Starity

Justin Bieber visszavonul?

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 29. 09:09 #41
- törölt felhasználó -    
Visszavonul... És akkor? Nem hiszem hogy érdekelne valakit -a Beliebereken kívül- a Lolly száma...szörnyű!!!
2013. március 29. 09:17 #42
Winnie Sweetie
Winnie Sweetie
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 911
Csatolások: 86
Azonosító: 197706
Offline offline
Idézet
Hatalmas szívem van, és jó példakép szeretnék lenni, de egyre azt veszem észre, az emberek azt szeretnék, hogy elbukjak.

Hatalmas szív? Azoknak van hatalmas szívük, akik másokon segítenek (példa erre Angelina Jolie vagy Adam Lambert), és nem azoknak, akik semmibe veszik rajongóik lelkivilágát, obszcén szavakkal szidják az idősebbeket, stb. Vagy lehet, hogy csak én látom rosszul...
Jó példakép? Miért lenne jó példakép? Mert fél pucéran szaladgál mindenhova, esetleg mert a nála 100x tehetségesebb embereket vérig alázza? Ettől még nem lesz jó példakép, sőt még az ember szót sem merném rá mondani.
Én lennék az egyik legboldogabb lány, ha végre visszavonulna.
Se tehetsége, se semmi egyénisége. Ahhoz ért, hogy behálózza a 7-17 éves kislányokat. Ebből áll az ő tudománya.
Leginkább csak a botrányaival tud fent maradni, mert hogy a zenéjével nem, az biztos.
Vonuljon vissza örökre, neki is jobb lenne, de a legjobb inkább az emberiségnek lenne.
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Lizania, Beyla, MadHatter, Fan-ily6889
2013. március 29. 09:23 #43
JustinDócy
JustinDócy
új tag
 
StátuszI'm not fucking Justin Bieber. You motherfuckers.-Billie Joe Armstrong <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.23.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 143870
Offline offline
Ti most kibaszottul vicceltek, ugye? Ez a srác többet elért 19 év alatt, mint Ti gyökerek egész életetekben! Mi a franc bajotok van, b+ ?? Mert jól néz ki és tehetsége is van, már nem magas a hangja... Mi lez veletek ha elmegy? Nem lesz olyan ember, aki jobb nálatok és ezért cikizni lehet. Buzi? Épp most szakított a barátnőjével!! Selena Gomezzel járt. Titeket meg ha meglátna az utcán, max leköpne. Annyira szánalmasak vagytok. Úgyhogy aki Justint piszkálja annak üzenem: lehet utána csinálni, vagy kussoljatok! Ennyi. ; )
2013. március 29. 09:25 #44
- törölt felhasználó -    
Régebben kedveltem őt. Azt gondoltam egy kedves, aranyos srác, aki igazán szereti és tiszteli a nála jobbakat, nagyobbakat. Mostanra teljesen kifordult magából. Nem mentség erre az, hogy fiatal, nem mentség erre a nyomás sem ami rá nehezedik. Hibázott és igen, mindenki hibázik életében, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy az emberek annyi hibát és akkora hibákat felhalmoznának egy egész élet alatt, mint, amennyit Justin felhalmozott néhány hónap alatt. Nem, nem arra gondolok, hogy füzes cigit szívott, mert szíve joga, hiszen azt tesz, amit szeretne mindaddig, amíg nem árt másoknak, de az, hogy több órát késik egy koncertről, az, hogy mások életét veszélyezteti és az, hogy undorító megjegyzéseket vág mások fejéhez, akik csak próbálják felnyitni a szemét ez már mások életére is kihat. Ezen elgondolkozhatna. Nem felsőbbrendű, ő is csak egy ember a sok közül és ezeket a dolgokat neki is tiszteletben kell tartania. 14 éves vagyok és nincs jogom "megdorgálni", de be kéne, hogy lássa azt, hogy már régen átlépett egy bizonyos határt.
2013. március 29. 09:25 #45
Revens
Revens
visszatérő vendég
 
Státuszsuli :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 43
Azonosító: 195644
Offline offline
hát nem tudom lehet hogy jobb lenne neki pihenni viszont szeretném hogy legyen új albuma ,ezt a döntést neki kell meghoznia remélem jól dönt
2013. március 29. 09:28 #46
- törölt felhasználó -    
Hát, szerintem is jó lenne, ha egy kicsit visszavonulna, és elgondolkozna magán.
2013. március 29. 09:28 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (JustinDócy @ 2013.03.29. 09:23)
Ti most kibaszottul vicceltek, ugye? Ez a srác többet elért 19 év alatt, mint Ti gyökerek egész életetekben! Mi a franc bajotok van, b+ ?? Mert jól néz ki és tehetsége is van, már nem magas a hangja... Mi lez veletek ha elmegy? Nem lesz olyan ember, aki jobb nálatok és ezért cikizni lehet. Buzi? Épp most szakított a barátnőjével!! Selena Gomezzel járt. Titeket meg ha meglátna az utcán, max leköpne. Annyira szánalmasak vagytok. Úgyhogy aki Justint piszkálja annak üzenem: lehet utána csinálni, vagy  kussoljatok! Ennyi. ; )

Annyit ért el életében, oh my fucking god... Ő nem tudja mi az igazi nyomor, mit kell tenni annak érdekében, hogy igazán híres legyél, és nem élt a '80-as években, minden nélkül, mert a 21. században könnyű befutni, ha látnak benned egy kis eladhatóságot... Benne a cuki pofiját látták, meg a valamicske énektudását, és tádám, egyből dalokat, albumokat adott ki, csak mert 'őstehetség'... akármit elérhetünk az életünkben, úgy ahogy ő is. Egyébként a hangja eléggé távol áll a közepes vagy a jó fogalomtól. Na ja, majd pont te fogod megmondani, hogy ki-mit, és mikor ír a cikkekhez. Remélem egyszer felnősz, és rájössz, hogy mekkora baromságokat írtál, és hogy hordtál le másokat emiatt az 'énekes' miatt.
U.i: Megyek az utcán, felbukkan előttem Justin Bieber, majd minden ok nélkül leköp. nevet2.gif
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Darkness, Lizania, Beyla, MadHatter, Fan-ily6889
2013. március 29. 09:31 #48
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Nem vagyok a rajongója, sem mint zenész, sem mint ember nem kedveltem meg az évek alatt... de az tény, hogy sok mindenen keresztülment már és nem róható az ő fejére, ha nem bírja a megpróbáltatásokat... simán lehet, hogy elérte a saját határait. Van ilyen. Ami nem megy, nem kell erőltetni...
2013. március 29. 09:33 #49
- törölt felhasználó -    
nincs olyan szerencsénk...
2013. március 29. 09:36 #50
Dicci
Dicci
visszatérő vendég
 
Státusz"Lehet, hogy a tetted tulajdonképpen késleltette a folyamatot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.12.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 0
Azonosító: 169110
Offline offline
bárcsak min. 1 évig ne hallanék róla
2013. március 29. 09:38 #51
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
JustinDócy:
Gratulálok, remek példának bizonyultál arra, hogy a "bilíbörök" értelmi szintje a döglött patkányét súrolja.

Csak, hogy tiszta legyen: Az, hogy ki néz ki jól, relatív. Lehet, hogy Bieber bejön a 12 éves kislányoknak, de az annál idősebbek számára, csak egy szánalmas kisfiú.

Azt, hogy tehetsége lenne, erősen kétlem. Vagy ha van neki, akkor nagyon jól titkolja. Tök átlagos hangja van, erre minden második ember képes, pláne, ha stúdióban "tökéletesítik" is a hangját. És miért ne? Élőben úgy sem énekel. Minek, ha ott van neki a playback...

Azt, amit elért, nem nehéz utána csinálni, mivel se tehetség, se kreativitás nem kell hozzá (hisz neki sincs). Elég egy jó menedzsment, ami majd bereklámozza, felsztárolja, megcsinálja a kis haját, meg felöltözteti, odarak elé pár tucatszámot, hogy menjél, azt' énekeld fel, kirakja valami disney-színpadra, aztán a sok naiv 8-12 éves tinisuna mind beleszeret és kész is Justin Bieber.

Szóval ne legyél annyira elszállva se magadtól, se a kis "példaképedtől", mert egyikőtök sem menő. ^^ Ja, és beszélj tisztességesen, értelmes felnőtt módjára a többi fórumozóval, ha már úgyis olyan nagylánynak tartod magad...
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Lizania, Beyla, MadHatter, Fan-ily6889
2013. március 29. 09:43 #52
- törölt felhasználó -    
Hát jó példakép nem a dorogozással, és meztelenkedésével lesz.
Szerintem ő nem egy olyan ember akinek tényleg meg kellett dolgoznia a sikerért, őt egyszerűen csak felkarolták, és egy kis tinisztárocskát faragtak belőle, mert tudták hogy ez be fog jönni a sok kislánynak.. Én nem akarok megsérteni senkit a hozzászólásommal csak tényleg el kellene gondolkozni azon hogy Mr. Bieber most hol is áll, és kikből áll a rajongóinak a többsége !! Szerintem is vissza kellene vonulnia, gondolkozzon el az életén meg azon hogy mivel is kellene példát mutatnia..
2013. március 29. 09:44 #53
Eszter97
Eszter97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 886
Csatolások: 79
Azonosító: 173320
Offline offline
Élete legjobb döntését hozná azzal, ha tényleg visszavonulna, egy pár évre, vagy akár örökre.
Idézet
Nagyon rosszul esik nekem, hogy sokan rossz embernek hisznek.

Amiket rólad hallunk Justin ne is csodálkozz rajta, ha rossz embernek néznek. Menj haza szépen, pihenj, gondolkozz, nőj fel, de visszatérni ne térj vissza. SOHA!! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. március 29. 09:46 #54
- törölt felhasználó -    
A biztonság kedvéért azért leküldeném a geoszférába. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Darkness, Beyla, Winnie Sweetie, Fan-ily6889
2013. március 29. 09:49 #55
Plume
Plume
 
StátuszValar morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 90
Azonosító: 176589
Offline offline
Na akkora szerencséje nincs a világnak. laugh.gif
2013. március 29. 09:54 #56
dope200
dope200
 
StátuszIf the crocodile ate the enemy doesn't mean that it became your friend! - Goethe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.22.
Hozzászólás: 565
Csatolások: 141
Azonosító: 176332
Offline offline
Candy_attack Szívemből beszéltél mindkét hozzászólásnál!! meghajolo.gif
JustinDócy : Attól még , hogy Selenával járt lehet b.zi! wink.gif Emlékeztetnélek, hogy a kis 13 éves Jaden seggét , nem csak fogdossa , rendesen megmarkolja!! És még büszkén mondja , hogy "Előfordul néha..." Szóval ne reménykedj annyira , hogy 10 év múlva férj és feleség lesztek! rohog.gif
2013. március 29. 09:55 #57
PoseidonXD
PoseidonXD
 
Státusz:) Bulii az all Time-ban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 186
Azonosító: 192186
Offline offline
biggrin.gif Jott tenne neki sztem ha egy kis idore visszavonulna!!Kul. hianyozna nagyon!!
2013. március 29. 09:58 #58
- törölt felhasználó -    
Én nagyon szeretem Justin de szerintem jót tenne neki egy kis szünet, tényleg át kell gondolnia hogy mit szeretne mert szerintem az utóbbi időkben nagyon megterhelt volt.
2013. március 29. 10:00 #59
ancsiii0114
ancsiii0114
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.29.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 164569
Offline offline
Candy_attack: ez nagyon tetszett és teljesen igazad van:))
2013. március 29. 10:01 #60
ercsi2000
ercsi2000
|Undead Army|
 
Státusz"Rain rain won't go away. Cloud on my head every single day"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.29.
Hozzászólás: 1741
Csatolások: 50
Azonosító: 135409
Offline offline
Én csupán azért ítélem el Justint, mert mostanában eléggé lecsúszott, de úgy gondolom, hogyha mindezt rendbe tudná hozni, az eltávolodott rajongók visszamennének hozzá, hiszen (szerintem) tehetséges, csak a modorán,viselkedésén és az emberekhez való viszonyán kéne változtatnia nem kicsit..
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok