Starity

Nádai Anikó félmilliót keres havonta

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 11. 11:18 #61
Tenzi
Tenzi
visszatérő vendég
 
StátuszRenee Phoenix minden mennyiségben:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 446
Csatolások: 0
Azonosító: 158300
Offline offline
Nekem nagyon tetszik a sorozat!
2 felhasználónak tetszik: balazsbp, fazekasa
2013. április 11. 13:15 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Im a SlaveForBritney @ 2013.04.10. 17:23)
Sajnos a semmiből is meglehet élni. Ez szomorú.
Sajnos gondolkodni kéne mielőtt beszélsz smileeee.gif ugyanis a szinészet nem semmi., ahhoz is kell tudás és ugyanúgy forgatnak egész nap és szerintem nem örülnél annak hogyha semmi szabadidőd nem lenne... és ez egy elég rossz megnyílvánulás volt mert semmi értelme nem volt.. reklamalo.gif
2013. április 11. 13:42 #63
Style
Style
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 199455
Offline offline
ez jó Ani! Nem hittem volna h ő lesz a legjobb VV-s
2013. április 11. 14:05 #64
- törölt felhasználó -    
Én imádom az éjjel nappal budapestet thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: fazekasa
2013. április 11. 14:59 #65
Sajt200
Sajt200
 
StátuszRossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni. ˇˇ Dumbledore
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 626
Csatolások: 0
Azonosító: 196987
Offline offline
Én is nézem az Éjjel-nappal Budapestet. Tök jó
1 felhasználónak tetszik: fazekasa
2013. április 11. 15:26 #66
dori410
dori410
visszatérő vendég
 
StátuszK-pop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 48
Azonosító: 164319
Offline offline
Im a SlaverForBritney-nek igaza van
2013. április 11. 15:32 #67
- törölt felhasználó -    
Mindenki saját maga dönti el, hogy mit és hogyan tesz meg a fejlődésért. Van aki tanul, van aki vaóságshowba megy ... smileeee.gif
2013. április 11. 16:36 #68
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
Akkor lesz miből ×3 akkorára csináltatni a száját.
cool.gif
2013. április 11. 17:12 #69
Ditke
Ditke
új tag
 
StátuszSzeretnék minden kitűzött célt elérni és megvalósítani!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.13.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 140675
Offline offline
Én örülök neki hogy foglalkoztatják nekem az egyik kedvencem volt VV 4 ből
1 felhasználónak tetszik: fazekasa
2013. április 11. 17:14 #70
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Hát tényleg azért össze nem töri magát a színészkedésben, de nekem tetszik amit csinál. biggrin.gif
2013. április 11. 17:19 #71
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (mohika @ 2013.04.11. 13:15)
Sajnos gondolkodni kéne mielőtt beszélsz  smileeee.gif ugyanis a szinészet nem semmi., ahhoz is kell tudás és ugyanúgy forgatnak egész nap és szerintem nem örülnél annak hogyha semmi szabadidőd nem lenne... és ez egy elég rossz megnyílvánulás volt mert semmi értelme nem volt.. reklamalo.gif


Szerintem Te is gondolkodhatnál, mert Anikó NEM színésznő! Azért legyünk már tisztában a dolgokkal... a műsorkészítői is elmondták, hogy itt a legtöbb esetben még a szövegkönyv sincs meg, mert improvizálnak úgymond magukat adják az adott helyzetben. Megmondják nekik hogy most akkor X és Y összeveszik ezért és ezért, reagáljátok le. Tehát, semmi köze a színészethez ezáltal nem tudom sajnálni hogy nincs egy "csepp" szabadideje sem, mert nem kell megszakadnia a munkától!
3 felhasználónak tetszik: Beyla, ViviOsztCshőő, Twilight6
2013. április 11. 17:28 #72
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2013.04.10. 21:54)
Erről van szó. Bírom, hogy ilyenkor mindenki úgy csinál, mintha ők maguk dolgoznának éjt nappallá téve, hogy épp hogy megélhessenek. Miközben gondolhatnának a minden napi tevékenységeikre, mint mondjuk a gépezés, valakinek ez sem megy, pedig dolgozik. De ennyire már nem vagyunk önzetlenek meg bölcsek, épp csak annyira, hogy minden szrnak elhordjunk valakit, csak mert sokat keres, ami egyébként kb. annyira befolyásolja az életünket, mint a szomszéd kisfiú ágyneműje. Meg persze a SEMMIÉRT keres sokat, nyilván tudjuk mennyit tesz érte. Ja, hogy nem? Csak kitaláljuk, mert biztos úgy van? Akkor oké. Olyan vicces, hogy valaki elkezdi, a többi meg folytatja ezeket a nagy szavakat, miközben pont annyit dolgoztak eddig, mint amennyiről Anikót illetően beszélnek. De nem baj, tűnjünk azért komolynak meg baromi bölcsnek az unalomig ismételt szöveggel. Sokat keres és? Miért fáj az nekünk? Az miért nem fáj, hogy ülünk a gép előtt, míg mások éhen halnak? És ami a legfontosabb: attól, hogy Anikó elmegy takarítani és nem keres ennyit jobb lesz a mi, vagy bármelyik éhező élete? Mert pont úgy csinálnak itt egyes bölcs és tapasztalt kommentelők. Akinek nem inge...


Igaz, írtad hogy akinek nem inge... de azért reagálnék egy kérdésedre. Miért fáj hogy sokat keres? Lehet hogy semmi köze a témához, de engem speciel zavar. És hogy miért? Mert amíg sulis voltam, tanultam mint egy hülye hogy utána tovább tudjak tanulni, és hogy majd esetleg legyen egy jó melóm. Nem így lett.. gürizek mint egy hülye lófüttynyi pénzért, és igen tipikus magyar hozzáállással, ha az én lovam megdöglik, dögöljön meg másé is. Némely esetben azt hiszem ez elfogadható.. tongue.gif Ennyi az egész smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, ViviOsztCshőő, Twilight6
2013. április 11. 17:38 #73
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
havi fél millió..smileeee.gif gratulálok Anikó sleep.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: fazekasa
2013. április 11. 17:54 #74
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Beyla
A kommentárodra tökéletes válasz Janet 7 irománya! minden benne van, még több is, mint amit én tudtam volna írni! smileeee.gif
Érdekes én is dolgozom, van ,hogy 12 órázok, és mivel itt Magyarországon nem divat megfizetni az embereket, ezért nem keresek túl sokat, pedig én se a lábam lógatásából keresek pénzt, (ráadásul azért, hogy tudjam az egyetemet fizetni, de az már egy más (amiről szintén hosszan lehetne beszélni) téma) de valahogy bennem nincs, semmilyen megkeseredett rosszindulat, sem irigység! És pláne nem írok be (ahogy Janet is írta) Közhelyes, felszínes ám üres bölcsességeket, amitől csak baromi, intellektuálisnak akarom éreztetni magam, de amúgy semmi tapasztalat nincs mögöttem ami miatt esetleg tudnám is azt, hogy miről beszélek és hiteles lennék!

Az, hogy szerinted ő nem csinál semmit a pénzéért....akkor szerinted nem csinál semmit! (honnan tudod???)
Én nem akarnám védeni Anikót, mert tényleg nem nagyon érdekel, de nem rég volt egy cikk, hogy kimerültségtől esett össze és került kórházba.....Lehet, hogy nem kemény fizikai munkát végez, de gondolom, hogy az RTL mennyire van tekintettel rájuk.
Igen valóban, aki a TV-ben dolgozik, az sokat keres, aki pl életet ment, az nem keres rosszul, aki megdöglik mert egész nap annyit dolgozik és kemény fizikai munkát, az csak éhbért kap!
De ezért miért Anikót vagy a többi celebet kell hibáztatni? Mert őket nyomják a pofánkba és rajtuk látjuk, hogy jól élnek, akkor utáljuk őket?
Egész máshol kell keresni a hibát, de nem akarok itt sem politizálni, sem okoskodni!
És azzal nagyon egyetértek amit Janet is leírt, hogy ha Anikó normális munkát végezne (de ugye mi is számít annak?), vagy ha hajléktalan lenne, akkor sem változna semmi (talán csak annyi, hogy akkor őt nem utálnánk és rá nem haragudnánk), mert NEM EZ AZ ami változtat bármin is!!! (De az állam pont örül neki, hogy a média elhiteti veletek, hogy ezeket az embereket kell utálni, őket kell hibáztatni és nem a valódi bűnöst)
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. április 11. 18:00 #75
anci2001
anci2001
 
StátuszNe bízz senkeben, csakis magadban...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.27.
Hozzászólás: 1648
Csatolások: 0
Azonosító: 164487
Offline offline
Már csak ezért is megérné belevágni egy valóságshow-ba. smileeee.gif
2013. április 11. 18:32 #76
acsadrienn20
acsadrienn20
Teen Wolf :) Violetta :) és Jorge Blanco és Dylan Sprayberry fan :) TVD <3
 
StátuszTudod mi történik ha azérem egyikoldalát látod?Lemaradsz az érem másik oldaláról
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 7060
Csatolások: 1908
Azonosító: 181337
Offline offline
ez nem semmi smileeee.gif smileeee.gif
2013. április 11. 18:59 #77
biguszkaa
biguszkaa
visszatérő vendég
 
StátuszSummer paradise :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 338
Csatolások: 0
Azonosító: 178685
Offline offline
anci2001! A valóságshow-val lejjeb süllyedne...Az éjjel nappalt nem csak miatta nézik!
2013. április 11. 20:05 #78
Gordon Warner
Gordon Warner
új tag
 
StátuszAmit átéltem, azzal hosszan lehetne magyarázni azt, ami ma vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.09.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 197474
Offline offline
Végül is a semmittevésből elég jól felhúzta magát... Mert igazából egyáltalán nem rendelkezik színészi vénával.. Dehát ez van, nem nézem le mert mindenki abból él amiből tud. smileeee.gif
2013. április 11. 23:46 #79
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Kiim @ 2013.04.11. 17:28)
Igaz, írtad hogy akinek nem inge... de azért reagálnék egy kérdésedre. Miért fáj hogy sokat keres? Lehet hogy semmi köze a témához, de engem speciel zavar. És hogy miért? Mert amíg sulis voltam, tanultam mint egy hülye hogy utána tovább tudjak tanulni, és hogy majd esetleg legyen egy jó melóm. Nem így lett.. gürizek mint egy hülye lófüttynyi pénzért, és igen tipikus magyar hozzáállással, ha az én lovam megdöglik, dögöljön meg másé is. Némely esetben azt hiszem ez elfogadható..  tongue.gif  Ennyi az egész smileeee.gif


Értem a problémád, de ez számomra akkor lenne logikus, ha amit ő nem keres meg, azt neked adnák, mert akkor tényleg befolyásolná az életed. Így tényleg csak az a bizonyos felfogás a szomszéd lovával. Azért nem értem ezeket a durva felháborodásokat, mert nem ő az egyetlen, tele van a világ olyanokkal, és nem csak celebekkel, akik töredék munkával keresnek x-szer annyit, mint más állandó gürizéssel, mégsem halljuk lépten-nyomon, hogy minden ilyen eset felháborodást okoz. Nem a mi problémánk, hogy sokat keres, a mi problémánk az lehet, hogy mi meg nem, de az nem ugyanaz.
A másik meg, hogy itt (meg a hasonló témáknál) a hozzászólók nagy része pont hogy nem vállalja be, hogy csak a dögöljön meg a szomszéd lova mentalitás miatt van kiakadva, hanem úgy tesznek, mintha őket tényleg baromira érdekelnék az éhezők, meg akik keményen melóznak a semmiért, miközben a nagy részük még nem dolgozó ember. És mindezt úgy előadva, mintha Anikó fizetésétől függne az említett emberek fizetése, vagy bárkié. Azért ezt a mentalitást nem divat beismerni, pedig ha valaki ezzel indokolja, vállat vonok, mert tök természetes, mindenki ilyen bizonyos helyzetekben, akár bevallja, akár nem.
1 felhasználónak tetszik: sewenteen
2013. április 12. 07:20 #80
Senhora
Senhora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.12.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 34504
Offline offline
KI NÉZI? ENNYI HÜLYE VAN AZ ORSZÁGBAN???
1 felhasználónak tetszik: Twilight6
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok