felelte: „Nem kéne moziba vinnie a gyerekét." "
Miféle ember mond ilyet egy olyannak, aki még csak nem is tehet róla.. hogy ilyen. Láttam egy ilyen embert a McDonaldsban, és ő is hangosan röhögött, meg kiabált (nem úgy, mint aki részeg, totál nem..) és nem rakták ki! Ilyet is csak az amerikaiak tudnak csinálni. -.-

Szerintem Birmingham Angliában van! biggrin.gif
Cikkhez.: Nagyon sajnálom szegény kislányt, hogy emiatt kitették őket a moziból. Bezzeg aki egy egész filmet végig dumál..
2013. március 28. 17:40 #64
szabina2522
szabina2522
 
StátuszI love my life!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 1359
Csatolások: 0
Azonosító: 195503
Offline offline
Szegény kislány!!! Bunkóság volt az igazgatóval, hogy kinevette
2013. március 28. 17:48 #65
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.03.28. 16:31)
Lehet, hogy beteg lehetett volna akkor is, de csak úgy senki nem születik ilyen betegséggel. Ezt vagy örökölni lehet, vagy pedig a terhesség/szülés során történik valami ami miatt károsodik a magzat. Azt meg ne akard nekem bemagyarázni, hogy normális dolog ha valaki 21 évesen szül gyereket. Még épp, hogy nagykorú lett. És fogalmam sincs? Miért neked van? Orvosi egyetemre jártál vagy mi??? Nem is tudod milyen életem van, képzeld tudom, hogy mennek a dolgok egy ilyen betegségnél, sok ilyen gyereket láttam már. Jobb lenne ha előbb elgondolkoznál mielőtt vádaskodsz itt arról én mit tudok meg mit nem wink.gif

Nem izélni akarok, de nagyon nehéz lenne beírni a gugliba azt a szót, hogy "Down-kór"? Mert akkor egyébként nem írnál olyan blődségeket, hogy az ember a fejét fogja. blink.gif A Down-kór egy genetikai megbetegedés, ami vagy az apa vagy az anya, esetleg mindkettő génjében benne volt, csak rajtuk nem ütközött ki. Down-kóros csak úgy nem lehet valaki, ha a terhesség vagy a szülés során történik valami. Ivarsejtek mutációja esetén találkozhatunk torz gyermekekkel, de Down-kórossal nem igazán, az pedig más tészta, hogy járul mellé tünetként a járóképtelenség és az eltorzulás. Mindenkinek a magánügye, hogy mikor szül gyereket egyébként. A huszonegy év az még nem is durva, számtalan élő példát tudnék felhozni a környezetemből, akik jóval húsz alatt szültek. A huszonegy az nálam pont a határ, de eléggé korainak tartom. Szóval nem kívánok egyéb dolgokat írni, mert értelmes tagja vagy a fórumnak, de mielőtt mondasz bármit vagy állítasz valamit, kérlek legalább a Wikin nézz utána, mert most neked ciki, hogy a vita partnerednek volt igaza. El lehet mondani normálisan, érvelve is azt, hogy mit gondolsz, holott neked sincs fingod az egészről. Mielőtt én is kapok ilyen szavakat tőled, elmondom neked, hogy ezt tanulom, és benne van a könyvben és a füzetemben is, és bár orvosira nem járok, de egy Down-kóros gyereket gyerekápolóként fel kell tudnom ismerni, így tanítják a kórlefolyásokat és magát a betegségeket is. Egyébként bárcsak igazad lenne, hogy csak úgy senki sem születik betegséggel! Talán ez lenne a világ nyolcadik csodája, mert megannyi olyan betegség van, amit a gyermek már magzati korban magával hordoz, csak a szülő dönthet úgy is, hogy megtartja, így megszülheti az egyébként életképtelen gyermekét.
3 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Porcicca, Lucky5
2013. március 28. 17:56 #66
Nyanyika
Nyanyika
visszatérő vendég
 
StátuszAmit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra. /Érettségizők mondása/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.07.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 0
Azonosító: 152493
Offline offline
Undorító milyen lenézően viselkednek egyesek. Nem értem azt, hogy pár ember miért ezt teszi és miért nem inkább segít? Meg mi van abból ha nevet valaki? Igaz lehet hogy hangos, de fogadjunk ha egy szexi szőke cicababa nevetett volna így, akkor nem volna semmi gond....
2013. március 28. 17:58 #67
- törölt felhasználó -    
Nem azért, de annak a filmek nem az a lényege, hogy megnevettessen? Szégyen, hogy egyes emberek mire képesek. Azt persze, aki végi kommentálja a filmet nem dobják ki. Aki ilyet tesz, na, azt kéne kidobni a moziból, nem egy beteg kislányt, aki csak nevetett...
2013. március 28. 18:04 #68
SilverWolf
SilverWolf
ST✯RLIGHT, A.R.M.Y.
 
StátuszI'm a little unicorn~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 1069
Csatolások: 5
Azonosító: 179105
Offline offline
Miért kell egy beteg kislányt kitessékelni?Nem tehet róla,hogy ilyen.Komolyan,nézzen magába az az ember,aki nem engedi,hogy a kislány megnézze a filmet.Különben is ennek az a lényege,hogy megnevettessen.Pff!Szánalmas az az ember! mad.gif
2013. március 28. 18:15 #69
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Miért lenne baj ha csak hangosan nevet? Engem egyszer leköpött a mögöttem ülö srác mert épp ivott amikor elhangzott egy poén! Őt persze nem tették ki!!
2013. március 28. 18:50 #70
Regikee.13
Regikee.13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.02.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 188890
Offline offline
ez szemétség volt!! sad.gif(
2013. március 28. 18:50 #71
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Teljesen igaza van! Mit képzelnek?:c Más is biztos nevetett már moziban... engem még soha nem zavartak ki.. Ha meg más röhögött, az nekem miért fájt volna?biggrin.gif Kész vicc.
2013. március 28. 18:56 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.03.28. 15:41)
Azért igazán büszke lehet magára az anyja is, hogy 21 évesen már szül. Nyilván nem véletlenül lett beteg a gyereke. Valószínűleg csak becsöppent a gyerek az életmódja miatt meg szépen ilyen bajai lettek. Amúgy ez nem szép dolog, már csak azért sem, mert ez egy gyerekfilm, ergó minden gyerek nevetgélni fog és nem értem én mi a probléma ezzel...


És az most miért is baj, hogy 21 évesen szűlt? Akkor kéne így kiakadni, hogyha 16 évesen szült volna. Ez egy normális kor. Barátnőm anyukája is 21 évesen szült. Nem értem a problémádat -.-
2013. március 28. 18:59 #73
- törölt felhasználó -    
Hát ez gusztustalan! Hogy lehet valaki ilyen szánalmas? Végülis ez egy vígjáték nem? Természetes, hogy a gyerekek nevetnek rajta! -.-
2013. március 28. 19:21 #74
Téli Angyal
Téli Angyal
új tag
 
StátuszA kutyám BH1 vizsgázni fog.Ha érdekel írj.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.26.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 192306
Offline offline
Szegények.Milyen gerinctelenek akik kiküldték mert akkor is beteg meg lehetne érteni!!!
2013. március 28. 19:22 #75
bucii
bucii
 
Státusz~ Élvezd az élet minden egyes percét - hisz egyszer élünk ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 1038
Csatolások: 9
Azonosító: 171514
Offline offline
undorító.. nem kéne azért bántani valakit mert van valami betegsége.. és komolyan azért mert nevet? ez nagyon szomorú hogy ilyenek az emberek..
2013. március 28. 19:23 #76
Klaudia.SnuphfenEll
Klaudia.SnuphfenEll
 
StátuszThanks for wathcing <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 55
Azonosító: 195508
Offline offline
Szegény kislány sad.gif De komolyan ilyenért kizavarni ... Szánalmas aki kizavarta/kizavarták..
2013. március 28. 19:23 #77
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
omg xd amúgy igazuk van, tényleg nem kéne moziba vinni, megvehetik DVD-n, vagy nézhetik online is bár nem ugyanaz de semmi értelme másokat zavarni... nem gonoszak meg semmi, nem kell a gyereket csak a betegsége miatt sajnálni egy egészséges kiscsajt is kiküldtek volna ha így viselkedett volna dry.gif
2013. március 28. 19:27 #78
Sajt200
Sajt200
 
StátuszRossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni. ˇˇ Dumbledore
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 626
Csatolások: 0
Azonosító: 196987
Offline offline
Tök bunkók. Szegény kislány nem tehet róla, hogy ilyen.
2013. március 28. 19:41 #79
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Most ez komoly? Azért kizavarják, mert hangosan nevet. Azt nem veszik figyelembe, hogy szegény kislány beteg? Arra nem is gondolnak a kislány fejében mi játszódhatott le, míg a filmet nézte? Hatalmas örömet érezhetett. Viszont azokat is meg tudom érteni, akik egy teremben ültek vele, és zavarta őket a zaj. De lehettek volna csöppet, csak egy kicsikét megértőbbek. Nekem se lett volna ínyemre a hangos nevetése, de tekintettel lettem volna rá!!!
2013. március 28. 19:43 #80
- törölt felhasználó -    
Az emberek nem igazán értik meg ezt a betegséget. Persze, baromi zavaró lehetett, de bunkózni akkor sem kellett volna.Lehet, hogy az anya egy kicsit felfújta a dolgot. Természetes, hogy egy anyának a gyereke az első, de tudja, hogy sajnos beteg, és bár nem tehet róla, nem kellett volna elvinnie, mert ezt nem mindenki érti meg.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!