Starity

A tíz legtöbb díjjal rendelkező sztár

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 01. 14:07 #41
LadyHady
LadyHady
visszatérő vendég
 
StátuszFight For Your Dreams and Never Give Up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.12.
Hozzászólás: 306
Csatolások: 709
Azonosító: 160477
Offline offline
beyo megerdemli
2013. április 01. 14:07 #42
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (PinkBarbie @ 2013.04.01. 14:06)
Grat mindenkinek! Gaga, Christina heart.gif(Whitney számai meg elég unalmasak)

Vagy Te vagy túl unalmas.
8 felhasználónak tetszik: Beliyah, ViviOsztCshőő, Beyla, hellorl, Jolie_77, ophely88, MadHatter, Éowyn
2013. április 01. 14:08 #43
- törölt felhasználó -    
Csupa olyanok, akik abszolút megérdemlik! smileeee.gif Michael <3
2013. április 01. 14:10 #44
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Gratulálok mindenkinek! smileeee.gif
2013. április 01. 14:10 #45
Tigris2011
Tigris2011
visszatérő vendég
 
StátuszI ❤ Love Music ♬♪♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 343
Csatolások: 330
Azonosító: 162608
Offline offline
Én nem nagyon szeretem őket nem is ismerem de ha sokan azt írták hogy jók akkor biztos hogy jók smileeee.gif _nevet.gif
2013. április 01. 14:10 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.04.01. 13:22)
Jacko - ez gúnynév (a wacko szóból ered és különc, bizarr személyt jelent.) Nem igaz,  miért nem lehet normálisan leírni a nevét? Az első kettővel egyetértek. Whitney mindenidők legjobb énekesnője és ő nem piti kis lényegtelen díjakat nyert. Michael nélkül meg meghalt a popzene. Már látom lelki szemeim előtt, hogy Gaga a legjobb, mert neki van a legtöbb díja 3 év alatt blabla. Csak míg egy Madonnának 10 évébe tellett, mire kivívta az elismerést a szakmában, addig Gagát agyondíjazták olyanokért, amit már mások régóta megcsináltak. Nem értesz egyet? Attól még így van.

Igen, a Jackótól nekem is feláll a szőr a hátamon, és nagyon gáz, hogy még olyan riportokban is, ahol Michaelt elismerik, így hívják.. :'D
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Éowyn
2013. április 01. 14:12 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet
Végül is az érvágási kényszer is érzelem kifejezésnek számít. laugh.gif Kamu a szünet is. Alig fogytak a koncertjegyek. A legtöbb aréna félig üres volt és az ARTPOP-ot azért kellett eltolni már sokadszor, mert erősen plágiumszagú volt, mint ahogy azt már Gagától megszokhattuk.

Nem tudom te ezeket a hülyeségeket honnan szeded...
2013. április 01. 14:13 #48
- törölt felhasználó -    
A legtöbbel egyetértek, de Gagával nem. Oké, hogy 4 éve van a szakmában, de ez kevés. Nem tett le annyit az asztalra, mint Michael vagy Madonna. Akkor érdemelné meg ezt a címet, ha ő is annyi mindent letett volna az asztalra, mint ők.
2013. április 01. 14:13 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Norah @ 2013.04.01. 14:05)
Végül is az érvágási kényszer is érzelem kifejezésnek számít. laugh.gif Kamu a szünet is. Alig fogytak a koncertjegyek. A legtöbb aréna félig üres volt és az ARTPOP-ot azért kellett eltolni már sokadszor, mert erősen plágiumszagú volt, mint ahogy azt már Gagától megszokhattuk.


Nem tudom miért találsz ki ilyen dolgokat, de ha jól esik neked...168 millió dollár nem hiszem,hogy bukás lenne, még úgy sem,hogy a műtéte miatt nem tudta folytatni a koncerteket( amúgy ez miatt csúszik a lemez) 98%-ban teltházas volt minden koncertje. De ami gondolom furcsa volt neked, hogy például Franciaországban többen mentek el a Born This Way Ball-ra mint az MDNA Tour-ra, pedig aztán Madonna igazi pénzcsinálógép... Mondjuk Madonnát elég rendesen elküldték a f***ba az Olympia-s bohóckodása miatt.. Szerintem készülhetsz az ARTPOP-ra te is mert hasonlóan sikeres lesz mint a többi korong, ahogy azt már Gagától megszokhattuk smileeee.gif
2013. április 01. 14:20 #50
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
mind nagyon tehetséges előadó,nem kéne azon vitatkozni h ki a tehetségesebb.
mindegyik másban tehetséges!! és mindegyikük nagyon sok mindent letett az asztalra,persze van olyan aki többet és van aki kevesebbet smileeee.gif
a megérdemlik a díjakat smileeee.gif
2013. április 01. 14:21 #51
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
az uccsó mondatban nem a megérdemlik a díjakat hanem de megérdemlik a díjakat akart lenni,sorry smileeee.gif fogalmazás 5* xDD
2013. április 01. 14:28 #52
agotakolumban
agotakolumban
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 143109
Offline offline
Lady Gaga 4 éve a pályán???Még szerintem bőven általános iskolás voltam mikor a Poker Face nagy sláger lett...És annak h 8-os voltam több mint 5 éve.
2013. április 01. 14:30 #53
agotakolumban
agotakolumban
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 143109
Offline offline
Viszont Beyonceról azt hittem h több van neki..
2013. április 01. 14:30 #54
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Nade milyen díjak ezek nagy része kérem? 12 éves kislányok nyomogatják a weboldalon a gombokat egy szakmai zsűri helyett ....
8 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő, Beyla, Éowyn, Jolie_77, ophely88, Im a SlaveForBritney, bibicsibi, MadHatter
2013. április 01. 14:32 #55
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet (HausOfCannibal @ 2013.04.01. 13:40)
Nem értem miért mindenki Gagát szidja. Megérdemli az összes díjat. Whitney-t meg Jackson-t istenítitek, pedig mindannyian tudjuk, hogy ők sem voltak szentek, de tudom halottról vagy jót, vagy semmit szóval többet nem is írnék róluk, mert az elvakultak még nekem állnának...


Nyugi, senki nem áll neked ... legalábbis én nem, az biztos. smileeee.gif Elvakult sem vagyok, kritizálni szoktam a saját kedvenceimet is. Ezt a "mindannyian tudjuk, hogy ők sem voltak szentek, de tudom halottról vagy jót, vagy semmit" pedig annak tudom be, hogy bekajálod, amit a bulvárban olvasol. De ezt most le is zárnám.

.. Sőt, még GaGát sem szidom - viszont sajnos az a nagy büdös helyzet, hogy a mai zene egyre silányabb és silányabb.
Ezért sem igazságosak az efféle listák és rangsorolások.
Manapság a zenét nem megveszi és a maga fizikai valójában a polcra teszi a hallgatóság nagy része, hanem egy gombnyomással letölti. Anno az eladott lemezek azok darabra ott voltak/vannak az emberek otthonaiban. Ég és föld a kettő.
Whitney és Michael a fénykorukban olyan zenei nagyságokkal voltak a zenei díjkiosztókon VERSENYBEN, mint a U2, Tina Turner, Bruce Springsteen, Beatles ... és még sorolhatnám a ZENÉSZEK neveit. Ilyen versenytársakat legyőzni egy-egy díjátadón .. na, ez a nagy kunszt. Akkoriban még volt értelme, ma már nem sok.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Jolie_77, Im a SlaveForBritney, bibicsibi, MadHatter
2013. április 01. 14:33 #56
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Gagáról egészen előnyös kép... rohog.gif
2013. április 01. 14:33 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hugii 570 @ 2013.04.01. 14:10)
Igen, a Jackótól nekem is feláll a szőr a hátamon, és nagyon gáz, hogy még olyan riportokban is, ahol Michaelt elismerik, így hívják.. :'D

Bocsánat annak, akit zavar, nem tudtam, hogy gúnynév a Jacko smileeee.gif

Egyébként szerintem egészen rendben van a lista, de Rihannát kihagytam volna. Egyébként sok olyan díj van, ami kisebb újságoké, vagy kevésbé ismert internetes portáloké, és abból sok gyűlhetett össze szinte mindenkinek a listán szereplőknek. Gagához kapcsolódóan annyit, hogy lehet, hogy a díjai nagy része tényleg ilyen kisebb, de négy év alatt ezekből is összegyűjteni ennyit valami, még ha nem is nagy cucc (de azért vannak rangos díjai is, pl. Grammy, BRIT, VMA stb.).
Egyébként még örültem Whitneynek, Michaelnek, Britney-nek, Bee-nek, Eminemnek, és Madonnának. Ebből azért látszik, hogy akármennyire szidják a díjátadókat, meg ilyeneket, látszik, hogy a tehetségesek igenis sokat kaptak, megérdemelték. smileeee.gif
2013. április 01. 14:34 #58
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Én gondoltam hogy Gaga az elsők között lesz. De az első helyet pontosan nem tudtam volna megtippelni.
2013. április 01. 14:37 #59
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Én nem is csodálkozom azon, hogy Gagácska olyan sok díjat zsebelt be, ha olyanoknak osztogatnak Grammyt, mint pölö Taylor Swift vagy Justin Bieber. Szerintem ilyen élmezőnyben manapság már nem egy kihívás Grammyt szerezni, és, ahogyan Toto írta, úgy valóban könnyű, hogy 10-15 éves kisjánykák szavazgatnak online, akik még a zene fogalmát sem ismerik. Régen a Grammy ért is valamit, és nem osztogatták úgy, mint a cukrot. Gagácska népszerű, és a köztudatban fog maradni, de nem a munkássága miatt, azt elhihetitek. Régen nagyon szerettem őt, mert könnyed ámbár érzelem nélküli élvezhető popot játszott, de egyenesen a röhögőgörcs kerülget, hogy ebbe a nőbe mennyi érzelem van. WTF?! Nagyjából egy olyan számot sem tudok mondani, amiben annyi érzelem lenne, egyedül a Born this wayben énekel arról a nagy egyenlőségről, amiért harcol, és kalap kabát. Ez az a nagy dolog, ami miatt hasra kéne esni Gagától? 2008-2009-ben sem játszott nagy volumenű zenét, csak igényesebbet, nem úgy, mint napjainkban. Ne nevettessétek ki magatokat litlö monszterek olyanokkal, amik soha nem is léteztek. Gaga abból él meg, amit MJ és Madonna kitaposott neki. Valahol felháborító, hogy egy Gaga kaliberű "énekesnő" több díjat vitt haza, mint Madonna, aki egy korszakalkotó előadó. Azt azért ti sem gondolhatjátok komolyan, hogy Gagácska jobb, mint Madonna. Plíííz... 110.gif
6 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Jolie_77, Im a SlaveForBritney, bibicsibi, MadHatter, Éowyn
2013. április 01. 14:37 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (agotakolumban @ 2013.04.01. 14:28)
Lady Gaga 4 éve a pályán???Még szerintem bőven általános iskolás voltam mikor a Poker Face nagy sláger lett...És annak h 8-os voltam több mint 5 éve.

A Poker Face 2008-ban jött ki, de asszem 2009-ben kapta az első díját, innen számolták.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!