Rebecca Black és Dave Days közös videoklipet készített, méghozzá Rihanna Stay című dalához.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Rebecca Black, Dave Days — Stay
2013. április 19. 11:27
#2
Nagyon durván jól énekel Rebecca! Nem hittem volna, hogy a Friday után bármire is megy, de.. wow. És Dave! Le a kalappal!
2013. április 19. 11:45
#3
Hát ezzel most lepipált egy pár másikat szerintem.
2013. április 19. 11:49
#4
|
|
Évike12Ŧยckiภgρєяƒєct*♛ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.21. Hozzászólás: 6855 Csatolások: 4984 Azonosító: 131678 offline
|
Kövezzetek meg, de nekem nem tetszik. Valahogy nem jön be.
1 felhasználónak tetszik:
ViviOsztCshőő
2013. április 19. 11:55
#5
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Fel van javítva a hangja, és ehhez még csak vájt fülűnek sem kell lenni. Ha élőben elénekli így, akkor hinnék is Neki. A Stay egyébként sem egy olyan dal ami különösebb technikai tudást igényel. Nuku magas hangok. Lehet nagyképűnek fog tűnni amit mondok, de így még Én is eléneklem ezt a számot pár ének óra után. Egyébként nem rossz, nem rossz végülis.
1 felhasználónak tetszik:
ViviOsztCshőő
2013. április 19. 12:12
#7
Rebeccának egészen biztos vagyok benne, hogy fel van javítva a hangja. Dave-ről viszont eddig is tudtam, hogy tehetséges, továbbra is nagyon jó hangja van. A feldolgozás pedig szerintem jól sikerült. Évek óta ez az első Rihanna szám, ami tetszik.
2013. április 19. 13:14
#10
Tényleg egész jó , bár nem kezdem itt Isteníteni.
2013. április 19. 14:05
#11
A hangjuk szép, bár Rebecca - nak alaposan megváltozott a hangja. Lehet feljavították. xD A dalt nem bírom, sem az eredeti előadóit, de ez most jól sikerült.(:
2013. április 19. 14:41
#15
Na, nekem ne mondja senki, hogy ezt nem javították fel. Nem vagyok egy negatív ember, és Rebeccával, mint emberrel, semmi bajom, de hol van ehhez képest a Friday?! Az valami borzalom, ez meg nagyon szép. Nem hiszem, hogy ilyen sokat változott volna Rebecca hangja..
1 felhasználónak tetszik:
Pöttömke
2013. április 19. 15:07
#16
Rengeteget változott Rebecca hangja a Friday óta.Legalábbis itt szép a hangja!
2013. április 19. 15:52
#17
|
|
VictorieLeon01unikornis♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.31. Hozzászólás: 1917 Csatolások: 368 Azonosító: 172377 offline
|
Rihanna jobb ^^
2013. április 19. 16:06
#18
A Fridaynél itt sokkal jobb a hangja, bár szerintem még így is géppel feljavított a hangja. De legalább nem borzasztó.
2013. április 19. 16:37
#19
|
|
acsgeorgina98•_• |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.24. Hozzászólás: 5017 Csatolások: 3868 Azonosító: 181335 offline
|
nekem nem nagyon tetszik
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline



