Starity

Liptai Claudia: „Ne a súlyunk határozza meg a boldogságunk!”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 09. 19:17 #1
- törölt felhasználó -    
Ne a külsőnket okoljuk sorsunkért, legyünk boldogok függetlenül attól, hány kilók vagyunk – nagyjából így foglalhatók össze Claudia szavai, aki elmondta, hogy számára szerettei és azok egészsége a legfontosabb.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. június 09. 19:22 #2
- törölt felhasználó -    
De azért leszívatott magáról jó pár kilót...
2013. június 09. 19:24 #3
- törölt felhasználó -    
Igaza van, de azért nem kéne úgy tennie mintha nem tudnánk hogy zsirleszivása volt. rohog.gif
2013. június 09. 19:26 #4
- törölt felhasználó -    
csak az volt... azon fogalmak ezek szerint fel sem merülhetnek, hogy "diéta", "sport".. pardon.gif
2013. június 09. 19:26 #5
- törölt felhasználó -    
Ebben igaza is van,de miért mondja ezt ha zsírleszívása volt? rohog.gif
2013. június 09. 19:30 #6
- törölt felhasználó -    
Hát én nem értek egyet vele, és ki is fejtem miért

egyrészt a tinik körében IGENIS a súly a kinézet számít, nekem senki ne akarja megmagyarázni hogy amikor egy 17 éves pl meg lát egy csajt aki kövér akkor ennek tudatában ezt félreteszi és megakarja ismerni v ha egy csaj meglát egy srácot aki ronda és ennek tudatában is megakarja ismerni........igen vannak esetek persze amikor a sokak által ronda srác v lány is épp úgy talál magának valakit, de ez is vagy csak évek múlva történik meg, vagy pedig olyas valakik akik sokat vannak együtt tudom is én egy suliba járnak, és lassan megismerik egymást, és rájönnek hogy lehet h ronda, lehet h kövér a másik v akármi más, de tök jól el lehet vele beszélgetni stb stb és egyre jobban összejönnek
szval tiniként számít a külső, olyan nincs akinél nem, csak nagy ritkán,, a 20 éveseknél már szerencsére többségében nem ez dominál
meg ami gáz hogy már a pasik többsége lépni sem mer és a csajnak kell , - tinikre értve .
kezd a világ kifordulni magából, és én is eltértem egy kicsit a tárgytól de mindegy
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. június 09. 19:53 #7
vamphanna
vamphanna
vámpircsaj ;)
 
StátuszMinden,ami vámpir es misztikum.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1
Azonosító: 165036
Offline offline
Egyet ertek,igaza van.
2013. június 09. 19:54 #8
- törölt felhasználó -    
ja, sztem is igaza van! smileeee.gif
2013. június 09. 19:56 #9
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
nem értek vele egyet
2013. június 09. 20:06 #10
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
nem értek vele egyet
2013. június 09. 20:31 #11
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Jó LENNE, ha mindenki így gondolkodna. De könnyü olyan embernek mondani, aki gyönyörü, boldog és ugyebár, megengedheti magának a zsírleszívást. laugh.gif
2013. június 09. 20:35 #12
CandyShop
CandyShop
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.04.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 203166
Offline offline
Az lenne a legjobb, hogy ha az emberiség nagy része.. nem külső és főként nem ruha stb. alapján ítélkezne mások felett... manapság már csak ez van..(főként a tiniknél..)

kibeszélés kibeszélések hátán.. bocs eltértem a témától..:$ szar hangulat! ://
2013. június 09. 20:41 #13
Samantha
Samantha
visszatérő vendég
 
StátuszEngem csak Isten bírálhat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 0
Azonosító: 200812
Offline offline
Sajnos pár embernek igen is a súlya határozza meg a boldogságot .. :s és ez szomorú
2013. június 09. 21:08 #14
- törölt felhasználó -    
Könnyű azt mondani... nekem nincs bajom a súlyommal, de ha belegondolok, milyen lenne kövérként élni, én se érezném magam jól a bőrömben. sad.gif
2013. június 09. 21:16 #15
Panty
Panty
új tag
 
StátuszBaby When The Lights...Go Out....~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.07.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 203354
Offline offline
Kissé irónikus. Mindenütt ezt hangoztatják, hogy nem számít hogy nézel ki stb, de azért a vivan mtv és olykor a kereskedelmi csatornákon is azt mutogatják hogy jaj a kövér lány ledobott magáról X kilót, mostmár elfogadják őt az emberek, vannak barátai... szánalmas mikor a kövér csaj hisztizik a tv-ben hogy le kell fogynia, mert különben nem állnak szóba vele a csajszik, aztán a műsor vége fele, mikor már sovány, akkor máris mindenki kedves vele. Én ezt rohadtul undoritónak találom. Ha valaki jófej, akkor nem számít hogy néz ki vagy hány kiló, akkor is szeretni fogják az emberek. ott van példának Dombóvári István
Pardon... én is eltértem a témától
2013. június 09. 21:39 #16
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Én nem tudok a zsírleszívásáról, nem hívott meg a nagy eseményre. biggrin.gif Az nem kérdés, hogy a melle nem valódi és ki tudja még, hol van tuning. A boldogság valóban nem a súly függvénye,legalább ugyanannyi normál testalkatú ember boldogtalan, mint duci. A vonzóbb külső plusz önbizalmat adhat, de boldogságot nem. Párt azonban külső alapján választunk, ha tetszik a nyers valóság, ha nem.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. június 09. 22:00 #17
dori410
dori410
visszatérő vendég
 
StátuszK-pop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.24.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 48
Azonosító: 164319
Offline offline
Ja nekem se olyan könnyű ő most szép vékony és így boldog. Most minket nyugtat??? Hát kivagyok.....Attól még én nem lettem vékonyabb szebb és boldog/abb
2013. június 09. 22:17 #18
- törölt felhasználó -    
jó nagy marhaságot mond. mindenhol azt olvasom (és tapasztalom is), hogy a vékonyak könnyebben találnak maguknak párt és állást, kedvesebbek velük az emberek is. és annyira utálom, amikor molett nők hangoztatják, hogy mennyire szeretik és elfogadják magukat úgy, ahogy vannak, néhány hónap múlva meg tele van az összes újság azzal, hogy ledobtak 20 kilót mindenféle csodadiétával.
2013. június 10. 07:06 #19
- törölt felhasználó -    
Még hinnének is neki, ha nem folyton az ilyen Aktivát reklámozná, amitől karcsú leszel. Mondjuk én vékony vagyok, mégis nehezen találok magamnak párt. Egyébként van benne igazság, hogy a belső sokkal többet számít. A pasik ugyan megnézik a vékony csajokat, de az intelligensebbje azért nem a látszat után dönt. Fontos, hogy a két fél tudjon kommunikálni egymással, legyenek közös témáik, közös érdeklődési körük, különben a kutya megette az egészet.

Nekem amúgy van olyan duci ismerősöm, akinek a párja nem duci és tök boldogok. Bár barátnőm alkatilag duci, nem tehet róla. A családjában is sok a duci ember, így nála ez genetikai adottság, ami ellen nem sokat lehet tenni. Hiába mozog, tornázik, nem fogy le, mert egyszerűen ő ilyen. És boldog. Egyébként tényleg fontos az, hogy el tudd fogadni magad olyannak, amilyen vagy. Ez az első lépés, és akármilyen közhely, de igaz.

Én pl. szemüveges vagyok, és sokáig zavart, hogy az emberek pápaszemesnek, meg hasonlóknak hívnak. De hát ez van, és elfogadtam hogy igen, szemüveges vagyok, ráadásul alacsony is, de ez vagyok én. Kis önbizalom kellett, de most már minden oké.
2013. június 10. 07:10 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pink Carnation @ 2013.06.09. 22:17)
jó nagy marhaságot mond. mindenhol azt olvasom (és tapasztalom is), hogy a vékonyak könnyebben találnak maguknak párt és állást, kedvesebbek velük az emberek is. és annyira utálom, amikor molett nők hangoztatják, hogy mennyire szeretik és elfogadják magukat úgy, ahogy vannak, néhány hónap múlva meg tele van az összes újság azzal, hogy ledobtak 20 kilót mindenféle csodadiétával.


Aztán egy hónap után vissza is szedték, vagy rosszabb esetben a gyors fogyástól lóg a bőrük és mindenféle szövődmény alakul ki a hirtelen súlyvesztéstől.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok