Klippremier: Dér Heni — Turn It Up
2013. május 26. 11:19
#61
|
|
szendreiviki |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.17. Hozzászólás: 688 Csatolások: 2 Azonosító: 136578 offline
|
Nem lett nagyon rossz!De mi ez a ruha?
2013. május 26. 15:36
#63
|
|
liptakanna21Love is friendship set on fire..:) <3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.01.13. Hozzászólás: 1128 Csatolások: 0 Azonosító: 193938 offline
|
jó szám!
a repp lehet nem kéne de mind1 mert jó
xdd
2013. május 27. 07:07
#66
|
|
sMokEe.cLouDMakaveli |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.07. Hozzászólás: 3052 Csatolások: 1445 Azonosító: 191058 offline
|
Hát ez valami borzalom. Szégyen.
1 felhasználónak tetszik:
Kyra99
2013. május 27. 14:31
#68
|
adriennlevaiúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.02.28. Hozzászólás: 82 Csatolások: 114 Azonosító: 88773 offline
|
Én az egész Sugarloaf-ot gyomorforgatónak tartottam mindig is, de a előző énekesük az Era legalább nem affektált állandóan. Heni zenéje olyan mintha a Justin Timberlake-Carry out-ját meg Eve-Tambourine-ját összeheggesztették volna, nulla eredetiség, az a magyar rap rész meg egy hányinger , a klipben pedig fellelhetőek Rita Ora-s elemek is ...nem értem ...Nekem ez a véleményem
2013. május 27. 18:47
#70
Jajistenem, ha valakinek ennyire jó hangja van, miért kell ilyen tucat, "tekeregjünk félmeztelenül tűsarkúban" - fílingű számokat készíteni? Miért?
2013. május 27. 19:07
#71
|
|
Dorcsi10 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.18. Hozzászólás: 533 Csatolások: 2 Azonosító: 151298 offline
|
Eddig sem szerettem Dér Henit, most sem fogom megszeretni. Nem tetszik a videóklip, minek kell magát mutogatnia félmeztelenül, elég gáz...A szám sem tetszik
2:06 percnél nem is vettem észre, hogy magyarul "énekel" olyan furcsán mondta a szavakat. Most ez számomra vagy számára cikis helyzet.
2013. május 28. 07:57
#74
|
|
girlicious_fan7új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.13. Hozzászólás: 55 Csatolások: 104 Azonosító: 131137 offline
|
Mi van?????
Eddig nem volt semmi bajom a Henivel, de ez....
1. Reppelni kicsit sem tud, azért mert itt billegteti magát nem lesz Nicki Minaj ...
2. Az egész klipp egy nagy KOPPINTÁS... Ezer meg 1 ilyen klipp van
3. A tánctudása a raptudásánál is szörnyebb..
Johnny K. Palmer ?! - na ezért ilyen -.-"
Eddig nem volt semmi bajom a Henivel, de ez....
1. Reppelni kicsit sem tud, azért mert itt billegteti magát nem lesz Nicki Minaj ...
2. Az egész klipp egy nagy KOPPINTÁS... Ezer meg 1 ilyen klipp van
3. A tánctudása a raptudásánál is szörnyebb..
Johnny K. Palmer ?! - na ezért ilyen -.-"
1 felhasználónak tetszik:
Kyra99
2013. május 28. 16:25
#76
|
|
selena arwa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.10. Hozzászólás: 777 Csatolások: 37 Azonosító: 134550 offline
|
Éppen,hogy belekezdett az éneklésbe én kikapcsoltam. valami borzalmas. Pedig neki nincsenek olyan kifejezetten rossz dalai.
2013. május 31. 13:25
#79
|
|
Lisa7003fitnessfan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.16. Hozzászólás: 4366 Csatolások: 188 Azonosító: 151228 offline
|
Gyenge amerika style utánzat, végigszenvedtem, a magyar "rap" szöveg elborzasztott, ez a dal már valóban minősíthetetlen kategória és mit is mondjak? Semmi eredetit nem találok benne. Csak most tűnt fel, de nagyon öreges, természetellenes arca van, a hangja nem lenne rossz és van egy-két régebbi száma, ami elviselhető, ő is rossz irányba kanyarodott.
2013. június 27. 11:07
#80
Falramászok az ehhez hasonló "zenéktől", de ezt imádom.
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline



