Starity

Nevetése miatt zavarták ki a moziból a beteg kislányt

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 20:17 #81
andicska98
andicska98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 3
Azonosító: 153596
Offline offline
Ez az emberiség.Szánalmas.
2013. március 28. 20:24 #82
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Undorító, szánalmas.
2013. március 28. 20:27 #83
xxdirectioner4everxx
xxdirectioner4everxx
új tag
 
StátuszA Directioner nagyobb lett...és kiforrott.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.21.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 4
Azonosító: 198313
Offline offline
Ennyit arról hogy az ember mennyire fejlett gondolkodású :/Szánalmas
2013. március 28. 21:04 #84
friesian
friesian
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 146591
Offline offline
Ez a mai világ annyira mocskos... Mocskosabb mint akármelyik szeméttelep -.-
2013. március 28. 21:08 #85
Judit2013
Judit2013
visszatérő vendég
 
Státusz#KeepFightingMichael #ForzaJules
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 394
Csatolások: 0
Azonosító: 198582
Offline offline
A nevetése miatt kizavarni egy kislányt? unsure.gif
Az emberek egyre szánalmasabbak. Bezzeg aki végig beszéli az egész filmet azt nem küldik ki. dry.gif
2013. március 28. 21:08 #86
- törölt felhasználó -    
Az, hogy 21 évesen szült, szerintem nem jelent sok mindent. De nem ez a lényeg, hanem az, HOGY:
Hogy a fenébe lehetnek ilyen undorítóak az emberek? Szegény csak egy beteg kislány. És kiküldeni a moziból. A szánalom tetőfoka. -.- Ahogyan a moziigazgató is. Egyszerűen gusztustalan, undorító férgek..
2013. március 28. 21:12 #87
- törölt felhasználó -    
Milyen undorító emberek élnek ezen a földön.Szerencsétlen gyerek beteg,erre meg a nevetése miatt zavarták ki?
2013. március 28. 21:22 #88
Pofikaa
Pofikaa
 
StátuszLiam Dunbar <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 710
Csatolások: 0
Azonosító: 196356
Offline offline
Hogy nem sül le a bőr a képükről! Beteg a kislány, annyi öröme van, hogy elmehet a moziba, erre kizavarják...Hová "fejlődik" még az emberiség.
2013. március 28. 21:32 #89
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.03.28. 17:48)
Nem izélni akarok, de nagyon nehéz lenne beírni a gugliba azt a szót, hogy "Down-kór"? Mert akkor egyébként nem írnál olyan blődségeket, hogy az ember a fejét fogja. blink.gif A Down-kór egy genetikai megbetegedés, ami vagy az apa vagy az anya, esetleg mindkettő génjében benne volt, csak rajtuk nem ütközött ki. Down-kóros csak úgy nem lehet valaki, ha a terhesség vagy a szülés során történik valami. Ivarsejtek mutációja esetén találkozhatunk torz gyermekekkel, de Down-kórossal nem igazán, az pedig más tészta, hogy járul mellé tünetként a járóképtelenség és az eltorzulás. Mindenkinek a magánügye, hogy mikor szül gyereket egyébként. A huszonegy év az még nem is durva, számtalan élő példát tudnék felhozni a környezetemből, akik jóval húsz alatt szültek. A huszonegy az nálam pont a határ, de eléggé korainak tartom. Szóval nem kívánok egyéb dolgokat írni, mert értelmes tagja vagy a fórumnak, de mielőtt mondasz bármit vagy állítasz valamit, kérlek legalább a Wikin nézz utána, mert most neked ciki, hogy a vita partnerednek volt igaza. El lehet mondani normálisan, érvelve is azt, hogy mit gondolsz, holott neked sincs fingod az egészről. Mielőtt én is kapok ilyen szavakat tőled, elmondom neked, hogy ezt tanulom, és benne van a könyvben és a füzetemben is, és bár orvosira nem járok, de egy Down-kóros gyereket gyerekápolóként fel kell tudnom ismerni, így tanítják a kórlefolyásokat és magát a betegségeket is. Egyébként bárcsak igazad lenne, hogy csak úgy senki sem születik betegséggel! Talán ez lenne a világ nyolcadik csodája, mert megannyi olyan betegség van, amit a gyermek már magzati korban magával hordoz, csak a szülő dönthet úgy is, hogy megtartja, így megszülheti az egyébként életképtelen gyermekét.

Kb ugyanezt mondtam. Neked az, hogy öröklődési út mit jelent? Mert ugyanezt mondtam én is. Mellesleg én tényleg láttam már Down-kóros beteg gyereket kórházban és akkor kérdeztem meg az egyik nővérkétől, hogy, hogyan lehet valaki Down-kóros, akkor úgy látszik ő volt a hülye wink.gif
2013. március 28. 21:44 #90
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
Hogy lehet valaki ekkora szívtelen tapló? Esküszöm, az ilyen nem EMBER! Csak Homo Sapiens. De nem Ember. Istenem... Nagyon szánalmas, hogy ennyire nem tudnak tekintettel lenni egy kislány helyzetére. Ez olyan, mintha pl. valakit azért zavarnának ki, mert köhög. Dehogy, hülye vagyok. Még sokkal rosszabb. De azért ezt a bánásmódot tényleg nem érdemelték volna meg... végre volt valami jó a kislány életében, és erre kiküldik, merthogy másokat zavarja? Lehet, hogy nem is zavarta őket. De ha még tudták is volna, hogy mi a helyzet, akkor még valószínűbb, hogy nem zavarta volna őket. Szégyen-gyalázat.
2013. március 28. 21:48 #91
evaa99
evaa99
 
StátuszThere's a whisper in the dark, as a new life comes to be...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 40
Azonosító: 171196
Offline offline
Ja és... azt, aki a popcorn-os zacskóval csörög, kólát szürcsöl, böfög, dumcsizik, fészkelődik, szürcsöl, csörög, böfög, dumál, csörög, szürcsöl, fészkelődik, azt bezzeg nem zavarják ki... Az teljesen belefér a mozizás kereteibe. Az nem érdekli a személyzetet, hogy ez a gusztustalan tevékenyég 23,7x zavaróbb, mint hogy egy kislány hangosan nevet. Hát a k******** k**** anyjukat ezeknek az ó****** g********knak!!! sad.gif
2013. március 28. 21:50 #92
HiddlesRules
HiddlesRules
új tag
 
Státusz“Everything in this life is a choice. For all of us.” -Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 185639
Offline offline
Nem értem, hogy egyesek miért akadnak fönt azon, hogy valaki 21 évesen szült, szerintem teljesen rendben van, kicsit fiatal, de az semmiség. Egyébként meg nem is értem, hogy miért ezzel foglalkoztok, semmi köze a cikk mondanivalójához. Szerintem szégen az ilyenekre akik kizavarják a szegény beteg kislányt a moziból. Legalább annyi öröme lehet neki, erre tönkreteszik. Az igazgató meg kineveti és elküldi? Egyre jobban süllyed a színvonal, sajnos.
2013. március 28. 21:52 #93
HiddlesRules
HiddlesRules
új tag
 
Státusz“Everything in this life is a choice. For all of us.” -Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 185639
Offline offline
Jaj és teljesen egyetértek evaa99-el
2013. március 28. 22:07 #94
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Szerintem is undorító gesztus! Szabad ember, és a jegyet is kifizette, ráadásul beteg is akkor meg?! Akit zavar, az maradjon benn a moziban és várja meg a következő vetítést! -.-
2013. március 28. 22:29 #95
Keira_Ss
Keira_Ss
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 0
Azonosító: 181959
Offline offline
Na ez undorító volt! Nem elég gond az anyukájának az hogy szegény gyereknek valami baja van, még egy filmet sem nézhet meg vele? A kislány csak jól érezte magát, nem akart ő semmi rosszat. A többi ember is szokott engem idegesíteni néha nagyon tűrhetetlenek, de kibírom. Ez szánalmas volt és nagyon gerinctelen..
2013. március 28. 22:36 #96
CrazyBoy2002
CrazyBoy2002
új tag
 
StátuszCrazyBoy2002 még nem állította be a státuszát, mert túl lusta ehhez, bocs.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.26.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 192374
Offline offline
Ilyen szörnyű emberek ,hogy élhetnek a Földön?
Az anyjával sem nézhet meg egy mozit ,mert valami baja van?Felháborító! excl.gif
2013. március 28. 22:47 #97
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Mi az hogy „Nem kéne moziba vinnie a gyerekét”?? Na azért álljon már meg a menet. Szegény kislány csak egy mesét szeretett volna megnézni. Szánalmasan viselkedtek vele. Maximálisan megértem az anyukát, hiszen ez egyáltalán nem elfogadható.
2013. március 28. 23:23 #98
LeahRyan
LeahRyan
Sverige♥
 
StátuszA világ csakugyan nem dől össze semmitől.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 2318
Csatolások: 601
Azonosító: 142308
Offline offline
Itt írjátok, hogy mi az hogy a kislányt kizavarják a moziból, mert hangosan nevetett, de legtöbben felháborodnátok ha a moziban néznétek egy filmet és valakinek a gyereke hangos lenne. Nem az lenne az első gondolat , hogy "Dawn-kóros, hadd nevessen" hanem az,hogy "valaki behozta a neveletlen gyerekét". Ettől független a mozi vezetőinek problémamegoldása borzasztó. Kellett volna olyan dolgot kitalálni ami mindenkinek megfelelő. Remélem sikerül a bojkott.
2013. március 29. 00:46 #99
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.03.28. 21:32)
Kb ugyanezt mondtam. Neked az, hogy öröklődési út mit jelent? Mert ugyanezt mondtam én is. Mellesleg én tényleg láttam már Down-kóros beteg gyereket kórházban és akkor kérdeztem meg az egyik nővérkétől, hogy, hogyan lehet valaki Down-kóros, akkor úgy látszik ő volt a hülye wink.gif

"Lehet, hogy beteg lehetett volna akkor is, de csak úgy senki nem születik ilyen betegséggel. Ezt vagy örökölni lehet, vagy pedig a terhesség/szülés során történik valami ami miatt károsodik a magzat."

Ezt írtad, és a kiemelt rész NEM LÉTEZIK! NINCS olyan, hogy valaki úgy lesz Down-kóros, hogy anyuci kábszerezett vagy részeg volt a terhesség alatt. Maximum értelmi fogyatékos gyereket fog a világra hozni, de nem Down-kórosat! Bár így elolvasva másodszorra eléggé paradoxon az, amit írtál abban az ominózus mondatodban, pláne, hogy közölted, hogy betegséggel csak úgy nem születik senki, de azért genetikai betegségnek írtad. Nem igazán értem, hogy mit akartál írni, mert, ha ugyanazt akartad mondani, mint én, akkor egyetértesz a vitapartnereddel, nem? huh.gif A Down-szindróma tulajdonképpen azt jelenti, hogy a huszonegyedik kromoszóma hibásan kezd el osztódni, emiatt lesz a gyermek fizikai és értelmi korlátozott egyben. Nem tudom másképp neked elmagyarázni, csak úgy, hogy ez egy génhiba. Anyu vagy apu hibás gént ad tovább a csemetének, így következik be a Down-kór, ami igen, már az egy napos csecsemőben is fellelhető, csak később jönnek rá a szülők, amikor a gyerek nem akar járni, beszélni, és hiába telnek az évek, szellemileg visszamarad. Az egy fatális nagy hülyeség, hogy a terhesség során történik valami és akkor a gyerek Down-kóros lesz. Persze, lehet ilyen, de akkor a kismamának jó kis gamma sugárzást kell kapnia, hogy ilyen mértékben mutálódjon, de szerintem még így is kevés az esélye annak, hogy pont a 21.-dik kromoszóma pár osztódik majd rosszul. Ne higgy el mindent, nézz utána! A nővérek közül találkoztam rettentő sötétekkel. Az egyik nem tudott vénát szúrni, én meg első éves gyakornokként második próbálkozásra lazán levettem a vért, ő pedig jó húsz éve már a szakmában volt. Olvass utána, mert, ha nekem pl. valaki az ellenkezőjét állítja, akkor már csak azért is utána nézek, hogy bebizonyítsam neki.

Szerk.:

Itt utána is nézhetsz a kialakulás okának - mindent leír részletesen, csak aki nem tanult még genetikát, annak kicsit kínai, de lényegében leírja, hogy a 21.-dik kromoszóma pár nem válik ketté, pedig kéne. Ez eredményezi a betegséget, aminek az okára még nem jöttek rá.
3 felhasználónak tetszik: Luckie, WhiteRosee, Lucky5
2013. március 29. 07:23 #100
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2013.03.28. 15:41)
Azért igazán büszke lehet magára az anyja is, hogy 21 évesen már szül. Nyilván nem véletlenül lett beteg a gyereke. Valószínűleg csak becsöppent a gyerek az életmódja miatt meg szépen ilyen bajai lettek. Amúgy ez nem szép dolog, már csak azért sem, mert ez egy gyerekfilm, ergó minden gyerek nevetgélni fog és nem értem én mi a probléma ezzel...

Anyukám körülbelül 19 éves volt, amikor teherbe esett, és ezért is házasodott össze apukámmal. Hiába volt ilyen fiatal, a testvérem mégis egy teljesen egészséges, érett felnőtté vált bármilyen szellemi vagy fizikai fogyaték nélkül. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Lucky5
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!