Starity

Instarexia: a legújabb káros divathóbort

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 05. 14:32 #21
- törölt felhasználó -    
Ez tényleg divat,mit ne mondjak...
2013. április 05. 14:39 #22
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Ha ez a divat akkor kezdjétek el ásni a síromat! Egyre érdekesebb dolgok lesznek divatosak!
Az anorexiára nem bátorítani kéne az embereket/ h éheztessék magukat akkor inni se igyanak:DD/ Ha meg valakinek problémája van az alakjával az kezdjen el sportolni és egészséges életmódra váltani!smileeee.gif
2013. április 05. 14:39 #23
blackstar15
blackstar15
visszatérő vendég
 
StátuszNow I'm a warrior,I'm stronger than I've ever been.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 0
Azonosító: 190645
Offline offline
Szörnyű dolog az anorexia,talán az egyik legszörnyebb!!Végtelenül szomorú,hogy sok-sok gyönyörű fiatal lány a testét sanyargatja csak azért,hogy ne legyen kövér!Én személy szerint vékonyabb vagyok,mint kellene (a magassábgomhoz képest) de én ezért semmit sem teszek,sőt!Van,hogy naponta 2 tábla csokit megeszek,vagy pedig eszek a mekiben egy csibeburgert,kis sültkrumplit majonézzel,almáspitét és megiszom 3 kis üdítőt,fél óra múlva mégis éhes vagyok.Lányok,NINCS olyan,hogy kövér,ronda lány,mert mi mind gyönyörűek vagyunk!!
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2013. április 05. 14:40 #24
- törölt felhasználó -    
Én csak azt nem értem, hogy ha tényleg tilos, miért nem értesítik központilag a felhasználót, hogy törölje le, vagy ha nem teszi meg, ők maguk szedik le az ilyen képeket? Bár a legjobb az lenne, ha eleve szűrve lennének ezek a képek.
A másik dolog az, hogy mégis hogy lehet erre bátorítani? Értem az elvet, de egy egészséges tini - aki adott esetben fogyni akar, de nem akar ilyen lenni - hogy gondolhatja, hogy ez normális? Ez betegség, számomra érthetetlen, hogy lehet ilyesmire bátorítani. A drogra, cigire, alkoholra talán könnyebb, de egy normális lány nem akarhat ilyen lenni.
Persze nyilván nem tudhatom, hogy gondolkodik egy beteg lány.
2013. április 05. 14:41 #25
- törölt felhasználó -    
ha sovány vagy bármit megtehetsz és mindenki szeretni fog?! mi ez a hülyeség? amúgy meg mérföldek vannak a soványság és az anorexia között...nem tudom melyik balfasz volt aki elindította ezt az őrületet ,de nem is tudom megérteni ezt az egészet. miért jó az ,hogy az embereket buzdítják az éhezésre? a dologban az a legjobb hogy az ilyen kinézetű lányok egyáltalán nem szexisek és sokan sajnos azért csinálják hogy azok legyenek de ezzel pont hogy nem azt érik el! és ha már belegondolunk a sok szerencsétlen afrikai ott éhezik itt meg van kaja ,de nem ne együnk azért se!!
2013. április 05. 14:51 #26
Lilla3
Lilla3
visszatérő vendég
 
Státuszgoddamn it, now the end of everything, into the cunt it :\
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 192603
Offline offline
erre inkább semmit se mondok mellow.gif
2013. április 05. 14:53 #27
- törölt felhasználó -    
ehhez nem tudok mit hozzáfűzni..
2013. április 05. 14:58 #28
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Ezek lelkileg betegek. sad.gif Bele se tudok gondolni, hogy ez miért jó,én szeretek enni.
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2013. április 05. 14:59 #29
perla98
perla98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 198700
Offline offline
én elvből az anorexia és a bulimia ellen vagyok.ezek a lányok nem csak kívül, de belül is betegek.aki ilyen betegséggel küzd, annak nincs/nem volt önbizalma. most már tökéletesnek érzik magukat és meg akarják ezt osztani másokkal. gratulálok!
2013. április 05. 15:00 #30
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Beteg emberek, tudjuk, hogy aki nem eszik az gondolkodni se tud normálisan, mert ahhoz is tápanyagra van szükség. Le kéne tiltani ezeket a lányokat, ha már ők ostobák, ne bolondítsák el a többit.
2013. április 05. 15:05 #31
Karina197
Karina197
impossible
 
Státuszegy szakasz lezárult.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.07.
Hozzászólás: 7877
Csatolások: 12522
Azonosító: 138204
Offline offline
akkor egy kis figyelmet kérek, köszönöm.

én mindig is kövérnek éreztem magam, néha most is, mert nem vagyok sovány. sokáig éheztettem magam, vagy hánytattam, vagy egyszerűen csak nem ettem. két napig pl. csak teaféléket ittam, le is fogytam, de utána megéheztem és ette, a plusz kilók pedig visszajöttek. szörnyen kikészültem.

soha nem voltam sovány alkat, tényleg, soha, úgy 8-9 éves koromig esetleg... nos, az a lényeg, hogy most is vannak rajtam plusz kilók, van hasam, combom, de cicim is és popsim is. soha nem gondoltam, hogy valaha elérek erre a szintre. megbékéltem magammal. nem rég csináltam meg egy 30 napos edzésprogramot, most kigyógyulok a betegségből és fogok járni futni. hogy miért? mert jobban meg akarok elégedni magammal. de már nem fogok abba a hibába esni, hogy pl. éheztessem magam.

csajok, ez most nektek szól. ne legyetek boldogtalanok a súlyotok miatt. mert akinek számítotok, az nem fogja nézni azokat a plusz kilókat. ez tényleg tapasztalat. én most egy olyan sráccal mondjuk úgy beszélgetek, aki szerint nagyon is csinos vagyok. elképedtem nagyon, de tényleg így gondolja. és már nem csak egy fiú. tényleg így van, ha kibékülsz magaddal - kibékülnek a többiek is.

soha nem voltam a pozitív gondolatokról híres, hisz' sokan ismertek, én vagyok a melankólikus Karina. nem vagyok jó pacban, sok a balhé. na és? túléljük, mindannyian. ezek a plusz kilók legyenek a legnagyobb problémáink! csajok, én tényleg szépen kérlek titeket. NE ÉHEZTESSÉTEK MAGATOKAT. semmi sem fog változni.

nem akartam regényt írni, sem titeket untani a kis életemmel. csak úgy éreztem, ezt meg kell osztanom és amúgy is, már nagyon kijött ez belőlem.
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Beyla, Beckie, Luckie, Lady Suzy, ViviOsztCshőő, An_d_a
2013. április 05. 15:07 #32
- törölt felhasználó -    
Undorító. Valahányszor meglátok egy ilyen vagy ehhez hasonló képet, egyszerűen rosszul leszek. Több ismerősöm tumblr oldalán láttam már "Must lose weight" és hasonló feliratú képeket, valamint egy régebbi barátnőm is fogyni akar az 50 kilójával, csak mert odavan ezekért a pálcika modellekért. Hol szép az, ha valaki csont és bőr? Megmondanátok, kérlek? Én iszonyú sovány vagyok és egyszerűen nem bírom elviselni, mindennel azon vagyok, hogy hízzak egy kicsit, el sem tudom képzelni mit gondolnak a csinos, formás alakú lányok, akik így akarnak kinézni, mint a csaj a képen. Felfordul a gyomrom. Aztán ha sikerül lefogyniuk és valóban anorexiások lesznek, akkor majd azon fognak sírni, hogy a túlzott fogyókúrától már lassan a halálos ágyukban fekszenek. Az eszem megáll, komolyan mondom.. Lehet, hogy a fiúk azt mondják, hogy a sovány lányokat szeretik, de ez hülyeség. Ők sem egy csontkollekcióval akarnak együtt járni, nekem elhihetitek. Felesleges éheztetnetek magatokat, mert ahogy azt előttem Karina is leírta, aki szívből szeret és akinek számítasz, azt nem érdeklik a pluszkilók.
1 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő
2013. április 05. 15:13 #33
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
Ó, könyörgöm, ez egy betegség. Önértékelési probléma. NEM attól lesz valaki anorexiás, hogy ilyen képeket nézeget.
És már bocs, de "nem is értesülhetnek gyermekeik hóbortjairól" - HÓBORT???? Are you f*ckin' kidding me??
Amúgy az anorexiát bárki észreveszi, aki egy kicsit is figyel a gyerekére. Csak leesik, hogy hopi, 3 hét alatt 20 kilót fogyott a gyerek... -.-
A bulimia SOKKAL veszélyesebb.

Összegezve: Ez az egész egy nagy marhaság!
2013. április 05. 15:15 #34
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
szerintem,hülye az aki az internet hatására elkezd éhezni.Ez csak azt bizonyitja hogy egy instabil személyiség.Szerintem egy sovány ember lehet ugyanolyan boldog mint egy kövér.S csak azért hogy mások szeressenek csontsoványra lefogyni,ez azért egy nagy hülyeség.A külső nem számit a szeretetben
2013. április 05. 15:23 #35
Esztii. SellykeFan
Esztii. SellykeFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 933
Csatolások: 17
Azonosító: 197399
Offline offline
Én amúgy is vékony vagyok.De ilyenbe NEM mennénk bele mivel én kicsit szeretek ennni!de azért ilyeneket nem kéne kiírni hogy Ne egyél!:'((
2013. április 05. 15:24 #36
- törölt felhasználó -    
Ha én sovány lennék.biggrin.gif Mégsem éheztetem magam.
2013. április 05. 15:26 #37
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Ez legyen az ember saját egészségi problémája, nem kell reklámozni, és erre több embert buzdítani... dry.gif
2013. április 05. 15:35 #38
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Szerintem az a legfőbb baj, hogy csontsovány lányokat alkalmaznak a divatiparban. Ahogy egy tini lapozgatja az újságot, hát persze, hogy fejébe veszi, hogy ő is olyan sovány akar lenni, mint azok a lányok, mert sokak szerint az a szép. Elég szégyen az is, hogy az interneten még buzdítják az amúgy is sovány lányokat, hogy éheztessék magukat. Nekem az egészség akkor is előbbrevalóbb, mint a kinézet.
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2013. április 05. 15:37 #39
Mogyorócska
Mogyorócska
visszatérő vendég
 
Státusz"Etiam ille est fur,qui fidutiam hominum rapit."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 187662
Offline offline
HA le akarsz fogyni ez biztos beválik...de ez HÜLYESÉG! biggrin.gif
2013. április 05. 15:51 #40
Gabica 07
Gabica 07
új tag
 
Státuszmockosz kisz hobbitka
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.24.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 198595
Offline offline
Ez szetrintem nagy hülyeség . smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!