Starity

Bonnie Tyler: „Népszerűbb vagyok, mint a One Direction”

19 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 31. 17:51 #121
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Diirectioner1D, talán azért nem hallottál róla mert köbö 10 éves lehetsz, és még lehet sokat mondok. Hogy nem tudod ki ő, magadat minősíted. rolleyes.gif

Én Bonnie-nak nem vagyok rajongója, de bírom mert remek a hangja és nem csak népszerűbb a homár csapatnál, de stílusosabb is, és tehetségesebb. Mint tudjuk nem sok olyan énekesnő volt a zeneiparba mint Bonnie, viszont olyan fiúcsapatot mint a 1D rengeteget találhatsz. Azért mert ők lettek a befutók, kérlek, attól még majdnem minden 2. fiúbanda ilyen.
Ennyi.
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, itsjustme, MadHatter, Beyla, Lucky5
2013. március 31. 17:52 #122
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (Diirectioner1D @ 2013.03.31. 17:48)
ja, és még annyit kedveskék, hogy:
NÉZZÉTEK MEG A "KAPCSOLÓDÓ SZTÁROKNÁL" hogy Harry hanyadik és bonnie..
SZÓVAL, SZÓVAL.. bonnie rajongók ez az igazság wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gifwink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gifwink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gifwink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gifwink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Agyas galamb, egy mostanra nyáladzó tinik által leostromolt magyar oldal a mérvadó?
10 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Törpemókus, dijansalihu, itsjustme, Beckie, Glamster, Cassie3, MadHatter, Beyla, Lucky5
2013. március 31. 17:52 #123
- törölt felhasználó -    
nem vagyok Bonnie vagy 1d rajongó, de nyilvánvaló, hogy a maga idejében rendkívül híres volt Bonnie, a maiak persze hogy nem hallanak sokat róla, hiszen nálunk nem sűrűn játszák dalait, de az azért tőle sem szép dolog, hogy egy frissen alakult bandához méri magát, hasonlítgassák a beatleshez, vagy akárkihez, de egy kb 3éves múlttal rendelkező együttest persze hogy lepipál! na az is igaz, hogy egy total eclipse of the heartot 30év múlva is hallani fogunk, míg egy live while were youngot nem hiszem... engem az eurovizios dala nem nyert meg.
2013. március 31. 17:52 #124
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Diirectioner1D @ 2013.03.31. 17:48)
ja, és még annyit kedveskék, hogy:
NÉZZÉTEK MEG A "KAPCSOLÓDÓ SZTÁROKNÁL" hogy Harry hanyadik és bonnie..
SZÓVAL, SZÓVAL.. bonnie rajongók ez az igazság


Te sötétség hercegnője, a fórumbeli helyezések csak azt mutatják, hogy a fórumozók többsége ízlésficamos tízéves.
10 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Im a SlaveForBritney, dijansalihu, itsjustme, Glamster, Cassie3, MadHatter, Beyla, Lucky5, _ToTo_
2013. március 31. 17:52 #125
- törölt felhasználó -    
Tyű. Létezik, hogy ennyien nem ismerik Bonnie-t? Gratulálok. A One Direction fanoknak meg főleg, amiért fel vannak háborodva azon a kijelentésen, hogy Bonnie ismertebb, mint ez az öt srác együtt.
Tehetségesebbnek mindenesetre tehetségesebb, örülök, hogy őt küldik ki az Eurovízióra.
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Pöttömke, MadHatter, Beyla, Lucky5
2013. március 31. 17:54 #126
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Egyébként a még soha nem hallottam róla és a soha nem hallottam tőle egy dalt sem hozzászólásokon olyan jókat mosolygok. Drágáim, hogy vagytok képesek directionernek hívni magatokat, mikor még azt sem tudjátok, hogy a 1D Bonnie egyik dalát elénekelte az X Factorban? Csak úgy megsúgom. Én a helyetekben ezzel nem nagyon dicsekednék, mert directioner létetekre ez inkább szégyen.
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Törpemókus, Jolie_77, Beckie, MadHatter, Beyla
2013. március 31. 17:55 #127
DreamGirl11
DreamGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszSzeretek esőben sétálni, mert akkor senki sem látja, hogy sírok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 192276
Offline offline
Idézet (Diirectioner1D @ 2013.03.31. 17:40)
Először is: Harry ÉS A HAVERJAI??? na húzzanak a 'tudjukhova' helyre-.-" szánalmas 'tudjukmik' -.-" -.-"
másodszor.: híresebb??? _nevet.gif ha megakartak nevettetni, hát sikerült _nevet.gif életemben nem hallottam róla...-.-" szánalom...
harmadszor: /az utolsó bekezdés/ 40 évnyi zenei háttér?? hiszen mivel ÖREG _nevet.gif az 1D-s fiúk 19-21évesek, jó, hogy nem áll mögöttük 40 év...
és az összes többi, ami az utolsóban van.. -> HAHÓ!!! MÉG ALIG ISMERTEK 2 ÉVE!! -.-" már, hogy lenne 800 album, meg slágerzene, meg f*som tudja mi mögöttük?? -.-" -.-"
AZ ÍRÓ IS NAGYON 'TUDJUKMI', ÉS LÁTSZIK, HOGY EGY ILYEN KIS CSITRI FAN... SZÉP COLT, KEDVES, LEBUKTÁL.. -.-" -.-"
puszi :*


Most őszintén, Te normális vagy? blink.gif
Az, hogy még az életedben nem hallottál Bonnie Tyler-ről nem azt jelenti, hogy egy senki, sokkal inkább a Te tudatlanságodat mutatja. És képzeld el, vannak olyan emberek a világon akik a drága One Direction-ról nem hallottak soha életükben, vagy csak futólag.
Oké, szerintem mindenki tudja, hogy a fiúk még nincsenek csak 1-2 éve a pályán, de nem is ez a lényeg...hanem hogy hol lesznek 40 év múlva? Elárulom neked: sehol. Legalábbis a világ nem fog tudni róla, mert aki szerette őket felnő és az új generációnak egy új nyálas fiúcsapat lesz a kedvence.
Az utolsó részt, amit írtál nem nagyon értem, bár azt sem miért is kritizálod az írót...de ha jól értelmeztem, akkor Te Bonniet csitrizted le? Most komolyan Bonnie Tylert lecsitrizted? Erre inkább nem is reagálok. Ha nem őt illetted ilyen "szép" szavakkal, akkor bocsánat.
A cikkhez: Még szép, hogy Bonnie ismertebb, mert őt nem csak most csak úgy kb. 15 éven aluliak ismerik. Persze nem mindenki szereti, de egy elismert tehetség. Abban a korban, amikor ő a fénykorát élte, még a tehetség számított, nem a cuki pofi...
6 felhasználónak tetszik: Pöttömke, itsjustme, Jolie_77, MadHatter, Beyla, Lucky5
2013. március 31. 17:55 #128
- törölt felhasználó -    
Bonnie-nak a kisujjában több tehetség van,mint a 1D fiúkban összesen. Csak nevetek azon,hogy a sok kis fan hogy védi az igazát,meg szidja Bonnie-t,aki már akkor világsztár volt amikor ők még tervben sem voltak. És még hangoztatják is,hogy a nevét sem hallották,na ez a leggázabb.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Lucky5
2013. március 31. 17:57 #129
bazsi888
bazsi888
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://bonnie-tyler.blogspot.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.24.
Hozzászólás: 163
Csatolások: 0
Azonosító: 128015
Offline offline
LADY SUZY!

Ez így van, a ONE DIRECTION elénekelte BONNIE TYLER Total Eclipse of the Heart című dalát az X-Faktorban.

Vajon miért nem Bonnie énekelt 1D dalt? smileeee.gif
2013. március 31. 17:58 #130
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2013.03.31. 17:54)
Egyébként a még soha nem hallottam róla és a soha nem hallottam tőle egy dalt sem hozzászólásokon olyan jókat mosolygok. Drágáim, hogy vagytok képesek directionernek hívni magatokat, mikor még azt sem tudjátok, hogy a 1D Bonnie egyik dalát elénekelte az X Factorban? Csak úgy megsúgom. Én a helyetekben ezzel nem nagyon dicsekednék, mert directioner létetekre ez inkább szégyen.

meghajolo.gif
Csodálkozom, hogy sokan directionernek merik hívni magukat melletted... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Beckie, Pöttömke, Lady Suzy
2013. március 31. 17:58 #131
- törölt felhasználó -    
De miért kell rögtön Bonnie-t szidni...?
2013. március 31. 18:00 #132
- törölt felhasználó -    
Na ,itt a One Dirction rajongók is.Szerintem per pillanat az 1D nagyon nagy rajongótábornak örvend(sajnos).
Viszont azon nincs mit vitatni ,hogy Bonnie tehetségesebb és (ha már csak a pályafutását nézzük) szerintem sokkal sikeresebb.
Azért nézzétek csak meg ,hogy mit ért el ,az 1D max szavazós díjaket ,és hány éve vannak a pályán?
2-3.Azzal meg felesleges előhuzakodni ,hogy Harry vagy bárki hanyadik helyen van Bonnie-hoz képest.
Adok nekik max.3 évet és akkor megnézhetjük hol vannak.
Ideje lenne felébredni is kikukucskálni a rószaszín köd mögül ,mert az 1D korszak((?)nem tudom minek nevezni) nem tart örökké.Kiváncsi vagyok ,hogy Harry és haverjai 40 év múlva ,helyes pofi nélkül hol lesznek.
2013. március 31. 18:02 #133
Pali20
Pali20
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.14.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 93095
Offline offline
Hát megnézem, hogy a 1D hol lesz 40 év mulva, mert szerintem sehol... 4 évet se jósolok nekik nem hogy 40-et XD. Bonnie neve egyet jelent a minőséggel már évtizedek óta.
2013. március 31. 18:04 #134
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Szánalom, hogy egyes Directionerek miket képesek írni.
2013. március 31. 18:04 #135
- törölt felhasználó -    
Te jó isten, mi megy itt. XDD Komolyan, olyan jól elszórakozok, köszönöm szépen mindenkinek biggrin.gif Amúgy meg szeretem a srácokat, csak néhány ilyen elmebeteg directioner miatt hajlamosak engem is közéjük sorolni, úgyhogy ennek is külön örülök, de őszintén, nem csodálom amúgy. 110.gif
4 felhasználónak tetszik: Beckie, Törpemókus, Pöttömke, Lucky5
2013. március 31. 18:08 #136
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Én ezt nem értem. Mi a jó égért vette most a szájára a One Directiont? Mi közük nekik ehhez az egészhez? Ez a csaj is csak ahhoz ért, hogy magát fényezze és reklámozza. Kíváncsi vagyok az idei Eurovízióra, mert az indulók 90% olyan nulla és még stílustalan is, hogy az már vicc. Na persze, népszerűbb, a lósz*rt biggrin.gif
2013. március 31. 18:12 #137
Amy..
Amy..
visszatérő vendég
 
StátuszIf you do not like it, you can go .. ;) - YOLO ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 0
Azonosító: 178850
Offline offline
én még doha nem hallottam erről a Bonnie-ről..
2013. március 31. 18:13 #138
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Zseniális énekesnő,megunhatatlan. Azonban kétlem, hogy nyerni fog, nem a tehetségre voksolnak a környező országok ugyanis. Jót derülök itt a kb 9 évesek írásain, akik szerint a népszerűség a sztároknál itt a starityn méretetik meg, az itteni adatokkal igazolják a feltevéseiket. biggrin.gif Nem az a baj, hogy nem ismeri, hanem hogy rá se keres..akkor ugyanis leesne, hogy számos filmben felcsendült már Bonnie hangja. Ott van még a Total Eclipse of the heart, ami szintén olyan ismert mint a Holding out for a hero. Mondom ezt úgy, hogy rajongó sem vagyok, de ismerem a számait.
2013. március 31. 18:14 #139
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Annyira nem ismerem Bonnie munkásságait, de a srácok az ő dalát énekelték az X Faktorban. Nem értem hogy miért kell rögtön nekiesni. Többségetek nem is ismeri, mégis agyon szidjátok. Hogy jöttök ti ehhez? Az oldalon lévő fórumbeli helyezések pedig nem azt jelképezik hogy melyik az ismertebbik sztár. omg.gif Így olvasva, Bonnie Tyler tényleg sokra vitte. A 1D még csak 2 éve van a pályán, nem hiszem hogy 2 év alatt többet értek volna el mint Bonnie... pedig én szeretem őket! És mégis képes voltam nem össze-vissza szidni ezt az énekesnőt... rolleyes.gif
2013. március 31. 18:17 #140
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Elody @ 2013.03.31. 18:08)
Én ezt nem értem. Mi a jó égért vette most a szájára a One Directiont? Mi közük nekik ehhez az egészhez? Ez a csaj is csak ahhoz ért, hogy magát fényezze és reklámozza. Kíváncsi vagyok az idei Eurovízióra, mert az indulók 90% olyan nulla és még stílustalan is, hogy az már vicc. Na persze, népszerűbb, a lósz*rt biggrin.gif

Ne haragudj, de én most csak azt vitatnám, hogy az idei Eurovízió-felhozatal szerinted sz*r. Elmondom, hogy szerintem sem kiemelkedő, de van egy pár ország, amelyik zseniálisat küld. Lásd: Cascada, Emmelie de Forest, Natália Kelly, Krista Siegfrids, Coza Mostra, most Bonnie, és még sorolhatnám... szóval nem az egész rossz, csak egy része. rolleyes.gif
19 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok