Starity

Karen Mcdougal

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2004. november 30. 17:50 #1
- törölt felhasználó -    
Idézet (Wyns @ 2004, November 30. - 16:36)
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif 
Áthelyeztem a Photoshoot témába, mert felbontásuk alapján nem szabvány wallok.
[right][/right]
Oké, kezdem érteni a szabályokat és bocs, íme Karenről egykét jó minőségű, remélem ide illő kép.
2005. február 01. 11:12 #2
- törölt felhasználó -    
Igen, valóban így van, ezek a képek kicsik lehetnek, két dolog miatt bátorkodtam mégis felrakni: 1. kerestem Fresh Andiról képeket (igazából a Playboy sorozat érdekelt volna), nos találtam az egyik magazinban megjelent fotósorozatot, ami újságból scan-nelt, szerintem nem igazán HQ minőségű, ha picit megeröltetem magam, egy képszerkesztőben az itt megjelenített képekből csinálok jobb minőségű nagy képeket, mint amit ott láttam. 2. szeretném újra aktivizálni az oldalt, hiszen az utolsó hozzászólás óta másfél hónap eltelt, hátha valakit még rajtam kívül "aktívan" érdekel eme két gyönyörű teremtés..smileeee.gif

Azért:... felpakoltam még öt képet, amelyeket egy Vogue magazinban találtam (nyilván látszik, hogy újságból scan-nelt képekről van szó), azért bátorkodtam mégis publikálni eme alkotásokat, mert méretükben ide illenek, s a Hölgyről ez egy eléggé kevés helyen megjelenő sorozat, vagyis kurriózum a gyűjtőknek.smileeee.gif

Üdv: Mylan
2005. február 01. 11:28 #3
- törölt felhasználó -    
A szabályzat elovasát tudom ajánlani ...

http://www.hqparadise.hu/index.php?act=boardrules

bár igaz : nincs benne hogy milyen képet hova kell rakni .....

- Scan a scan részlegbe .....
- Photoshoot a Photoshoot részbe ... stb .... smile.gif

Üdv : gizmó
2005. február 01. 12:06 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet(gizmó @ 2005, February 1. - 11:28)
A szabályzat elovasát tudom ajánlani ...

http://www.hqparadise.hu/index.php?act=boardrules

bár igaz : nincs benne hogy milyen képet hova kell rakni .....

- Scan a scan részlegbe .....
- Photoshoot a Photoshoot részbe ... stb ....  smile.gif

Üdv : gizmó
[right][/right]

Oké, igazad van a szabályzatot csak felületesen olvastam el, s valóban bontani kellene a dolgokat kategóriák szerint, viszont olvastam olyat is a szabályzatban, hogy ne bombázzuk szét nagyon a témaköröket 5-10-15 képtartalommal, hanem egy-egy témába érkező cuccok kerüljenek egyhelyre. Na mindegy, amennyiben bárkinek ezzel a "sajátos" felfogással problémája van, kérem szóljon, s a különböző típusú képeket különböző helyekre fogom felpakolni.
2005. február 01. 12:51 #5
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(mylavcarn @ 2005, February 1. - 12:06)
Oké, igazad van a szabályzatot csak felületesen olvastam el, s valóban bontani kellene a dolgokat kategóriák szerint, viszont olvastam olyat is a szabályzatban, hogy ne bombázzuk szét nagyon a témaköröket 5-10-15 képtartalommal, hanem egy-egy témába érkező cuccok kerüljenek egyhelyre. Na mindegy, amennyiben bárkinek ezzel a "sajátos" felfogással problémája van, kérem szóljon, s a különböző típusú képeket különböző helyekre fogom felpakolni.
[right][/right]

Az 5-10-15 képes "szétbombázás" egy kategóriába tartozó képekre vonatkozik. Tehát ha találsz mindennap egy scannelt képet ugyanarról a csajrol, akkor ne nyiss neki új topikot. Természetesen olyan hölgyeknél, akikről százával jönnek a képek, azoknál újat kell nyitni. Ezt egy idő után mindenki érzi hogy megy. De majd megpróbáljuk részletesebben leírni a szabályzatot.

A képeket köszi! meghajolo.gif

A topik eleje azért furcsa, mert egy másik topikból lettek áthelyezve ezek a postok. smile.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok