Starity

Kilenc sztár a leggyűlöltebbek listájáról

19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 22. 19:50 #261
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nicol05 @ 2013.04.22. 19:44)
Nem akart senki se felhúzni. És egyáltalán nem anyáztam. Nem mondtam semmi ilyesmit. Még pont én írtam nektek, hogy nem kéne ilyet, hogy mellőzük. De ahhoz értetek , hogy aki itt kinyilvánítja a véleményét, és mer szólni az ellenkező véleményű embereknek, akkor feljelentitek itt-ott. Én is megtehetném, de nem viszem ennyire túlzásba a dolgot. 
A másik meg, hogy megint az életkor. Nessa123  Csak hogy képbe legyél, lassan a 15-öt töltöm. Nem kell itt mindenkit 9-10 évesnek nézni. Meg milyen oltás? Ahogy itt mondták ez véleménynyilvánítás. Egyből mindegyik letámad, hogy mit képzelek magamról, meg a szegénységi bizonyítványomat mutogatom. A szokásos dolgok. Engem tök nem érdekel, hogy regisztrálva vagy, legyél. Nem kötök bele. De jó lenne , ha ti se kötnétek bele olyan emberekbe, akik valami normálisat komiznak. Legyetek ti is tisztába a dolgokkal. 
ZitaTwilight a nevem még mindig kint van. És különben meg ki mondta, hogy mindenki szeresse Justin-t. Már leírtam kétszer is, hogy nem kell. De olyan durvákat tudtok írni, hogy persze, hogy nem hagyjuk annyiban. Ja, szólok , hogy nem ocsmány tinigyártmány. 
Meg úgy beszéltek, mintha ti lennétek itt a nagy valakik. Ti is ugyanolyan kis regisztrált tagok vagytok mint mindenki más. Nem kell magatokat kiemelni a magasba. 
Charlotte Benning te is itt írod, hogy nem bírod, ha fikázzák a kedvencedet. Na akkor mi mit szóljunk? Azt hiszitek, hogy különbek az ilyenek. Meg minősíthetetlen stílusban nem kéne fikázni. De azért te meg még egy páran ezt tettétek. Látom képbe vagytok, de hát ti tudjátok. 
Ui.: Jöjjetek még százan, hogy ki a franc vagyok és mit képzelek! Mert megmondom az igazam, és kiállok az mellett, és persze a barátnőim mellett.

Idézet
Engem tök nem érdekel, hogy regisztrálva vagy, legyél.
Ehhez nem írok semmit rolleyes.gif
Tudod Bieber-t utálom és nem fog megváltozni a véleményem.Itt mindenki elmondhatja a véleményét,de a Belieber rajongók na meg az 1D fanok felháborodnak ha valami "rosszat" írnak a kedvencükről.Az 1D-t se szeretem,nincs is semmi bajuk vele,de a rajongókkal igen.Bieber-ről ne is beszéljek rolleyes.gif
Szerk:Én itt a veszekedést abba is hagyom
3 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, MadHatter, Beyla
2013. április 22. 20:16 #262
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.04.22. 19:50)
Ehhez nem írok semmit  rolleyes.gif 
Tudod Bieber-t utálom és nem fog megváltozni a véleményem.Itt mindenki elmondhatja a véleményét,de a Belieber rajongók na meg az 1D fanok felháborodnak ha valami "rosszat" írnak a kedvencükről.Az 1D-t se szeretem,nincs is semmi bajuk vele,de a rajongókkal igen.Bieber-ről ne is beszéljek  rolleyes.gif
Szerk:Én itt a veszekedést abba is hagyom


Írhatsz ennek amit akarsz, úgyis csak a szokásos "fogjátok be a pofátokat és húzzatok innen a rohadt életbe, ha utáljátok Bíborkát, vagy beverem a szátokat" szöveget fogja nyomni. Már nekem is kezd uncsi lenni. Egy ideig még poénos volt, de már unalmas. dry.gif dry.gif dry.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Blaze
2013. április 22. 20:19 #263
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.04.22. 18:05)
OMG,nagy beoltás volt  rohog.gif Akkor te minek regisztráltál ide?Az interneten minden embernek nagy a pofikája,de ha élőbe találkozol akkor alamuszi nyuszi leszel.Neked is és más Beliebernek kinyílt a csipája.Gratulálok!  clapping.gif 
Te amúgy hány éves vagy?20?Á,kétlem... kb 9-10 éves lehetsz  rolleyes.gif Én 15 éves vagyok,jobb ha tudod  wink.gif


Csak kár, hogy már uncsi a csaj. Nekem legalábbis. Mintha mindig ugyanazt írná. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. április 22. 20:25 #264
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.22. 20:19)
Csak kár, hogy már uncsi a csaj. Nekem legalábbis. Mintha mindig ugyanazt írná.  dry.gif

Hát az írja dry.gif
2013. április 22. 20:26 #265
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.22. 20:16)
Írhatsz ennek amit akarsz, úgyis csak a szokásos "fogjátok be a pofátokat és húzzatok innen a rohadt életbe, ha utáljátok Bíborkát, vagy beverem a szátokat" szöveget fogja nyomni. Már nekem is kezd uncsi lenni. Egy ideig még poénos volt, de már unalmas.  dry.gif  dry.gif  dry.gif

Azért kíváncsi vagyok,hogy mikor nincs az interneten ott is nagy a szája vagy csak itt?
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. április 22. 20:33 #266
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.04.22. 20:26)
Azért kíváncsi vagyok,hogy mikor nincs az interneten ott is nagy a szája vagy csak itt?


Valszeg nem. Tudod, az ilyen emberek csak itt tudják kiélni magukat. Tapasztalat, mert volt már dolgom netes szájkaratéssal. Élőben gyávák.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. április 22. 21:53 #267
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (barbika1998 @ 2013.04.22. 12:12)
1. Senki nem kérdezte h kivagy LESZAROM MAGASRÓL!! Most kemény vagy mert hívód a párod ?? Hívhatod f**a húzom veled együtt!!!  _nevet.gif

Ha gondolod, szólok neki.XD Tilas nick alatt járogat fel néha, bár nem tudom, hogy a meló után van e kedve ilyen buta kislányokkal foglalkozni. Tudod, ő dolgozik, hogy legyen pénze, veled ellentétben, aki a számítógép előtt lóg és az a legnagyobb problémája, hogy totál idegen magyar nyelvet beszélő emberek mit gondoltan júsztína bíberről... blink.gif "Lesz*rhatod magasról" (csakhogy a te szó használatoddal éljek), hidegen hagy.XD

De ez a topik nagyon LOL gyerekek, pedig én ezt a szót nem szoktam használni, de ezeket az IQ nindzsákat elnézve, hát elképzelni nem tudom, hogy milyen IQ nulla gyermekeket fognak a világra nemzeni. Esküszöm, ahogy haladunk előre, generációról generációra hülyülnek a gyerekek. Élő példája annak, hogy nem elég műveltek, ájpedjük, ájfónjuk, laptopuk van, életük a fészbukk, normálisan fogalmazni aligha tudnak, de szájhősködés abszolút csillagos hatos.XD Nagy az Isten állatkertje, és túl alacsony a kerítés. Röhej, hogy az ilyen kisgyerekek (mert azok az itt pattogó fangörlök) az interneten élik ki magukat, mert a való életben kis nyuszik, és megszólalni sem tudnak. Elszomorít. Interneten mindenkinek valóban nagy a szája, bár műveltség nincs, ostobaság és primitívség meg annál inkább.
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Blaze
2013. április 22. 22:25 #268
- törölt felhasználó -    
Nem azért, de engem ilyen viselkedésért annak idején úgy leszidtak volna, hogy belepirulok. De édesanyám megtanította nekünk a helyes és kulturált viselkedést, amiért hálás vagyok neki.
2 felhasználónak tetszik: Larive, Beyla
2013. április 23. 06:28 #269
Nicol05
Nicol05
új tag
 
StátuszBelieber szív, Belieber lélek, Belieber leszek, amíg csak élek!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 198406
Offline offline
Milyen ENNEK? Van nevem is. Majd ha én is mondom azt, akkor te is. Nem fenyegetés nyugi. És még ti mondjátok az intelligens beszédet. Nem kutya vagyok, hogy ennek. Biztos a barátaidnak is ezt mondod. 'Ennek, ez, stb.'
Ha unalmas, akkor miért tartotok itt?! Ha annyira "hülyének" állítotok be minket, akkor miért foglalkoztok velünk? De figyelj mi megtudjuk tenni. Veletek ellentétben.
És képzeld, a facebook engem tök nem érdekel. Nem a gép előtt szoktam ülni és várni kibe köthetek bele. Mint egyesek. Nem internetes szájkarate.
Nem is ismersz, de azért még állítod, hogy nyuszi vagyok élőben.
Hát mit mondjak. Élőben is nyugodtan lehet jönni, nem félek. Akik ismernek azok tudják, hogy akkor is nagy a szám, nem csak a monitor mögül.
Ja, és még én írom ugyanazt. Szájkarate, ez hülye, ennek mondhatod... Sorolhatnám.
Megnyugtatlak titeket, hogy nem itt éljük ki magunkat. Mivel mi alig vagyunk fent, mert csak szaggatottan szólunk ide. De ti meg még este 10-kor is itt vagytok és írogattok nekünk.
2013. április 23. 11:10 #270
Larive
Larive
új tag
 
Státuszcrazy horror fan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 189308
Offline offline
Dzsízősz!! Minden bibörfan ennyire szűklátokörű és sötét?
Az, amit Anna Frank-ról írt, azért minimum kezét törném. Na és ahogy öltözik, hát kötő tűvel szurkálnám a szemem a kis satnya vízisikló testecskéjétől. Öreganyám szexisebb otthonkában...

Taylor pasi faló, na és? Ha nem lenne közszereplő a kutyának sem tünne fel. Feltételezem a lista szerkesztője csak fele annyira lenne kapos mint Taylor, felsem merült voltna a neve a listán...

JL-o és Anne mi a frászt keres itt? Hol marad helyettük párisz kisasszony vagy Lindsey??? Nevetséges!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 23. 11:29 #271
- törölt felhasználó -    
Idézet (Larive @ 2013.04.23. 11:10)

JL-o és Anne mi a frászt keres itt? Hol marad helyettük párisz kisasszony vagy Lindsey??? Nevetséges!


Tudod, ha valaki normálisan él, nem balhézik, nincsenek botrányai, az nem hír. Amúgy igazat adok neked. Párizsi kisasszonynak és Lindsey-nek is itt lenne a helye. Mondjuk Anne és JLo helyén. Amúgy a hozzászólásod többi részével is maximálisan egyetértek.

Csak vigyázz, mert ezért a kijelentésedért még a végén nagyon csúnyán beszólnak neked a bíborka-fanok. Csak még a kis mazsolák nem tudtak netre jönni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Larive
2013. április 23. 12:58 #272
Larive
Larive
új tag
 
Státuszcrazy horror fan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 189308
Offline offline
Majd ígyekszem nem dugámba dőlni a menően trendi és emelkedett fogalmazásuk láttan biggrin.gif biggrin.gif Bár szinte már most látom, ahogy dagad az ér a homlokukon a dühtől, mert bálványozott bájbörket kezemre mertem venni negatív értelemben! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Beyla
2013. április 23. 13:12 #273
- törölt felhasználó -    
Idézet (Larive @ 2013.04.23. 12:58)
Majd ígyekszem nem dugámba dőlni a menően trendi és emelkedett fogalmazásuk láttan biggrin.gif biggrin.gif Bár szinte már most látom, ahogy dagad az ér a homlokukon a dühtől, mert bálványozott bájbörket kezemre mertem venni negatív értelemben! biggrin.gif


Majd te is megkapod azt, amit én, meg Beyla és ZitaTwilight. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Larive, Beyla
2013. április 23. 15:33 #274
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Én nem értem néha az embereket..Kristent mért? Mert megcsalta Robertet? És..? Kibékültek...számtalan ember csalja meg a párját és békülnek ki. Jennifer Lopezt? Őt sem értem,hogy mért...Justint is bírom félig meddig...az elmúlt 10 másodpercben változott meg róla a véleményem,de attól még nem utálom! Taylort sem ítélem el,és nem szidom minden jött mentnek..már aztsem tujda mit csináljon.
2013. április 23. 16:29 #275
zendaaya03
zendaaya03
visszatérő vendég
 
StátuszNyáriszünet!!!!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 7
Azonosító: 181181
Offline offline
Madonna????Ez már teljesen igaz!Nagyon jó számai vannak de nagyon csalódtam benne
2013. április 23. 16:38 #276
KáKá20
KáKá20
visszatérő vendég
 
StátuszSome saw the sun,some saw the smoke,some heard the gun,some bent the bow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.06.
Hozzászólás: 351
Csatolások: 31
Azonosító: 174957
Offline offline
Nem értem Anne és Jennifer miért került rá???!!!!
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Larive
2013. április 23. 17:07 #277
Laura Laurika
Laura Laurika
új tag
 
Státusz:D ;;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 188432
Offline offline
Jennifer-nek és Anne-nek semmi keresnivalojuk a listan!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 23. 18:51 #278
dorka02
dorka02
visszatérő vendég
 
StátuszI ♥VKKC!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 0
Azonosító: 193017
Offline offline
Tayrol miért???????????????
2013. április 23. 19:02 #279
szjg love forever
szjg love forever
visszatérő vendég
 
Státuszsounds live feels live W/bests
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 449
Csatolások: 0
Azonosító: 200702
Offline offline
mééééééééééééért????????????????
2013. április 23. 19:44 #280
Lilly-chan
Lilly-chan
 
StátuszBooks are a uniquely portable magic. /Stephen King/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1048
Csatolások: 0
Azonosító: 139065
Offline offline
Az irigységet tényleg nem értem pl. Lopeznél..
19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!