Starity

Kylie Bisutti: „Isten miatt elhagytam a Victoria's Secretet”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 16. 09:57 #1
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
A Victoria's Secret márka 2009-ben fedezte fel a gyönyörű Kylie Bisuttit,ám a topmodell hamarosan távozott a cégtől ismeretlen okok miatt. Egészen mostanáig szinte semmit sem lehetett a lányról hallani, ám egy magazinnak őszintén mesélt arról, miért is távozott attól a cégtől, mely millió modell lány álommunkáinak netovábbja.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. június 16. 10:09 #2
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Ez a hirtelen változás úgy látszik,hogy részben a férje miatt van. (és ha a vallást ezzel sérti akkor meg lehet érteni szerintem)
Ahogy azzal sincs baj,hogy ha nem szereti a rövid vagy átlátszó ruhákat,akkor nem kell ráerőltetni sok pénzért...
2013. június 16. 10:14 #3
Ilovezayn4ever
Ilovezayn4ever
visszatérő vendég
 
StátuszKeep Calm And Do What You Want <3xoxo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 186109
Offline offline
Becsülöm a vallásos embereket, de szerintem ez mindenkinek a magán ugye es a legbelsőbb dolga. Kicsit már sok ez szerintem... De gratulálok mert nagyon nagy szám h ezert feladta smileeee.gif
2013. június 16. 10:15 #4
sharkey
sharkey
 
Státusztake me down to the paradise city...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 0
Azonosító: 131792
Offline offline
Vicces, hogy egy lányra manapság azt kell mondani, hogy őrült, csak mert nem hajlandó átlátszó ruhákat felvenni...
2013. június 16. 10:15 #5
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2261
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
Mekkora baromság, hogy őrültnek tartják. Szerintem csodálatos dolog, amit tett.
2013. június 16. 10:34 #6
brigitta000
brigitta000
 
StátuszMaybe..you're gonna be the one that saves me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 9
Azonosító: 189076
Offline offline
"mint egy darab hús."??? biggrin.gif jesszusom..
Igaz picit én is őrültnek tartom, De sztem jól tette. Inkább legyen boldog a férjével, minthogy egy darab hús legyen. biggrin.gif rohog.gif
2013. június 16. 10:35 #7
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Úristen mekkora egy elmebeteg idióta omg.gif Vajon véletlen, hogy a szigorúan vallásos férje után változott így meg? Sugallatot kapott? Eldobja a nagy lehetőséget csak, mert sugallatot kapott a nem létező istentől? Baromság.
2013. június 16. 10:41 #8
- törölt felhasználó -    
Tény, hogy ez egy hatalmas lehetőség lett volna neki. Én a helyében biztosan nem hagytam volna ott a VS-t. Szerintem ennek ellenére egyáltalán nem őrült. Semmi baj nincs azzal, hogy vallásos.
2013. június 16. 10:45 #9
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Ha ő így érzi jónak akkor jó. smileeee.gif
2013. június 16. 10:50 #10
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Tiszteletre méltó és bátor tett. Én vallásos vagyok úgyhogy nem ítélem el egyáltalán, főleg nem tartom őrültnek. És tényleg ez mindenkinek a magánügye, és hogy egy álmot adott föl érte becsülendő dolog.
2013. június 16. 11:04 #11
- törölt felhasználó -    
:)ha neki ugy jo akkor jo smileeee.gif
2013. június 16. 11:04 #12
strawberryy
strawberryy
 
StátuszParis is not a city, it's a world
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.30.
Hozzászólás: 945
Csatolások: 1
Azonosító: 201136
Offline offline
Szerintem is jól tette, hogy felmondott, ha ő így érzi jól magát. És nem értem miért kell őrültnek tartani a miatt, hogy szimplán csak vallásos.
2013. június 16. 11:05 #13
- törölt felhasználó -    
Az újászületett keresztények a legrosszabbak mind közül. Mondom ezt úgy, hogy megvetem a vallás minden formáját és a felső irányító gondolata is hidegen hagy. De szerintem szíve joga volt ez a döntés, és valjuk be, ezeket az arcokat melleket és fenekeket úgy rángatják, ahogy akarják. És az is igaz, ami valakinek lehetőség az a másiknak csak púp a hátára. Azért őrültnek tartani, mert morális kérdést csinál a munkájából, és aki ezt furcsálja az egyszerűen dögöljön meg. Bocs, ha durva lettem volna.
Szóval inkább ki kellene állni mellette, nem pedig őrültnek nyílvánítani, tény és való, hogy a fanatizmus sok hülyeségre készteti az embert, de ez esetben jogos.

Viszont szívből kívánom, hogy találjon rendes munkát, és ne váljon el férjétől.

Ugyan már Victoria's Secret, komolyan, mitől olyan nagy szám ez a cég? Az igaz, hogy nem mindegy miből csomagolja ki az ember asszonyát, de egy felajzot férfi nem a Victoria's Secret márkajelzést fogja keresni, észre sem fogja venni.
2013. június 16. 11:10 #14
- törölt felhasználó -    
jó nagy kamugép ez a csaj. a VS közleménye:
“Ms. Bisutti has made numerous fabrications and misstatements of fact regarding her brief association with Victoria’s Secret. In 2009, Ms. Bisutti won an online amateur modeling competition and hasn’t worked for us since that year. The prize for the winning contestant was the unique opportunity to a one-time walk in the 2009 Victoria’s Secret Fashion Show. Ms. Bisutti also participated in a swim photo shoot in 2009. That was the extent of Ms. Bisutti’s involvement with Victoria’s Secret. She was never a Victoria’s Secret ‘Angel’ as defined by the terms of our Angel model contract. And contrary to Ms. Bisutti’s claims, she was never offered any subsequent modeling contracts or opportunities with Victoria’s Secret despite her multiple appeals for further work. She has repeatedly fabricated her work experience with Victoria’s Secret — including a relationship that simply did not exist.”
2013. június 16. 11:14 #15
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
„Egyik éjjel, mikor imádkoztam Istenhez, azt a sugallatot kaptam, hogy adjam fel az álmaimat Őmiatta, a férjem és a közös jövőnk miatt. Megtettem tehát.”

Nem tudom eldönteni, hogy ez nevetséges vagy inkább szomorú... Gyakran elképedek, hogy a vallásos emberek mennyire "buták" és megszállottak. Az egy dolog, hogy egy mesekönyvben hisznek, de itt nem az a lényeg. Ha létezne is Isten, biztos nem azt mondaná a követőinek, hogy adják fel az álmaikat. Ráadásul ez a nő feladta a karrierjét és az életét azért, hogy egy férfi kedvére tegyen. Ez a szomorú és szánalmas. Feladta a női büszkeségét, hogy kiszolgálhassa az "urát". Egy nőnek NEM SZABAD kiszolgáltatnia magát egy férfinak, nem csak a tartása miatt, de így az önállóságát is elveszti.

Ez már megint a gusztustalan hímsovinizmus, amikor a nőnek a konyhában a helye és ráadásul az a borzasztó, hogy ezt egy nő saját maga választotta, ráadásul egy olyan értelmetlen dolog miatt, mint a vallás... Úgy látszik, a világ visszafejlődik a középkorba...
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. június 16. 11:35 #16
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
Candy_attack, köszönöm mindenki nevében aki hisz Istenben, h butának tartasz bennünket. Mert aki hisz és ne adj Isten tartja a vallását (én mondjuk csak hébe-hóba) az csak elvakult és buta lehet...

Ez egy szélsőséges eset, de nem mindenki ilyen... Vallásos embereket lenézni nah az a butaság és ennek tetejében még bunkóság. Mondom ezt úgy, h én alig tartom az enyémet...
1 felhasználónak tetszik: Meisan
2013. június 16. 11:45 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy_attack @ 2013.06.16. 11:14)
„Egyik éjjel, mikor imádkoztam Istenhez, azt a sugallatot kaptam, hogy adjam fel az álmaimat Őmiatta, a férjem és a közös jövőnk miatt. Megtettem tehát.”
Nem tudom eldönteni, hogy ez nevetséges vagy inkább szomorú... Gyakran elképedek, hogy a vallásos emberek mennyire "buták" és megszállottak. Az egy dolog, hogy egy mesekönyvben hisznek, de itt nem az a lényeg. Ha létezne is Isten, biztos nem azt mondaná a követőinek, hogy adják fel az álmaikat. Ráadásul ez a nő feladta a karrierjét és az életét azért, hogy egy férfi kedvére tegyen. Ez a szomorú és szánalmas. Feladta a női büszkeségét, hogy kiszolgálhassa az "urát". Egy nőnek NEM SZABAD kiszolgáltatnia magát egy férfinak, nem csak a tartása miatt, de így az önállóságát is elveszti.
Ez már megint a gusztustalan hímsovinizmus, amikor a nőnek a konyhában a helye és ráadásul az a borzasztó, hogy ezt egy nő saját maga választotta, ráadásul egy olyan értelmetlen dolog miatt, mint a vallás... Úgy látszik, a világ visszafejlődik a középkorba...

szerintem inkább az a szánalmas, hogy ilyen álszenteskedő dumával próbálja megmagyarázni, miért nem kellett a cégnek. nem ő ment el, hanem a vállalat nem tartott rá igényt, és ezt próbálja ezzel a szöveggel elmaszatolni.
2013. június 16. 11:48 #18
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
erre inkább nem mondok semmit.másoknak miért nem küld ilyen fuvallatokat Isten? nem hiszek a csajnak
2013. június 16. 11:52 #19
- törölt felhasználó -    
Hát ettől sokkot kaptam...
2013. június 16. 12:16 #20
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Ez a dundi,előnytelen külsejű pasi kifogta a szép aranyhalat biggrin.gif Valószínű, hogy az ő családjában az volt, amit a férfi akar és ő ezt folytatja feleségként. Ahogy érzi, de én ezt nem fognám a megvilágosodásra. Ez szimpla behódolás a féltékeny férjurának.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok