Starity

Jótékonykodik a One Direction

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 24. 21:29 #81
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Ezt el is vártam tőlük, van pénzük fordítsák jó célokra is. Egyébként is vajból van a szívük. smileeee.gif
2013. május 24. 21:29 #82
- törölt felhasználó -    
ez nagyon kedves tőlük heart.gif
2013. május 24. 21:40 #83
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Éljen! Végre csinálnak valami normálisat is smileeee.gif
2013. május 24. 21:50 #84
MimiBestfriend
MimiBestfriend
új tag
 
StátuszAnnyeong ! I‘m a Bestfriend (FOREVER) ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 202120
Offline offline
Hajra fiuk igy tovabb^^!! <3
2013. május 24. 22:02 #85
YQŁQ
YQŁQ
visszatérő vendég
 
StátuszSomeone call the doctor......by exo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 198008
Offline offline
ez szép cselekedet volt tőlük imádlak titeket !!!!!<3
2013. május 24. 22:08 #86
- törölt felhasználó -    
1.: NE sértegessük a majmokat - még beléjük is több ész szorult, mint ezekbe a fiúkba.
2.: Bár szép és jó, h pénzzel segítik a rákkutatást, de egyetértek azzal, akik azt mondják, h ez mindössze reklám. A rák alattomos betegség, és sajnos rengetegen vannak, akik nem gyógyulnak fel belőle, de nem kéne ezt a dolgot úgy hirdetni, mintha valami isteni csoda lenne. Az a másik, h közben a turnét minek kell megemlíteni? Ebből teljesen az jön le, h nem a szívügyük a dolog. :/ És nem, nem állt szándékomban beléjük kötni, de ilyet még Selena se csinált, h támogatott valamit, és közben a turnéját is megemlítette. Azért őt hoztam fel példának, mert őt emlegette itt valaki.
3.: Más sztárok is jótékonykodnak, de érdekes módon minden hírverés nélkül - miért van az, h a mai fiatalok csak nagy csinnadtrattával tudják reklámozni az ilyen jó cselekedeteiket? Erre adjatok választ ahelyett, h megint vitába keveredtek azokkal, akik nem értenek egyet veletek, kedves rajongók!
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla
2013. május 24. 22:09 #87
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.05.24. 22:01)
És most hova kakiljak tőlük? Most komolyan emberek. unsure.gif Itt ajnározzátok ezt az öt selyemfiúcskát, mert a dollármillióiknak az 1-2%-át rákkutató intézetnek ajánlják fel. Ne haragudjatok, de más híresség is tesz ilyeneket, érdekes, ők mégsem verik nagy dobra. Na, mégis miért? rolleyes.gif Mert nekik nem kell az, hogy ilyen pozitívan reklámozzák őket. Ez megint csak erről szól. Reklám, reklám és reklám emberek. Persze még itt is vannak elvakult egyedek, akik az egekig magasztalják ezt az öt fiúcskát, amiért egy kis csekély összeget adtak jótékony célra. Nárcisztikus személyiségükben még jobban növelik mindemellett az egójukat. Csak nekem undorító? Persze, szép dolog, ha segít az ember, nem azt mondom, hisz én is megtenném, ha én lennék a világ leggazdagabb embere, de így az ember p*fájába tolni, hogy "Nézd, segítettem!", szerintem egy kissé erőltetett. Számomra ez minden, csak nem önzetlenség... De nyugodtan megvétózhatjátok az igazságot, úgy is mindig azt szoktátok csinálni. wink.gif


meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 24. 22:33 #88
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Nagyon örülök annak a srácok továbbra is jótékonykodnak!
2013. május 24. 23:38 #89
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Tartok attól, hogy nem a fiúk, ha nem a managmant ötlete volt. Mert őket is csak irányítják, ezt undorítónak tartom.
2013. május 25. 07:40 #90
Alexandra Kövesi
Alexandra Kövesi
visszatérő vendég
 
StátuszNem kell nekem szőke herceg fehér lovon csak a One Direction piros buszon.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.17.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 191787
Offline offline
Ez nemes cél és jó tett...na ezért is szeretem őket!
2013. május 25. 08:08 #91
Pepa1DHarry
Pepa1DHarry
visszatérő vendég
 
StátuszForever Directioner.1D is my life.<3;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.28.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 181738
Offline offline
akik meg nem szeretik az 1D-t akkor minek nyitják meg ezt a cikket?hmm?azért hogy piszkálják őket,és csúnyaságokat írjanak??azt csinálnak amit akarnak.felnőtt emberek.attól semmi sem lesz jobb ha itt piszkálódtok.-.-
2013. május 25. 08:12 #92
- törölt felhasználó -    
Idézet (xMilesss @ 2013.05.24. 18:18)
Egyet értek! Csomó ember adományozott már, most ők ettől istenek lettek, vagy mi? Tényleg nagyon szép dolog tőlük, meg minden, szép, hogy ennyit adományoznak, de attól még nem felsőbbrendű lények ettől..

Milesss, mi ilyen hülyék vagyunk, na. Földönkívüli lényeknek néznek minket, amiért nem olvadunk el a pofijuktól. pardon.gif
2013. május 25. 08:18 #93
rózika0319
rózika0319
 
StátuszMost nekem tetszik a bemutatkozásom és ez a fontos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 744
Csatolások: 0
Azonosító: 186416
Offline offline
Oké hát..
1. Mindenki megnyithat egy cikket
2.Mindenkinek meg van a maga véleménye!!aki szereti az 1D és aki nem!Aki szereti inkább ne is álljon le vitázni!!Nem szeretheti mindenki igaz??
3.mindenki írja le a véleményét oszt ne fordoljun vissza és nem tud idegeskedni és a másikat megsérteni!

Ha ezeket betartjátok nem lennének "harcok"
2013. május 25. 09:31 #94
- törölt felhasználó -    
A srácoknak megvan amit akartak,a hírnév az amiért jelentkeztek az X-Factorba,de már akkor is jótékonykodtak és akkor ha megjelent egy ilyen cikk nem azt írták hozzászólásként,hogy a manegment miatt és a hírnév miatt csinálták,hanem akkor még az utálókban is volt annyi tisztelet,hogy ennyit leírtak: "ez igazán szép tett volt" vagy ilyesmi. Nem hiszem,hogy a management kényszerítette őket arra,hogy most mennyetek jótékonykodni,mert kell a hírnév és pénz.Tudom miből indul ki ez a managementes dolog..abból amikor egy facebook-os oldal azt találta ki,hogy Harry sírt,mert nem volt elég testőr körülötte,mert a managment azt akara,hogy legyen a filmben egy olyan jelenet amiben körbeveszik őt.Ilyen nagy kamuságot én is kitudok szopni az ujjamból.
Ghánába is jótékonykodtak,ott volt a Children In Need és a Red Nose Day is és persze hajléktalanok is akinek ő és Ed pzzát osztogattak. Ott segítenek ahol csak tudnak,mégis mindenki önző b#ziknak titulálják el őket.

U.i: Ha már belekevertétek Gomez-t is akkor had írjam le,hogy ő sem a tökéletes hangja miatt lett ilyen híres..
2013. május 25. 09:37 #95
Saphira
Saphira
 
Státusz<3 Vodafone McLaren Mercedes <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.31.
Hozzászólás: 685
Csatolások: 3
Azonosító: 195049
Offline offline
Ez nagyon kedves dolog tőlük, én büszke vagyok rájuk, és nem érdekel egy utáló sem, aki még ebben is a rosszat keresi, szándékosan, csak hogy belekössön egy Directioner-be. Én arra kérem őket, csak gondoljanak, bele, hogy mit reagálnának arra, ha az ő kedvenceiket szidnák így???
2013. május 25. 09:38 #96
- törölt felhasználó -    
Én úgy de úgy imádlak titeket de komolyan smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
Miért fáj az nektek ha el mondjuk 1000x elmondjuk hogy milyen büszkék vagyunk rájuk ?
Miért kell ebbe is a rosszat nézni ?Miért vagytok ilyen rohadt szánalmasak ? smileeee.gif
Azért amiért meg emliteték a turnét már minden szarok ?
Amugy meg ez az ő saját pénzük és ha tényleg olyan györekek lennének mint itt páran akkor tuti hogy nem adományoztak volna
Erről a menedzsment dolgot már nem unjátok ? blink.gif
Hogy mindig ''a menedzsment ezt csinálta a menedzsment azt csinálta ''
Amugy meg én mindig is tudtam higy rendesek büszke vagyok rájuk tongue.gif wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif heart.gif
2013. május 25. 09:47 #97
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Röhej a köbön...hogy még egyes emberek itt is fikáznak,hahó nem kötelező adakozni... Szerencsétlen fiúk mit csináljanak, hogy minden fél ütődött ember elvárásainak megfeleljenek??? Emberek ez már szánalom a köbön -.-...én igen is BÜSZKE vagyok a srácokra és ezt ha kell kikürtölöm ország-világ előtt.... heart.gif
2013. május 25. 09:57 #98
belieber4ever
belieber4ever
 
StátuszI wish we had another time I wish we had another place
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 657
Csatolások: 0
Azonosító: 193770
Offline offline
annyira szánalmasak az utálkozók, de komolyan, miért kell most azért szídni őket, mert emberéleteket mentenek????
2013. május 25. 10:11 #99
Grétaaa12
Grétaaa12
visszatérő vendég
 
Státuszalkonyat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.25.
Hozzászólás: 216
Csatolások: 0
Azonosító: 196774
Offline offline
Hát jótékonykodjanak nagyon nem hat meg
2013. május 25. 10:21 #100
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Már megint mi ez a ribiharc itt a cikk alatt? Az antik is mit pampognak már megint? Lassan ott tartunk, hogy milyen rohadékok a srácok, mert mertek adakozni. De ha nem jótékonykodnának, akkor az lenne a baj.

Megint jön a sok média zseni, hogy "jaj reklámból csinálják". 1.: Nekik nem nagyon kell a reklám, nincsenek rászorulva. 2.: És ha reklám, akkor mi van? Inkább ilyennel reklámozzák magukat, mint hogy drogoznak, paparazzikat vernek, stb.

A másik fele meg azzal jön, hogy nem adtak eleget. A pofám leszakad. Ez olyan, mintha az utcán egy idegen adna neked csak úgy 10 000 ft-t, te meg ahelyett, hogy megköszönnéd, kérdőre vonod, hogy miért csak ennyit adott. Pofátlan.

Letörne a kezetek, ha annyit írnátok, hogy "oké, nem bírom őket, de ez szép volt."?? De ezt sem várom el, csak ha nem tudsz normálisat írni, maradj csendben.

És most ne gyertek azzal, hogy "ez egy fórum, jogom van hozzászólni", mert igen, jogod van, csak a véleményed olyan, mint a segglyukad. Tudjuk, hogy van, de senkit nem érdekel.
1 felhasználónak tetszik: bowtie
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok