Starity

Emmelie de Forest

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 19. 11:12 #1
ninanesbitt
ninanesbitt
visszatérő vendég
 
StátuszI've been up in the air...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.20.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 15
Azonosító: 200499
Offline offline
Szerintem gyönyörű hangja van és és örülök neki, hogy megnyerte.Persze ByeAlexnek is drukkoltam, de ha nem ő akkor jó Emmelie is <333
2 felhasználónak tetszik: Eric Saade fan 7, AnymButterfly
2013. május 19. 13:18 #2
- törölt felhasználó -    
Egyértelműen ő volt a legjobb.^^
Gyönyörű lány , gyönyörű hanggal.smileeee.gif
2013. május 19. 13:33 #3
- törölt felhasználó -    
Úgy 2 órája hallgatom egyfolytában az albumát, nekem tetszik. Semmi kiemelkedő, de kellemes, és kicsit más, mint a mai megszokott zenék. A hangja viszont tagadhatatlanul csodás, szóval ez után az album után várok tőle majd valami erősebbet, mert képes lenne rá.
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, ninanesbitt
2013. május 20. 00:06 #4
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2013.05.19. 13:33)
Úgy 2 órája hallgatom egyfolytában az albumát, nekem tetszik. Semmi kiemelkedő, de kellemes, és kicsit más, mint a mai megszokott zenék. A hangja viszont tagadhatatlanul csodás, szóval ez után az album után várok tőle majd valami erősebbet, mert képes lenne rá.


Nem tudom, engem megvett kilóra, az első percben! rolleyes.gif Az Only Teardrops különféle verzióival már belopta magát a szívembe, a Change című dallal meg egy életre helyet bérelt ott. Az én szememben kiemelkedőt alkotott, de annyiban tuti biztos vagyok, hogy tényleg képes még ennél is jobbat kihozni magából! Szurkolok neki! happy.gif
Az Only Teardropst is sokan egy könnyen megunható, unalmas dalnak tartják. ohmy.gif Én nem tudom, ki, hogy van vele, én speciel- amióta megjelent a cikk itt starityn róla, hogy Dánia kiválasztotta a döntősét, akkor beleszerettem a dalba, azóta minden nap minimum 1x meghallgattam és még mindig nem unom! Egy Euroviziós dalért nem rajongtam illetve ragaszkodtam ilyen hosszú ideig! Eszméletlen tehetséges Emmelie! biggrin.gif
2013. augusztus 23. 18:04 #5
Elekes_Emese
Elekes_Emese
visszatérő vendég
 
Státusz"You are where you need to be. Just take a deep breath." ~Lana Parrilla♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 62
Azonosító: 155106
Offline offline
Emmelie egy nagyon szimpatikus és tehetséges énekesnő smileeee.gif Nagyon tetszik az Eurovíziós száma az Only teardrops thumbsup.gif

http://www.therealbest.com/img/items/big/827/1-Emmelie-de-Forest-Denmark-Only-Teardrops_Stylish_1410.jpg
2013. augusztus 25. 16:30 #6
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Én is teljesen egyetértek abban, hogy ő nyerte meg. Érdekes hangja van emellett még gyönyörű is. Remélem még hallunk felőle és nem tűnik el...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok