Starity

Jay-Z dalban szólt be Taylor Swiftnek

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 04. 17:28 #121
Humika
Humika
 
StátuszImádok egy kanadait egy ír-t és négy brit-et *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 603
Csatolások: 2
Azonosító: 179015
Offline offline
szeretem a muffin-t *-*
2013. május 04. 17:36 #122
szendreigabriella
szendreigabriella
♥This Is Us♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.08.
Hozzászólás: 702
Csatolások: 374
Azonosító: 135791
Offline offline
xĐ ez mááár vicces biggrin.gif
2013. május 04. 18:00 #123
- törölt felhasználó -    
Oké, én se bírom Taylor-t, de azért ez már több a soknál. Ha nem bírja Taylor-t, ne tegye, de inkább tartsa magában...nem tudom miért kell az egész világ előtt egy dalban alázni...gratulálok.
2013. május 04. 18:01 #124
- törölt felhasználó -    
Henna100 írta:
Sztem nem undorító húzás.Itt már (ebben a témában)már rég nem a tiszteletről van szó. Taylor megérdemli!És addig ne is számítson senkitől semmi másra(jobbra)ameddig az ilyen húzásain nem változtat! Mint pl. az exeiről ír számokat<-- ez inkább a SZÁNALMAS!-.-" Mint maga a csaj is! 1000 mg 1000 pasival összeáll.Már az első kettőnél fel kellett volna h fogja:Neki nem való a párkapcsolat!!Sajnáltatja magát amikor őt bántják,de persze ő írhat bárkiről lefikázó dalokat,az ilyen már nem számít és még nem is undorító...hát persze!-.-" és még ha nem is utálnám,akkor se tudnám rá azt mondani h szerethető hölgyemény,mert k*rvára nem igaz!!!És így természetesen nem is csoda h nem volt hosszan tartó kapcsolata.Egyik pasija sem szerethette oly nagyon. Várom a fikázásokat,hogy én milyen szemét és mocskos vagyok. Xx


Teljes mértékben igazad vagy ,és csatlakozom hozzád. Mindenki a maga életének kovácsa. Ha Taylor az ex pasijairól ír dalt akkor megérdemli. Senkinek semmi köze ahhoz hogy mit csinált a pasija ,és ez Taylor és a pasija között maradjon. Hollywoodban nem csoda ha nem szeretik (meg máshol sem). Nem vagy szemét sem mocskos.Igazad van!! Ez egy vélemény ahogy az enyém is és akinek nem tetszik az szívjon héliumot. Nekem egyáltalán nem színpatikus. Olyan rossz kisugárzása van hogy az hihetetlen. Akinek tetszik az ő száma és rajongója akkor a fanoktól nyílvánosan bocsánatot kérek. Akárhogy sajnáltatja magát, hogy egy pasinak sem kell ,nekem ez nem jön be. Akinek van egy csöppnyi esze és nem megszállott Taylor rajongó azok egyből észreveszik. Nem csoda ha ribancnak hívják ( biggrin.gif ) mer minden héten más pasival jár, és egyáltalán még sexynek sem mondható. Most ezek után engem le lehet szólni ,megkövezni vagy egyéb dolgot csínálni amivel megdobálnak/leszólnak a Taylor rajongók. JA ÉS A TAYLOR RAJONGÓKNAK MONDOM,HOGY NEM KELL MINDENT MELLRE SZÍVNI HOGYHA A DRÁGA TAYLORKÁRA ROSSZ VÉLEMÉNY IRÁNYUL!!! EZT NEM A TAYROL FANOKRA MONDJUK HANEM EGY EGYSZERŰ VÉLEMÉNYT NYÍLVÁNÍTUNK, AZ HOGY MOST ROSSZ VAGY JÓ-E AZ MÁR A MI DOLGUNK!!!
2013. május 04. 18:01 #125
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Ez azért már nagyon durva. -.-" Ennyi eszük van, vagy mi? Nem Taylor a kedvenc énekesnőm, de ez már tényleg bunkóság. Annyira vicces ez a téma, vagy mi? Vagy esetleg a sok hírességnek nincs jobb dolga, mint szétszívatni egy 23 éves énekesnőt? ._. Jay-Z sürgősen húzza meg magát szerintem, mert elmegyek az édes kis otthonába, és nem teszi zsebre amit kapni fog! Ja és a többiek is leállhatnának. -.-" Szánalmas az összes... remélem majd őket is elítélik valami miatt...
2013. május 04. 18:07 #126
xxclarksonicxx
xxclarksonicxx
új tag
 
StátuszÍme, a blog 2. része us elindult! :D http://nati-hejachapter.blogspot.hu/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 199640
Offline offline
Ez a csaj már rég megpecsételte a sorsát, van egy olyan érzésem, ezt már nem vakarja le róla a nemtudommi sem...azért..hátha kijózanodik wink.gif
2013. május 04. 18:09 #127
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Henna100 @ 2013.05.04. 13:42)
Sztem nem undorító húzás.Itt már (ebben a témában)már rég nem a tiszteletről van szó. biggrin.gif Taylor megérdemli!És addig ne is számítson senkitől semmi másra(jobbra)ameddig az ilyen húzásain nem változtat! Mint pl. az exeiről ír számokat<-- ez inkább a SZÁNALMAS!-.-" Mint maga a csaj is! sleep.gif 1000 mg 1000 pasival összeáll.Már az első kettőnél fel kellett volna h fogja:Neki nem való a párkapcsolat!!Sajnáltatja magát amikor őt bántják,de persze ő írhat bárkiről lefikázó dalokat,az ilyen már nem számít és még nem is undorító...hát persze!-.-" és még ha nem is utálnám,akkor se tudnám rá azt mondani h szerethető hölgyemény,mert k*rvára nem igaz!!!És így természetesen nem is csoda h nem volt hosszan tartó kapcsolata.Egyik pasija sem szerethette oly nagyon. smileeee.gif Várom a fikázásokat,hogy én milyen szemét és mocskos vagyok. Xx biggrin.gif

Vicces, hogy saját magaddal mondtál ellent. Ha jól látom Harry a kedvenced. Na akkor logikázzunk egyet. Ha egyik pasija sem szerette, akkor Harry sem, ergo szerinted a pénzére és a hírnevére ment. Ha ebből a szempontból nézzük, akkor büszke lehetsz a kedvencedre, hogy így játszik egy lánnyal. Ha minden fiú csak kihasználta, akkor szerinted nem érdemlik meg, hogy dalt írjanak róluk? Örüljenek, hogy Taylor jószívű és csak ennyivel áll bosszút.
2013. május 04. 18:13 #128
xxclarksonicxx
xxclarksonicxx
új tag
 
StátuszÍme, a blog 2. része us elindult! :D http://nati-hejachapter.blogspot.hu/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 199640
Offline offline
Idézet (Zsécii @ 2013.05.04. 17:28)
Akkor légyszíves magyarázd már el nekem, hogy például ennek a b*nkó Jay Z-nek mi joga van beleszólni Taylor vagy akárki más életébe. Ki ő? Kérdem én. Talán az Atyaúristen? Kétlem. Ugyanis szerény véleményem szerint közel nincs ahhoz. Ha Taylornak mindennap más pasija van, hát legyen. Az ő élete, azt csinál vele, amit akar, annyi pasival kavar, amennyivel megteheti. Senkinek nincs joga elítélni őt. Had éljen már szegény lány, anélkül, hogy ilyen idióták dumálnának bele az életébe. Mindenki söprögessen a saját háza táján.

jay-Z nem az Atyaúristen -.-
Ő a rapmogul, nem beszélnék róla úgy mint egy marháról -.-
Taylor akkor ki? Hmm? Ő sem az Atyaúristen...úgy viselkedik mint egy óvodás, és sztem megérdemli, és ha eltűnik a süllyesztőben egy nap, akkor is nyugodtan fogok aludni wink.gif
2013. május 04. 18:14 #129
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
NO Comment because this is funny biggrin.gif
2013. május 04. 18:16 #130
Pocok
Pocok
visszatérő vendég
 
StátuszMosolyogj egész nap!:) Sose tudhatod, ki fogja viszonozni!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 417
Csatolások: 0
Azonosító: 186682
Offline offline
Lady Suzy "Már az első kettőnél fel kellett volna h fogja:Neki nem való a párkapcsolat!!Sajnáltatja magát amikor őt bántják,de persze ő írhat bárkiről lefikázó dalokat,az ilyen már nem számít és még nem is undorító...hát persze!-.-" "
1.Nincs olyan ember, akinek nem való a párkapcsolat.
2.Igen,írhat. Ki mondta, hogy róla nem írhatnának?! Nem sajnáltatja magát szerintem... ja, és mikor fikázott le bárkit is dalban?! Mert én max annyit hallok ki a dalaiból, hogy fájt neki, hogy vége/szép volt/jön majd másik/ stb. De soha nem fikázott még senkit. Szerintem ez egy jó megoldás, hogy kiénekli magából a fájdalmat. Tartsa magában? Az is megoldás, de ebből még pénzt is kereshet. Ha van tehetsége ahhoz ,hogy leírja, miért ne tegye?smileeee.gif
2013. május 04. 18:19 #131
- törölt felhasználó -    
Nem csodálom hogy senki se szereti
2013. május 04. 18:24 #132
Vanessa Bloom
Vanessa Bloom
Yoncé
 
StátuszYoncé
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 1318
Csatolások: 3477
Azonosító: 194184
Offline offline
Jay-z mire volt ez jó neked?
Lehet van oka rá hogy utálja a hölgyeményt.
Én bírom Jay-z-it jó rapper!!!
2013. május 04. 18:31 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet (xxclarksonicxx @ 2013.05.04. 18:13)
jay-Z nem az Atyaúristen -.-
Ő a rapmogul, nem beszélnék róla úgy mint egy marháról -.-
Taylor akkor ki? Hmm? Ő sem az Atyaúristen...úgy viselkedik mint egy óvodás, és sztem megérdemli, és ha eltűnik a süllyesztőben egy nap, akkor is nyugodtan fogok aludni wink.gif

Pedig nagyon úgy viselkedik felnőtt ember létére. pardon.gif
Én nem mondtam, hogy Taylor az, csak tudod, mindenkinek joga van úgy élni az életét, ahogy ő akarja és senkinek nincs joga beleszólni, pláne ilyen módon.
A rapmogul meg nálam nem itt kezdődik és megköszönném, ha ebbe nem kötnél bele. rolleyes.gif
2013. május 04. 18:34 #134
Mogyorócska
Mogyorócska
visszatérő vendég
 
Státusz"Etiam ille est fur,qui fidutiam hominum rapit."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 187662
Offline offline
Hát ezt hívják pecchnek ..............tongue.gif
2013. május 04. 18:47 #135
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Haha!! Ez tetszik! biggrin.gif
2013. május 04. 18:57 #136
emma1234567890
emma1234567890
 
StátuszKi itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 196652
Offline offline
Jay z tényleg nem az Úristen ,de Taylor se.Viszont én utálom ,hogy minden lépésébe beleköttök!Gátlástalanul kivesézitek minden tettét és gúny tárgyává teszitek!Tudom ,hogy nem csinálja a legjobban a dolgokat ,de ti pedig befoghatnátok e g y kicsit és meggondolhatnátok elõbb ,hogy kivel csesztek ki ,mert bár Taylor nincs a karriere fénypontján de még lehet belõle nagy ember!reklamalo.gif
2013. május 04. 19:35 #137
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Eddig rendkívül tiszteltem Jay-Z-t mindazért, amit elért, mégis most megrendült a hitem. Egyszerűen nem értem miért kell Taylor minden egyes tettébe bele kötni. Oké, nem tökéletes, de ki az? Állandóan azt látom mindenhol, hogy mekkora k*rva, ribanc és egyéb szép jelzők. Ismeritek? Beszéltetek már valaha vele személyesen? Szerintetek milyen érzés lehet neki a rengeteg utálkozó beszólás? Attól a ti életetek jobb lesz, ha ő szenved? Leírja, majd elénekli a fájdalmát. Ezzel mi a gond?! Az összes ember különböző, így érthető módon másféle módon ereszti ki a gőzt. Szépek és érzelmesek a számai, soha nem " fikáz " senkit, nem gúnyolódik! Ennek ellenére ti bűnbakot csináltok belőle! le merném fogadni, hogy ez a sok gyűlölködés Harry miatt van, még amikor anno jártak akkor eldöntöttétek, hogy " na ezt a csajt utálni kell, amúgy sem szimpatizáltam vele soha, vagy ami még jobb: " Szeretem Taylort, de Harry az enyém, ő csak is velem lehet boldog!" Emberek, ez szánalom a köbön! Nem nevezhetem Taylort a kedvenc énekesnőmnek, de valljuk be tehetséges! Nem is értem kik vagytok ti, hogy a sok hülye pletykából táplálkozva alkossatok véleményt, valaki olyanról, akit megjegyzem: NEM ISMERITEK!
Na ennyi lenne az én eléggé hosszú és zavaros hozzászólásom a dologhoz!
2013. május 04. 19:41 #138
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Nos, én pedig azt gondolom hogy akár megérdemli, akár nem, már trenddé vált beszólni neki. Nem értem miért kell mindenkinek beállni a sorba. Azzal csak magukat járatják le.
2 felhasználónak tetszik: Misao, Miss Ibiza
2013. május 04. 19:44 #139
Sachichan
Sachichan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.25.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 178579
Offline offline
Kapja már be ez a Jay-Z!.....hihetetlen és undorító, amit most már csinálnak ezzel a csajjal. Az egyik cikkben olyat írtak, hogy 13 pasija volt 1 vagy nem tudom hány év alatt...de KÖNYÖRGÖM!!! Az egyszeri randikat miért kell KAPCSOLATNAK tekinteni???!! Úgy már kb mindenkit meg lehetne kövezni....
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. május 04. 19:48 #140
brigitta000
brigitta000
 
StátuszMaybe..you're gonna be the one that saves me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 9
Azonosító: 189076
Offline offline
ez az Jay Z! smileeee.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jay-Z Jay-Z 1328.