Starity

Emlékezzünk Kurt Cobainre

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 05. 15:39 #21
- törölt felhasználó -    
Koszonet ezért a remek cikkért meghajolo.gif
Kurt egy zseni volt,olyan egyedit sikerult alkotnia,amit még nagyon sokáig emlegetni fognak az emberek. Az osszes dal fantasztikus.
R.I.P.
2013. április 05. 15:54 #22
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Frances Farmer Will Have Her Revenge On Seattle rulez!

RIP Kurt ÉS Layne Staley, szintén ezen a napon, 11 éve...
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. április 05. 16:42 #23
- törölt felhasználó -    
Dzsenifer3 akkor ugyan minek kell a cikk alá írnod??! és minek gyalázod meg ez által saját magad??? lassan 2 évtizede ment el, még nem is éltem! de az egyik legnagyobb kedvencem! fájdalmas bele gondolni milyen fiatalon halt meg, mennyit alkothatott volna... r.i.p mellesleg múlt héten véletlen találtam egy róla/emlékére szóló tankcsapda számot az egyszerű dal-t! kurt rajongóinak m
ajánlom hogy halgassák meg ha még nem ismernék
2013. április 05. 16:52 #24
szabina2522
szabina2522
 
StátuszI love my life!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 1359
Csatolások: 0
Azonosító: 195503
Offline offline
Nekem az In Bloom tetszik a legjobban!!!! Nagyon jók voltak!!!!
2013. április 05. 16:58 #25
Raindrops
Raindrops
 
StátuszOh she want's me... overdose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 804
Csatolások: 33
Azonosító: 137983
Offline offline
Az én kedvencem Rape me smileeee.gif és a Smells Like Teen Spirit
Imádom ezt a két dalt
2013. április 05. 17:30 #26
- törölt felhasználó -    
heart shaped box....a dalom <3
2013. április 05. 17:38 #27
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2742
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Kedves mindenki smileeee.gif Örülök, ha ilyen sokatoknak örömet okoztam én is nagyon szeretem Őt smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: dijansalihu, LadyAlba88
2013. április 05. 19:02 #28
Keira_Ss
Keira_Ss
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 191
Csatolások: 0
Azonosító: 181959
Offline offline
Tesóm által ismertem meg és még mindig nagyon szeretem! R.I.P. Kurt heart.gif
2013. április 05. 19:07 #29
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Mindent leírtak már előttem. Nem tudom olvastátok e a búcsúlevelét, de Nekem minden alkalommal könnyeket csal a szemembe.

„Egy tapasztalt, együgyű ember szavai következnek, aki nyilvánvalóan szívesebben lenne elsatnyult, infantilis panaszgép. Szeretnék érthetően fogalmazni ebben a levélben.

Évek óta, amióta először találkoztam közösségetek, hogy is mondjam, függetlenséghez kötődő etikájával és ölelésével, a punk rock élet "alapiskoláit" jártam, és az ott kapott figyelmeztetések mindegyike nagyon is igaznak bizonyult. Már túl sok éve nem éreztem a zenehallgatás és zenealkotás izgalmát, sem az olvasásét és az írásét. Elmondhatatlan bűntudatom van mindezen dolgok miatt. Például, amikor ott vagyunk a kulisszák mögött, és kialszanak a fények és tombolva felzúg a tömeg, ez nem hat rám úgy, ahogy Freddie Mecury-ra hatott, aki láthatóan imádta a tömegből felé áradó szeretetet és rajongást, amit én abszolút csodálok és irigylek. Az igazság az, hogy nem tudlak becsapni titeket, semelyikőtöket. Ez egyszerűen nem fair se veletek, se velem szemben. A legszörnyűbb bűn, amit el tudok képzelni, hogy színleléssel átverem az embereket és úgy teszek, mintha 100%-osan jól érezném magam.

Néha úgy érzem, mintha színpadra lépés előtt blokkolóórára lenne szükségem. Mindent kipróbáltam, már ami erőmből tellett, hogy mindezt fel tudjam mérni (és most is próbálom, isten bizony próbálom, de ez nem elég). A tényt, hogy én és mi sok ember embert megérintettünk és szórakoztattunk, megértem. Csak egy narcisztikus fazon képes akkor felfogni a dolgokat, amikor már elmúltak. Túl érzékeny vagyok. Kicsit tompábbnak kéne lennem ahhoz, hogy ismét úgy lelkesedhessek, ahogy gyerekkoromban.

Az utolsó 3 turnén sokkal jobban elfogadtam az embereket, akiket személyesen, illetve rajongóinkként ismertem, de még mindig nem vagyok túl a frusztráción, bűntudaton és empátián, amelyet mindenkivel szemben érzek. Mindünkben van valami jó, és én azt hiszem egyszerűen túlságosan szeretem az embereket, annyira, hogy az már kurvára elszomorít. A szomorú, érzékeny, nem elfogadó, Halak jegyű Jézus-emberke. Miért nem élvezed egyszerűen? Nem tudom!

Van egy istennő feleségem aki a nagyravágyástól és empátiától szenved, és egy lányom, aki túl sokat emlékeztet arra, ki is voltam régen, tele szeretettel és kedvvel, minden szembejövőt megcsókolva, mert mindenki jó és senki se bántja. És ez olyannyira megrémít, hogy már létezni is alig bírok. Még a gondolatát se tudom elviselni, hogy Frances is ugyanolyan nyomorult, önpusztító, halott rocksztárrá válik, mint én.

Jól vagyok, nagyon jól vagyok és hálás vagyok, de hétéves korom óta gyűlölettel teltem meg általában az emberek iránt. Csak azért, mert az emberek számára aki empatikus, annak oly könnyű. Azt hiszem, csak azért, mert túlságosan szeretem és sajnálom az embereket.

Égő, émelygő gyomrom poklából köszönöm mindenkinek az elmúlt években kapott leveleket és aggodalmakat. Túlságosan is szeszélyes, hangulatember vagyok! Nincs már bennem szenvedély, és úgy emlékszem, jobb kiégni, mint elenyészni.

Béke, szeretet, együttérzés,

Kurt Cobain

Frances és Courtney, ott leszek az oltárotoknál. Courtney, kérlek folytatsd, Francesért. Az életéért, ami sokkal boldogabb lesz nélkülem.

Szeretlek, szeretlek!”
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Lilimooo
2013. április 05. 19:10 #30
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2578
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Már 19 éve?! Uram Isten.
A Nirvana egy örök banda. A Smells Like Teen Spirit abszolút kedvenc marad számomra.
2013. április 05. 19:18 #31
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Nekem még mindig az In Bloom a kedvencem smileeee.gif

Köszi a cikket.
2013. április 05. 19:26 #32
CrainRock
CrainRock
visszatérő vendég
 
StátuszUnd wenn mir nachts die Sonne scheint ist niemand da der mit mir weint.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.13.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 189653
Offline offline
A példaképem.. Írtam is egy verset az emlékére ma.smileeee.gif
Ő egy példa rá,hogy az álmainkat soha ne adjuk fel! És neki sikerült.
Kedvenc dalom a Nirvanától: Rape me.
Szerintem még mindig nagyon népszerű banda a Nirvana.
Amikor a híradóban meghallottam,hogy valahol felléptek és más zenekar is és mondták,hogy ezek közül még a Nirvana élő tagjai Paul Mccartney-el a szívem akkorát dobogott! smileeee.gif Örülök,hogy aki ezt szerkesztette,eszébe juttatta néhány embernek,hogy ez igazi zene.smileeee.gif A cikk nagyon jól sikerült!
2013. április 05. 19:55 #33
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Heart-Shaped Box-ot pont most hallgatom! Talán a legnagyobb kedvencem tőlük! Sosem fogom elfelejteni! Nagyon sokat jelent nekem ő és a Nirvana! Nyugodj békében, Kurt!
2013. április 05. 20:10 #34
- törölt felhasználó -    
Imádom a Smells Like Teen Spirit-et smileeee.gif..
2013. április 05. 20:37 #35
kiwy
kiwy
még kitalálom...
 
Státusz(✿◠‿◠)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.28.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 1
Azonosító: 139732
Offline offline
Nyugodjon békében, az egyik legjobb rock énekes a világon! ♥
2013. április 05. 21:07 #36
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Azt hiszem, egy egész világ fejet hajthatna nagysága előtt! Sajnálom, hogy nem élhettem, mikor ő élt, de a zenéje kárpótol mindenért.

Nyugodj békében, Kurt!
2013. április 05. 21:59 #37
VictorieLeon01
VictorieLeon01
unikornis♥
 
Státuszoff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 368
Azonosító: 172377
Offline offline
Nyugodjon békében! ♥ amúgy is szerettem őt.
2013. április 05. 22:57 #38
- törölt felhasználó -    
jaj de imádlak!! <3
2013. április 06. 00:45 #39
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Minden tiszteletem az övé. Azért az jelent valamit, ha még halála után is majdnem 20 évvel emlékeznek rá, szeretik, amit alkotott. Kurtre sokáig emlékezni fogunk, és egy jó kis Nirvana szám mindig jöhet.
2013. április 06. 02:32 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2013.04.05. 15:54)
RIP Kurt ÉS Layne Staley, szintén ezen a napon, 11 éve...


Köszönöm, hogy megemlékeztél Layne-ről is. Nélküle is szegényebb lett a zeneipar cray.gif

Most nem leszek olyan szószátyár, mint szoktam lenni, mert úgyse tudnék semmi érdemlegeset írni. Viszont a cikkírónak küldöm az üdvözletemet, remek munka meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: janet7, Pöttömke, Enchanted Hunter
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok