Starity

Csökken Justin Bieber népszerűsége

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 21. 17:03 #101
kyrameow
kyrameow
új tag
 
StátuszPáva gyerek járom neked, szép a hajad, szép a fejed! <3 Miley Cyrus and Justin<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.13.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 200097
Offline offline
ezvan.. ilyen srác is kell:$ aki nem kér justinbol, nézze dumbó fülű T.Mills-t.. :DDD
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 17:05 #102
haverlaand
haverlaand
 
StátuszWe're still Rock N Roll bitches! ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.23.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3
Azonosító: 198458
Offline offline
Nekem is feltűnt. De szerintem azért mert egyre több dedós "sztár"-t halmoznak el sikerrel. Sajnálom Justin-t hisz ő volt az egyetlen akinek hangja is volt és nem csak annyit kornyikál, hogy Kiss you! 3 percen keresztül. Ő számomra egy értelmes sztár, akit letaszítanak ezek a kornyikáló dedósok. Sajnálom Justin!
2013. április 21. 17:06 #103
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
Hallelujah, kezdenek megvilágosodni az emberek. Kár, hogy ennyit kellett erre várni. Az 6% szülő aki jófiúnak gondolja, mit szedett be?! Komolyan nem normálisak.
5 felhasználónak tetszik: ophely88, MadHatter, Pöttömke, Charlotte Benning, Fan-ily6889
2013. április 21. 17:10 #104
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (matita @ 2013.04.21. 15:37)
Hagyjátok már békén ! Jól esik bántani őt ? Ez az egész hülyeség !! dry.gif 
Justin még mindig jobb, mint mondjuk bárki a Green Dayben vagy a szent kis Beatlesetekben, akik mint köztudott, JBvel ellentétben nem egyszer drogoztak, hanem szinte mindig keményen be vannak/voltak állva !

Csak annyi a különbség, hogy a "szent kis Beatlesünk" olyan alkotott, amire egy évszázad múlva is emlékezni fogunk (Jus mit is alkotott eddig?), Ők négyen legendák és szerintem nagyon nem kéne Justinnal egy lapon emlegetni őket, sőt, egy könyvben sem. Lehet, hogy drogoztak, de ami a munkásságukat illeti sokat adtak hozzá a zenéhez, a stílusok kialakulásához és ha nem lennének Ők, akkor Justin az iskolapadot koptatná, mint a többi gyerek (igen, gyerek), házit írna vagy lefoglalná magát valami értelmessel. Bieber már egy jól kitaposott úton vált ismerté, hisz régen azért nem úgy ment, hogy egy már híres valaki nézegette a jútúbot (ami nem is volt még akkoriban) és talált egy kevésbé tehetségtelen gyereket a tehetségtelenek közül, felhívta, bevágta a stúdióba, írtak neki egy albumnyi dalt, szigorúan semmitmondó szöveggel, a gyerek felénekelte, gépekkel megcsinálták, hogy ne menjen tönkre a hangszóró és a dobhártyánk és annyi, ha koncertre kerül sor, akkor meg ott van a playback. Ugye milyen hasznos a technika? És akkor bumm, minden tinilány ájuldozik tőle, hogy milyen tehetséges, milyen egyedi, meg nem is tudom. Hidd el, régen nem volt sem autotune, sem playback, sem egy csapat, aki mindent a segged alá rakott, mindent megcsinált helyetted, írt neked dalokat, megírta a kottákat... Az ilyen dolgokat maguk a zenészek (mert azok voltak) csinálták meg. Csak az igazi tehetségek tudtak érvényesülni, akik élőben is tudtak zenélni és újat tudtak mutatni a közönségnek. nem volt internek, hogy szinte pillanatok alatt fél világ megismerte őket, ehhez képest a Beatles internet nékül érte el ugyanezt. És az meg egyáltalán nem igaz, hogy mindig be voltak állva. Te komolyan tudod, hogy milyen az, ha valaki olyan állapotban van? Hát az meg sem tudja fogni a gitárt! Fogadni merek, hogy egyetlen egy felvételt sem láttál rólunk, egy interjút sem hallgattál meg és a dalaikat nem ismered. Mert ha utánjártál volna, mielőtt ilyen ökörséget írsz, biztos nem mondtad volna ezt. Én rengeteg koncertet, dokumentumfilmet és interjút végignéztem róluk, és innen tudom, hogy mindig maguknál voltak. Justin nem drogozik? Na nee. Hisz saját maga is beismerte, és ha egyszer megcsinálta, megcsinálja kétszer is, háromszor is. Ez a dolog nem olyan, hogy egyszer elszívsz valamit és akkor csá. Ja és egyébként nekem személy szerint nem esik jól bántani Justint, nem is akarom bántani, csak a véleményemet mondom el erről az egészről, ami jelen esetben negatív. El kell fogadni, hogy minden ember más, mindenkinek más tetszik, mindenkinek más a véleménye, máshogy látja a dolgokat és nem kell rögtön hisztériákat csapni, ha valami nem tetszik. Te attól még szeretheted, sőt, örülök, hogy szereted és megtaláltad benne azt, ami neked tetszik, de szerintem néha jó meghallgatni a másik véleményét is és nem ócsárolni más együtteseket, függetlenül attól, hogy nem tetszik. Biztos megvan az oka, hogy miért nem szívlelik annyian Justin Biebert. Ott van például a viselkedése, ami szégyen. Leköpdösni nála idősebb embereket, megalázni rajongókat, beszólogatni és hiányos öltözékban mászkáni emberek között véleményem szerint elfogadhatatlan. Az a baj (azaz nem is baj!), hogy a szülők ezt mind látják vagy értesülnek róla netről, újságból...stb. és természetesen nem akarják, hogy a gyerekeiket egy ilyen példakép vezesse, hogy ők is ilyen neveletlenek legyenek. Emellet Justin zenéjének minősége még mindig mínuszban van.
8 felhasználónak tetszik: Pöttömke, ophely88, Beyla, Jolie_77, Im a SlaveForBritney, Charlotte Benning, Lizania, Fan-ily6889
2013. április 21. 17:15 #105
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.04.21. 17:01)
Sajnos a mai bulvár és a média erről szól - minél több szennyest kiteregetni, minél szaftosabb és izgisebb legyen, hiszen az adott személyről beszélnek, az újságokat meg kapkodják, mint a cukrot. Nagyon nagy a valószínűsége, hogy bíbőrt is a háta mögötti menedzsment tím tuningolja ennyire, és a hírverések is csupán csak a népszerűségét akarják növelni. Én személy szerint agyérgörcsöt kapok már ettől a gyerektől, hiszen jó három éve ömlik az emberek arcába, és egyszerűen már csömört kapok tőle. A zenéje az gagyi, semmit mondó, és a hangi adottsága sem valami nagy was ist. Legalább nézne ki jól, vagy lenne jó zenéje, de egyik sincs porondon, oszt' állandóan ezt a kölyköt nyomják a képembe egyaránt a televízióban, az interneten és az újságokban is. Miért? blink.gif A zenéje és a munkássága felejthető, de azzal nagyon is a köztudatban tud maradni, ha beszív egy kicsit, vagy a valagát mutogatja Instagrammon. Régen nem volt olyan, hogy internet, és akkor tényleg az emberek csak a zenei tehetség által tudtak fent maradni ráadásul autotune nélkül! Milyen sokat is számít, hogy egy szalonna gomez egy hangot nem tud kiénekelni, míg ezzel ellenben Whitney Houston úgy énekelt, hogy a hajad is leesett (RIP Withney). Ha nem lenne világháló ezek a tinisztárnak csúfolt nyikhajok megjegyzem belekezdtek volna, elbuktak volna, iskolába járnának jelenleg és utána kétkezi munkával keresnék meg a napi betevőt. Most meg bohóckodnak a színpadon, kifestik őket, nincsen egy önálló gondolatuk sem, a hangjukat feljavítják számítógéppel és már kész is van a legújabb Madonna vagy MJ 2.0. blink.gif Egyébként az előző hozzászólásodban írtál olyat, hogy a BSB gáz. Én még a mai napig is nagyon kedvelem őket, és bár már ő felettük is eljárt az idő, de ezerszer ők, mint ezek a micsodák is? Vándí, meg bíbőr, meg szalonna gomez, meg májli szájrusz, meg ezek a mai zenei analfabéták, akik még kottából sem tudnak olvasni. A BSB jó zenét csinált a Never gone lemezükig bezárólag, mert azt a lemezüket karcosra hallgattam, de a This is us-tól kezdve a színvonal kezdett lefelé menni, és nekiálltak ennek a műanyag tucctucc zene gyártásának, aminek meg is lett a következménye: a népszerűségük csökkent, és nem kellett senkinek sem a tucat zenéjük.
Én személy szerint nagyon remélem, hogy ez a majom eltűnik végre, mert se tehetsége, se szimpatikus személyisége nincsen. Számomra nagyon erőltetett már az, amit a Sors társnőjével, szalonna gomezzel művel, ami már elmenne egy igazi mexikói szappanoperának, valamint a stílusa és a modora sem a legmegnyerőbb. Eddig sem volt nagy eresztés a gyerek, már anno sem értettem, hogy a tinédzserek mit zabáltak a Baby című slágerén, aminek a szövege maga a nulla, zeneileg sem igényel valami nagy erőfeszítést, a hangja meg olyan, mintha egy cuki nyolc éves elsős vagy másodikos kisgyerek énekelne. Előbb vagy utóbb, de minden tinisztár eljut idáig, és őszintén remélem, hogy ő is, a vándí is, és a többi diznis kreálmány eltűnik a süllyesztőben - ha így lesz, akkor pezsgőt fogok bontani!


meghajolo.gif meghajolo.gif
Ezt ügyesebben meg sem lehetett volna fogalmazni.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Charlotte Benning, Fan-ily6889
2013. április 21. 17:17 #106
- törölt felhasználó -    
Figyeljetek. Nincs értelme veszekedni, mindenki tudja az igazságot, hogy Bieber 2 év múlva sehol sem lesz. Ha nem lett volna jókor jó helyen ma 1 gyorsétteremben dolgozna. Az eszéhez mérve biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Charlotte Benning, ophely88, Kyra99, Lizania, Fan-ily6889
2013. április 21. 17:18 #107
Dinci
Dinci
 
StátuszBYTHEWAY *-* <3 ONE DIRECTION *-* <3 sokkos állapot :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.01.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 188787
Offline offline
Bocs,hogy ezt mondom,de igaz...!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 17:18 #108
Zsófi1123
Zsófi1123
 
StátuszLife is infinit in possibilities!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 0
Azonosító: 189530
Offline offline
MadHatter teljesen igazad van.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
2013. április 21. 17:19 #109
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.04.21. 17:17)
Figyeljetek. Nincs értelme veszekedni, mindenki tudja az igazságot, hogy Bieber 2 év múlva sehol sem lesz. Ha nem lett volna jókor jó helyen ma 1 gyorsétteremben dolgozna. Az eszéhez mérve biggrin.gif

Ushert kéne meglincselni, mert ő szabadította bíbőrt ránk... blink.gif Csak tudnám miért... mit követett el az emberiség, hogy így kell bűnhődnie?
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jolie_77, Charlotte Benning, ophely88, Lillaa98, Kyra99, Lizania, Fan-ily6889
2013. április 21. 17:19 #110
eszti0812
eszti0812
visszatérő vendég
 
Státuszselfiiii Balaton!!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 181358
Offline offline
nem csoda amiket hallani lehet róla!
2013. április 21. 17:27 #111
brigitta000
brigitta000
 
StátuszMaybe..you're gonna be the one that saves me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 9
Azonosító: 189076
Offline offline
Nem is lepôdôk meg ezen smileeee.gif
2013. április 21. 17:29 #112
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Gondoltam hogy csökkenni fog...
2013. április 21. 17:29 #113
- törölt felhasználó -    
Beyla: Jézusom erre nem is gondoltam megvan az új világfájdalmat okozó bűnbakom ha már bíbőrt kell szidni...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. április 21. 17:34 #114
- törölt felhasználó -    
Jó lett a cikk, kicsit csodálkozom, mint mindig, a statisztikai eredményeken, de Bieber bukásán nem.
2013. április 21. 17:35 #115
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (matita @ 2013.04.21. 15:37)
Hagyjátok már békén ! Jól esik bántani őt ? Ez az egész hülyeség !! dry.gif 
Justin még mindig jobb, mint mondjuk bárki a Green Dayben vagy a szent kis Beatlesetekben, akik mint köztudott, JBvel ellentétben nem egyszer drogoztak, hanem szinte mindig keményen be vannak/voltak állva !


Gondolkozz már mielőtt leírsz valamit, vagy legalább nézz utána.. Ha nem lett volna Beatles marha sok mindent veszített volna a világ, az egyik legtehetségesebb bandát alapították meg. Mellesleg, ha már a Green Day-t szidod, nézz utánuk, hogy mióta vannak a zeneiparban, hány lemezük, rajongójuk van és megsúgom neked, hogy még most is turnéznak. Viszont abban biztos vagyok, hogy JB-nek, nemhogy 10, de 5 év múlva is csak elszórtan lesznek rajongói.
6 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Lillaa98, Kyra99, MadHatter, Beyla, Fan-ily6889
2013. április 21. 17:36 #116
Bia_20
Bia_20
So now I'm getting change, people looking at me strange.
 
StátuszA világ nem kívánságteljesítő gyár.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.26.
Hozzászólás: 1124
Csatolások: 69
Azonosító: 188375
Offline offline
Ebből látszik mennyire ostoba ez a gyerek.. egyáltalán nem való semmilyen sztárnak sem.. dry.gif Selena Gomezzel és a töbi ilyen kis idióta, felkapott "sztárocskával" egyetemben.. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, ophely88, MadHatter, Beyla, Fan-ily6889
2013. április 21. 17:43 #117
- törölt felhasználó -    
Ilyen hosszú kommenteket, mint amik itt vannak nem sok sztárnál látok. XD Bár Bieber ezen a híren nyílván kesereg én azonban rohadt jót röhögtem. Köszi srácok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 17:43 #118
Luna0124
Luna0124
visszatérő vendég
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favor. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.04.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 195405
Offline offline
Justin csak egy kisfiú...olyan gyorsan tette magát tönkre,amilyen gyorsan csak lehetett, legalábbis a statisztika erről árulkodik:D
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 21. 17:44 #119
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Én meg 100%-ban olyan magasról teszek rá, mint ezelőtt rohog.gif
2013. április 21. 17:50 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (matita @ 2013.04.21. 15:37)
Hagyjátok már békén ! Jól esik bántani őt ? Ez az egész hülyeség !! dry.gif 
Justin még mindig jobb, mint mondjuk bárki a Green Dayben vagy a szent kis Beatlesetekben, akik mint köztudott, JBvel ellentétben nem egyszer drogoztak, hanem szinte mindig keményen be vannak/voltak állva !

Neked van arról fogalmad, hogy kikről beszélsz ilyen stílusban??!! Egy legutolsó, alpári, hülyegyerek vagy...
3 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Lillaa98, Fan-ily6889
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok