Starity

Marilyn Monroe: talán valóban öngyilkos lett?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 29. 20:53 #41
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (rek4 @ 2013.03.29. 20:49)
Két Kennedy is meg volt neki...
A díj semmi, sok olyan ember kapott már díjat, akinek nem kellett volna.
Látom a többivel nem tudsz vitatkozni. Rendben. cool.gif


A hármas ponttal nem vitatkozom, mert az nekem is ellenszenves, amikor valakit halála után szentté avatnak, annak ellenére, hogy életében az ellenkezőjének tartották.
A két Kennedy-t hallottam, de bizonyítékot nem láttam rá. Olvastam, hogy sok emberrel összehozták, de a pletyka nem bizonyít semmit.
A díjakról annyit, hogy ma már olyanok is megkapják az Oscart és a Grammy-t, akik sz*rt sem érnek, de azért a harminc-negyven évvel ezelőtt még nem ez volt a helyzet.
2013. március 29. 20:54 #42
MezeiVirág
MezeiVirág
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden mérgesen eltöltött perccel,60 másodpercnyi lelki nyugalomról mondasz le"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 77
Azonosító: 192858
Offline offline
A művészlelkek mindig érzékenyek voltak és a legtöbbjük gyermekkora nagyon hányatott volt.Nem tudták a sikert feldolgozni.Igaz sokan most sem tudják. Emlékezzünk rá mint egy gyönyörű tehetséges művésznő. Aki meg megveszi a levelet hajrá olvasgassa,nézegesse.
2013. március 29. 20:55 #43
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Marilyn élete nagyon kacskaringós volt.. Én nem kívánok reagálni arra a kommentere amiben sértik őt, de egy valamit nem árt tudni! Rengeteg életrajzi filmet, könyvet, feljegyzést olvastam/láttam Marilynről és ebből igazán tudni lehet hogy nagyon instabil lelkivilággal rendelkezett! Igen, tényleg sok férfival volt szexuális kapcsolata, de a legtöbb esetben a férfiak kihasználták, elhitették vele hogy ezzel képes csak előrébb jutni és hogy ez természetes ha meg akar kapni valamit. Norma pedig egy naiv nő volt, és egy idő után már ő sem tudta ezeket a dolgokat kezelni. Nem tudott normális
kapcsolatokat kialakítani, mert szinte senkit nem érdekelt h ki is ő valójában! Ezért mindig újabb viszonyokba bonyolódott amiktől totál kikeszült... Tehetséges volt, de a magánéleti problémái miatt ez eltörpült a nyilvánosság előtt. Sokszor már csak gyógyszerekkel volt képes emberek közé menni, igazából már azt sem tudta hogy ki is ő valójában! Ezek miatt én az öngyilkosságot nem zárnám ki, de ez már sosem fog kiderülni... Emellett aki valamiről nem tud, az inkább maradjon csendben...
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Lydia
2013. március 29. 21:01 #44
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
@Kiim teljesen egyetértek veled! Nem is mondhattad volna jobban!
2013. március 29. 21:10 #45
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
rek4: én neked adok igazat.
2013. március 29. 21:21 #46
Ketherina
Ketherina
 
Státusz"Because the man wasn't good he was great..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 502
Csatolások: 13
Azonosító: 162756
Offline offline
Idézet (rek4 @ 2013.03.29. 20:49)
Két Kennedy is meg volt neki...
A díj semmi, sok olyan ember kapott már díjat, akinek nem kellett volna.
Látom a többivel nem tudsz vitatkozni. Rendben. cool.gif

Teljesen igazad van, hiszen egy szinésznőt a nem a szinészi tehetsége alapján kell megítélni hanem a magánélete miatt... ne nevettess dry.gif
És persze a díj semmi, szerinted, még ha egy díj lett volna akkor még megérteném, de nem egy volt neki...
Nem is kell szenté avatni senkit, aki meghalt, csak mondjuk egy értelmes ember tiszteletet ad az elhunytaknak, még ha nem is kedveli -.-'
2013. március 29. 21:32 #47
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
A véleményem az, hogy ez legenda gyártás...életben tartják, pedig már ötven éve halott. Kár, hogy hazugságokkal és egyéb spekulációkkal teszik ezt. Marilyn idejében is undorító volt a sajtó, a neten fellehetőek képek, ahogy a hullaházban fekszik szegény. Az tény, hogy élt és elhunyt. A többi kérdéses. Én úgy gondolom, hogy az történt vele mint Heath Ledger-rel. Több , egymással reakcióba lépő gyógyszert szedett be és örökre elaludt.
2013. március 29. 21:39 #48
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
Jolie_77 - A Golden Globe akkor sem ért sokat, a tagok elismerték akkoriban is, hogy annak adják a díjat, aki befolyásos, vagy tudja, kit kell megkenni. Monroe '60-ban kapott díjat és akkor még Arthur Miller felesége volt... erről ennyit.

Kiim - Nekem is van sok olyan kedvencem, akik fiatalon sok csúnya ügybe keveredtek. Szerintem csak azok érdemelnek tiszteletet, akik nem ezzel akarnak híresek lenni (nem mondom, hogy Monroe ezt akarta), vagy képesek felállni a pofonok és a csalódás után, ha kell újra és újra. - Nahát, ilyen is van? Döbbenet...

Ketherina - De... csak egy Golden Globe-díjat kapott. Tudom, hogy miről beszélek, Te viszont nem annyira. Amúgy bocs, de én csak annak adok tiszteletet, aki megérdemli és fordítva is csak akkor várom.
2013. március 29. 21:45 #49
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (rek4 @ 2013.03.29. 21:39)
Jolie_77 - A Golden Globe akkor sem ért sokat, a tagok elismerték akkoriban is, hogy annak adják a díjat, aki befolyásos, vagy tudja, kit kell megkenni. Monroe '60-ban kapott díjat és akkor még Arthur Miller felesége volt... erről ennyit.
Kiim - Nekem is van sok olyan kedvencem, akik fiatalon sok csúnya ügybe keveredtek. Szerintem csak azok érdemelnek tiszteletet, akik nem ezzel akarnak híresek lenni (nem mondom, hogy Monroe ezt akarta), vagy képesek felállni a pofonok és a csalódás után, ha kell újra és újra. - Nahát, ilyen is van? Döbbenet...
Ketherina - De... csak egy Golden Globe-díjat kapott. Tudom, hogy miről beszélek, Te viszont nem annyira. Amúgy bocs, de én csak annak adok tiszteletet, aki megérdemli és fordítva is csak akkor várom.


Akkor itt le is zárhatjuk a vitát. Senki nem tudja meggyőzni a másikat és nem is kell. Más a véleményünk és ez így is marad.
2013. március 29. 21:46 #50
szabina2522
szabina2522
 
StátuszI love my life!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 1359
Csatolások: 0
Azonosító: 195503
Offline offline
Igazán nagyra tartom őt!!!! Sajnálom, ha így van!
2013. március 29. 21:48 #51
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
hát igen! mellow.gif a reflektorfény és hírnév átka..
2013. március 29. 21:49 #52
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.03.29. 21:45)
Akkor itt le is zárhatjuk a vitát. Senki nem tudja meggyőzni a másikat és nem is kell. Más a véleményünk és ez így is marad.


Rendben, ebben egyet értek. (Meglepő? smileeee.gif )
2013. március 29. 22:41 #53
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (rek4 @ 2013.03.29. 21:39)

Kiim - Nekem is van sok olyan kedvencem, akik fiatalon sok csúnya ügybe keveredtek. Szerintem csak azok érdemelnek tiszteletet, akik nem ezzel akarnak híresek lenni (nem mondom, hogy Monroe ezt akarta), vagy képesek felállni a pofonok és a csalódás után, ha kell újra és újra. - Nahát, ilyen is van? Döbbenet...


Persze, nekem is vannak olyan kedvenceim és ez oké is, de ha máshogy nem, akkor kimondom: Marylin pszichés gondokkal küzdött! Abban az időben nem úgy kezelték ahogy kellett volna az ilyen dolgokat. Én úgy gondolom ha kapott volna normális segítséget akkor talpra tudott volna ő is állni! De úgysem fogunk egyetérteni, győzködhetjük még egymást egy ideig szóval felesleges belemenni! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 29. 22:45 #54
Lydia
Lydia
we are believers
 
Státuszfind someone who knows how to calm your storms.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 1224
Csatolások: 54
Azonosító: 178865
Offline offline
Abban biztos vagyok, hogy Marilynnek voltak gondjai. Nehéz élete volt, bármennyire is volt híres. Mielőtt nagy sztár lett, nyomorúságos élete volt, és biztosan sok volt neki ez a hirtelen jött csillogás,és ott volt az is hogy nem lett anya sem mert mindig elvetélt, és a Kennedyvel való viharos viszonya...de hogy öngyilkos lett volna? Nem tudom. Egyszer azt mondják, hogy a maffia végzett vele, egyszer hogy maga Kennedy ölte meg..most meg ez. Szerintem az igazságra sosem fog fény derülni.
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Kiim
2013. március 30. 01:57 #55
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (rek4 @ 2013.03.29. 20:28)
Nos, kedves mindenki, aki volt szíves reagálni a hozzászólásomra!
1) Cafka, mert élete során ki tudja, kivel nem feküdt össze..


Igaz, ki tudja kivel nem? De megfordítva: ki tudja kivel? Ugye, hogy nem ilyen egyoldalú a dolog? smileeee.gif A cafkás hozzászólásban pedig némi keserűséget érzek rohog.gif

Idézet
3) Az az oltári butaság, mikor az embert egész életében osztja mindenki, hogy mekkora szánalom, meg csak egy drogos, semmi más, aztán mikor meghal, egyből mindenki rajong érte és sír utána. (Ha nekem nem hisztek, lássátok: Amy Winehouse, Michael Jackson, stb.)


Ez nem ilyen egyszerű. Mindannyian életükben lettek sztárok, mert ha nem lettek volna azok, a haláluk sem érdekelne senkit. Szerinted MJ mikor vált az egyik legsikeresebb előadóvá? Halála után? Szerintem se. A MINDENKI használata pedig megint csak ostobaság. Azt remélem te sem gondolod komolyan, hogy életükben mindenki utálta őket, haláluk után pedig mindenki megszerette.
1 felhasználónak tetszik: Kiim
2013. március 30. 07:30 #56
CuppyCake.
CuppyCake.
új tag
 
StátuszMuzsika tv
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 197939
Offline offline
Hogyha mostanáig kiderül az, hogy öngyilkosságért hunyt el.Az már teljesen mindegy! Mert már megtörtént és lezajlott ez az egész!
2013. március 30. 07:51 #57
Eleanor209
Eleanor209
új tag
 
Státuszköltözünk :SS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.22.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 188110
Offline offline
én szeretem Marilyn zenéit,a stílusát, és tény ő egy gyönyörű nő. smileeee.gif
2013. március 30. 08:44 #58
- törölt felhasználó -    
Ha ez igaz,akkor nem változtat semmin,sajnos megtörtént,meghalt.Ezen nem lehet változtatni.
2013. március 30. 09:13 #59
hellosummer
hellosummer
visszatérő vendég
 
StátuszI love days when my only problem is " tea or caffe" :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.17.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 0
Azonosító: 189819
Offline offline
Hát..ez is már a nyolcvanadik tipp,hogy mi lett vele. :/
2013. március 30. 09:57 #60
D.KPOP
D.KPOP
visszatérő vendég
 
Státusz"Drink coffe. Do stupid things faster with more energy. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.20.
Hozzászólás: 464
Csatolások: 0
Azonosító: 196411
Offline offline
Hát ez már a sokadik tipp hogy hogyan halt meg!!
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok