Starity

Justin Bieber visszavonul?

14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 29. 11:57 #121
- törölt felhasználó -    
Már megint ez a gyerek a téma...Vonuljon vissza,de akkor nem kis időre,hanem végleg. -.-"
2013. március 29. 12:06 #122
Selli gomez fan.
Selli gomez fan.
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.16.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 17
Azonosító: 196175
Offline offline
annp : szerintem is , nem bánnám ha naponta nem hallhatnánk a botrányairól .
2013. március 29. 12:08 #123
GYGG
GYGG
új tag
 
StátuszKovács Ákost IMÁDOM,hogy ha te is akkor írj vagy jelölj és visszamegy!! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.20.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 147682
Offline offline
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
2013. március 29. 12:08 #124
kitti20018
kitti20018
visszatérő vendég
 
StátuszGagaFan.:3♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.27.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 3
Azonosító: 196888
Offline offline
Hát szerintem is jobb lenne ha visszavonulna és akkor legalább nem kéne a botrányain rágcsálódni...
2013. március 29. 12:09 #125
Gregory20
Gregory20
új tag
 
StátuszÉlni tudni kell, az élet egy játék melyben győzni tudni kell!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 196746
Offline offline
Gregory20 írta:
Nem értem 20 éves fejjel hogy miért vagytok ilyen elítélőek. Mintha ti tökéletesek lennétek...
Nagyon sok hülyeséget csinált eddig, de majdnem mindegyikért vállalta a felelőséget... Ő próbálja tanítani az embereket, mint annak idején Jackson... Fog még hibázni hiszen fiatal, de megbocsájtani tudni kell!!!
Nekem sem a favoritom elhihetitek, de ha nekem nem ártott semmit, akkor miért bántsam?
Nem akarok olyanná válni, mint azok az idióták akik random-ra köpködnek a neten!!!


Nagyon szépen kérlek, ne sértegesd Michael Jacksont azzal, hogy Justinhoz hasonlítod. Michael egy legenda, akinek a kiskörme alatti piszokban is több tehetség volt, mint amennyi Justinnak valaha lesz.

Forrás: http://starity.hu/magazin/36469-justin-bieber-visszavonul-/#ixzz2OvTE2Qb5

Figyelj, én nem sértegetem Jackson-t hiszen a kedvencem, de ha élne biztos támogatná Justin-t. És nem lenne olyan elítélő mint ti...
Egy kicsit próbáljatok már meg felnőttként gondolkodni... wink.gif
2013. március 29. 12:11 #126
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (szendreiviki @ 2013.03.29. 11:15)
De most tényleg csináljátok utána amit eddig csinált a  hangja jó meg minden!
sad.gif  sad.gif

Hidd el drágám, hogy ha én meg akarnám csinálni azt amit ő is, abba bele is bolondulnék. A másik meg:Tízmilliószor jobb hangom van ennél a paprikajancsinál wink.gif
2013. március 29. 12:11 #127
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Végre meg jött az esze. De tuti ha elmenne és visszatérne más stílusa lesz.
2013. március 29. 12:15 #128
numark1050
numark1050
új tag
 
StátuszA Szívem nem dobog,de mégis mintha fájna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 197693
Offline offline
Kíváncsi vagyok,hogy mit fog lépni vissza e vonul és pihen,vagy sem.Olvasgattam itt de megintcsak az írók 70% a utálkozó Justint utálom mert eza divat elködösült szemü senkik írása.Csak ha ennyire divatmajmok vagytok,tudnám mit kerestek ezen az oldalon és miért olvassátok Justin híreit.Amúgy az,hogy visszavonul egy időre közelsem jelenti azt,hogy végleg sőt a média méginkább ráfog szállni,hogy kiderítse mit kezd majd magával addig,szóval a pihenésből nemlessz semmi.Ha albumot ír vagy turnézni indul akkor meg a legjobb teljesítményt fogja nyújtani.Amúgy meg Justin jó ember csaképp kamasz és élni sem hagyják,azért viselkedik úgy ahogy (akiknek ez nem magyarázat azok meg nőjenek fel és gondolkodjanak).Akik cikizik elsem tudják képzelni milyen stresszes élete van a médiának köszönhetően (megtetőzve azzal,hogy a magánéletéről semmit sem tudunk ki tudja mi is van vele,mire is koncentrál igazán).Szóval biztos vagyok benne,hogy akárhogy is dönt jólfog dönteni.(Tisztelet a kivételnek aki azért utálja Justint mert utálja nem mert ez a divat)
2013. március 29. 12:16 #129
nyuuusziful
nyuuusziful
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.03.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 197128
Offline offline
ne ne neeeeeeeeeeee
ne hogy visszavonulj!! :///
2013. március 29. 12:19 #130
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Gregory20 @ 2013.03.29. 12:09)
Gregory20 írta:
Nem értem 20 éves fejjel hogy miért vagytok ilyen elítélőek. Mintha ti tökéletesek lennétek... 
Nagyon sok hülyeséget csinált eddig, de majdnem mindegyikért vállalta a felelőséget... Ő próbálja tanítani az embereket, mint annak idején Jackson... Fog még hibázni hiszen fiatal, de megbocsájtani tudni kell!!! 
Nekem sem a favoritom elhihetitek, de ha nekem nem ártott semmit, akkor miért bántsam? 
Nem akarok olyanná válni, mint azok az idióták akik random-ra köpködnek a neten!!!
Nagyon szépen kérlek, ne sértegesd Michael Jacksont azzal, hogy Justinhoz hasonlítod. Michael egy legenda, akinek a kiskörme alatti piszokban is több tehetség volt, mint amennyi Justinnak valaha lesz.
Forrás: http://starity.hu/magazin/36469-justin-bieber-visszavonul-/#ixzz2OvTE2Qb5
Figyelj, én nem sértegetem Jackson-t hiszen a kedvencem, de ha élne biztos támogatná Justin-t. És nem lenne olyan elítélő mint ti...
Egy kicsit próbáljatok már meg felnőttként gondolkodni... wink.gif


Michael Jackson támogatná Justint?! ohmy.gif Mire fel vajon? A nem létező tehetsége vagy kisugárzása miatt? Már ne is haragudj, de melyik IGAZI sztár kérte fel valaha Justint egy közös szerzeményre? És Nicki Minajt ne is említsd, mert az is csak egy tehetségtelen műanyag attention whore.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, Im a SlaveForBritney, Darkness, MadHatter
2013. március 29. 12:20 #131
- törölt felhasználó -    
"Hatalmas szívem van..." Ohh my Jackson... o.o Az egód hatalmas Bíberem, nem a szíved..
2 felhasználónak tetszik: Darkness, MadHatter
2013. március 29. 12:21 #132
- törölt felhasználó -    
Hát, én sose akartam a bukását, és elhiszem, hogy jó ember, de akkor sem értem, hogyan tud hibát hibára halmozni. Tényleg jót tenne neki egy kis szünet, tényleg fiatal még, és rengeteg lehetősége van. Talán át tudná gondolni, mit hogyan és miért csináljon. Ha "megtér", már tényleg példakép lehet!
2013. március 29. 12:26 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gregory20 @ 2013.03.29. 12:09)
Gregory20 írta:
Nem értem 20 éves fejjel hogy miért vagytok ilyen elítélőek. Mintha ti tökéletesek lennétek... 
Nagyon sok hülyeséget csinált eddig, de majdnem mindegyikért vállalta a felelőséget... Ő próbálja tanítani az embereket, mint annak idején Jackson... Fog még hibázni hiszen fiatal, de megbocsájtani tudni kell!!! 
Nekem sem a favoritom elhihetitek, de ha nekem nem ártott semmit, akkor miért bántsam? 
Nem akarok olyanná válni, mint azok az idióták akik random-ra köpködnek a neten!!!
Nagyon szépen kérlek, ne sértegesd Michael Jacksont azzal, hogy Justinhoz hasonlítod. Michael egy legenda, akinek a kiskörme alatti piszokban is több tehetség volt, mint amennyi Justinnak valaha lesz.
Forrás: http://starity.hu/magazin/36469-justin-bieber-visszavonul-/#ixzz2OvTE2Qb5
Figyelj, én nem sértegetem Jackson-t hiszen a kedvencem, de ha élne biztos támogatná Justin-t. És nem lenne olyan elítélő mint ti...
Egy kicsit próbáljatok már meg felnőttként gondolkodni... wink.gif

Hogy jön ide Mike? Egyáltalán hogy meritek egy lapon említeni a Bíberrel?
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, Im a SlaveForBritney, Darkness, MadHatter
2013. március 29. 12:26 #134
ViKi0602
ViKi0602
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.07.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 157640
Offline offline
szerintem vonuljon vissza mert csak rosszabb lesz neki sad.gif
2013. március 29. 12:31 #135
Perrie
Perrie
visszatérő vendég
 
StátuszMiketsukami ♥ || news is coming (for all of us)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 0
Azonosító: 198889
Offline offline
Lehet jobb lenne,ha egy kicsit visszavonulna,tuti,hogy megváltozna jó irányban smileeee.gif Aztán jöhet az új album ^^♥
2013. március 29. 12:34 #136
- törölt felhasználó -    
Vonulhat,nekem nem fog hiányozni!
2013. március 29. 12:35 #137
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gregory20 @ 2013.03.29. 11:38)
Ő próbálja tanítani az embereket, mint annak idején Jackson...


wtf.gif Ez cinizmus vagy tévedés akart lenni? Buburkának nincs saját akarata. Ő csak egy termékbáb. Elég naív lehetsz, ha ekkora nagy jelentőséget tulajdonítasz neki.
9 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, _ToTo_, BichGirl, Im a SlaveForBritney, Darkness, MadHatter, Lizania, janet7
2013. március 29. 12:36 #138
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gregory20 @ 2013.03.29. 12:09)
Gregory20 írta:
Nem értem 20 éves fejjel hogy miért vagytok ilyen elítélőek. Mintha ti tökéletesek lennétek... 
Nagyon sok hülyeséget csinált eddig, de majdnem mindegyikért vállalta a felelőséget... Ő próbálja tanítani az embereket, mint annak idején Jackson... Fog még hibázni hiszen fiatal, de megbocsájtani tudni kell!!! 
Nekem sem a favoritom elhihetitek, de ha nekem nem ártott semmit, akkor miért bántsam? 
Nem akarok olyanná válni, mint azok az idióták akik random-ra köpködnek a neten!!!
Nagyon szépen kérlek, ne sértegesd Michael Jacksont azzal, hogy Justinhoz hasonlítod. Michael egy legenda, akinek a kiskörme alatti piszokban is több tehetség volt, mint amennyi Justinnak valaha lesz.
Forrás: http://starity.hu/magazin/36469-justin-bieber-visszavonul-/#ixzz2OvTE2Qb5
Figyelj, én nem sértegetem Jackson-t hiszen a kedvencem, de ha élne biztos támogatná Justin-t. És nem lenne olyan elítélő mint ti...
Egy kicsit próbáljatok már meg felnőttként gondolkodni... wink.gif

Még annyit hozzátennék, hogy nagyon szépen kérlek, olvass utána, hogy mit tett Michael Jackson a gyerekekért, a Földért, ÉRTED, azután pedig, hogy a Bíber mit csinált. LÓF*SZT. Azt valóban csinált. Tehát ne gyere nekem azzal, hogy a Bíber jobbá akarja tenni a világot vagy az emberiséget... Michael Jackson és Miss Dzsásztina Applepie között ég és föld a különbség. Ennyi.
6 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, Im a SlaveForBritney, Darkness, MadHatter, Lizania
2013. március 29. 12:38 #139
Gregory20
Gregory20
új tag
 
StátuszÉlni tudni kell, az élet egy játék melyben győzni tudni kell!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 196746
Offline offline
Oszika: Látom nem érted. De nem baj, hódolj csak az új divatnak, de ha már köpködsz, próbálj meg okosan, elhiszem hogy fáj de használd azt az izét a fejedben... Engem jóembernek neveltek, bár most legszívesebben megütnélek úgy hogy egyből helyre áll az eszed... wink.gif Gondolkozz... Gondolom téged sem random köpködő divatbetyárnak neveltek oda haza...... wink.gif
2013. március 29. 12:39 #140
Nikcy0212
Nikcy0212
új tag
 
Státusz♥♥♥ Justiiin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.14.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 0
Azonosító: 197799
Offline offline
Jó lenne mert már nekem is elegem van ebből a sok kamu dumából amit hazudoznak róla!!! remélem kipiheni magát néha koncertezik és pihen kicsit!! jó lenne ha felfrissülne és aztán jöhaet az új album!!! Imádom de én se tűrném a hejébe a sok szidalmazást!! ♥
14 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok