Starity

Christina Aguilera visszanyerte régi alakját

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 25. 22:51 #81
Houdini
Houdini
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.01.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 201226
Offline offline
Idézet (Cintee @ 2013.05.07. 19:20)
Én úgy gondolom, hogy egy énekesnőnél/énekesnél nem az számít,hogy néz ki,hanem az,hogy milyen a hangja.Christinának pedig egyszerűen gyönyörű hangja van!Szerintem azok az emberek akik igazán szeretik őt és a zenéjét,azoknak tök mind1,hogy éppen mekkora a ruhamérete!A lényeg az,hogy ő jól érezze magát a bőrében!

Ez így mind szép és jó, de azért nem mondhatnánk azt, hogy nem számít. Én teljes lényemmel csodálom és tisztelem ezt a nőt a kitartásáért, a lelki erejéért és a hatalmas szívéért, de tényleg elengedte magát az utóbbi időben. Jól néz-e ki ide vagy oda, azért nem mindegy hogy 70-75-80 kilósan futkozik valaki a színpadon 4-5 órát, vagy 55-60-65 kilósan, ami nagyjából az ő magasságához megfelelő súly lenne. Sajnos az ő életükben nem mindig lehet összekötni a kellemest a hasznossal, és akármennyire jól is érzi magát (amit bár tökéletesen kétlek mert egy nő SOHA nem lehet elégedett magával sajnos), az élő fellépésein hallatszott, hogy nehezebben veszi a levegőt és a magas hangok sem mennek már úgy mint régen. Viszont, őt ismerve nem a média hatására döntött így, ebben biztos vagyok. A Lotussal meg jobb lenne ha kezdenének már végre valamit, mert így ennek nem lesz valami jó vége.
2013. július 16. 19:20 #82
Réka_Stylist
Réka_Stylist
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.27.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 198816
Offline offline
Houdini egyetértek smileeee.gif De persze a hang is zámít! smileeee.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok