Az énekesnő lába csupa cellulit és háj, a legutóbbi róla készült képeken akár egy idős asszonnyal is felvehetné a versenyt.
A teljes cikkhez kattints ide!
Britney Spears, hogy nézel ki?
2013. április 30. 22:05
#1
2013. április 30. 22:07
#2
|
|
Nórii_xd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.08. Hozzászólás: 509 Csatolások: 6 Azonosító: 195601 offline
|
Van ilyen ő sem lehet tökéletes
1 felhasználónak tetszik:
justthetruth
2013. április 30. 22:08
#3
Neki valahogy mindig is csúnyák voltak a lábai, még fiatalon is, nem is tudom, csúnya a formájuk.
2013. április 30. 22:09
#7
|
|
AryaXD |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.02. Hozzászólás: 709 Csatolások: 9 Azonosító: 146499 offline
|
Nem egy szép látvány... de hát istenem, miért kell őt állandóan zaklatni?! Tehetséges, gyönyörű énekesnő aki az utóbbi években rengeteg nehézséggel nézett szembe... remélem, hogy a narancsbőrös lába a legnagyobb problémája az életben :/
1 felhasználónak tetszik:
Pöttömke
2013. április 30. 22:11
#9
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Majd összekaparja magát. Britney ennél sokkal nagyobb dolgokat is megélt már, mint hogy narancsbőrrel küszködik. Egyébként most mit számít ez? Amíg istenien táncol, és jó zenéket gyárt, engem nem érdekel hogy néz ki.
2013. április 30. 22:11
#10
|
|
sewenteenKapitány Úr |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.14. Hozzászólás: 1138 Csatolások: 632 Azonosító: 129210 offline
|
Jó de csak az egyik lába
Gondolom a rajongói úgy sem a lába miatt szeretik. Ez lehet a genetika hibája is, de gondolom próbál ellene tenni, ha már edző termekbe jár.
Gondolom a rajongói úgy sem a lába miatt szeretik. Ez lehet a genetika hibája is, de gondolom próbál ellene tenni, ha már edző termekbe jár.
2013. április 30. 22:12
#12
Erre mondják hogy senki sem tökéletes, még a sztárok sem.
2013. április 30. 22:12
#14
ez a kép tuti szerkeztett, nézzétek már meg mindkét lábát....
ilyen nincsen hogy csak ez egyik lenne ilyen
ilyen nincsen hogy csak ez egyik lenne ilyen
2013. április 30. 22:15
#18
|
|
Im a SlaveForBritneyʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.27. Hozzászólás: 4352 Csatolások: 409 Azonosító: 186761 offline
|
Könyörgöm... Gyereke van, nem is egy, és amiket átélt... Nézzünk meg egy 2006-2007-es képet!
Ő sem tökéletes, és bármilyen furcsa, ő is emberből van. Amúgy erről a kiruccanásáról van még egypár fotón, amin egyáltalán nem ilyen az egyik lába se. Szóval gondolom rossz pillanatkor fotózták. Viszont az is biztos, hogy ez nem photoshop. Vagyis szerintem, mert van még pár ilyen (egyik lába olyan másik nem) képe.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
