A Danny O'Donoghue-, Mark Sheehan- és Glen Power-alkotta ír trió egyre nagyobb rajongótábort tudhat magáénak. Sikereiket nemcsak tehetségüknek, de kitartó munkájuknak is köszönhetik.
A teljes cikkhez kattints ide!
Klippremier: The Script — Millionaires
2013. június 14. 15:33
#2
|
|
Dont_believe_a_wordvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.23. Hozzászólás: 114 Csatolások: 0 Azonosító: 200711 offline
|
Már láttam jóval a cikk előtt:33
És nekem személy szerint nagyon tetszik:"3
És nekem személy szerint nagyon tetszik:"3
2013. június 14. 15:40
#4
|
|
Barbus87The Script addict™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 2988 Csatolások: 468 Azonosító: 131550 offline
|
Nekem is tetszik maga a klip, de kicsit többet is benne lehetnének a srácok. Én mindig az olyan videókat szerettem jobban amiben az előadók szerepelnek. Viszont a dalt nagyon szeretem, és örülök, hogy Mark egyre több szerepet vállal az éneklésben is
1 felhasználónak tetszik:
Szandiiii
2013. június 14. 15:51
#6
jó lett ((: főleg, hogy sokkal jobbak az olyan videoklipek, amikben nem kapnak túl nagy szerepet az előadók
2013. június 14. 16:01
#7
|
|
brigitta000 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.11.04. Hozzászólás: 595 Csatolások: 9 Azonosító: 189076 offline
|
Bennük sosem csalódom...máris imádom a dalt,már első hallásra beleszerettem.
1 felhasználónak tetszik:
Szandiiii
2013. június 14. 16:19
#8
|
|
Dojcy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.03. Hozzászólás: 1072 Csatolások: 51 Azonosító: 92123 offline
|
imádom ezt a dalt, az egyik kedvencem a 3. lemezükről...a klipp is nagyon tetszik, igaz én kicsit másra számítottam
remélem nem sokára jön a következő kis videójuk is
1 felhasználónak tetszik:
Szandiiii
2013. június 14. 17:18
#14
|
|
Timicsy008LadyStark™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.29. Hozzászólás: 1854 Csatolások: 153 Azonosító: 123715 offline
|
Mindig is imadtam a The Script zeneit es most sem okoztak csalodast. A klip egesz jo lett. Szeretem az ilyen nyari hangulatu, tini szerelemrol szolo kis filmeket. (:
2013. június 14. 17:25
#16
|
|
haverlaand |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.03.23. Hozzászólás: 560 Csatolások: 3 Azonosító: 198458 offline
|
Még egy ismeretlen, névtelen és tehetségtelen banda. #grat
2013. június 14. 17:45
#17
|
|
chelseagirl18White Wave™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.21. Hozzászólás: 3016 Csatolások: 311 Azonosító: 123303 offline
|
Idézet (haverlaand @ 2013.06.14. 17:25)
Még egy ismeretlen, névtelen és tehetségtelen banda. #grat 
Az, hogy te nem ismered őket, nem jelenti azt, hogy mások sem. Azt meg pláne nem hogy tehetségtelenek.
Tetszik a dal is, és a klip is. Nem csalódtam.
1 felhasználónak tetszik:
Szandiiii
2013. június 14. 18:55
#18
|
|
Barbus87The Script addict™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 2988 Csatolások: 468 Azonosító: 131550 offline
|
Idézet (haverlaand @ 2013.06.14. 17:25)
Még egy ismeretlen, névtelen és tehetségtelen banda. #grat 
Ja, tényleg ismeretlenek, az egyik videójukra több mint 84 millióan kattintottak a youtube-on. Ne csak magadból indulj ki szerintem. Egyébként meg bírom az olyan embereket akik rákattintanak egy cikkre azért, hogy odaírja "nem érdekel". Akkor minek kattintasz rá? Nem így kell növelni a hozzászólásaid számát...
2013. június 14. 19:55
#19
|
SzandiiiiP |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.21. Hozzászólás: 1306 Csatolások: 3 Azonosító: 196466 offline
|
haverlaand írta:
Még egy ismeretlen, névtelen és tehetségtelen banda. #grat
Miről beszélsz ember?
Tehetségtelen?
Tudod ki a tehetségtelen?
A te kis szardájreksönös homijaid, akik még énekelni se tudnak.
Az egydések 1 év múlva eltűnnek, senki se fog rájuk emlékezni.
Te is csak egy buta kis tízéves fr*ska lehetsz, aki nem tudja, hogy mi az zene.
Még egy ismeretlen, névtelen és tehetségtelen banda. #grat
Miről beszélsz ember?
Tehetségtelen?
Tudod ki a tehetségtelen?
A te kis szardájreksönös homijaid, akik még énekelni se tudnak.
Az egydések 1 év múlva eltűnnek, senki se fog rájuk emlékezni.
Te is csak egy buta kis tízéves fr*ska lehetsz, aki nem tudja, hogy mi az zene.
2013. június 14. 20:07
#20
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Édes Jó Istenem! Nem is tudtam, hogy a Millionaires -ből lesz a következő klip, na jó megint le kell vetnem magam a gép elé és kicsit frissíteni, mert nagyon lemaradtam. Na, de a szám, oh, koppig hallgattam már imádom és a klip is annyira aranyos lett!!!
Amúgy aki meg nem ismerő őket vessen magára, ő lett ezzel szegényebb...
Amúgy aki meg nem ismerő őket vessen magára, ő lett ezzel szegényebb...
1 felhasználónak tetszik:
Szandiiii
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline





