Megjelent az egyre sikeresebb brit együttes, a Lawson legújabb dala, melynek elkészítésében közreműködött B.o.B is.
A teljes cikkhez kattints ide!
Dalpremier: Lawson — Brokenhearted
2013. május 15. 17:34
#4
|
|
haverlaand |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.23. Hozzászólás: 560 Csatolások: 3 Azonosító: 198458 offline
|
Nekem nem tetszik. :/
2013. május 15. 18:45
#9
|
|
Directioner97visszatérő vendég |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 13.05.12. Hozzászólás: 136 Csatolások: 0 Azonosító: 201851 offline
|
Szerintem jó lett
2013. május 15. 18:58
#10
|
|
Tejcikevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.12. Hozzászólás: 335 Csatolások: 128 Azonosító: 158106 offline
|
Hát,egy Lawson szám nem lehet rossz soha,és mint ez is a többihez hasonlóan nagyon jó!Nagyon tetszik!♥♥♥ Ahogyan eddig is a mi srácaink nagyon oda tették magukat!♥
1 felhasználónak tetszik:
Beckie
2013. május 15. 19:00
#12
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
Szerintem nagyon jó! Igaz szívesen hallanék már, egy nem összetört szívről szóló számot is, de mivel itt a ritmus egészen más mint a korábbi daloknál, ezért most, ez sokkal 21. századibb, ami nem a kedvencem, de néha egy-egy ilyen dal jól jön, hogy ne legyenek túl kiszámíthatók, elvégre jót tesz néha egy kis változatosság.
2013. május 15. 19:17
#14
Nem bíro ezeket a fiúbandákat(párat kivéve),de ez a dal most tetszik.Nem olyan,mint a többi,egyedibb.
2013. május 15. 19:25
#15
|
|
chelseagirl18White Wave™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.21. Hozzászólás: 3016 Csatolások: 311 Azonosító: 123303 offline
|
Jó szám lett. Fülbemászó.
2013. május 15. 19:29
#16
Nagyon tetszik!
Eddig nem hallottam róluk de majd utánuk nézek.
2013. május 15. 19:44
#17
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Na végre cikk is van már vártam.
És itt az új szám... hát madarakat lehetne velem fogatni...
ennyi.
1 felhasználónak tetszik:
Beckie
2013. május 15. 21:03
#18
|
|
nadorgabor97visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.17. Hozzászólás: 307 Csatolások: 0 Azonosító: 155714 offline
|
lalala
hát ez nagyon jó lett
grat nekik
1 felhasználónak tetszik:
Beckie
2013. május 15. 21:14
#19
|
Beckie⋅ tattoos ⋅ wine ⋅ rock&roll ⋅ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.27. Hozzászólás: 2805 Csatolások: 343 Azonosító: 75146 offline
|
Idézet (annp @ 2013.05.15. 19:17)
Nem bíro ezeket a fiúbandákat(párat kivéve),de ez a dal most tetszik.Nem olyan,mint a többi,egyedibb.
Nem kötözködésből, vagy ilyesmi, de rajongóként, erre kicsit allergiás vagyok: ők nem fiúbanda. Hanem csak egy együttes. Dobossal, gitárossal, basszusgitárossal, és egy dobossal.
Amúgy abban egyetértünk, hogy sokkal jobb a mai "popszenzációknál", elvégre a saját daluk, saját zenéjük, és ez már messziről lerí róla.
2013. május 15. 22:10
#20
Nem rossz, sőt kifejezetten tetszik. Lehet ideje lenne utána néznem a fiúknak.
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.


offline





