Starity

Powa.hu - háttérképek + fórum (később flash, chat)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. február 01. 22:39 #1
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Sziasztok!

Nem titkolt szándékom egy kis reklámozás, várom a véleményeket a http://www.powa.hu oldalunkkal kapcsolatban.

Ez egy haverom által beinditott cég referencia oldala, ahova én is beszálltam segédnek/adminnak.
Egyelőre a háttérképek és a fórum részleg van kész "teljes" mértékben, a flash és a chatszoba (IRC) még várat magára, de idővel azok is elkészülnek.

A háttérképekhez nem fűznék sok kommentárt, jelenleg 16043 db kép található az oldalon különböző témákban, mindenki mazsolázhat kedvére. (csajok is vannak szép számmal:))


A legfőbb gondunk inkább a fórum, amihez nem elég ugye a hirdetés, tagok is kellenek, no meg a kezdő löket az írásokhoz.

Tudom, hogy ez az oldal főleg celebrity képekkel és videókkal foglalkozik (nagyon jó minőségben jó arcokkal meghajolo.gif), de szeretném ha majd közületek páran is átjönnétek alkalmanként oda (pl. ha a napi gizmó képadag feltöltés megvolt biggrin.gif), és beindítanánk ott is egy normális közösséget.
Bár ugyanakkor azt is elismerem, hogy sok embernek még levegőt venni sincs ideje, annyira el van havazva melóval, ami nem rajta múlik. sad.gif

Elég szerteágazó témákból áll jelenleg a fórum, ez bármikor módosulhat igény szerint, vagy törölhető amire nincs igény. Mindent értetek, fórumozókért. Ahogy itt is.

Óhaj-sóhaj-panasz-bánat esetén az egyik admin akit megkereshettek: jómagam 110.gif


Keep up the good work és regisztráljatok minél többen http://forum.powa.hu beer.gif
frenetiQ
2005. február 02. 17:44 #2
Devil
Devil
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.11.01.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 982
Azonosító: 921
Offline offline
beer.gif Jó kis oldal, gratula hozzá! Sűrűn látogatom majd.
2005. február 04. 13:14 #3
Steve-O
Steve-O
-
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.10.
Hozzászólás: 4841
Csatolások: 1054
Azonosító: 70
Offline offline
gratula az oldaladhoz, a háttérképes rész különösen tetszik... beer.gif
a fórumban meg majd kialakul ott is egy társaság, majd azért átnézegetek smile.gif
2005. február 05. 02:31 #4
Joe-ker
Joe-ker
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.12.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 1525
Azonosító: 175
Offline offline
Szerintem is jó a háttérképes rész, bár a neveknél elég sok az elírás, és a keresztnév-vezetéknév felcserélése smile.gif
2005. február 05. 03:48 #5
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(tarack @ 2005, February 4. - 13:14)
a fórumban meg majd kialakul ott is egy társaság, majd azért átnézegetek  smile.gif
[right][/right]

Fórumot beinditani nem egyszerű... (tapasztalat) dry.gif Mindenképpen kell egy jó csapat kezdésnek, hogy legyen aki irogat az elején. Illetve előnyös egy bizonyos téma köré felépíteni egy fórumot, mert így első ránézésre egy kiürült terminal.hu fórumnak néz ki. Szóval nemnagyon derül ki, hogy milyen célcsoportnak is készült a fórumotok. Persze így szélesebb kört lehet megfogni, de annál nehezebb is, mert ha nincs semmi konkrét közös érdek, amiért egy csoport folyton visszalátogatna, akkor nehezen fognak gyűlni a népek....
2005. február 05. 04:39 #6
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Idézet(Freeze @ 2005, February 5. - 03:48)
Fórumot beinditani nem egyszerű... (tapasztalat)  dry.gif Mindenképpen kell egy jó csapat kezdésnek, hogy legyen aki irogat az elején. Illetve előnyös  egy bizonyos téma köré felépíteni egy fórumot, mert így első ránézésre egy kiürült terminal.hu fórumnak néz ki. Szóval nemnagyon derül ki, hogy  milyen célcsoportnak is készült a fórumotok. Persze így szélesebb kört lehet megfogni, de annál nehezebb is, mert ha nincs semmi konkrét közös érdek, amiért egy csoport folyton visszalátogatna, akkor nehezen fognak gyűlni a népek....
[right][/right]

Sorba megyek a válaszokkal:
- szóval a jó csapat a kezdéshez már megvan, most jelenleg 33 tagot számlál a fórum, ebből sacc per köbö 12 olyan ember van, akit személyesen is ismerek régebbről és jó haverjaim. Velük szépen be is indítottuk a beszélgetést a fórumon. Apropó ha minden igaz, akkor 5 tagunk female (Nő), szóval nem csak kanbulinak ígérkezik. smile.gif

- a témákról: hát igen, ez mindig egy sarkalatos pont egy fórum életében, nem lehet tudni ki mit szeretne pontosan, miben akarunk majd elmélyülni igazán. Ahány ember, annyi flame ugye.
Biztos vagyok benne hogy lesznek olyan témák, amelyekhez hozzá se szólunk (én személy szerint a vallási topicot tartom feleslegesnek), és lesznek olyanok, amiket majd nem lehet átlátni, akkora káosz lesz benne.
Elején minden témát benthagyunk, hogy lássuk melyeknek lesz forgalmuk, a többitől szép fokozatosan szabadulunk majd meg, amelyekre nincs igény.
Tulajdonképpen célcsoport sincs, aki akar az úgyis regisztrál, mert gondolom azért elötte beleolvasott a fórumba, hogy milyen a színvonal és ha tetszett neki, akkor csatlakozik a bandához. Annak eleve nincs értelme, hogy valaki azért regisztráljon, hogy növelje a tagszámlálót és sose tudjuk meg, hogy ki is ő... lehetőleg ne a fake userek legyenek túlsúlyban.

Eddig átolvasva a történéseket a fórumban, mindenki normálisan nyilvánult meg, nem beszélnek félre, adott fórumon belül általában témánál maradnak (1-2 off becsúszik), úgyhogy remélem ez később is így lesz, mert úgy lesz erős az összetartás a fórumon belül (bár minél több lesz az idegen, annál nagyobb fegyelem kell majd 110.gif ).
Úgy veszem észre, hogy többen szívesen írkálnak nem csak egy alfórumba, próbálnak életet lehelni más témákba. Legalább nem csak az adminok küzdenek a fórum életbentartására. smile.gif

1 szó mint 100: Freeze neked is igazad van egyébként, de legyünk optimisták, eddig a fórum jó irányba halad, még nincs veszve semmi, idővel fejlődünk, szépen gyűjtjük az XP-t és egy "frenetiQus" fórum lesz még ebből érzem smile.gif


Röfi.: Sry ha valahol fogalomzavarba mentem át, vagy túl sok szóismétlést követtem el, ilyenkor alvás elött homályos szemekkel és tompa aggyal azért megbocsátható talán


Röfi2.: Köszönöm a jókívánságokat a többiektől, én főleg a fórumért felelek, a hátteres honlap már nem az én érdemem, de átadom az illetékesnek, biztos jól fog esni neki a dícséret (így is eleget kapott) beer.gif

UccsóRöfi: Apropó, ha valakinek a hobbija saját hátterek készítése, és akarja műveit viszontlátni a hatterkepek.powa.hu oldalon, nyugodtan küldje el nekem emailben a képek legnagyobb felbontását (1600x1200-nak örülnék főleg, a többi alacsonyabb felbontást egy script elintézi), és azt is írja le, hogy milyen névként akar mappát kapni magának a "Ti küldtétek" szekcióban.
Az első ember aki publikált keyboarder, hogy kb. mire számíthattok, itt láthatjátok hogy fog az egész kinézni...
2005. február 05. 17:14 #7
Wyns
Wyns
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 3
Azonosító: 4
Offline offline
Gratula, jó kis oldal! smile.gif Sok sikert hozzá! beer.gif
2005. február 05. 17:28 #8
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Üdvözöllek köreinkben beer.gif
2005. február 05. 17:49 #9
tironman
tironman
HQParadise.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 1908
Csatolások: 774
Azonosító: 5
Offline offline
Grat az oldalhoz! beer.gif
2005. február 06. 20:54 #10
Marha
Marha
Kwisatz Haderach
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 3381
Csatolások: 21993
Azonosító: 6
Offline offline
Grattantyú, impresszív... jó lesz ez... regeltem tongue.gif 110.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!