Starity

A One Direction új könyvvel jelentkezik

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 22. 19:00 #141
- törölt felhasználó -    
Három évnyi pályafutásból rögtön könyvet csinálnak? Feltételezem,hogy tudják,nagy lesz rá a kereslet. Semmi színvonal nem fog szorulni ebbe a könyvnek csúfolt irományba.Aki ezt megveszi,biztos boldog lesz vele.
2013. május 22. 19:08 #142
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Akkor hosszú könyv lehet, mert tényleg jó sok mindent csináltak.
2013. május 22. 19:10 #143
Samantha
Samantha
visszatérő vendég
 
StátuszEngem csak Isten bírálhat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 0
Azonosító: 200812
Offline offline
mekkora hülyeség ohmy.gif úristen wtf.gif
2013. május 22. 19:27 #144
- törölt felhasználó -    
csakegydirectioner egyetértek wink.gif
2013. május 22. 19:32 #145
- törölt felhasználó -    
Tuti,tuti,tuti,tuti,hogy megveszem.!!!!!!!
2013. május 22. 19:32 #146
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Most komolyan nem elég a film? Mert amúgy szerintem qz is sok. De milyen érdekfeszítő informàciót tudhatunk meg erről a két éve sem létező bandâròl?! Azt mondom csinàljanak egyet majd az 50. Évfordulóra amiben összegzik a legjobb pillanatokat leírjàk a tqpqsztalataikat és milyen lett az életük. De most? O.o Szànalmas és olcsò trükk, hogy a rajongóktòl pènzt csaljanak ki.
2013. május 22. 19:35 #147
kismutyesz
kismutyesz
 
StátuszNe vitatkozz barmokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre,s legyőznek a rutinjukkal.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.04.
Hozzászólás: 597
Csatolások: 0
Azonosító: 161608
Offline offline
Hát én tuti nem fogom olvasni.
2013. május 22. 19:37 #148
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elody @ 2013.05.22. 19:00)
Hát ilyen emberek vannak. Sokan mihelyst belépnek, meglátnak egy  One Direction-ös, Justin-os, vagy egyéb számukra tucatsztárról szóló cikket, mosolyogva kattintanak, majd írják is a terjedelmesebbnél terjedelmesebb utálkozós szövegeiket. Minden egyes nap, nagyjából mindig ugyanazt, csak épp más cikkek alá. Hihetetlen, hogy egyeseknek ez miért jó? Elvégre szerintem nem azért kéne feljárni, hogy mások kedvenceit fikázzuk. Meg ki is van írva, hogy (elvileg) tilos lenne olyat írni, ami másokra vagy mások kedvenceire sértő...Ez minek van kiírva, ha senki sem tartja be? Mi joguk van egyeseknek, hogy egy előadót vagy éppen tagot mindennek lehordjanak? Ha még szabályellenes is.

Mert az aztán sokkal jobb, amikor valamilyen nagytudású lányka vagy fiú leírja minden egyes cikk alá, hogy "nem ismerem", "nem érdekel" vagy "nekem mindegy". Az nem sértő mások kedvenceire nézve, ha bebiggyeszti mindenhová, hogy az adott sztár milyen ronda, milyen sz*r a zene, amit játszik, satöbbi, satöbbi. A rock és metal műfaj kedvelőit ki védi meg? Senki, mégsem kezdenek el nyafogni, pedig tegnap is olyan ócsárlást láttam a Bon Jovi-ról és az AC/DC-ről, hogy azt hittem, lehidalok. És egyébként is, miért ne írhatnék az általam nem kedvelt sztárról véleményt? Az viszonyt nagy különbség, hogy amíg mi általában tudunk értelmesen vitatkozni és fogalmazni, sokan a mi zenénket válogatott káromkodással illetik. Nem mondom, hogy az összes 1D vagy Bieber fan ilyen, de kik szidják legjobban a keményebb zenét? Megsúgom, ők.
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, MadHatter
2013. május 22. 19:38 #149
Lili1DLoveForever
Lili1DLoveForever
 
StátuszNarry Storan is my drug...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 0
Azonosító: 192600
Offline offline
KELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL MOOOOOOOOOOOOSSSSTTTTTTTTTT !!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
2013. május 22. 19:39 #150
Lauri1D
Lauri1D
új tag
 
Státusz~Never give up on your dreams~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.17.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 189866
Offline offline
Szupcsiii kell ♥♥♥
2013. május 22. 19:46 #151
- törölt felhasználó -    
Ezt a könyvet akkor is meg kell vennem........Mikor jelenik már meg.!
2013. május 22. 19:50 #152
Lilla1D
Lilla1D
új tag
 
StátuszTwitternevem: @LillaTarnai kövess!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 198088
Offline offline
uuh*-* mindenképpen megveszem..ezt is biggrin.gif :$
2013. május 22. 19:56 #153
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (csakegydirectioner @ 2013.05.22. 17:54)
figyeljetek utálók, hogy kerültök ide? ha szeretnének könyvet írnak, ha akarjátok, ha nem. te még helyesen se tudsz írni nemhogy könyvet -.- veled mi történt a elmúlt 3 évben? ültél az iskolapadban, kaptad sorra az egyeseket? igen. ők meg? 3. albumjukat adják majd ki, turnét indítanak, filmet forgatnak, és hogy több MILLIÓ rajongójuk van. hogy elmentek afrikába segíteni a beteg gyerekeken? hogy új videoklippeket forgattak? igen! ne beszéljünk arról, hogy még kvízek is lesznek...  szóval -.- elég sok mindent írhatnak. amit pedig te írhatnál:
ültem a sulipadban és írogattam a leckémet.
VÉGE
ennyi -.-
amúgy meg nagyon jó, tuti megveszem ♥♥♥♥smileeee.gif) annyira édiik♥♥☺

Ööö... mert mindig csak ezekről a nyikhajokról van cikk? blink.gif Az én kedvenceimről miért nem ír senki soha? Pedig megjegyzem mindegyikük többet tett le az asztalra, mint ez az öt elkényeztetett ficsúr, mégsem érdekli őket senkit sem. Na vajon miért? Csak nem azért, mert nem lesz tőlük nedves a bugyitok, s élveztek el, ha rögvest meglátjátok? ohmy.gif Nekem nincs sem időm, sem energiám igazi sztárokról írni, de nektek kis tizenéves kiskrumpliknak szinte éjt nappallá téve a Starity az életetek és csak azon pattogtok minden áldott alkalommal, hogy miért ír ide az, aki negatív véleménnyel van róluk. Más a sztárok vulgáris pocskondiázása, és más az, hogy valaki leírja azt, hogy egyszerűen sz*r, amit csinálnak. Hazudik vele? Tudtommal nem, csak az igazságot írja le. Miért fogalmazzon meg valaki egy olyan mondandót, ha nem is az a véleménye? think.gif Azért ne essünk át a ló tulsó oldalára, mert néha napján te is fikázol sztárokat. Úgyhogy bagoly mondja verébnek, mi? crazy.gif Hmmm... írni nem tudunk? Én két fantasztikus regénnyel vagyok gazdagabb és már egy sajátot is elkezdtem, ami egész jól halad. Ja, és azt én fogom írni, mert, hogy ezt a könyvek csúfolt kreálmányra írót béreltek fel az is annyira fix, minthogy Anglia fővárosa London. Nem is értem, hogy miért kell rögvest személyeskedni? Te honnan a lótúróból tudod azt, hogy ki miket pötyög a gépén? Az is elképzelhető, hogy a negatív kommentelők között egy kész Agatha Christie veszett el, csak a műveit nem meri megmutatni senkinek sem. Tetszik ez a fajta általánosítás, abszolút intelligens egyedre vall! good.gif Velem az elmúlt három napban, nem hogy három évben, több dolog történt, mint ezekkel a selyemfiúcskákkal, akiknek abból áll az életük, hogy egymást mogyorózzák, énekelgetnek (?) és fellépnek, ja és nevetséges - megírt - interjúk hadát darálják el. Valószínűleg annyi érdekfeszítő dolog történt abban a három évben, hogy tutira izgalmasabbnál izgalmasabb olvasmány lesz, s Doyle csak irigykedni fog majd az égből lenézvén. Egyszerűen süt rólad, hogy mennyire ostoba és buta egy elkényeztetett fruska vagy. crazy.gif Pont az ilyenek miatt gazdagodnak meg azok az emberek, akiknél még egy lepkefing is többet ér... Ja, és égess el máglyán élve, amiért le mertem írni teljesen kulturáltan a véleményemet! wink.gif
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, x Maite_Sandra x, MadHatter, Blaze
2013. május 22. 20:10 #154
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Biztos én is veszek egyet, kíváncsi vagyok a könyvre. (pedig nem szeretek olvasni, de most bevállalom) biggrin.gif
2013. május 22. 20:11 #155
Rekka2
Rekka2
Mrs.Styles♥xx
 
StátuszI'm addicted to you...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 1492
Csatolások: 43
Azonosító: 179702
Offline offline
Nekem a "The Big Book of One Direction" van meg! smileeee.gif Remélem ezt is be tudom majd szerezni! heart.gif
2013. május 22. 20:15 #156
susyhs98
susyhs98
visszatérő vendég
 
StátuszHoping for the best, but expecting the worst.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.28.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 194889
Offline offline
öhhmm Beyla drága, talán azért nem írnak a te "kedvenceidről" mert nem olyan híresek mint az 1D, amúgy is neked jól esne ha te is ennyit dolgoznál a jövődön az álmaidért és lenyikhajoznának? szerintem nem.. de mondd ha tévedek..
2013. május 22. 20:25 #157
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (susyhs98 @ 2013.05.22. 20:15)
öhhmm Beyla drága, talán azért nem írnak a te "kedvenceidről" mert nem olyan híresek mint az 1D, amúgy is neked jól esne ha te is ennyit dolgoznál a jövődön az álmaidért és lenyikhajoznának? szerintem nem.. de mondd ha tévedek..

Gondoltam, hogy ez fog jönni, hogy nem olyan híresek meg blabla. Igaz, egy Nickelback, egy Bon Jovi, egy Linkin Park vagy Simple plan lókakit sem ér a ti egydétekhez képest. rolleyes.gif

A probléma egyedül az, hogy ők semmit sem dolgoztak, és mindent a valaguk alá toltak, legalábbis eddig, hiszen, ha jól tudom Cowell rakta őket össze, és orrvérzésig tolják bele az emberek arcába. Úgy gondolom, hogy a cukipofihoz maximum anyuci és apuci közös munkája van benne, de, hogy nem az övéké, az is biztos. Egyébként, ha engem lenyikhajoznának, akkor kábé le se tojnám, annyira nem érdekelne. cool.gif Amúgy tudtad, hogy a "nyikhaj" kifejezés azt jelenti, hogy életre nem való? Csak gondoltam megosztom veled. Én úgy gondolom, hogy ők minden, csak nem éppen önállóak...
2013. május 22. 20:32 #158
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Beyla - val és még jó néhány emberrel értek egyet.
3 évesek lesznek, oszt már 2 könyv? Akkor az elkövetkezendő 20 évre letudták a könyveket... Vagy ki tudja, lehet, még a nagy semmiről is könyvet írnak, és nem magukat fényezik.
A sok őrült dájreksöner szalad majd a boltokba, és úgy lehúzzák róluk a pénzt, akár egy hitelkártyáról. A fiúk szerintem a kis popsijukon ülnének, és várnák, hogy a pénz az ölükbe hulljon, ha az idióta menedzsment nem erőltetne rájuk mindent. Ha ők írják, ha nem, akkor is adott szöveg lesz beleírva, és úgy állítják majd be őket, mintha hősök lennének.

A fanokat meg úgy bírom, ha nem szereted a vándít, és rossz véleményed van róluk, akkor haljál meg, ízléstelen vagy, minek írsz ide... Záporoznak az ilyen hozzászólások. (persze van néhány normális, akinek nem inge, ne vegye magára) Bezzeg más bandák rajongói elfogadják a te f.os véleményedet, és tovább lépnek. Mindenkinek más az ízlése, a cikk meg azért lett megírva, hogy a negatív és pozitív kritikámat egyaránt leírhassam. Nem tudom, a dájreksönereknek miért jó a negatív kritikákon rágódni, és válaszolni úgy, hogy sem írni nem tudsz normálisan - van amikor 100 sornyi smileyt ír néhány ember -, sem pedig nem vagy annyira intelligens, hogy kikerüld. Tényleg, ti dájreksönerek komolyan nagyon szeretnivaló, és szeretetteljes csapat vagytok. Együtt utáljátok a bátor embereket, akik meg mernek szólalni. Gratula. thumbsup.gif
2013. május 22. 20:34 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (susyhs98 @ 2013.05.22. 20:15)
öhhmm Beyla drága, talán azért nem írnak a te "kedvenceidről" mert nem olyan híresek mint az 1D, amúgy is neked jól esne ha te is ennyit dolgoznál a jövődön az álmaidért és lenyikhajoznának? szerintem nem.. de mondd ha tévedek..


Kétséget kizárva dolgoznak, mert köti őket a szerződésük.
De javítsatok ki, ti jobban tudjátok az ő történetüket.
Őket úgy rakták össze, mert egyenként nem ütötték meg még az X faktor színvonalát sem, ezért Simon bácsi és még ki tudja ki gondolkodtak, majd rájöttek, hogy mennyi pénz rejlik bennük. "Új Beatles, egy csapat Justin Bieber", tuti hogy ezek a gondolatok megfordultak a fejükben.
Ezzel sem lenne probléma, de egy rakatt más érdekes énekes lenne, akiket nem pusholtak ennyire. Ha visszaemlékszem, tudtommal a VIVA-n igény nélkül nyomták be az 1D-t, korábban még csak hallani sem hallotam róluk és még csak az Interaktívban sem volt róluk szó, igen néztem anno a VIVA-t, legalább két hétig nyomták őket, anélkül, hogy bárki mondott volna róluk bármit is. Tudom, van internet, de ez így ráeröltetés, legalább is az én szememben. És ez csak a magyar közönség mérgezése volt, képzelem hasonlóan jártak el a többi országban, biztos fizettek, hogy játszák a klippet nyakló nélkül.
2013. május 22. 20:34 #160
SoYoung
SoYoung
új tag
 
Státusz~EXO 4ever ^^ I love Kai *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.01.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 201190
Offline offline
rajta Directionerek örüljetek...
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok