Starity

Miley Cyrus megmutatja, hogyan bulizik

15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 20. 19:42 #221
barbie2012
barbie2012
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.05.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 166654
Offline offline
Én nagyon szeretem Mileyt. A szám jó, de a klip nem tetszik :/
2013. június 20. 19:43 #222
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem, eljött az ideje, hogy kifejtsem a véleményem erről az egészről. Előszöris örülök annak, hogy nem ebben a korszakban kellett felnőnöm, nem ezen a zenén és nem ezen a példán. Amikor elkezdődött a Hannah Montana, 10 éves voltam, de valamilyen oknál fogva akkor is volt valami borzasztóan ellenszenves Mileyban. Igaz, hogy nem néztem a sorozatot, és a Disney Chanelt sem, én akkoriban az igazi (!) Disney meséket néztem. De szóval nagyon irritált, hogy ennyire felkapták, mert akkoriban egyet sem tudtam úgy lépni az utcán, hogy ne nyomják a pofámba. Aztán 2010-ben jött a Can't be tamed, és Miley felnőtt! rtfm.gif Na ne!-mondtam. Szinte egyik pillanatról a másikra már hogy nőhetne fel valaki? Tiszta röhej. A 'zenében' stílust váltott, és az addigi, többnyire elfogadható színvonalú zenéjét lecserélte valami kis lázadó, és szörnyen gyerekes ostabaságra, amire mindenki rávágta, hogy Miley kész felnőtt nő. És 2013-ban már ott tartunk, hogy riszálja a s.ggét az ágyban, és gyakorlatilag egy egész szám csak a szexről és a részegségről szól?! Ne legyen a nevem Tătar Adrienn, ha valaha is meg fogom érteni, hogy ez a rajongók szemében miféle értéket képvisel. Mert ez az én szememben a zene és az előadő művészet legalja, és már ennek sem lehet nevezni, amit ez a lányka az élete során összebohóckodott. Uff, beszéltem. closedeyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, House Of Wax, Mia
2013. június 20. 19:51 #223
- törölt felhasználó -    
Miután véget írt a klip nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Ez egyszerűen gusztustalan. A dalt még úgy-ahogy elhallgattam, mert valóban fülbemászó dallama van (legalábbis nekem), de a klip egyszerűen röhejes és undorító lett, és ami a legérdekesebb, hogy pont ugyanilyennek látom Miley-t is. Nem mondom, hogy csalódtam benne, mert nem, én már nagyon régóta nem érzek úgy Miley iránt mint annak idején, de azért azzal tisztában vagyok, hogy tud ő ennél jobbat is. De hát ha így érzi jól magát akkor egészségére! beer.gif
2013. június 20. 19:55 #224
panniBelieber
panniBelieber
új tag
 
StátuszWe love Justin forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.18.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 0
Azonosító: 203978
Offline offline
Megváltozott..de hát felnőtt végülis nekem kifejezetten tetszik ez a stílus
2013. június 20. 19:58 #225
Zoe232677
Zoe232677
visszatérő vendég
 
Státuszpain demands to be felt
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 0
Azonosító: 185994
Offline offline
én személy szerint a vadsága miatt imádom ezt a számot, és a klippet is:)
2013. június 20. 21:05 #226
Nusii
Nusii
visszatérő vendég
 
StátuszNem akarok sulit :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 130714
Offline offline
Adry477!!! te pontosan az ilyenen "nőttél" fel!! nem azért mert ezt nézted volna... bár nem mondanám hogy 17 évesen felnőtt lennél... és igen én se vagyok az, nem állítom de legalább nem beszélek hülyeségeket!!! én se gondolom hogy egy videóklippbe ilyeneket kéne csinálni... sőt... de nem ő az egyetlen... annyi énekes(nő) csinál olyan klippeket amiket nem kéne engedni hogy leadják a tévébe... de Miley-t elítélik olyan emberek köztük az újságírok, akik nem ismerik!! mi se ismerjük... miért ítélkeznénk felette!! ilyen lett a videó.. Ennyi!! köszipuszi wink.gif
2013. június 20. 21:15 #227
boginiki1D
boginiki1D
visszatérő vendég
 
StátuszYou're the love of my life. Everything I have and everything I am is yours 4ever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.11.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 195844
Offline offline
Erre a 'munkára' büszke?! Arra nem gondol, hogy egészen kicsi kisgyerekeknek ő a példaképe?!!! -.-"
2013. június 20. 21:31 #228
Stay Strong Bogi
Stay Strong Bogi
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.23.
Hozzászólás: 553
Csatolások: 861
Azonosító: 190255
Offline offline
Én eszméletlen nagyot csalódtam Cyrus kisaszzonyba! Lehet hogy felnőtt de akkor is! Ez mi már ?? Kicsi gyerekek akik a Hannah Montana révén ismerték meg, most milyen példát vesznek róla ?? Bulizunk folyamatosan ?? Kicsit szánalmas!
A másik meg! Igen! Én is ezen a sorozaton és Miley álltal váltam tinivé! De most annyira megutáltam hogy ha rámerőszakolnák akkor se szeretném meg! Néha gondolkodhatna! Még ilyen nagy sztár aggyal is! Bűr nem tudom van e neki!
NEM KÉREK UTÁLKOZÓ KOMMENTEKET!
2013. június 20. 21:46 #229
- törölt felhasználó -    
Nem fér a fejembe,hogy mi lett Miley-ból.Az oké,hogy fel szeretne nőlni,de szerintem már rég kitört a "Disney sztár" skatulyából és most van ez a vad stílusa vagy akármije és ezzel azt hiszi,hogy mindenki felnőttnek fogja tekinteni,pedig nem legalábbis én amikor végignéztem a klipet ilyen következtetéseket vontam le :
1.Kár volt egyáltalán erre a hulladékra pocsékolni ezt 3 és fél percet
2.Most már túl messzire ment ezzel az egésszel
3.Nem csodálom,hogy ennyi rajongója elpártolt tőle.
4.Amit ebben a "klipben" művel az egyszerűen szánalmas és röhejes.
Gratulálok neki tényleg felnőtt,érett nő lett belőle így tovább taps.gif
2013. június 20. 22:36 #230
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
A szám nem valami nagy, Miley hangja is elég gagyi benne. A klip egész egyszerűen szánalomra méltó, ez a lány úgy néz ki lassan mint egy fiú. A rengeteg sok smink sem segít rajta, ez nem példakép, ez egy elcsépelt tinisztár, aki még próbál erőlködni, és kilépni abból a múltjából, amit az életbe nem fog levakarni magáról (elég ha megnézzük a High School Musical szereplőit). Nem tudom, még mit akar ez az élettől, abba kéne már ezt hagynia,de nagyon. Ezerszer tehetségesebbek is vannak tőle, ez meg cigizik, drogozik, piál, és bulizik, átváltoztatja magát egy emberi ronccsá (kinézetre főleg) és tessék, íme a ti kedvenc kis "énekesnőtök". Ezzel nagyon meg fogja tudni mutatni azt, hogy ő már a nagylány, akinek nem parancsolnak, persze. Igazi nőként viselkedik (Y) Egy percig bírtam a videót, végszóként csak annyit: szánalmas az ilyen nő wink.gif
2013. június 20. 22:52 #231
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1023
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
nem ismerek rá Mileyra ohmy.gif nagyon megváltozott,túlzásba viszi az egészet
2013. június 20. 23:38 #232
LitBbyGaga
LitBbyGaga
visszatérő vendég
 
StátuszDas ist mein Land.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 142377
Offline offline
I-M-Á-D-O-M-♥
Nem értem mit van mindenki oda hogy mi ez az új stílus meg kicsik példaképe?!És?!Kéri valaki őket hogy utánozzák Miley-t?!Azt csinál Miley amit akar(ahogy a számban is elhangzik;))az ő dolga,ahogy másoknak is az hogy felveszik-e ezt a stílust egy picit is vagy nem.Nincsenek kényszerítve.Urristen.biggrin.gif
2013. június 21. 00:00 #233
happymonkey
happymonkey
új tag
 
Státuszgépezek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.03.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 137775
Offline offline
én nagyon szerettem Mileyt, bár ez a stílusváltozás nekem sem jön be. Szerintem nem akar felnőtt lenni, sem kilépni a Disney világból, mert ezt már megtette. SZerintem fiatal módjára szeretne bulizni, és meg akarja mutatni a világnak, hogy ő így csinálja, bár tény, hogy túlzásba viszi, de ez Amerikában semmiség, csak itt a szerény kis országunkban furcsa smileeee.gif
2013. június 21. 00:46 #234
igoesrawr
igoesrawr
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.21.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 204120
Offline offline
én már régóta szeretem mileyt.. nagyon sokan írják/mondják , hogy csúnya ezzel a hajjal meg nagyon fiús.. igaz eleinte nekem sem tetszett de kezdtem megszokni majd megszeretni. és szerintem nagyon jól áll neki és tetszik benne , hogy nem nagyon érdekli , hogy ki mit mond róla , azt csinálja ami neki tetszik:) (persze ez nem mindig jó..) és egy lánynak is jól állhat a rövid haj .. és elegáns is lehet.
kezd elegem lenni abból , hogy miley így felnőtt.. úgy felnőtt. egyszerűen csak megtalálta a stílusát és nyilatkozta is , hogy remekül érzi magát , megtalálta önmagát , és én ezzel támogatom.. amúgy nagyon sok klippet tudnék mondani amik ennél is bizarabbak .. csak persze azért ekkora a felhajtás mert 'Hannah Montana' sose nőhet fel és ő ugyanolyan maradhat csak:( vannak mások akik rosszabbakat csinálnak:)
oké lehet , hogy mileynak nem így kéne példát mutatnia de nekem nagyon tetszik:D és a zene is fülbemászó.
kicsik példakép? senkise kérte , hogy utánozzák őt. ha már a legcikibb sztárnak szavazták akkor ne engedjék a gyerekeiknek őt nézni..hallgatni..
szoval én imádom a számot.. fülbemászósmileeee.gif a klipp tényleg nagyon fura , sőőőt.. de imádom h vad és nagyonjólett:)
na csók
2013. június 21. 07:45 #235
Gerloczy
Gerloczy
visszatérő vendég
 
StátuszI belive in Rock 'N' Roll
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.14.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 2
Azonosító: 162080
Offline offline
Húú nagyon jó szerintem az új stílusa sokkal vadabb, és vagányabb, mint a régi:) nagyon tetszik<3
2013. június 21. 08:22 #236
medve12
medve12
visszatérő vendég
 
Státuszsziasztok a nevem Adri szeretek barátkozni ugy hogy ha szeretnétek jelöljetek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.19.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 186268
Offline offline
szerintem undorito ez a klip
2013. június 21. 09:07 #237
Rekka2
Rekka2
Mrs.Styles♥xx
 
StátuszI'm addicted to you...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.07.
Hozzászólás: 1492
Csatolások: 43
Azonosító: 179702
Offline offline
Már láttam a klipet.
Nagyon furi ez az új Miley biggrin.gif.
2013. június 21. 09:44 #238
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nusii @ 2013.06.20. 21:05)
Adry477!!!  te pontosan az ilyenen "nőttél" fel!! nem azért mert ezt nézted volna...  bár nem mondanám hogy 17 évesen felnőtt lennél... és igen én se vagyok az, nem állítom de legalább nem beszélek hülyeségeket!!! én se gondolom hogy egy videóklippbe ilyeneket kéne csinálni... sőt... de nem ő az egyetlen... annyi énekes(nő) csinál olyan klippeket amiket nem kéne engedni hogy leadják a tévébe... de Miley-t elítélik olyan emberek köztük az újságírok, akik nem ismerik!! mi se ismerjük... miért ítélkeznénk felette!! ilyen lett a videó.. Ennyi!! köszipuszi wink.gif

Nagyon nagy hülyeséget mondtál! Nem, én nem Mileyn, és a Disney-meséknek csúfolt b.romságokon nőttem, fel! Hanem Simbán, Pán Péteren, stb... Mert ezek az igazi Disney mesék. wink.gif És nem, én sem mondtam, hogy a szó szoros értelmében felnőtt lennék, de legalább nem ebben az időszakban vagyok 12-13 éves. Mert abban a korban a gyerekek bizony sokszor azt a példát követik, amit a kedvenceik nyújtanak, mert nem tudják még úgy megítélni, hogy mi jó, és mi rossz, csak azt látják, ahogy Miley menőzik, és mivel ez tetszik nekik, ők is ezt csinálják. Nekem 17 évesen legalább van annyi tapasztalatom, hogy azt csináljam, amit én jónak látok, és ehhez nem kell, hogy egy szupersztár befolyásoljon. És tényleg nem ismerjük személyesen Mileyt, és az újságírók, meg senki sem, de könyörgöm! Nézz már bele ebbe a klipbe, és mondd, hogy ez nem egy elborult elmére utal...
2013. június 21. 09:55 #239
cucu22
cucu22
visszatérő vendég
 
Státuszaki szavaz rám ara én is szavazok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.03.
Hozzászólás: 338
Csatolások: 0
Azonosító: 199430
Offline offline
régen jobb volt ez az új énye nem tetszik nekem
2013. június 21. 10:08 #240
- törölt felhasználó -    
Nagyon nem tetszik a klip. De ilyenre számítottam. A dal se tetszik annyira, jobbat is tudna csinálni.
15 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok