Lezajlott a Kerrang! rockmagazin 2013-as díjátadója – nézzük, kik tértek haza díjakkal!
A teljes cikkhez kattints ide!
Kerrang Díjátadó — a nyertesek
2013. június 14. 20:16
#1
2013. június 14. 20:19
#2
Gratulálok a nyerteseknek, reménykedem abban, hogy a következőn már az Avenged Sevenfold sem lesz kihagyva.
2013. június 14. 20:21
#3
|
|
NaomiCsikiúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.14. Hozzászólás: 44 Csatolások: 0 Azonosító: 200161 offline
|
Marsnak jobban örültem volna ://
De tényleg Ben a legdögösebb
D
És a Phoenixet is imádom!♥
Kár
De tényleg Ben a legdögösebb
És a Phoenixet is imádom!♥
Kár
2013. június 14. 20:22
#5
Gratula mindenkinek, legfőképp Geenek, Lzzynek, és a Fobnak!
2013. június 14. 20:24
#7
|
|
ciccmicc44lucid dream(er). |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.06. Hozzászólás: 3552 Csatolások: 162 Azonosító: 144878 offline
|
Fall Out Boy, Black Veil Brides.. :3 Kiváló!
2013. június 14. 20:25
#8
Gratulálok! Igaz egy-egy kategóriában más nyertesnek jobban örültem volna.
2013. június 14. 20:41
#12
hát szerintem Hayley azért jobb csaj, mint Lzzy, de ők tudják.
2013. június 14. 20:44
#13
|
|
dobosinelliúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.26. Hozzászólás: 26 Csatolások: 0 Azonosító: 188371 offline
|
végre valami olyan, ahol azok nyerik, akik meg is érdemlik <3
2013. június 14. 20:49
#14
Wohoo, most nagyon örülök. ^^ Gratula mindenkinek.:D
2013. június 14. 20:56
#15
|
|
musicgirl483új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.13. Hozzászólás: 60 Csatolások: 0 Azonosító: 163778 offline
|
BVB A LEGJOBB <3
2013. június 14. 21:04
#16
|
|
Nikky888visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.25. Hozzászólás: 159 Csatolások: 0 Azonosító: 141601 offline
|
én személy szerint mindegyik bandának (vagy tagnak) nagyon örülök!!
♥ bár a reakciókra kíváncsi lettem volna, hogy mi van ha Jack nyeri a Hottest Female-t... persze Lzzy megérdemelte, csak ez érdekelt volna :DDD
2013. június 14. 21:10
#18
|
|
clydesdaleMrs. Alvin™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.14. Hozzászólás: 1486 Csatolások: 107 Azonosító: 127128 offline
|
Hobbit és ATL <3 ^^
2013. június 14. 21:12
#19
|
|
cintia2000 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.08. Hozzászólás: 537 Csatolások: 55 Azonosító: 191157 offline
|
itt senkit sem ismerek..talán párat de azokat sem szeretem
2013. június 14. 21:16
#20
Én is az All Time Low-nak, onnan is Jack-nek szurkoltam a legjobban, és meg is lepődtem hogy nem ő lett a legszexibb nő.
Gratulálok mindenkinek!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline












