Nekem nem tudom miért de Rocky a kedvencem benne!!
R5
2013. június 09. 14:51
#1
|
|
fviktória95 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.23. Hozzászólás: 1425 Csatolások: 206 Azonosító: 139411 offline
|
Én nagyon szeretem az együttest
Nekem nem tudom miért de Rocky a kedvencem benne!!
Nekem nem tudom miért de Rocky a kedvencem benne!!
2013. június 09. 14:58
#2
|
|
fviktória95 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.23. Hozzászólás: 1425 Csatolások: 206 Azonosító: 139411 offline
|
2013. június 09. 15:47
#3
|
|
Kawaii0606visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.26. Hozzászólás: 297 Csatolások: 406 Azonosító: 139596 offline
|
Én is nagyon szeretem az együttest!!!
Nekem Ross és Rocky, de inkább Ross, bár kicsit ego harcos... xd
Nekem Ross és Rocky, de inkább Ross, bár kicsit ego harcos... xd
2013. június 09. 15:53
#4
|
|
fviktória95 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.23. Hozzászólás: 1425 Csatolások: 206 Azonosító: 139411 offline
|
Hát igen de azért szertem
Mert anyira örültek XD
Imádom!!
Imádom!!
1 felhasználónak tetszik:
fruzska141
2013. június 09. 15:55
#5
|
|
Kawaii0606visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.26. Hozzászólás: 297 Csatolások: 406 Azonosító: 139596 offline
|
Háát igen
2013. június 09. 16:08
#6
|
|
fviktória95 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.23. Hozzászólás: 1425 Csatolások: 206 Azonosító: 139411 offline
|
Nagyon viccesek és aranyosak
Riker nagyon szeret táncolni XD
Riker nagyon szeret táncolni XD
2013. június 09. 16:10
#7
|
|
fviktória95 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.23. Hozzászólás: 1425 Csatolások: 206 Azonosító: 139411 offline
|
Imádom a hangjukat is
1 felhasználónak tetszik:
fruzska141
2013. június 16. 07:58
#8
|
|
Kawaii0606visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.26. Hozzászólás: 297 Csatolások: 406 Azonosító: 139596 offline
|
ja riker és a tánc...
én is imádom a hangjukat
én is imádom a hangjukat
1 felhasználónak tetszik:
fruzska141
2013. június 22. 12:34
#9
|
|
fviktória95 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.23. Hozzászólás: 1425 Csatolások: 206 Azonosító: 139411 offline
|
2013. június 22. 18:07
#10
|
|
Kawaii0606visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.26. Hozzászólás: 297 Csatolások: 406 Azonosító: 139596 offline
|
Idézet (fviktória95 @ 2013.06.22. 12:34)
tetszenek a képek...
2013. augusztus 08. 09:34
#11
Imádom az R5-t.
Leginkább Ross-t szeretem.Olyan aranyos.
Leginkább Ross-t szeretem.Olyan aranyos.
1 felhasználónak tetszik:
fviktória95
2014. augusztus 23. 17:10
#12
Hát én imádom őket nagyon! Nekem Ross a kedvencem
Láttátok ezt a videót?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline


