Liam Gallagher sem csípi a One Directiont
2013. augusztus 03. 09:44
#183
|
|
halidirectionerúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.31. Hozzászólás: 63 Csatolások: 0 Azonosító: 188773 offline
|
Mede láttál te már 1D koncertet?? Nem, akkor itt van bár szar a mínőség de úgy isnhallani h ÉLŐ nem mint a többi 'híres' ember!!
http://m.youtube.com/#/watch?v=mG0-ckYF7jo
http://m.youtube.com/#/watch?v=mG0-ckYF7jo
2013. augusztus 06. 15:39
#184
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Idézet (Récy98 @ 2013.06.14. 12:42)
Nem azért, de engem nem annyira zavar,lényeg,hogy én SZERETEM ŐKET!! 
ugyan én kifejezetten utálom a one directiont, mégis adtam erre a kommentre egy 'tetszik'et, ugyanis azt kell mondjam: tökéletesen állsz hozzá a témához, és példa lehetnél néhányaknak.
2013. augusztus 13. 18:14
#185
|
|
Directoner12új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.12. Hozzászólás: 20 Csatolások: 0 Azonosító: 209004 offline
|
szentem nem kéne cikizniük az 1D-t mert az 1D most híresebb mint ők egész pályafutásuk során.
1D <3
2013. szeptember 01. 11:38
#186
|
|
ONE DIRECTION20morsa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.29. Hozzászólás: 1999 Csatolások: 8 Azonosító: 210787 offline
|
ez a liam gallagher lehet hogy jól zenél de tekintettel lehetne arra is hogy az ifjúság mit szeret MOST és mit szeretett AKKOR
2013. október 31. 16:09
#188
|
|
ilikeee16új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.10. Hozzászólás: 10 Csatolások: 0 Azonosító: 208879 offline
|
komoly . Szerintem csak féltékeny rájuk. Mert tudja hogy olyan ronda mint a bűn. Ők meg nem .
Szerintem nagyon jó a hangjuk meg a számuk is és jobban néznek ki mint ez a madárijesztő 1D#
Szerintem nagyon jó a hangjuk meg a számuk is és jobban néznek ki mint ez a madárijesztő 1D#
2013. november 26. 20:40
#190
Szerintem az Oasis az egy olyan régi zenekar/band stb. hogy azt se tudják már mi a jó. Lehet,hogy az öregeknek az oasis tetszik /sorry aki fan/ de ember,hallgasd már meg az összes 1D dalt és utána dumálj. Nem csak úgy vannak azok a "megtekintési" számok.-.-
2013. december 07. 20:48
#192
|
|
Fannycska999rrrromantic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.04. Hozzászólás: 3681 Csatolások: 163 Azonosító: 160042 offline
|
Amikor olyasmit olvasok, hogy a one direction jobb, mint az Oasis, az életkedvem is elmegy. B*sszus, mikor jutottunk idáig, hogy valaki képes ilyesmit írni? Aki leszólja ezt az embert és/vagy az Oasist, azért, mert rosszat mert mondani a drága egyetlen egydirekcióról, az ássa el magát.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:








