A 2012-es X-Faktor-versenyző, Kováts Vera elkészítette élete első videoklipjét.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: Kováts Vera — Képregény
2013. május 10. 11:40
#1
2013. május 10. 11:54
#3
|
|
zarryforevervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.21. Hozzászólás: 142 Csatolások: 0 Azonosító: 200575 offline
|
Nem lett valami jó.
Nekem nem tetszik.
Nekem nem tetszik.
2013. május 10. 11:59
#5
|
|
acsgeorgina98•_• |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.24. Hozzászólás: 5017 Csatolások: 3868 Azonosító: 181335 offline
|
nekem nem tetszik
2013. május 10. 12:10
#6
|
|
blackstar15visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.29. Hozzászólás: 359 Csatolások: 0 Azonosító: 190645 offline
|
A szám eléggé snassz,unalmas,tucat.A klip elmegy,de szerintem nagyon le akarta másolni Tóth Gabit,főleg amikor a kanapén ül.:/
2013. május 10. 12:39
#8
|
|
devilroseHer Majesty Imperator |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.22. Hozzászólás: 3098 Csatolások: 0 Azonosító: 123383 offline
|
Ez a kép üt, vág, aláz..a sminkes kezére körmöst kéne adni. Hülye egy szövege van a dalnak, a klipet hagyjuk. Nem szimpatizálok a fiús lányokkal kivétel Pink.
2013. május 10. 13:01
#10
|
|
Kicsilány16♡イαяα♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.06. Hozzászólás: 1825 Csatolások: 421 Azonosító: 146753 offline
|
Nekem nem tetszik. Fiatal, nem kell 3 kg smink neki... szövegnek nincs értelme, klipp tetszik
2013. május 10. 13:01
#11
|
|
selena arwa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.10. Hozzászólás: 777 Csatolások: 37 Azonosító: 134550 offline
|
A klipje nem annyira rossz,viszont a dal,meg Vera hangja valami borzalom.
2013. május 10. 13:06
#13
Ez bizony hamuvég. Olyan semmilyen. Azt hittem, már visszaült az iskolapadba. Ezek után biztos azt fogja tenni, mert ez vérgyenge.
2013. május 10. 13:07
#15
|
|
dorakomondivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.03.15. Hozzászólás: 206 Csatolások: 0 Azonosító: 171303 offline
|
nagyon hamar el fog tűnni ez a lány a zenei palettáról. halál unalmas.
2013. május 10. 13:08
#16
|
csenge0126új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.07. Hozzászólás: 8 Csatolások: 0 Azonosító: 201568 offline
|
nem ugy volt hogy lesz benne valami vissza felé szöveg?!?!? am meg annyira nem tetszik ://
2013. május 10. 13:19
#18
|
|
Dzsenifer3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.13. Hozzászólás: 7117 Csatolások: 481 Azonosító: 155330 offline
|
A képen nagyobb a fülbevaló mint a feje.
Eléggé ratyi...
amúgy meg ez olyan Lolás,de lehet,hogy ő jobban tudná előadni.
Eléggé ratyi...
amúgy meg ez olyan Lolás,de lehet,hogy ő jobban tudná előadni.
2013. május 10. 13:29
#19
|
|
toth-milan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.15. Hozzászólás: 555 Csatolások: 0 Azonosító: 155510 offline
|
Nekem a dal se és a klip se tetszik.
Kapcsolódó sztárok
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


0 felhasználónak tetszik:
offline


