Starity

Csökken Justin Bieber népszerűsége

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 21. 16:21 #81
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Ez a szerencsétlen eddig legalább csak idegesítő volt, mostmár egyenesen felhábrorító amiket csinál. És ti ezt csúfoljátok érett férfinak? think.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:22 #82
- törölt felhasználó -    
Charlotte Benning 'és lám még így is képesek teljesíteni a feladatukat,ők az igazi lengendák,zenészek! Őket kell sztárolni,és nem bíbőrkét és társait...istenem el**rvult a zeneipar... :/ sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:23 #83
- törölt felhasználó -    
Idézet (BubuMaci6277 @ 2013.04.21. 16:20)

Egyébként igen, akkor a Bravoból tájékozódtunk, és ott akkor tényleg inkább a zenéről szólt az újság (meg úgy mint most...), szóval abban sem a szennyet olvashattad. Persze, voltak benne, de nem ilyen szinten. Más kérdés, hogy talán pont az információ áramlás lassusága miatt nem kaptunk akkor hasonló híreket az akkori kedvencekről.


Nekem az egyik kedvencem a fotóképregény volt. Amikor fényképszerűen - mint egy rajzolt képregényben - olvashattál egy folytatásos történetet. Na, meg persze a sztárokról szóló híreket is kedveltem.
2013. április 21. 16:24 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (GoKendra @ 2013.04.21. 16:22)
Charlotte Benning 'és lám még így is képesek teljesíteni a feladatukat,ők az igazi lengendák,zenészek! Őket kell sztárolni,és nem bíbőrkét és társait...istenem el**rvult a zeneipar... :/ sad.gif


Úgy van, ahogy mondod.
2013. április 21. 16:24 #85
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Hát lehet hogy Justinnak itt a vég...
Külömben kétlem hogy gyorsan elfelejtenék az emberek, nem a zenéje hanem a régi haja miatt. Van egy osztálytársam a "Justin Bieber hajú". Ez a kifejezés megmarad egy ideig. smileeee.gif
2013. április 21. 16:28 #86
BubuMaci6277
BubuMaci6277
új tag
 
StátuszProvehito In Altum
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 182131
Offline offline
Idézet (matita @ 2013.04.21. 15:37)
Hagyjátok már békén ! Jól esik bántani őt ? Ez az egész hülyeség !! dry.gif 
Justin még mindig jobb, mint mondjuk bárki a Green Dayben vagy a szent kis Beatlesetekben, akik mint köztudott, JBvel ellentétben nem egyszer drogoztak, hanem szinte mindig keményen be vannak/voltak állva !


Jajj, de édes a naivitásod :')

Csak megsúgom, hogy aki bekerül a sztárvilágba, akár zenészként, akár színészként, az mind drogozik. Ezen nincs mit vitázni. Van aki vállalja, van aki nem, de tény, hogy mindenki használ valamit (ha nem drogot, akkor alkoholba folytja a "bánatát"). Egyszerűen olyan ez, mint ahogy a tinik rászoknak a dohányzásra: a környezet viszi bele őket, nem akarnak kilógni a sorból.
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, MadHatter, Beyla, Lillaa98
2013. április 21. 16:30 #87
- törölt felhasználó -    
hát igen, várható volt..
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:31 #88
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Kezd észhez térni az emberiség..biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, Charlotte Benning, Sunwell, Luckie, Fan-ily6889
2013. április 21. 16:32 #89
- törölt felhasználó -    
vannak ilyenek, hogy Justin ilyen botrányos. am is tudtam, hogy csökkenni fog a fanok száma
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:33 #90
melody1Dfan
melody1Dfan
visszatérő vendég
 
Státusztrying to be strong enough to handle my problems
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 0
Azonosító: 175978
Offline offline
Nem akarok megbántani egyetlen rajongót sem, de Justin mostani viselkedése nem éppen példamutató...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:34 #91
IamPrincess
IamPrincess
Beautiful rose in the dark.
 
Státusz夢 ☂
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 1917
Csatolások: 0
Azonosító: 176523
Offline offline
Népszerűség? Az neki van/volt?
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:37 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (matita @ 2013.04.21. 15:37)
Hagyjátok már békén ! Jól esik bántani őt ? Ez az egész hülyeség !! dry.gif 
Justin még mindig jobb, mint mondjuk bárki a Green Dayben vagy a szent kis Beatlesetekben, akik mint köztudott, JBvel ellentétben nem egyszer drogoztak, hanem szinte mindig keményen be vannak/voltak állva !

Fúú drágám, tudok neked mutatni millió egykori kábítószerfüggő bandát. Büszke egyáltalán nem vagyok rá, de igen, az én kedvenc bandám is keményen élt vele. Ennek ellenére már már LEGENDÁK lettek, csupa nagy betűvel, és a zenéjük komolyan művészi. Justinka meg menjen a francba a gagyi pop-dalaival. Van, aki drogozik + nagyszerű a zenéje, meg olyan is, aki drogozik + okádék amit csinál. A mérleg nem az első felé billen...
8 felhasználónak tetszik: Luckie, Jolie_77, Im a SlaveForBritney, Beyla, ophely88, MadHatter, Charlotte Benning, Fan-ily6889
2013. április 21. 16:39 #93
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Ha jófiúnek mutatkozott be és úgy lett híres, ne próbáljon ebből kilépni. Ez van.
2013. április 21. 16:42 #94
- törölt felhasználó -    
A tinik így hamarosan kénytelenek lesznek keresni valami egészen új tinisztárt. A mostani rajongói pedig pár éven belül, cikinek fogják tartani, hogy valaha is belieberek voltak. Ő pedig végül drogba menekül és valami baleset éri (túladagolás) Hamarosan elveszíti sikere borsát és csak az emlékek maradnak. Itt a vége, fuss el véle!
Ha pedig mégis megéri az öregkort, akkor talán rájön, hogy a profitéhes cégek és menedzserek csak kihasználták azért, hogy a visongó tinilányoknak eleget tegyen és bután, bárgyún, ostobán leélheti az életét.
8 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, ophely88, MadHatter, Jolie_77, Charlotte Benning, Lizania, Fan-ily6889
2013. április 21. 16:49 #95
- törölt felhasználó -    
"Erre vártam"...Végre rájön az a sok tini p*csa,hogy vannak nála sokkal de sokkal tehetségesebb emberek is a földön és nem csak a kis bíbörke létezik.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:49 #96
- törölt felhasználó -    
Én nem vagyok a rajongója,de nekem is változott róla a váleményem...
2013. április 21. 16:53 #97
- törölt felhasználó -    
Szóval kedves matita (?) !
Őszintén szerintem örülhetsz ,hogy csak ennyit csökkent(mint már írták előttem).
Ez közvélemény kutatás el kell fogadni az ilyeneket. Arról a példákról amiket felhoztál pedig nem akarok nagyon beszélni mert meggyőződésem ,hogy erősen belehettél szívva amikor ezt írtad. Ha igazán nagy rajongó vagy kitartasz a vélemények ellenére is én ugyanígy le szavaztam volna természetesen mert nem tartom nagyra a tehetségét (így a félreértések végett). Ahogy szoktam volt mondani kedves matita nem baj mi szeretünk heart.gif (Remélem érti valaki a logikus gondolkodás módomat mert én például most belezavarodtam :röhög:)
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Lillaa98
2013. április 21. 16:53 #98
zsofy12345
zsofy12345
visszatérő vendég
 
Státusz5SOSfam forever <33
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.09.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 0
Azonosító: 154958
Offline offline
hát igen ez így van.... elég bunkó lett ez a srác-.-
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 16:56 #99
Kitti love J. B.
Kitti love J. B.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.23.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 192145
Offline offline
Remélem van amit jóvá tudtenni
2013. április 21. 17:01 #100
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (BubuMaci6277 @ 2013.04.21. 16:20)
Persze, én nem mondom, hogy maga nem szít olyan dolgokat, amiket nem kéne, mindössze csak meglebegtettem azt a dolgot is, hogy nem ő van egyedül OTT, aki gondoskodna erről. Egyébként meg akkora stábbal dolgozik, hogy ha nagyon akarnák eltussolhatnának egy-két ügyet, hisz van az a pénz, amiért bárki szívesen tartja a száját. Sőt valószínű, hogy volt nem is egy ilyen dolog (és nem csak az ő számláján). De mindenképp úgy érzem, hogy nekik jobb karrier szempontból, ha beszélnek róluk.
Egyébként igen, akkor a Bravoból tájékozódtunk, és ott akkor tényleg inkább a zenéről szólt az újság (meg úgy mint most...), szóval abban sem a szennyet olvashattad. Persze, voltak benne, de nem ilyen szinten. Más kérdés, hogy talán pont az információ áramlás lassusága miatt nem kaptunk akkor hasonló híreket az akkori kedvencekről.

Sajnos a mai bulvár és a média erről szól - minél több szennyest kiteregetni, minél szaftosabb és izgisebb legyen, hiszen az adott személyről beszélnek, az újságokat meg kapkodják, mint a cukrot. Nagyon nagy a valószínűsége, hogy bíbőrt is a háta mögötti menedzsment tím tuningolja ennyire, és a hírverések is csupán csak a népszerűségét akarják növelni. Én személy szerint agyérgörcsöt kapok már ettől a gyerektől, hiszen jó három éve ömlik az emberek arcába, és egyszerűen már csömört kapok tőle. A zenéje az gagyi, semmit mondó, és a hangi adottsága sem valami nagy was ist. Legalább nézne ki jól, vagy lenne jó zenéje, de egyik sincs porondon, oszt' állandóan ezt a kölyköt nyomják a képembe egyaránt a televízióban, az interneten és az újságokban is. Miért? blink.gif A zenéje és a munkássága felejthető, de azzal nagyon is a köztudatban tud maradni, ha beszív egy kicsit, vagy a valagát mutogatja Instagrammon. Régen nem volt olyan, hogy internet, és akkor tényleg az emberek csak a zenei tehetség által tudtak fent maradni ráadásul autotune nélkül! Milyen sokat is számít, hogy egy szalonna gomez egy hangot nem tud kiénekelni, míg ezzel ellenben Whitney Houston úgy énekelt, hogy a hajad is leesett (RIP Withney). Ha nem lenne világháló ezek a tinisztárnak csúfolt nyikhajok megjegyzem belekezdtek volna, elbuktak volna, iskolába járnának jelenleg és utána kétkezi munkával keresnék meg a napi betevőt. Most meg bohóckodnak a színpadon, kifestik őket, nincsen egy önálló gondolatuk sem, a hangjukat feljavítják számítógéppel és már kész is van a legújabb Madonna vagy MJ 2.0. blink.gif Egyébként az előző hozzászólásodban írtál olyat, hogy a BSB gáz. Én még a mai napig is nagyon kedvelem őket, és bár már ő felettük is eljárt az idő, de ezerszer ők, mint ezek a micsodák is? Vándí, meg bíbőr, meg szalonna gomez, meg májli szájrusz, meg ezek a mai zenei analfabéták, akik még kottából sem tudnak olvasni. A BSB jó zenét csinált a Never gone lemezükig bezárólag, mert azt a lemezüket karcosra hallgattam, de a This is us-tól kezdve a színvonal kezdett lefelé menni, és nekiálltak ennek a műanyag tucctucc zene gyártásának, aminek meg is lett a következménye: a népszerűségük csökkent, és nem kellett senkinek sem a tucat zenéjük.

Én személy szerint nagyon remélem, hogy ez a majom eltűnik végre, mert se tehetsége, se szimpatikus személyisége nincsen. Számomra nagyon erőltetett már az, amit a Sors társnőjével, szalonna gomezzel művel, ami már elmenne egy igazi mexikói szappanoperának, valamint a stílusa és a modora sem a legmegnyerőbb. Eddig sem volt nagy eresztés a gyerek, már anno sem értettem, hogy a tinédzserek mit zabáltak a Baby című slágerén, aminek a szövege maga a nulla, zeneileg sem igényel valami nagy erőfeszítést, a hangja meg olyan, mintha egy cuki nyolc éves elsős vagy másodikos kisgyerek énekelne. Előbb vagy utóbb, de minden tinisztár eljut idáig, és őszintén remélem, hogy ő is, a vándí is, és a többi diznis kreálmány eltűnik a süllyesztőben - ha így lesz, akkor pezsgőt fogok bontani!
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Charlotte Benning, Fan-ily6889
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok