Herkules c. filmekbõl
Kevin Sorbo
2007. június 02. 22:03
#6
|
|
NetBoszi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.16. Hozzászólás: 606 Csatolások: 102 Azonosító: 27341 offline
|
Ez a pasi tényleg egy félisten...
És azok a kék szemek...
Imádom!
Kár, hogy nem engedi feltölteni az összes képet, de ha vkinek kell, csak szóljon, küldök egy-két jót!;)
És azok a kék szemek...
Imádom!
Kár, hogy nem engedi feltölteni az összes képet, de ha vkinek kell, csak szóljon, küldök egy-két jót!;)
1 felhasználónak tetszik:
Éowyn
2007. augusztus 19. 20:55
#10
|
|
Cinzina*Crystal Light* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.15. Hozzászólás: 1441 Csatolások: 4663 Azonosító: 37030 offline
|
Kevin Herkulesnek szerintem jobb, mint Dylannek, de lehet hogy csak beskatulyáztam szegényt Herkules szerepébe
Mindenesetre nagyon csípem a fickót, és hát Laura Bertram mesélt egy-két érdekes sztorit róla júniusban.....
Mindenesetre nagyon csípem a fickót, és hát Laura Bertram mesélt egy-két érdekes sztorit róla júniusban.....
2007. szeptember 14. 20:58
#11
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Bhelga @ 2007. June 26. - 18:19)
deeee jóók
és most az AXN-en ismétlik a Herkulest 
A ViaSat vasárnap 15.00-kor adja.
Múlt héten volt az elsõ rész
2007. szeptember 14. 21:00
#12
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Cinzina @ 2007. August 19. - 19:55)
Kevin Herkulesnek szerintem jobb, mint Dylannek, de lehet hogy csak beskatulyáztam szegényt Herkules szerepébe
Mindenesetre nagyon csípem a fickót, és hát Laura Bertram mesélt egy-két érdekes sztorit róla júniusban.....

Mindenesetre nagyon csípem a fickót, és hát Laura Bertram mesélt egy-két érdekes sztorit róla júniusban.....
Én is beskatulyáztam....tehettem mást? Tökéletes erre a szerepre
Na, most tudod ugye, hogy felcsigáztál.... MESÉLJ!!!!
2007. szeptember 14. 21:36
#13
|
|
Cinzina*Crystal Light* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.15. Hozzászólás: 1441 Csatolások: 4663 Azonosító: 37030 offline
|
Az a baj hogy már nem emlékszem pontosan a sztorikra de nagyon aranyosan adta õket elõ
Buli lenne ha legközelebb maga Kevin menne, és mesélne Lauráról
2007. szeptember 14. 21:59
#14
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Cinzina @ 2007. September 14. - 20:36)
Az a baj hogy már nem emlékszem pontosan a sztorikra de nagyon aranyosan adta õket elõ
Buli lenne ha legközelebb maga Kevin menne, és mesélne Lauráról 
Akkor jófej a pasi
Kicsit lelomboztál...aszittem, van vmi konkrét sztori
2007. szeptember 15. 07:45
#15
|
|
Cinzina*Crystal Light* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.15. Hozzászólás: 1441 Csatolások: 4663 Azonosító: 37030 offline
|
Volt egy konkrét, amikor Kevin életnagyságú kartonváltozatát valami féláron lehetett megvenni, és Kevin tiltakozott eszelõsen hogy õ nem félárú, vagy valami ilyesmi....
2007. szeptember 16. 19:33
#17
|
|
Bhelga |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.06.21. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 430 Azonosító: 32807 offline
|
Idézet(Cinzina @ 2007. September 15. - 07:49)
Azt egyébként tudjátok, hogy Kevin egy másik nagy kedvencem, Dolph Lundgren elõl orozta el Herkules szerepét? 
Most már tudom
2007. szeptember 26. 13:10
#18
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Cinzina @ 2007. September 15. - 06:45)
Volt egy konkrét, amikor Kevin életnagyságú kartonváltozatát valami féláron lehetett megvenni, és Kevin tiltakozott eszelõsen hogy õ nem félárú, vagy valami ilyesmi.... 
2007. szeptember 26. 13:14
#19
|
|
Éowyna Nazgúlok Réme |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.22. Hozzászólás: 3295 Csatolások: 6266 Azonosító: 24869 offline
|
Idézet(Cinzina @ 2007. September 15. - 06:49)
Azt egyébként tudjátok, hogy Kevin egy másik nagy kedvencem, Dolph Lundgren elõl orozta el Herkules szerepét? 
Nem tudtam.
Dolph-ban nincs annyi....most hogy írjam, hogy ne legyen félreérthetõ.....ha õ játszaná, akkor nem lenne olyan.... **korán kelt ma is és nem tud fogalmazni**...."átlagemberhez" inkább közelítõ, mint Kevin Herkulese. Dolph-ról inkább az jutna eszembe, hogy úgyis meghal, és isten lesz teljesen a sztori (legalábbis a mitológia szerint) végén. Aztán a fene tudja...lehet, hogy mégsem
Nyah.
ha nem értitek, az sem baj
2007. szeptember 26. 18:06
#20
Nem is tuttam hogy õ a Herkules!
Le vagyok maradva
Le vagyok maradva
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


