Starity

A Backstreet Boys előadta új dalát

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 15. 21:14 #1
- törölt felhasználó -    
A fiúk visszatérésére régóta várnak a rajongók, és most meg is kapják: a Good Morning America című műsorban adták elő új dalukat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla
2013. május 15. 21:22 #2
Samantha
Samantha
visszatérő vendég
 
StátuszEngem csak Isten bírálhat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 0
Azonosító: 200812
Offline offline
imádooooooom őket, annyira jók ! biggrin.gif
2013. május 15. 21:22 #3
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
ez tetszik, hűűű Nick de jól néz ki *.* biggrin.gif
2013. május 15. 21:25 #4
- törölt felhasználó -    
Első hallásra fura a dal - nálam minden új BSB-dal az XDD -, de imádni fogom, az tuti *-* Örülök, h a fiúk végre valahára visszatérnek, mert nekik igenis van helyük a zeneiparban! ♥
2013. május 15. 22:26 #5
Frankie9
Frankie9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 200727
Offline offline
hiányzik a RÉGI Backstreet Boys. ismétlem...a RÉGI
2013. május 15. 22:26 #6
l0ryka
l0ryka
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://welcome-to-lorys-music-world.blog.hu/2010/12/12/merj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.23.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 4
Azonosító: 129773
Offline offline
1. A dal nagyon fülbemászó és értelmes szövege van (ami a mai zeneiparban ritka)
2. Nick mocskosul szexi
3. Már nagyon várom az új lemezt,érzem,hogy ez is a kedvencem lesz biggrin.gif

KTBSPA <3
2013. május 15. 23:03 #7
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Először is, imádom Briant ugyan már nem olyan intenzitással( megváltozott a zenei ízlésem), mint a kilencvenes évek végén, de azért jó ránézni. Szinte semmit sem öregedett. Ez a dal nem lesz a favoritom, de minden jót a fiúknak!smileeee.gif
2013. május 16. 07:19 #8
inez01
inez01
visszatérő vendég
 
StátuszAngyalok léteznek, és úgy hívják öket: barátok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 454
Csatolások: 0
Azonosító: 198707
Offline offline
Nem olyan jó szám, meg egyébként sem nöttek hozzám.
2013. május 16. 08:07 #9
Pocher
Pocher
visszatérő vendég
 
Státuszbaszus
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.08.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 3
Azonosító: 48829
Offline offline
jó kis dal nekem bejönn.Hajrár érfiak!!!!!!!!
2013. május 16. 08:24 #10
- törölt felhasználó -    
Ők már sosem lesznek annyira toppon, mint régen. Szerintem nem kellene ezt erőltetniük. Keressenek mással pénzt, mondjuk DOLGOZZANAK! -.-"
2013. május 16. 12:25 #11
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
Nem rossz, de nem is annyira tetszik. Talán majd ha megjelenik a videoklip. smileeee.gif
2013. május 16. 12:41 #12
- törölt felhasználó -    
Dolgozzanak? Épp azt csinálják. Nekik ez a munkájuk, tudod? Ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna! -.-" Tudod, ők nem két perce vannak az iparban, hanem 20 ÉVE! 20 ÉV! Tudod, ez mennyi idő? Miért is adnák fel ezt azért, mert pár nagypofájú 10 éves öregnek tartja őket? Az lenne a legnagyobb hülyeség, ha a rosszakarók miatt eldobnák mindazt, amit ez alatt az idő alatt elértek!

Idézet (Kaina @ 2013.05.16. 08:24)
Ők már sosem lesznek annyira toppon, mint régen. Szerintem nem kellene ezt erőltetniük. Keressenek mással pénzt, mondjuk DOLGOZZANAK! -.-"
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla
2013. május 16. 13:05 #13
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Kaina: Nos, az lehet, hogy nem kerülnek a slágerlisták élére, mert mindig az adott kor huszonéves ideáljai tanyáznak ott. Nekik is megvolt a hatalmas médiafigyelem, sőt. Ez a nyugisabb, de még mindig több millió rajongót megmozgató banda nagyobb népszerűséggel bír, mint gondolnád. Főleg Európában . Lehet, hogy a tábor is öregedett a srácokkal, de attól még ott vannak. Nem gondolom, hogy erőltetnék, nagy százalékban a rajongók miatt egyesültek ismét Kevinnel a 20. évfordulójuk kapcsán.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 16. 13:49 #14
- törölt felhasználó -    
Imádom ezt a dalt és őket is.Örülök,hogy visszatértek én is agyon régóta vártam erre a pillanatra.Sajnálom,hogy ezt a kiváló banda már csak a "múltban" létezik (egyesek számára),mivel "leváltotta" a ván dájreksön.Ez elkeserítő,mert ők azok akik már nagyon régóta a topon vannak.
2013. május 16. 13:52 #15
Alekto
Alekto
új tag
 
StátuszSherlock bambulás, utána Spooks. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.09.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 197521
Offline offline
Nem bánom, hogy visszatértek, mert nagyon szerettem őket. De tény, hogy régen sokkal jobbak voltak. Remélem, lassan magukra fognak találni.
2013. május 16. 15:05 #16
- törölt felhasználó -    
annp!
Leváltották őket? Én ezt nem hiszem. A BSB sikereit úgysem tudják überelni, vagy HA mégis, az nem annak köszönhető, h tehetségesek.

Idézet (annp @ 2013.05.16. 13:49)
Imádom ezt a dalt és őket is.Örülök,hogy visszatértek én is agyon régóta vártam erre a pillanatra.Sajnálom,hogy ezt a kiváló banda már csak a "múltban" létezik (egyesek számára),mivel "leváltotta" a ván dájreksön.Ez elkeserítő,mert ők azok akik már nagyon régóta a topon vannak.


devilrose!
A médiafigyelem és a hatalmas rajongótábor még megvan - bár igaz, a médiafigyelem kissé alábbhagyott az utóbbi időben, de ha a fiúk visszatérnek, megint fognak rájuk figyelni, attól függetlenül, h tényleg öregedtek. Amúgy ezt magyarázhatod olyan embereknek, akik leragadtak a japánoknál sad.gif

Idézet (devilrose @ 2013.05.16. 13:05)
Kaina: Nos, az lehet, hogy nem kerülnek a slágerlisták élére, mert mindig az adott kor huszonéves ideáljai tanyáznak ott. Nekik is megvolt a hatalmas médiafigyelem, sőt. Ez a nyugisabb, de még mindig több millió rajongót megmozgató banda nagyobb népszerűséggel bír, mint gondolnád. Főleg Európában . Lehet, hogy a tábor is öregedett a srácokkal, de attól még ott vannak. Nem gondolom, hogy erőltetnék, nagy százalékban a rajongók miatt egyesültek ismét Kevinnel a 20. évfordulójuk kapcsán.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla
2013. május 16. 15:45 #17
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Látom, a kommentelők közül bizony páran nem éltek a 90'-es években amikor a BSB fénykorát élte. Én megélhettem ha csak kislányként is a BSB imádatot. Bizony a TV-kben akkor az Ő klipjeik mentek orrvérzésig, és bizony minden tinilány szobájának a falán biztosan díszelgett egy BSB poszter. Tudom mit beszélek, mert a legtöbb lány-unokatesóm akkor volt tini, amikor Ők voltak a menők, és bizony fülig szerelmesek voltak beléjük. A 90'es évek elején rohadtul jól nyomták, sorra adták ki a jobbnál jobb dalaikat, és klipjeiket. Sikítozó tinikből és telt házas koncertekből is bőven kijutott Nekik bőven.

A dalon érződik hogy Ők sem régiek már, de azért tetszetős dal, bár nem egy I want it that way, vagy egy As long as you love me...

Jah, még annyit náluk is meg kell jegyeznem, hogy a 90'es években sem volt még könnyű befutni, mivel az internet nem élte fénykorát, és a klipjeik, dalaik nem jutottak el akkora széles körhöz, mint manapság.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 16. 16:13 #18
- törölt felhasználó -    
Vagy nem éltek, vagy nem érdekelte őket, ami elég durva. De amiket leírtál, a sikítozó tinik, a TV-szereplések, a telt házas koncertek - nos ezzel a napjainkban, sztárnak tartott, menedzserek által kreált bábuk bizony nem büszkélkedhetnek. A 90'es évek... na az volt ám a valami! biggrin.gif Akkoriban még tudtak jó zenét csinálni. És bár tényleg nem volt fejlett az internet, mint manapság, mégis eljutottak a szuper dalok mindenkinek. És érdekes módon, a tehetségtelen előadók mentek a levesbe. Baromi rossz irányba haladunk manapság :/

Idézet (Pöttömke @ 2013.05.16. 15:45)
Látom, a kommentelők közül bizony páran nem éltek a 90'-es években amikor a BSB fénykorát élte. Én megélhettem ha csak kislányként is a BSB imádatot. Bizony a TV-kben akkor az Ő klipjeik mentek orrvérzésig, és bizony minden tinilány szobájának a falán biztosan díszelgett egy BSB poszter. Tudom mit beszélek, mert a legtöbb lány-unokatesóm akkor volt tini, amikor Ők voltak a menők, és bizony fülig szerelmesek voltak beléjük. A 90'es évek elején rohadtul jól nyomták, sorra adták ki a jobbnál jobb dalaikat, és klipjeiket. Sikítozó tinikből és telt házas koncertekből is bőven kijutott Nekik bőven.
A dalon érződik hogy Ők sem régiek már, de azért tetszetős dal, bár nem egy I want it that way, vagy egy As long as you love me...
Jah, még annyit náluk is meg kell jegyeznem, hogy a 90'es években sem volt még könnyű befutni, mivel az internet nem élte fénykorát, és a klipjeik, dalaik nem jutottak el akkora széles körhöz, mint manapság.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 16. 16:13 #19
- törölt felhasználó -    
ez nekem nagyon tetszik! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2013. május 16. 16:56 #20
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Hoho, én tíz éves lehettem, mikor a BSB elért hozzánk. Emlékszem, hogy volt egy barátnőm, akinek az apukája Németországból hozta a srácok Cd-jét és arról másolta le nekünk is. Micsoda feelingje volt, persze később megvettem eredetiben is, de az a bizonyos első másolt kazit még ma is őrzöm. Szanaszét van hallgatva, szegény nagyon megviselt már, de nincs szívem kidobni. Ez 1996-ban volt, de például mikor ment a német viván egy új klipjük sorba hivogattuk egymást otthon, hogy le ne maradjunk és valahogy fel tudjuk venni VHS-re(! biggrin.gif). Vagy mikor kérte valami betelefonáló a rádiók kivánságműsorában ugyancsak telefonáltunk egymásnak, hogy kapcsold be, most megy. biggrin.gif Hordtuk a kapucnis BSB pulóvereket, polókat, kulcstartókat, zoknikat. Egy osztályból tuti a felének BSB polója volt és egyikünké se volt egyforma. A suliból rongyoltunk a közértbe, mert lehetett BSB-s matricás rágót venni. Maga a rágó nagyon rossz ízű volt, de hát nem is azért vettük. Utólag leírva, ez nagyon mókás, de akkor vér komolyan vettük ezt a BSB kontra N Sync rajongást is biggrin.gif A mai világban ilyen már nincs, azt szedünk le és találunk meg a neten, amit akarunk. Egyrészt nagyon jó, mert több emberhez eljut, de valahogy valami kiveszik.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok