Jason április 16-án a Ryan Seacrest rádióműsor vendége volt, ahol bemutatta visszatérő dalát.
A teljes cikkhez kattints ide!
Dalpremier: Jason Derülo — The Other Side
2013. április 17. 11:56
#1
|
|
OrsiiBitchúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.16. Hozzászólás: 5 Csatolások: 1 Azonosító: 200311 offline
|
2013. április 17. 13:04
#3
Én nagyon szeretem Jason-t,és ez a dala tarolt nálam nagyon tetszik.
2013. április 17. 13:11
#4
Én imádom ezt a dalt.
És Jordin nagyon szerencsés, hogy ilyen barátja van, mint Jason.
2013. április 17. 14:34
#7
|
|
WhiteRose.engedd el |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.29. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 22 Azonosító: 186846 offline
|
Gyerekek ez iggen jó.. bárki bármit mond.. *___* ♡
2013. április 17. 16:04
#9
|
|
VictorieLeon01unikornis♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.31. Hozzászólás: 1917 Csatolások: 368 Azonosító: 172377 offline
|
nekem ez annyira nem tetszik!
2013. április 17. 16:33
#11
Én nagyon szeretem Jason-t,és ez a dala tarolt nálam nagyon tetszik.
2013. április 17. 16:54
#12
|
|
selena_taylor_fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.18. Hozzászólás: 1878 Csatolások: 108 Azonosító: 153268 offline
|
Az a női hang nem kellene bele,de ezt leszámítva nagyon tetszik.
2013. április 17. 19:30
#15
|
|
Candy_attackMonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.04. Hozzászólás: 1580 Csatolások: 0 Azonosító: 130532 offline
|
Annyira imádom. *O* A mai férfi pop előadók közül ő éri a legtöbbet.
2013. április 17. 20:59
#17
Végre megjelent.Annyira szeretem Jasont,de főleg a zenéit.Örültem a visszatérésének és a The Other Side dalnak.Nagyon jó lett!
2013. április 27. 10:16
#20
|
|
Barbus87The Script addict™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 2988 Csatolások: 468 Azonosító: 131550 offline
|
Nekem tetszik, jó lett
Egyébként meg tök hülyeség ez a "visszatérő dal" duma. Azért mert két lemez közt eltelik egy kis idő attól még nem visszatérésről beszélünk szerintem. Visszatérésről olyan esetben beszélünk ha valaki elvonult a zenei pályától és később meggondolta magát és VISSZATÉRT! Bocsi, csak szúrta a szemem.
Egyébként meg tök hülyeség ez a "visszatérő dal" duma. Azért mert két lemez közt eltelik egy kis idő attól még nem visszatérésről beszélünk szerintem. Visszatérésről olyan esetben beszélünk ha valaki elvonult a zenei pályától és később meggondolta magát és VISSZATÉRT! Bocsi, csak szúrta a szemem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline
0 felhasználónak tetszik:





