Starity

Justin Bieber visszavonul?

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 29. 10:46 #81
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Szerintem nem fog visszavonulni...
2013. március 29. 10:51 #82
Noeemihummel
Noeemihummel
visszatérő vendég
 
StátuszSuliiiiiiiiii :( -_-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.05.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 2
Azonosító: 193332
Offline offline
Ne vonuljon vissza!
2013. március 29. 10:51 #83
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3054
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
Én lennék a legboldogabb ha visszavonulna.. olyan 30 évre
2013. március 29. 10:53 #84
VeRaa
VeRaa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.18.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 173721
Offline offline
Már megint önfényezésbe torkollott....egy bocsánat? Grat, a droggal naon példaképpé válhat
-.-
2013. március 29. 10:54 #85
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Az a baj, hogy valószínűleg nem fog visszavonulni. Tett egy könnyes bejelentést, amin a rajongói telezokogják a párnájukat, és már pötyögik is be a rengeteg tweetet, email-t stb-t hogy jaj Justin ne menj el, mert öngyilkosok leszünk, nélküled nem tudunk élni blabla, miközben a valódi zenét szerető emberek jót röhögnek. Gondolom, felméri a reakciókat, aztán kiad valami könnyfakasztó és szívszorító balladát, csöpögős videóklippel, amiben arról nyekereg, hogy csak a rajongói tartják benne a lelket és csak miattuk marad a pályán.
5 felhasználónak tetszik: Darkness, _ToTo_, Lizania, Beyla, MadHatter
2013. március 29. 10:59 #86
- törölt felhasználó -    
Nevetséges ez már ami ezen az oldalon megy...senki nem ismer senkit de bátran mondja el a legutolsó senkinek is ha nincsenek egy véleményen...ez az undorító

Justin fog dönteni és ha én a helyében lennék szüneteltetnék. hogy miért? mert ő még szórakozni akar, hülyülni és szíve joga, csak hogy amikor sztár vagy, felnéznek rád több millióan nagyon vissza kell fogni a gyeplőt , és mivel ő ezt a kettőt nagyon nem tudja össze egyeztetni el kell döntenie hogy kihasználja e azt hogy még fiatal, vagy megkomolyodik, és én amondó vagyok hogy a megélhetése nem fog ezen múlni, így meg a sok botránytól neki kicsit sem lesz jobb
aki szereti és a rajongója az a legjobbat akarja neki,és én így teljesen semleges személyként azt mondom hogy azzal jobban járna ha szüneteltetne pár évig, közben pedig kitombolhatja magát
2013. március 29. 11:01 #87
Binky
Binky
visszatérő vendég
 
Státusznem használom már
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.21.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 184134
Offline offline
Véleményem szerint nem fog visszavonulni. Többet ér neki ennél a karrierje, és meg is érteném, ugyanis én is hülye lennék feladni, amit eddig felépítettem. Számomra akárhogy is dönt, nem fog változni a róla kialakított véleményem, ugyanolyan közömbösséggel állok hozzá, ha elindul turnézni/ kiadja az új albumát is.
2013. március 29. 11:07 #88
blanka64
blanka64
visszatérő vendég
 
StátuszEgy szív megszűnik dobogni,mert mindennél jobban szeretett ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.30.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 32
Azonosító: 186944
Offline offline
Persze.. Az a szórakozása,hogy megfenyegeti a szomszédját,félmeztekenül járkál a repülőtéren... És persze drogozik.. -.-""
Valami bocsánat??
Akkor se pötyögött be semmit a kis twitter izéjébe amikor sok idióta Beliber miatta vagdosták magukat.. -.-""
Szánalom legallján lakik ez a srác!!
2013. március 29. 11:08 #89
Directionergiirl
Directionergiirl
visszatérő vendég
 
StátuszA rajongók nem csak rajongók..Ők részei a családomnak-Zayn Malik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.07.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 0
Azonosító: 197379
Offline offline
Justin :'(az igaz hogy mostanában rosszul sülnek el a dolgok de szerintem csak beszélni kéne egy szakemberrel egy terápia során ami ugy 1 hónap lenne!sad.gif
2013. március 29. 11:08 #90
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (JustinDócy @ 2013.03.29. 09:23)
Ti most kibaszottul vicceltek, ugye? Ez a srác többet elért 19 év alatt, mint Ti gyökerek egész életetekben! Mi a franc bajotok van, b+ ?? Mert jól néz ki és tehetsége is van, már nem magas a hangja... Mi lez veletek ha elmegy? Nem lesz olyan ember, aki jobb nálatok és ezért cikizni lehet. Buzi? Épp most szakított a barátnőjével!! Selena Gomezzel járt. Titeket meg ha meglátna az utcán, max leköpne. Annyira szánalmasak vagytok. Úgyhogy aki Justint piszkálja annak üzenem: lehet utána csinálni, vagy  kussoljatok! Ennyi. ; )

Majd pont te mondod meg, hogy mit csináljunk ugye? A Starity mindenható úrnője, ja persze. Ahhoz képest, hogy 14 éves vagy, az agyi szinted ennél lejjebb van. Lehet szeretni ezt az idiótát, de ezzel együtt el kell fogadni, hogy a világ túlnyomó (normális) része még mindig utálja. Mert ez lenne a normális, emberi viselkedés, de nem, elvakultság #ever.
Amúgy hangja nulla-->Tehetsége nulla-->Empátia nulla-->Agy 0,1 (hogy legalább azt az egyet ne nullázzam le).
El van szállva magától ez az "ember" (állat?), úgy csinál, mintha akkora nagy valaki lenne, de majd megnézem, hogy 20 év múlva hol is lesz. Talán egy hajléktalan szállón? *reménykedik*
A cikkhez szólva:Úgy legyen! meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Darkness, Beyla, MadHatter
2013. március 29. 11:09 #91
blanka64
blanka64
visszatérő vendég
 
StátuszEgy szív megszűnik dobogni,mert mindennél jobban szeretett ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.30.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 32
Azonosító: 186944
Offline offline
A visszavonulással kapcsolatosan: HAJRÁ!!
2013. március 29. 11:15 #92
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (JustinDócy @ 2013.03.29. 09:23)


Pontosan te vagy a legjobb példa, hogy kik juttatták a slágerlistákra és kik tették híressé ezt az átlagos képességű és átlagos külsejű paprikajancsit. Ha nem lennének elvakult tinédzser lányok, akik bármit benyalnak, ha egy cukifiúcska azt énekli, hogy "szeretlek, bébi, olyan gyönyörű vagy", akkor Justin egy Mekiben söpörné a padlót vagy a főiskolán koptatná a padot. Tudod, a tehetséges embereknek nincs szükségük botrányra és letolt nadrágra, hogy eladják a lemezeiket.
Eszed és ízlésed nincs, az tisztán lejött a hozzászólásodból.
5 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Darkness, Lizania, Beyla, MadHatter
2013. március 29. 11:15 #93
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
JustinDócy írta:
Ti most kibaszottul vicceltek, ugye? Ez a srác többet elért 19 év alatt, mint Ti gyökerek egész életetekben! Mi a franc bajotok van, b+ ?? Mert jól néz ki és tehetsége is van, már nem magas a hangja... Mi lez veletek ha elmegy? Nem lesz olyan ember, aki jobb nálatok és ezért cikizni lehet. Buzi? Épp most szakított a barátnőjével!! Selena Gomezzel járt. Titeket meg ha meglátna az utcán, max leköpne. Annyira szánalmasak vagytok. Úgyhogy aki Justint piszkálja annak üzenem: lehet utána csinálni, vagy kussoljatok! Ennyi. ; )


Majd pont te mondod meg, hogy mit csináljunk ugye? A Starity mindenható úrnője, ja persze. Ahhoz képest, hogy 14 éves vagy, az agyi szinted ennél lejjebb van. Lehet szeretni ezt az idiótát, de ezzel együtt el kell fogadni, hogy a világ túlnyomó (normális) része még mindig utálja. Mert ez lenne a normális, emberi viselkedés, de nem, elvakultság #ever.
Amúgy hangja nulla-->Tehetsége nulla-->Empátia nulla-->Agy 0,1 (hogy legalább azt az egyet ne nullázzam le).
El van szállva magától ez az "ember" (állat?), úgy csinál, mintha akkora nagy valaki lenne, de majd megnézem, hogy 20 év múlva hol is lesz. Talán egy hajléktalan szállón? *reménykedik*
A cikkhez szólva:Úgy legyen! meghajolo.gif

De most tényleg csináljátok utána amit eddig csinált a hangja jó meg minden!

sad.gif sad.gif
2013. március 29. 11:15 #94
blanka64
blanka64
visszatérő vendég
 
StátuszEgy szív megszűnik dobogni,mert mindennél jobban szeretett ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.30.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 32
Azonosító: 186944
Offline offline
Csak megkell nézni,hogy a Baby hány embernek nem tettszett.. xD
2013. március 29. 11:16 #95
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
De szerintem ne vonuljon vissza!
2013. március 29. 11:16 #96
- törölt felhasználó -    
lehet hogy tényleg szükség lenne a visszavonulásra de hogyha visszavonul akkor ne annyi ideig mint Justin Timberlake
2013. március 29. 11:18 #97
- törölt felhasználó -    
Igen ám, csak nem mindig lehet arra hivatkozni, hogy 'fiatal vagyok, hibázok'. x) Ráadásul lehet, hogy jó ember, de eléggé kétkedem abban, hogy komplett-e.
2013. március 29. 11:20 #98
JustaCat
JustaCat
visszatérő vendég
 
StátuszDo something good every day.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 0
Azonosító: 184790
Offline offline
Szerintem jót tenne neki egy kis pihenő.Mégis csak egy 19 éves fiú,akit valaki szeret valaki nem. Engem például nem érdekel,hogy mi csinál,mert az az ő dolga,mint énekes pedig nem mondom,hogy valami isten adta tehetsége lenne,de van néhány dala amit szívesen hallgatok.Ha,meg meleg lenne ahhoz se lenne más embernek köze,és igen szerintem egész jól is néz ki.
2013. március 29. 11:21 #99
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
"Nagyon rosszul esik nekem, hogy sokan rossz embernek hisznek."
- Nem is sejtem miért... Tényleg...
"jó példakép szeretnék lenni"
- Nagyon nem megy smileeee.gif
"de egyre azt veszem észre, az emberek azt szeretnék, hogy elbukjak."
- Végre rájött!!! biggrin.gif biggrin.gif

Bárcsak visszavonulna egy jó 20-25 évre. smileeee.gif Teljesülne egy álmom! Csak az a baj, hogy nem fog visszavonulni, mert nem tud élni a balhéi nélkül, túlságosan is feltűnősködő celeb.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2013. március 29. 11:23 #100
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Szerintem most Justin beládta a hibáit . Nem szeretem őt ,de ahogyan kitőrt az irigylésre méltó !
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok